Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2012., 04:00   #21
Veću glupost dugo nisam vidio. Nema struje i odmah sve u srednji vijek. Odmah iz 21. u 12. stoljeće. Mačevi, luk i strijela, samostrijel. Kao da se bez struje nemogu proizvodit meci. A nije valjda da Amerima fali metaka i pušaka za sljedećih 50 godina a tamo u traileru lik puca iz "puške" iz 17.-18. stoljeća. Osim toga što je sa nuklearkama? Zar ne bi došlo do nekih katastrofalnih problema da se elektronika koja ih nadzire samo odjednom isključi.
__________________

Zadnje uređivanje Kambe : 15.05.2012. at 04:06.
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 16:50   #22
^^ Ali, očito je da će biti riječi o nekoj malo većoj zavjeri, s obzirom na onaj stick oko kojeg se sve vrti.

Ja se samo nadam da su oni to ipak detaljno razradili u glavi i da imaju osim zapleta i neke druge stvari. Da se ne bi dogodilo kao sa drugim serijama sličnog žanra. Pilot dobar i onda krenu šarati i na kraju to nema nikakvog smisla.
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 18:24   #23
dat ću im priliku ali mislim da bi ova serija mogla imati sudbinu Terra Nove,ako ne i goru...
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 18:27   #24
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
dat ću im priliku ali mislim da bi ova serija mogla imati sudbinu Terra Nove,ako ne i goru...
Tog se i ja bojim. TN je imala potencijala boli glava.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 18:36   #25
Revolution vs Castle
__________________
Bože čuvaj ti, naše branitelje i sirotinju.. jer političari se, ionako za sebe, pobrinu..
Dinaminjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 21:06   #26
Quote:
Swagger kaže: Pogledaj post
Tog se i ja bojim. TN je imala potencijala boli glava.
neznam kakav budžet ovi imaju ali TN je glavni problem bio preveliki budžet,a za taj budžet nedovoljna gledanost...a ako ovi budu imali "običan" budžet a gledanost TN -u prosjeku 9 milijuna to će im bit zakon!
EDIT: gledam sad trailer na YT,u 2 dana 4 000 000 viewsa

Zadnje uređivanje silas2012 : 15.05.2012. at 22:15.
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 14:56   #27
Već vidim da ću počet gledat, iako me trailer i nije oduševio Baš izgleda Terra Nova đir...
Pea is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2012., 23:06   #28
Tema mi je zanimljiva. Trailer do polovine super, od pola mi nije bas jasno da li mi se svidja u kom smeru ide. Videcu komentare drugih. Mozda se i ne treba toliko plasiti otkazivanja, ipak ne ide na Fox-u. Njihove nove serije ne vredi pocinjadi gledati. Da, ljuta sam zbog Alcatraz.
__________________
The sound in my ears
Hopey is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2012., 21:26   #29
ja se bojim da će već nakon 2-3 epizode početi nedostatci,tj da se neće toliko voditi pažnja o detaljima (a itekako bi trebali obzirom da je ovo postapokaliptična serija o ekipici koja "vlada" svijetom bez struje,bilokakvog oblika umjetne energije,suvremenih uređaja itd)
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2012., 11:09   #30
Quote:
Violet Hill kaže: Pogledaj post
Ja sam sucker za te postapokaliptične teme..

Vjerovatno ću požaliti ali gledam sigurno
i ja.Ne mogu odoliti,moran pogledati.
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2012., 19:50   #31
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
ja se bojim da će već nakon 2-3 epizode početi nedostatci,tj da se neće toliko voditi pažnja o detaljima (a itekako bi trebali obzirom da je ovo postapokaliptična serija o ekipici koja "vlada" svijetom bez struje,bilokakvog oblika umjetne energije,suvremenih uređaja itd)
Il odma u prvoj epizodi
Taj stric mora da je ima neki opak posa prije nestanka struje da se zna onako borit
Al definitivno ću gledat
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2012., 20:47   #32
Zvuči zanimljivo,dakle bit će sranje...
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 21:27   #33
Kritike na pilot.

