Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2011., 00:09   #21
Quote:
Johny kaže: Pogledaj post
Jesi siguran da nije redovni posjetitelj psihijatrije?

Misliš na ovu: http://www.youtube.com/watch?v=n8mSo76Q_A8 Da li je ona to na 4. mjestu na listi?

Sjećam se pred dosta godina kad su se pijani vraćali doma pa upali u otvoren šaht i onda na TV-u govorili kako je netko pokušao atentat na njih.
e ta. popičkarali su se na kraju.pukla ljubav...ova cijela lista je izgleda ne znam ove druge doduše da ne griješim dušu al
Mishko Pishko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 00:18   #22
Quote:
Mishko Pishko kaže: Pogledaj post
7. DOMAGOJ GABELICA, rođ. 17.08.1971., ZAGREB, PRVE POLJANICE 11

pa to je sin od Gabelice onaj sa dugom kosom što pijan žica ispred dućana već godinama.

ovo je stvarno egzotična lista...
Jebemu nisam znao da lik živi u Dubravi, ova ulic ja praktički dvije dalje od moje.
master_mind_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 10:52   #23
Egzotični filozof Mladen Schwartz

U ustaštvu nema ništa egzotično.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 12:44   #24
teški eufemizam u naslovu teme
theremin1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 18:34   #25
Ajme...

Lik je nenadjebiv, trebalo bi ga barem pustiti na neko sučeljavanje na TV-u ili već tako nešto... Sjećam se neke davne Latinice (ili je bila neka druga emisija - ipak mislim Latinica), bio je on s onom svojom Lučićkom, još mu je bila zaručnica... Dakle, u životu se nisam bolje namijala, jedno je bilo luđe od drugoga, ali nisu se dali smesti... http://www.pic4ever.com/images/25r30wi.gif http://www.pic4ever.com/images/gen152.gif
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 21:57   #26
Quote:
Škugor kaže: Pogledaj post
Egzotični filozof Mladen Schwartz izlazi na ove parlamentarne izbore. Iako je protivnik parlamentarizma, odlučio se na kandidaturu zbog nedostatka boljeg kandidata. Mislite li da je on perspektivni desničar ili marginalna pojava?
gdje si njega iskopao?
frch is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2011., 18:55   #27
Quote:
shtefy kaže: Pogledaj post
Ajme...

