Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Big Brother 2011

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2011., 19:00   #781
djeluje kao topla i simpa osoba, svaka čast a za pokazano u superfinalu jedan veliki , od mene uvijek ima kavu!

p.s.
trebala je i na našem bb-u pobijediti
no nick name is offline  
Old 27.06.2011., 19:09   #782
Quote:
LoisLane kaže: Pogledaj post
Sjajna je, kako je Brendonu htjela sinoć dati riječ u više navrata. Osim što je oduvijek po mom mišljenju odrađivala svoj posao na simpatičan način, sinoć je pokazala ljudskost i hrabrost da stane protiv primitivne gomile. Antonija je pravi primjer kako BB show može stvoriti nešto kvalitetno. Smatram da je ona dobra voditeljica ali prije svega dobra osoba. Bravo.
Tonka !
Ona i Brandon bili čiste pozitive!
groficca is offline  
Old 27.06.2011., 19:12   #783
Talking

Quote:
HaylieNS kaže: Pogledaj post
I meni je bila super sinoć, i samo da i ovde stavim snimak njene izjave nakon svega:

http://www.index.hr/xmag/clanak/vide...je/558331.aspx

Antonija Blaće: "Marijaninoj pobjedi je sigurno pripomogao i Nemešev odjeb usred emisije."

Da nam je vidjet lica Institucije na ovo neprocjenjivo
groficca is offline  
Old 27.06.2011., 19:43   #784
Slazem sa sa svima, odlicna je. Antonija, svaka cast
Petra277 is offline  
Old 27.06.2011., 20:05   #785
Mislim da Antonija neće više nastupati u ovakvim namještaljkama.

Bacila si je jednu veliku mrlju na svoj profesionalni život.
__________________
E520 DZK
BaracudaVk is offline  
Old 27.06.2011., 23:11   #786
Quote:
BaracudaVk kaže: Pogledaj post
Mislim da Antonija neće više nastupati u ovakvim namještaljkama.

Bacila si je jednu veliku mrlju na svoj profesionalni život.
nije namještalka.


koliko ljudi navija za marijana postala sam svijesna kada mi je od dečka baka rekla .... joj jadna marijana, meni nje žao. i nakon toga su se složile sve žene u prostoriji.
nevanevičicaa is offline  
Old 28.06.2011., 01:07   #787
Quote:
BBGuru kaže: Pogledaj post
tko je Tonki bio favorit nebitno, u momentu kad je mare bila izgubljena, šupnuta od onog šupčine,
odhebana od onih licemjera, ona joj je dala podršku, ljudski da ljudskije ne može bit, a to puno govori o Tonki
da, naravno i nemojte nam ovde rušit entuzijazam oko Tonke
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Old 28.06.2011., 01:11   #788
ona bi trebala kao voditeljica biti nepristrana
silas2012 is offline  
Old 28.06.2011., 01:13   #789
da, bi, al ono je finale i situacija je bila urgentna. ličilo je na horor film, a ne na kraj nekog zabavnog realitya. tj. ličilo bi, da nije ona uskočila i dokazala što znači biti solidaran i Čovjek
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Old 28.06.2011., 01:39   #790
Dokaz kako i to smeće od Big Brothera može izbaciti nešto kvalitetno. Presimpatična mi je još od Večere za 5.
Dead Souls is offline  
Old 28.06.2011., 13:47   #791
"Sjajno" mi je kako Antonija podržava Marijanu i njene postupke, a nije propustila priliku da na samom ulasku u BB kuću Soraju podbode za njen manekenski rad u Dubaiju.

