Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2014., 15:48   #41
Istina, "seven of nine" podiže, nešto A i ona policajka Anana nije loša
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2014., 22:46   #42
izgleda odron prema komentarima

a oće li biti nova sezona?
Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2014., 23:26   #43
ja pogledao drugu epizodu. gora od prve

jel ima svjetla na kraju tunela
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2014., 00:47   #44
dobra je ova zadnja epizoda samo bi isto tila da radnja ide malo brže. Preusporeno mi je.
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2014., 22:55   #45
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
ja pogledao drugu epizodu. gora od prve

jel ima svjetla na kraju tunela
Meni ne. Općenito ne pljujem baš po serijama, ak mi se neš ne sviđa jednostavno ne gledam, ali ovo mi je toliko loše da ne mogu izdržat. Prva epizoda je bila gledljiva, sve nakon toga je živi očaj. Očajna gluma, očajna radnja, nesuvisli likovi. Nakon dugo vremena to je jedina serija koju sam jednostavno odbio gledat nakon četiri epizode. Ili mi se ne svidi prva ili tvrdoglavo ustrajem barem do kraja sezone. Ovo ne mogu više gledat i neću. Doslovno mi se gade.
Netko je (možda baš ti ) spomenuo Under The Dome. Da ga jebeš, to sam relativno bezbolno uspio ispratit do kraja sezone, ne znam baš hoću počet gledat i drugu, ali prvu sam izdržao uz ponešto rezignacije. Helix nemrem i gotovo.
Skejt is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 08:47   #46
kad je onaj kinez na kraju druge epizode podignuo pogled s mikroskopa odmah sam stisnio alt+F4
treću ću teško pogledat nakon toga
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 10:13   #47
Actually serija postaje zanimljiva. Origins of umbrella corporation
Trash i spora je, ali zabavna.
dobrimag is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 19:41   #48
Ne znam jesam li ijednu epizodu uspjela odgledati a da mi se nije prispavalo. Ali sam valjda mazohist pa još nisam odustala.
Martian7 is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 09:59   #49
Ova zadnja epka je bila onako promašaj, ko epizoda neke sapunjare. Ova plavuša koja je na kraju ostala bez glave totalno su joj lik uništili u ovoj, dobro da su je se riješili.
Sad će uplest u sve to neke obiteljske drame, još samo fali ljubavni trokut i serija je službeno otišla k vragu. + ovaj glavni je valjda najiritantniji i najbespotrebniji i totalno neglavni lik ikad u serijama.

A dobro su startali, sve dalje sve više brljave i razdodnjavaju. Na kraju će završiti ko i sa Falling Skies itd. SyFy ko da više ne zna napraviti kvalitetnu scifi seriju. A ja sam relativno scifi amater pa opet vidim da to nije niti s od scifi.
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 11:15   #50
+1

Mislim da je ova cijela serija promašaj ali gleda se...

"Seven of nine" je mogla biti dobar lik ali su je totalno zajebali, jako loša gluma...
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 12:02   #51
Neznam o čemu pričate, serija je sve bolja svaku epizodu. Imamo misteriju koja se polako otkriva i imamo hrpu likova koji rade prvo za sebe, a tek onda za grupu. Ako ste vi očekivati hrpu akcije i štogod to upravo nije SciFi. Star Trek je genijalan baš zbog toga što nema hrpu akcije.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 16:24   #52
Ova zadnja je bila dobra?!

Nisam očekivala nikakvu pretjeranu akciju (nisam ni ljubitelj akcijskih stvari), prvih par epki mi je bilo odlično baš zbog silnih misterija i kako su posložili stvari, ali fejlaju u realizaciji istih.

Koja je bila točno poanta uvođenja ove nove plave na dvije epke i sam njezin lik je na kraju ispao totalni promašaj, a mogli su ju bolje iskoristiti. Totalno je ispala negativka, ali bez imalo mozga i to za par epki. Bespotrebno.
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 16:45   #53
meni je do prekida logike došlo već u drugoj. kad je onaj vojak oša u tundru poslat masaž preko satelita skrivenog u mudantama a nakon par trenutaka oša do do kineza i reka mu da njegovi šeovi nisu zadovoljni. koji je kuku skrivao satelit kad ga itako nitko ne bi prigleda i koji kuki nije posla poruku preko postajnih satelita

oh da sad znam. da ispadne moćna scena kad naiđe na ono groblje majmuna razbacanih uokolo ko vrtne patuljke
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 17:06   #54
ne znam, meni su prve tri onako baš legle i ful sam se razveselila kako će mi ovo biti baš super subotom i onda eto vraga