Lik je nenadjebiv, trebalo bi ga barem pustiti na neko sučeljavanje na TV-u ili već tako nešto... Sjećam se neke davne Latinice (ili je bila neka druga emisija - ipak mislim Latinica), bio je on s onom svojom Lučićkom, još mu je bila zaručnica... Dakle, u životu se nisam bolje namijala, jedno je bilo luđe od drugoga, ali nisu se dali smesti... http://www.pic4ever.com/images/25r30wi.gif http://www.pic4ever.com/images/gen152.gif
E daga Shtefy-ce možemo se mi njima smijati, njgova je privat stvar s kim živi itd........ Inače šta se Mladenovih "klikera u glavi" tiče mož je najprimjernija ona da se granice genijalnosti i ludila preklapaju......Znam ga osobno 40 godinai i večinu njegovih rasprava po njemačkom tisku, kao i u hrv. zajednici brdeutschlanda. E sad njegovi istupi u hr. javnosti ili zbog jala, uvrde ili neš sasvim drugo, možemo ga sumljičiti ali ostaje činjenica daje uvijek zastupao pravo Hrvata na svoju Državu, i uvijek tvrdio dase osječa Hrvatom.... Možda iz svog/ zbog podrijetla/ židovstva osječa neku potrebu za ti extrencičnim nastupima "svog hrvatstva".........jednom drugom prigodom više. pozz.
brodski10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2011., 19:07   #28
Schwartz je diplomirao filozofiju i napisao 10-ak knjiga,
luđaci baš i nisu u stanju napraviti takve stvari
a njegovi politički stavovi su već više od 20 godina isti, za razliku od svih ostalih koji se u Hrvatskoj bave politikom
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2011., 01:19   #29
Pa zapravo početkom devedesetih nije bio toliko radikalan jer ga se dobro sjećam od tad. Znao je objaviti pokoji tekst o "veličanstvenom ulasku Nijemaca u Zagreb 1941" u Hrvatskom pravu kada se čelni ljudi tadašnjeg HSP-a nisu našli u Hrvatskoj pa je tako nešto moglo proći postupak recenzije. Tek sredinom devedesetih je zapravo počeo sa tako radikalnim istupima. Ne znam točno što da mislim o njemu, ali vjerujem da čvrsto stoji uz ono što govori i piše ali ostat će uvijek nekih sumnji...
HSP_HOS is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2011., 01:55   #30
svejedno bi bilo bolje da ljudi kao što su Schwartz, Prkačin, Anto Kovačević budu u parlamentu nego ovi nikad-čuo koji dolaze samo petkom kad se glasuje
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2011., 02:49   #31
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
1Schwartz je diplomirao filozofiju i napisao 10-ak knjiga,
luđaci baš i nisu u stanju napraviti takve stvari
2a njegovi politički stavovi su već više od 20 godina isti, za razliku od svih ostalih koji se u Hrvatskoj bave politikom
1. Jesu, vrlo su u stanju...
2. Tako je isti su više od 20 godina, umobolni...
Strepite is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2011., 02:52   #32
Quote:
brodski10 kaže: Pogledaj post
možemo ga sumljičiti ali ostaje činjenica daje uvijek zastupao pravo Hrvata na svoju Državu, i uvijek tvrdio dase osječa Hrvatom.... Možda iz svog/ zbog podrijetla/ židovstva osječa neku potrebu za ti extrencičnim nastupima "svog hrvatstva".........jednom drugom prigodom više. pozz.
Pa kod njega nema sumnje, čovjek je otvoreni nacist/fašist. Možda ima psihičkih problema pa mu je ovo neki ventil, ali i dalje ostaje činjenica kako je Zakonom zabranjeno propagirati to što on propagira. Tim više što se taj čovjek svako malo kandidira na kojekakvim izborima. Užas
Strepite is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2011., 07:51   #33
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
luđaci baš i nisu u stanju napraviti takve stvari
Luđaci to jesu u stanju napravit, a budale nisu. Schwartz sigurno nije budala.
Nije mi pretjerano drag, ali pročitao sam dosta njegovih sjajnih i lucidnih tekstova.
Pa i njegov manifest diversizma na blogu (http://www.mladenschwartz.info/?p=191) je nešto što dobrim dijelom mogu potpisati.

Međutim, ne bih nikako volio da ovakvi tipovi imaju veze sa izvršnom vlašću. Previše su "pomaknuti", ekstremni i neprilagođeni, teško od njih možeš očekivati stremljenje optimalnim rješenjima koja će zadovoljiti sve sudionike političkog života. To su tipovi koji po svojoj naravi streme konfliktima što nije loše u filozofskim vodama ali je katastrofalno u političkim.
mestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2011., 08:02   #34
Quote:
HSP_HOS kaže: Pogledaj post
Čudno da ih tata Ivan nije ugurao u HČSP onda.
Bijah u fotokopiraonici u Frankopanskoj, ima sigurno 10 godina, kad je Ivan Gabelica fotokopirao nešto ispred mene i kad ga je curica koja radi pitala da li treba "Službeni" račun, on pred njom i mojom malenkošću kriknu svojim umilnim glasom:"Može,može naslovite na hrvatsku čistu stranku prava!"
Ono ČISTA, su čule i ženske 20 metara dalje pod haubom kod frizerke "Halide"!!
Bio je nasmiješen i ponosan, obavio je jednu malu promociju pred djevojkom koja nema pojma što je to i mojom malenkošću, koja je krajnjim naporom suzdržavala smijeh. Bijah prostrijeljen pogledom
Prog rock is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2011., 08:08   #35
Unhappy

Quote:
shtefy kaže: Pogledaj post
Ajme...

