Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2005., 19:36   #161
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Velečasni Sudac pozvao Gotovinu da se ne

Quote:
Krcko_X kaže:
Jebiga, ništa neće prikriti činjenicu da si se provalio i osramotio.
Tako ti je to kada zabadaš nos tamo gdje mu nije mjesto - na forumske rasprave gdje je ipak potrebna i nekakva inteligencija. A vjeruj mi, ti si uz svu ovu plejadu idiota, definitivno jedan od glupljih likova koje sam ja imao priliku susretati tokom svog forumaškog iskustva.

Ajde citiraj, gdje sam i što sam to "provalio".
Inteligencijo. Osvjetlaj si obraz.
Simba-OS is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2005., 19:37   #162
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Velečasni Sudac pozvao Gotovinu da s

Quote:
Jalnuški Diletant kaže:
Nije valjda da se opet složila s GoTo-om?
Više-manje.
U svakom slučaju, metode širenja sive propagande su im identične.
Simba-OS is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2005., 19:58   #163
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Velečasni Sudac pozvao Gotovinu

Quote:
Simba-OS kaže:
Nije mi dovoljan onaj GoTo da me uvjerava što sam ja to vidio i doživio.
a ti ćeš mene uvjeravati di sam kaj pročitala i kaj sam vidla ili doživila??
realnost egzistira samo prema toj tvojoj matrici??????? daj nemoj te bureke sipat, plz..

a
svakao nismo vidli isto, to znam

ni skužili isto.

i ne rukujemo se s istima

Old 12.03.2005., 20:00   #164
Talking Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Velečasni Sudac pozvao Gotovinu da s

Quote:
Jalnuški Diletant kaže:
Nije valjda da se opet složila s GoTo-om?
he he Jalnuški...."ona" se ne slaže s takvima...ti to jako dobro znaš.

čak s njima nit ne "diskutira"
Old 12.03.2005., 20:15   #165
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Velečasni Sudac pozvao Gotovinu da se ne pre

Quote:
Simba-OS kaže:
Ne, dušo draga, nije Simba to rekao. Simba je rekao da pod oružjem nisu bili samo uniformizirani vojnici JNA i tzv. vojske RSK, već i civili. Drugim riječima - teroristi. Svih dobnih skupina.
Ti si stvarno blesav. Svak koji ima oružje je vojnik ili paravojnik, ali bakice nisu imale oružje osim za propagandne svrhe budalaste TV Knin i jednog uradka HTV koji je pokušao opravdati ubijanje 80 godišnjih djedova i baka. Nije bilo snajperista po gradovima jer od njih nitko nije stradao, pošto je priča o njima služila samo za plašenje stanovništva i opravdanje za brojne noćne pohode, miniranje i izbacivanje iz stanova ljudi nepoćudnih krvnih zrnaca.
I nikako nemojte mješati vojnike i civile u RSK koji su bili legitimne mete prljavog rata i civile srpske nacionalnosti u vlastitoj državi koji nisu smjeli biti meta odmazde za zločine počinjene prema Hrvatima.
Jedno od pravila ratova u bivšoj Jugoslaviji bilo je da su stradavali uglavnom nevini jer se do krivaca i pravih zločinaca uglavnom nije moglo doći.
Paljenje sela i ubijanje nezaštićenog stanovništva upadima do zuba naoružanih krvoloka bila je omiljena strategija vrlih ratnika svih fela sa ovoga prostora od Škabrnje, preko Srebrenice do čišćenja nakon Oluje i Mrkonjić grada.
Zato, prestani izmišljati bajke i mitove jer je rat bio isuviše krvav i nepošten prema najslabijima da bi sada trebalo za sve što se dogodilo okriviti bakice i djedove iz nekih sela Bogu iza nogu i "snajperiste" koji su imali zgodne stanove velike kvadrature u najboljim djelovima gradova.
bubiša is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2005., 20:21   #166
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Velečasni Sudac pozvao Gotov

Quote:
revolution kaže:
a ti ćeš mene uvjeravati di sam kaj pročitala i kaj sam vidla ili doživila??
realnost egzistira samo prema toj tvojoj matrici??????? daj nemoj te bureke sipat, plz..

a
svakao nismo vidli isto, to znam

ni skužili isto.

i ne rukujemo se s istima

Realnost je apstraktan pojam. A moja se realnost, barem kad je o događajima iz D.R. riječ, temelji se na iskustvu. Za razliku od tvoje. Koja se temelji na člancima iz Ferala. A njihova se temelji na mašti i pustim željama.
Simba-OS is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2005., 20:22   #167
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Velečasni Sudac pozvao Gotovinu da se ne

Quote:
Krcko_X kaže:
Jebiga, ništa neće prikriti činjenicu da si se provalio i osramotio.
Tako ti je to kada zabadaš nos tamo gdje mu nije mjesto - na forumske rasprave gdje je ipak potrebna i nekakva inteligencija. A vjeruj mi, ti si uz svu ovu plejadu idiota, definitivno jedan od glupljih likova koje sam ja imao priliku susretati tokom svog forumaškog iskustva.