btw. nisam skužila, ili mi je možda promaknulo, koja je fora s tim odsjecanjem glava i trpanjem u one staklenke i zakopavanje?
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 17:15   #55
ne bi želio previše hejtat ali serija je od početka loša. nema logike ni za ljeka
gora mi je i od WD-a kojoj sam uspio pogledat prvu sezonu. ali od tada nemam stpljenja za takve glupave serije
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 02:38   #56
Meni je serija skroz okej, nisam mnogo ocekivao, ali sam ugodno iznenaden.
Na momente losu glumu mogu pretrpiti, ipak je ovo prva sezona. Stvarno mi nije jasno kako jedan moze ocekivati fenomenalnu glumu od glumaca koji jos nisu skroz uigrani.
Prica je zanimljiva, misterija se polako otkriva.
Takoder je zanimljiva i sama ta moderna interpretacija old school price o zombijima.
Jedino sto bi zamjerio je ponekad prevelika predvidljivost.
Quote:
lie kaže: Pogledaj post
btw. nisam skužila, ili mi je možda promaknulo, koja je fora s tim odsjecanjem glava i trpanjem u one staklenke i zakopavanje?
Vjerojatno sprjecavanje regeneracije. Nekoliko smo puta svjedocili nevjerojatnim sposobnostima regeneracije od par likova. Cini se da neobicne oci nisu jedino sto ih cini posebnima.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 08:37   #57
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
meni je do prekida logike došlo već u drugoj. kad je onaj vojak oša u tundru poslat masaž preko satelita skrivenog u mudantama a nakon par trenutaka oša do do kineza i reka mu da njegovi šeovi nisu zadovoljni. koji je kuku skrivao satelit kad ga itako nitko ne bi prigleda i koji kuki nije posla poruku preko postajnih satelita

oh da sad znam. da ispadne moćna scena kad naiđe na ono groblje majmuna razbacanih uokolo ko vrtne patuljke
Lol. Očito nemre koristiti glavni uređaj jer #1 nije bio aktivan tada tj satelit s kojim on komunicira nije bio u range, #2 morao bi unutar baze ga koristiti.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 08:38   #58
Quote:
lie kaže: Pogledaj post
ne znam, meni su prve tri onako baš legle i ful sam se razveselila kako će mi ovo biti baš super subotom i onda eto vraga

btw. nisam skužila, ili mi je možda promaknulo, koja je fora s tim odsjecanjem glava i trpanjem u one staklenke i zakopavanje?
Pa to objašnjava zašto ti se ne sviđa. Niti meni se nebi svidjelo nešto što ne razumijem. Možda da nađeš manje zahtjevnu seriju za gledati?
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 09:33   #59
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
ne bi želio previše hejtat ali serija je od početka loša. nema logike ni za ljeka
gora mi je i od WD-a kojoj sam uspio pogledat prvu sezonu. ali od tada nemam stpljenja za takve glupave serije
jebate, kakva logika? ovo je serija koja se gleda zbog trash-momenata, kad se pada u histeričan smijeh. 5 puta bolja komedija od ijednog sitcoma. kako sam se razletio i rasplakao od smijeha kad se utvrdi da niti par kilometara od odsječene baze do koje se ne može doć postoji eto selo eskima sa policajkom, koja traži svog izgubljenog brata, koji ima brata blizanca...još samo da svi imaju španjolska imena tipa Jose, Alehandro i slično i što bi bolje
innuit is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 10:04   #60
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Stvarno mi nije jasno kako jedan moze ocekivati fenomenalnu glumu od glumaca koji jos nisu skroz uigrani.
problem je šta je već prošlo 8 epizoda, Sarah postaje sve gora, ovaj Alan ko drvena marija i to je problem kad imaš glavnog lika koji očajno glumi.
pada mi napamet ovako na prvu Fringe di mi je Anna Torv ispočetka bila malo drvena, ali tu je bio Joshua i John koji su sve to "nadoknadili" + imao si sporedne likove koji su od samog starta bili na razini.

Ovdje je problem prvenstveno s ova dva lika, za Sarah mi ni danas nije jasno koga vraga tamo radi jer 90% vremena ne zna šta izvodi, a taj Alan, em kao lik em kao glumac je maksimalno promašen. Svi drugi su bolji nego on (i sarah), em šta se priče/likova tiče em glumaca.


Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Pa to objašnjava zašto ti se ne sviđa. Niti meni se nebi svidjelo nešto što ne razumijem. Možda da nađeš manje zahtjevnu seriju za gledati?
Ne, to ne objašnjava ništa.
Ako ne razumijem točno koja je fora s tim glavama u frižiderima (i jel to rade zato jer i samo odsjecanje glave ne znači da su mrtvi ili tako to rade zato da mogu kasnije ih opet "spojiti" ukoliko bude potrebno im i sl.) ne znači da mi je prenapredno. Lost, Fringe itd....uvijek sam imala milijun nejasnoća i nedoumica i upitnika nad glavom pa to nimalo nije utjecalo na doživljaj serija.

Koji je stvarni/pravi razlog zašto Hatake čuva glave? Mislim, ti očito znaš pa ajde podijeli sa mnom, ako mi bude jasno možda mi i serija bude dobra kao i tebi
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:05.