Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2012., 14:48   #2061
Merhaba svima
Gifofi su super, najviše mi se sviđa ovaj 3., ajme kako je Behlul gleda, ovo nema nigdje Bihter i osmijeh, kraljica.

Evo od mene 2 slike za danas...

__________________
Live fast. Die young. Be wild. Have fun.
luisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 14:54   #2062
@luisana, hvala ti - baš si me lijepo podsjetila na ovu ogrlicu koju je on njoj poklonio.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 15:15   #2063
luisana - prekrasna prva slika na drugoj mi se čini da Bihi ima prekrasnu majicu/haljinu. Koja je to epizoda?

p.s. cure, ja se polako na svom channelu približavam jučerašnjoj epizodi. Sve mi se čini da ću unaprid stavljat
scene
Vevaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 17:24   #2064
Quote:
Vevaaa kaže: Pogledaj post
luisana - prekrasna prva slika na drugoj mi se čini da Bihi ima prekrasnu majicu/haljinu. Koja je to epizoda?
Evo link, 50. epizoda
http://www.youtube.com/watch?v=m1qKH3unj-U

Ne kontam šta pričaju , samo vidim da ih Patka prekida.
__________________
Live fast. Die young. Be wild. Have fun.
luisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 18:44   #2065
Quote:
luisana kaže: Pogledaj post
Evo link, 50. epizoda
http://www.youtube.com/watch?v=m1qKH3unj-U

Ne kontam šta pričaju , samo vidim da ih Patka prekida.
to je dan nakon šta je nihal poljubila behlula dok je spavao...pa su se sreli u kuhinji i sad bihter ispituje šta su radili u kuhinji i raspravljaju o njemu i nihal općenito.. on je uvjerava da samo nju vidi i voli..i da je to sve s nihal glupost i šala..

ke užas..
__________________
Za spasiti svijet nemam ideju..
Terranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 19:32   #2066
Odlična serija i ne znam zašto nisam gledala prije. Nihal je jedno razmaženo derište a Paunica je za sve kriva..serija je odlična zato što nije happy end, životna i uvijek potiče na razmišljanje.!

Kaže razmaženica: -"Jel zbog mene plačeš?"54.epizoda, poludila sam !
__________________
Ali svaki put kad se on nasmijao, ja sam bila ta koja se zaljubila.
paullaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 19:39   #2067
Quote:
Estrella Azul kaže: Pogledaj post
@luisana, hvala ti - baš si me lijepo podsjetila na ovu ogrlicu koju je on njoj poklonio.
kako ju je kraljica kasnije dala Patki samo mu pokaže da još voli nju..a sjećam se da jeFirda odmah uočila malu ogrlicu sutrada, a Bihi kraljica joj rekla ponosno da je savršena..ugl, nešto tako, super su bile scene s tom ogrlicom
__________________
Little Miss Sunshine.
anamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 20:08   #2068
Quote:
anamonica kaže: Pogledaj post
kako ju je kraljica kasnije dala Patki samo mu pokaže da još voli nju..a sjećam se da jeFirda odmah uočila malu ogrlicu sutrada, a Bihi kraljica joj rekla ponosno da je savršena..ugl, nešto tako, super su bile scene s tom ogrlicom
Baš je bila kraljica, jeste griješila, prkosila, možda ponekad i tjerala inat, ali ja sam je uprkos tome obožavala tj. obožavam je
__________________
Live fast. Die young. Be wild. Have fun.
luisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 20:13   #2069
Quote:
luisana kaže: Pogledaj post
Baš je bila kraljica, jeste griješila, prkosila, možda ponekad i tjerala inat, ali ja sam je uprkos tome obožavala tj. obožavam je
i ja isto, griješila je, prkosila, bila cinična, ali je jedinstvena, prekrasna, posebna, prava kraljica, ja ju stvarno obožavam do neba i natrag
__________________
Little Miss Sunshine.
anamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 20:43   #2070
Quote:
paullaa kaže: Pogledaj post
Odlična serija i ne znam zašto nisam gledala prije. Nihal je jedno razmaženo derište a Paunica je za sve kriva..serija je odlična zato što nije happy end, životna i uvijek potiče na razmišljanje.!