Ma baš je principijelna.
Mary00 is offline  
Old 28.06.2011., 15:10   #792
Quote:
BBGuru kaže: Pogledaj post
tko je Tonki bio favorit nebitno, u momentu kad je mare bila izgubljena, šupnuta od onog šupčine,
odhebana od onih licemjera, ona joj je dala podršku, ljudski da ljudskije ne može bit, a to puno govori o Tonki
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
al ono je finale i situacija je bila urgentna. ličilo je na horor film, a ne na kraj nekog zabavnog realitya. tj. ličilo bi, da nije ona uskočila i dokazala što znači biti solidaran i Čovjek
Tonka je spasila čitavu stvar od totalne propasti svojom empatijom i hrabrošću da istupi protiv rulje.
Tonka, respect!
http://i.min.us/jb8YnC.png

http://www.svet.rs/sites/default/files/2011/06/7.jpg
__________________
Balkanski infinite loop: Marina Abramović gleda Bracu sa Srebrnjaka.
klasa optimist is offline  
Old 28.06.2011., 15:13   #793
Quote:
memyselfni kaže: Pogledaj post
Antonija je u jednom intervjuu, mislim za Extru ili tako neku glupost, pričala o svojim favoritima. I tad je spomenula Soraju, Brendona i još neke... ne i Marijanu.

Sumnjam da je na "njezinoj strani". Antonija vjerojatno ne želi osude i ne podržava nikakav linč, ali nije na nikakvoj njezinoj strani u toj priči. U tom intervjuu je rekla da joj je u cijeloj priči najviše žao Marijanine obitelji i rekla je da skida kapu Marijaninom mužu koji se ponaša dostojanstveno.
Mislim da je ona samo vidjela da je Marijani jako teško, i nije ju htjela dublje zakopati, već joj pomoći. I to nije imalo veze s time da li je Marijana njen favorit ili nije. Kada je Nemeš onako postupio (krajnje odvratno, licemjerno i kukavički), i kada je Antonija shvatila koliko je marijani teško, ljudski joj je pomogla.
I uz Brandona, jedina humana te večeri.
Persistent is offline  
Old 28.06.2011., 16:19   #794
tonka, već dugo si mi jedna od najdražih voditelja jer si inteligentna, simpatična, pristupačna, bocneš, ali i utješiš kad treba
pokazala si da si Čovjek

od mene, respect,
__________________
...but I don't cry for yesterday there's an ordinary world somehow i have to find. and as i try to make my way to the ordinary world i will learn to survive ... DD
VatroSlavka is offline  
Old 28.06.2011., 20:40   #795
U nedjelju mi se razvio girl crush na nju.
__________________
A casual stroll through the lunatic asylum shows that faith does not prove anything.
br0kenStar is offline  
Old 29.06.2011., 19:31   #796
Tonka podržava Mare jer je i sama varala svog dečka. Onog bivšeg plavušana

"Nemojte biti Balkanci"
A vi nemojte biti drolje
Scarlett Luna is offline  
Received Infraction
Old 29.06.2011., 19:47   #797
Quote:
br0kenStar kaže: Pogledaj post
U nedjelju mi se razvio girl crush na nju.
ja ga ima oduvijek
__________________
If you can do just one thing well, you're needed by someone.
limited.edition is offline  
Old 29.06.2011., 19:48   #798
Quote:
klasa optimist kaže: Pogledaj post
Tonka je spasila čitavu stvar od totalne propasti svojom empatijom i hrabrošću da istupi protiv rulje.
Tonka, respect!
http://i.min.us/jb8YnC.png

http://www.svet.rs/sites/default/files/2011/06/7.jpg

To sto ju je Tonka drzala za ruku: i provela kroz gomilu
__________________
If you can do just one thing well, you're needed by someone.
limited.edition is offline  
Old 29.06.2011., 20:35   #799
tonka je najbolja voditeljica i oduševila me u nedjelju......marijana(voditeljica) me razočarala

tonka
streberica77 is offline  
Old 29.06.2011., 21:19   #800
Tonka najbolja si,jednostavna,srdačna,pristupačna,nacitana elokventna i pokazala si suosjecanje u pravom trenutku.
Nije bilo niti pretjerano,nego bas onako ljudski,kako bi svaka normalna i topla zena trebala reagirati . Puno pozdrava iz Rijeke, puno nas ti se divi,PUSA!!!!!
aj daj nam neki hint, da znamo da nas citas i da znamo da znas koliko te volimo!******
__________________
tri problema skup zasiti pa ce jedan problem biti. tonkica palonkica frrrrrrr
Dorja79 is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:37.