Koji si ti Teletabis Infantilni!
Akcija2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2005., 20:28   #168
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Velečasni Sudac pozvao Gotovinu da s

Quote:
Akcija2 kaže:
a o kakvom je pacijentu riječ govori i njegov potpis.. koliki bolesnik trebaš biti da ideš kroz tuđe postove 6 mjeseci unatrag
nešto što si rekla ga je gadno pogodilo kad si je toliko truda dao... bolesnik... strašno
frch is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2005., 20:29   #169

Quote:
Akcija2 kaže:
Teletabis....hahahahahaha........jaoooj....ihihihi hi...

E svaka čast. Baš sam se slatko nasmijao.
Simba-OS is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2005., 20:40   #170
Talking Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Velečasni Sudac pozvao G

Quote:
Simba-OS kaže:
Realnost je apstraktan pojam. A moja se realnost, barem kad je o događajima iz D.R. riječ, temelji se na iskustvu. Za razliku od tvoje. Koja se temelji na člancima iz Ferala. A njihova se temelji na mašti i pustim željama.
Old 12.03.2005., 20:46   #171
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Velečasni Sudac pozvao Gotovinu

Quote:
Simba-OS kaže:
Teletabis....hahahahahaha........jaoooj....ihihihi hi...

E svaka čast. Baš sam se slatko nasmijao.

Tebe ne dam da mi diraju!
Akcija2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2005., 20:48   #172

Quote:
frch kaže:
a o kakvom je pacijentu riječ govori i njegov potpis.. koliki bolesnik trebaš biti da ideš kroz tuđe postove 6 mjeseci unatrag
nešto što si rekla ga je gadno pogodilo kad si je toliko truda dao... bolesnik... strašno

heheheheh

Nisam ni vidjela do sada dok nisam tvoj post pročitala

Ma pusti, svaka budala nađe svoje zadovoljstvo negdje budale
Akcija2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2005., 20:49   #173
Talking Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Velečasni Sudac pozvao Gotov

Quote:
Akcija2 kaže:

Tebe ne dam da mi diraju!
ma baba sa sekirčetom je već otegla papke, predmnijevam.. simba je sejf
Old 12.03.2005., 20:54   #174
Quote:
bilde kaže:
i ti onda ocekujes da te netko ozbiljno shvaca?
"ne smijemo odustati u tumačenju istine o nama i o Domovinskom ratu", i "moramo poslužiti svim mogućim sredstvima i institucijama, u zemlji i u svijetu".

-Nadbiskup Josip Bozanic

LjutiBronxBomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2005., 20:54   #175
Quote:
baka kaže:
Tako je.Pa ćemo heretike spaljivati, "nevjernike"
Tebe cemo prvu.

LjutiBronxBomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2005., 21:09   #176
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Velečasni Sudac pozv

Quote:
revolution kaže:
Simba-OS is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2005., 21:12   #177
Talking NEEEEEEE simba...ovako je ćaća rukicama...

Quote:
Simba-OS kaže:

Old 12.03.2005., 21:20   #178
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Velečasni Sudac pozvao G

Quote:
revolution kaže:
ma baba sa sekirčetom je već otegla papke, predmnijevam.. simba je sejf
Fakat si jadna.
Znaš, ja mogu biti pokoji put u krivu. Mogu i ne znati ili ne biti siguran. Ali nikad, nikad ne lažem.
Pa ako ti kažm da je tijekom Bljeska iz jedne kuće izletjela baba sa sjekirom i nasrnula na mog kolegu (koji joj je sjekiru jednostavno oteo iz ruku), onda budi sigurna da je to istina.
Ako ti kažem da je 1991. godine, ovdje u Osijeku, na moju sestričnu, koja je išla na posao u KBO, pucao snajperist - civil i teško ju ranio, onda budi sigurna da je to istina.

No, ovakvo tvoje ponašanje, ismijavanje bez ikakvih argumenata, samo pokazuje da ti je broj cipela veći od kvocjenta IQ.
Simba-OS is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2005., 21:23   #179
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Velečasni Sudac pozv

Quote:
Simba-OS kaže:
Fakat si jadna.
Znaš, ja mogu biti pokoji put u krivu. Mogu i ne znati ili ne biti siguran. Ali nikad, nikad ne lažem.
Pa ako ti kažm da je tijekom Bljeska iz jedne kuće izletjela baba sa sjekirom i nasrnula na mog kolegu (koji joj je sjekiru jednostavno oteo iz ruku), onda budi sigurna da je to istina.
Ako ti kažem da je 1991. godine, ovdje u Osijeku, na moju sestričnu, koja je išla na posao u KBO, pucao snajperist - civil i teško ju ranio, onda budi sigurna da je to istina.

glupane

pogledaj kaj si pisao prije! jučer, prekjučer...na tu temu...pogledaj si "formulaciju"

svojim idiotarijama samo daješ materijala tipovima kao go to i takvima..

teško za skužit???
Old 12.03.2005., 21:27   #180
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Velečasni Sudac

Quote:
revolution kaže:
glupane

pogledaj kaj si pisao prije! jučer, prekjučer...na tu temu...pogledaj si "formulaciju"

svojim idiotarijama samo daješ materijala tipovima kao go to i takvima..

teško za skužit???
Kao npr?
Simba-OS is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:13.