Kaže razmaženica: -"Jel zbog mene plačeš?"54.epizoda, poludila sam !
da nisi možda gledala Onura u vrijeme kad se prvi put prikazivala, ljudima nikako objasnit da je ova serija 1000 puta bolja od 1001 Noći
kandy7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 20:53   #2071

__________________
♥ 1.Bihter Ziyagil 2.Korkut Ali 3.Kuzey Tekinoğlu ♥
Chica Loquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 21:43   #2072
Chica Loquita Hvala za ove gifofe.
Koji pogledi, koja gluma, ovo je nestvarno.
__________________
Live fast. Die young. Be wild. Have fun.
luisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 23:39   #2073
gifovi su vam predobri!
ajme cure, pa ja nisam normalna, noćaš sam spojlala do pola 3. a lap top mi se pregrijava i moram ga hladiti svako malo
i njega i sebe
imam novi avatar
__________________
Seduce my mind and you can have my body. Find my soul and I'm yours forever.
walli is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 23:50   #2074
Quote:
kandy7 kaže: Pogledaj post
da nisi možda gledala Onura u vrijeme kad se prvi put prikazivala, ljudima nikako objasnit da je ova serija 1000 puta bolja od 1001 Noći
ha ha, Ja sam najzadnja gledala Onura
I defintivo je ovo najbolja turska serija , i meni se pregrijava laptop još ovu noć ha ha !
__________________
Ali svaki put kad se on nasmijao, ja sam bila ta koja se zaljubila.
paullaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 00:06   #2075
Quote:
kandy7 kaže: Pogledaj post
da nisi možda gledala Onura u vrijeme kad se prvi put prikazivala, ljudima nikako objasnit da je ova serija 1000 puta bolja od 1001 Noći
aaaaaaaa, mojne tako! uvijek ima šansa za popravni ispit! BG je za mene bila prva turska serija i nekako će uvijek biti posebna. mada mi sad So odgovara totalno. baš mi je trebalo nešto ovakvo da me malo razdrma. ne pratim ništa osim KG, a tamo su ga brate rastegli, ne znaš u koji žanr da staviš seriju.
nego, jako su mi simpa epizode koje nastupaju.
i svi komentarišete bihi kako luđački vozi, a ja moram dodati da mi je malo to much bilo kad je nakon opaske da je bolje da nije majka, ona stala u pomočnu traku i razgleda cura motor sve u 16!
volim i ja lijepa auta, ali nekako mi to nikad ne bi palo na pamet!
__________________
Seduce my mind and you can have my body. Find my soul and I'm yours forever.
walli is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 00:27   #2076
Molim pomoć!
U kojoj ep Behlul poklanja lančić Bihter?
__________________
......."Svakoga dana u svakom pogledu sve više napredujem".......
iduga4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 00:46   #2077
Quote:
iduga4 kaže: Pogledaj post
Molim pomoć!
U kojoj ep Behlul poklanja lančić Bihter?
51.
__________________
Live fast. Die young. Be wild. Have fun.
luisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 00:53   #2078
Quote:
luisana kaže: Pogledaj post
51.
Hvala
__________________
......."Svakoga dana u svakom pogledu sve više napredujem".......
iduga4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 11:14   #2079
Quote:
anamonica kaže: Pogledaj post
kako ju je kraljica kasnije dala Patki samo mu pokaže da još voli nju..a sjećam se da jeFirda odmah uočila malu ogrlicu sutrada, a Bihi kraljica joj rekla ponosno da je savršena..ugl, nešto tako, super su bile scene s tom ogrlicom
Ja se sjećam kad ju je Bihter 1. put stavila, svi su pitali odakle joj, a Firda odmah shvatila tko joj ju je dao, zato je i rekla kako joj se ne sviđa ogrlica. Bihter je rekla da je super, a onda je Firda rekla kako je to prolazno, da će joj se sviđati samo neko vrijeme, a onda više ne. Tako nešto.
Uglavnom, pričale su u prenesenom značenju, samo Bih, Fir i Beh su znali o čemu je riječ, dok su ostali mislili da uistinu pričaju o komadu nakita.
Koja je Firda lukavica.
Da, stvarno su bile super te scene s ogrlicom. Uvijek je simbolizirala njihovu ljubav, pa tako i onda kad ju je Behlul bacio ća, bacao je sve ono što ona predstavlja - njihovu ljubav.

Zadnje uređivanje Marina 07 : 13.05.2012. at 11:23.
Marina 07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 12:05   #2080
Merhaba kzlar
RL me odvukao pa sam izgubila korak s vama, ali svraćam i čitam, razmišljam, smejem se... Plakanje će, verovatno, doći kasnije. A ja sam od onih koji po pravilu ne plaču.

I od mene hvala za gifove
Kada sam ove poslednje videla pomislila sam kako je Behlul otprilike negde do ove faze (još malkice, koliko se sećam) bio frajer, šmeker, dasa... a onda je počeo da...
A Kivanc: u 3. i 4. gifu ima praaavi dijabolični, Škorpionski pogled
Imate od mene +1 sve koje smatrate da je bio odličan izbor za ovu ulogu. Isto mislim i za Beren kao Bihter.
Mene njen pogled u 1. gifu - boli. Čitam u njemu nadu, želju (mislim na širi pojam ), iščekivanje (takođe) i svašta još... a šta je dobila ... uplakanu bebu ...
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:39.