Lik je nenadjebiv, trebalo bi ga barem pustiti na neko sučeljavanje na TV-u ili već tako nešto... Sjećam se neke davne Latinice (ili je bila neka druga emisija - ipak mislim Latinica), bio je on s onom svojom Lučićkom, još mu je bila zaručnica... Dakle, u životu se nisam bolje namijala, jedno je bilo luđe od drugoga, ali nisu se dali smesti... http://www.pic4ever.com/images/25r30wi.gif http://www.pic4ever.com/images/gen152.gif
Pogotovo su bili simpatični prije puno godina kad su prosvjedovali zbog presude od 14 godina Mladenovom zanjeniku, nekog egzotičnog imena, koji je dječaku od 10 godina napravio neke stvari zbog kojih je sud strogo zabranio prilaz novinarima a i presuda je ostala nedostupna. Navodno nešto slično nije zabilježeno na ovim prostorima, a o čemu se radi i ne želim znati. Uskoro će lik van pa će ga novinari proganjati
Prog rock is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2011., 08:09   #36
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
Schwartz je diplomirao filozofiju i napisao 10-ak knjiga,
luđaci baš i nisu u stanju napraviti takve stvari
Kako ne, vidi recimo Nietzsche ili Kierkegaard-a. Makar ne bi nikako više dovodio u vezu ovo dvoje s osebujnim Schwartzom, ali eto.
__________________
What we call rational grounds for our beliefs are often extremely irrational attempts to justify our instincts. +
Stronger Free is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2011., 08:15   #37
Quote:
Johny kaže: Pogledaj post
Jesi siguran da nije redovni posjetitelj psihijatrije?

Misliš na ovu: http://www.youtube.com/watch?v=n8mSo76Q_A8 Da li je ona to na 4. mjestu na listi?

Sjećam se pred dosta godina kad su se pijani vraćali doma pa upali u otvoren šaht i onda na TV-u govorili kako je netko pokušao atentat na njih.
Ja sam redoviti posjetitelj bolnice Vrapče gdje idem svakih 3 mjeseca na kontrolu (nekad i ćešće, cca 5-6 puta godišnje). Nekoliko puta sam vidio Mladena i Anu, nemreš ih fulat kako ulaze u centar za socijalnu skrb.Ja ne vozim auto pa ne znam kako bih objasnio, ali kad busevi s Črnomerca skrenu, ona prva benzinska crpka, mislim da je prekoputa taj centar, slušao sam komentare "domorodaca" koji tam stanuju ili se svaki dan furaju tim busevima, kojima ja za 3 meseca zaboravim broj.
Prog rock is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2011., 13:41   #38
Quote:
mestar kaže: Pogledaj post
njegov manifest diversizma na blogu (http://www.mladenschwartz.info/?p=191) je nešto što dobrim dijelom mogu potpisati.
tamo ima briljantnih stvari:
Quote:
Laž je demokracije u pretpostavci da su ljudi jednaki i da je većina u pravu, te da su brojka i snošljivost vrijednije od istine i pravde. Suvremena parlamentarna demokracija komplicirana je, pokvarena je i skupa, brblja a ne odlučuje, te svojim strankama razbija nacionalno jedinstvo. Službenim demokratskim pravovjerjem pak ograničava i progoni slobodni duh. Narodu ne treba demokracije, nego vođe.
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2011., 13:54   #39
Što se tiče knjiga od Schwartza, ima se što za pročitati ali ima i gluposti. Ali u svakom slučaju bolje pročitati nešto od Schwartza nego npr. one silne knjige od Srećka Horvata.
HSP_HOS is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2011., 16:39   #40
Quote:
Škugor kaže: Pogledaj post
Egzotični filozof Mladen Schwartz izlazi na ove parlamentarne izbore. Iako je protivnik parlamentarizma, odlučio se na kandidaturu zbog nedostatka boljeg kandidata. Mislite li da je on perspektivni desničar ili marginalna pojava?
Još uvijek postoji NHD?

Ali vidio sam na telki da je na listi nekog drugog lika..
Agripa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:55.