Quote:
Ryan: DVR It
The pilot was competent but unexceptional, and none of the characters stood out (aside from the one played by "Breaking Bad's" Giancarlo Esposito). Still, I'll give it another few chances to prove it's not the next "Terra Nova" or "V."

Furlong: Skip It
Man, did I love this premise ... then I found myself hoping that some dinosaurs would come and devour all these bland, one-dimensional characters. (Yes, it looks a lot like "Terra Nova" -- which isn't necessarily a good thing.)

Etkin: DVR It
Though the acting on the show is far from Emmy worthy and it's J.J. Abrams' most blatant effort to recreate the glory of "Lost" in its prime, the tragedy of a world without ice cream drew me in just enough to plan on watching Episode 2. I will probably be disappointed by how the whole post-apocalyptic plot goes down, but apparently Abrams' affinity for a mysterious old school computer gets me every time.

Harnick: Skip It
An interesting concept, but the pilot failed to capture my interest despite the mysterious plot threads dropped at the end of the first episode.

Moaba: Skip It
Reminiscent of "The Postman," a post-apocalyptic Kevin Costner movie rife with unintentional comedy. That's not a good thing.

Weingus: Skip It
The music is dramatic and the scenery is delightful, but "Revolution" is a bit of a snoozefest.

Prudom: Watch It
The pilot isn't as gripping as I'd hoped it might be, but it has an intriguing premise, gorgeous visuals and a fascinating villain in Giancarlo Esposito, and I have faith based on the strength of Eric Kripke's track record for building compelling family dynamics on "Supernatural."
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 21:30   #34
ajoj
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 21:33   #35
Mene ne čude kritike, djelovalo mi je baš glupasto i jeftino ala Terra nova lani.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 22:30   #36
OMG!!! Usporedba s "Poštarom"!
Biž'te ljudi!!!

Ja sam optimist pa se nadam da će ipak to biti bolje razrađeno u daljnjim epizodama.
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 12:01   #37
Pogledao pilot i obično smeće. Priča i likovi se čine bezveze. Čisto me zanima objašnjenje serije za gluposti koje prikazuje.
__________________

Zadnje uređivanje Kambe : 05.09.2012. at 12:08.
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 12:40   #38
Još malo komentara s neta :

Quote:
It seems the set and costume designers just didn't understand aging along with wear and tear. Sure the cgi cities all looked really old and overrun. So why do the survivor's designer clothes look brand new and freshly laundered? And how could an RV, laying on its side for 15 year and exposed to the open sky, still have brand new looking white leather seats?

I gave up after watching the first 15 minutes (partly because the video here and at NBC.com kept crashing). If their attention to detail is so blind, it hints that this show is going to be laser focused on a big mystery/conspiracy and ignore the actual drama of life after such a cataclysmic event.

There are most likely going to be so many inconsistencies, dead end stories, 'made up as they go' plot twists, all to keep the BIG mystery alive, that this will be this season's "FlashForward/The Event/V" debacle...
Quote:
Another mysterious, unexplainable catastrophe that brings on the end of civilization as we know it. Heroes and heroines covered in baby fat and water weight yet have "struggled for survival" their entire lives while enjoying callus-and blemish-free skin and complexion.

Oh - and do not forget the fighters and hunters covered in skin-tight buffed leather sporting serious heads of free-blowing awesomeness in a world where hair never gets caught up in or on anything.

What'd I miss?...
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 12:43   #39
Uf, uf....što bih ja bez foruma.haer

"Poštar"?

Neeee, neeeee.....

Odoh pogledat
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 20:42   #40
oime kak su ih popljuvali
tak nesto sam i očekivo, ali ipak ću pogledati barem prve dvije epizode...
masukipo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:13.