Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Big Brother 2011

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2011., 15:48   #761
Ja vam ne mogu opisati koliko je meni ono bilo ogavno za gledati, i koliko bi bilo ogavnije da nije nje.

Moji kući inače ne gledaju BB, ali na one scene očite drame, izdaje, licemjerja, zabijanja noževa u leđa i simboličnog udaranja osobe koja već leži na podu, svi su se ukipili i vrtjeli glavom u znak neodobravanja.

Jučer se jasno kao dan moglo vidjeti kakav je tko, i tko koliko vrijedi. Ovaj show je latentno, indirektno poslao najbolju moguću poruku - osuditi ono što je loše, zlo, okrutno i pogrešno, a Antoniji, koja je svim srcem i dušom očito bila uz Marijanu, pripada popriličan dio zasluga za to . Za val empatije i suosjećanja koji je pokrenula i kod ljudi koji su do jučer Marijanu pljuvali.

Kao što neko reče, u suhom zlatu bi je trebali platiti - svemu je dala smisao. Antonija,legenda si !!!
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Old 27.06.2011., 15:50   #762
Svaka čast Tonka
matika_ is offline  
Old 27.06.2011., 16:00   #763
Lijepo je znati da još ima dragih i suosjećajnih ljudi koji znaju ljudski postupati, ne zato da bi bili viđeni, nego od srca. Antonija, svaka čast
kyky2000 is offline  
Old 27.06.2011., 16:02   #764
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
Ja vam ne mogu opisati koliko je meni ono bilo ogavno za gledati, i koliko bi bilo ogavnije da nije nje.

Moji kući inače ne gledaju BB, ali na one scene očite drame, izdaje, licemjerja, zabijanja noževa u leđa i simboličnog udaranja osobe koja već leži na podu, svi su se ukipili i vrtjeli glavom u znak neodobravanja.

Jučer se jasno kao dan moglo vidjeti kakav je tko, i tko koliko vrijedi. Ovaj show je latentno, indirektno poslao najbolju moguću poruku - osuditi ono što je loše, zlo, okrutno i pogrešno, a Antoniji, koja je svim srcem i dušom očito bila uz Marijanu, pripada popriličan dio zasluga za to . Za val empatije i suosjećanja koji je pokrenula i kod ljudi koji su do jučer Marijanu pljuvali.

Kao što neko reče, u suhom zlatu bi je trebali platiti - svemu je dala smisao. Antonija,legenda si !!!
baš tako
Feta Kruva is offline  
Old 27.06.2011., 16:03   #765
Pošto smo jučer čuli i vidjeli da Tonka prati forume, vjerojatno ovaj, želim samo reći da mi se nije sviđalo u dosta navrata njeno vođenje emisija.Pri tome mislim smijanje nakon svake rečenice, no osobno za nju nisam imala nikad negativno mišljenje. Jučer je pokazala da se zna snaći u neugodnim situacijama po druge, (ako nije bilo namješteno, ja se nadam da nije), te je svojim činom pokazala ljudskost, koja nama, pogotovo na Balkanu jako nedostaje. Stoga Tonka svaka čast i ako ćeš ovo čitati, pozdravi kraljicu Brendona.
__________________
Nebitan potpis koji je fejk i smara!
nebitan si is offline  
Old 27.06.2011., 16:08   #766
Antonija je napravila ono što je produkcija naredila, a to je da se slini nad Marijana/Nemeš pričom, kako bi se ublažile reakcije publike, one stvarne, ne fiktivne koja navodno glasa.. Za nju samu se vidi da ne podnosi Bojanu i još neke, međutim nije navijala za Marijanu.

Ja sam isto mislila da jest, ali onda sam pogledala izjavu gdje kaže da je Marijani pomoglo kad se Bojana okrenula protiv nje i kad ju je sinoć Nemeš odjebao. Nigdje riječi o tome da je "hrabra", "iskrena" ili da je zaslužila pobjedu.

Osobno sam sigurna da je Antoniji bila draža Soraja, i to joj je sinoć i rekla, da joj je žao što tako rano ispada jer da je zaslužila biti puno više na listi.
memyselfni is offline  
Old 27.06.2011., 16:10   #767
pa to joj i jest pomoglo u smislu glasovanja, rekla je činjenicu. no, ne mora značiti da ona nije na njenoj strani u njenoj životnoj priči. to se ne isključuje međusobno.
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Old 27.06.2011., 16:14   #768
Antonija je u jednom intervjuu, mislim za Extru ili tako neku glupost, pričala o svojim favoritima. I tad je spomenula Soraju, Brendona i još neke... ne i Marijanu.

Sumnjam da je na "njezinoj strani". Antonija vjerojatno ne želi osude i ne podržava nikakav linč, ali nije na nikakvoj njezinoj strani u toj priči. U tom intervjuu je rekla da joj je u cijeloj priči najviše žao Marijanine obitelji i rekla je da skida kapu Marijaninom mužu koji se ponaša dostojanstveno.
memyselfni is offline  
Old 27.06.2011., 16:19   #769
bože moj, kad ode vidin vaše komentare počinjen virovat da ovo sve nije namještaljka nego da su ljudi stvarno glasali za tu mentalnu kurvu.

Pa ljudi moji ona debela i iritantna Antonija je iz ŠIBENIKA isto ko i Marijana, i vjerojatno je otprije zna, zato je ona uz nju.
__________________
Ostani tu, snove čuvaj samo za nju
Germinal88 is offline  
Received Infraction
Old 27.06.2011., 16:28   #770
tko je Tonki bio favorit nebitno, u momentu kad je mare bila izgubljena, šupnuta od onog šupčine,
odhebana od onih licemjera, ona joj je dala podršku, ljudski da ljudskije ne može bit, a to puno govori o Tonki
BBGuru is offline  
Old 27.06.2011., 16:29   #771
Quote:
Germinal88 kaže: Pogledaj post
bože moj, kad ode vidin vaše komentare počinjen virovat da ovo sve nije namještaljka nego da su ljudi stvarno glasali za tu mentalnu kurvu.

Pa ljudi moji ona debela i iritantna Antonija je iz ŠIBENIKA isto ko i Marijana, i vjerojatno je otprije zna, zato je ona uz nju.
glup li si majketi
BBGuru is offline  
Received Infraction
Old 27.06.2011., 16:36   #772
Quote:
BBGuru kaže: Pogledaj post
tko je Tonki bio favorit nebitno, u momentu kad je mare bila izgubljena, šupnuta od onog šupčine,
odhebana od onih licemjera, ona joj je dala podršku, ljudski da ljudskije ne može bit, a to puno govori o Tonki
točno to
Hope is offline  
Old 27.06.2011., 16:39   #773
Sjajna je, kako je Brendonu htjela sinoć dati riječ u više navrata. Osim što je oduvijek po mom mišljenju odrađivala svoj posao na simpatičan način, sinoć je pokazala ljudskost i hrabrost da stane protiv primitivne gomile. Antonija je pravi primjer kako BB show može stvoriti nešto kvalitetno. Smatram da je ona dobra voditeljica ali prije svega dobra osoba. Bravo.
LoisLane is offline  
Old 27.06.2011., 16:52   #774
Svaka čast Antoniji, čovjek je prije svega
__________________
bla, bla....
Mallory Knox is offline  
Old 27.06.2011., 16:54   #775
Quote:
memyselfni kaže: Pogledaj post
Antonija je u jednom intervjuu, mislim za Extru ili tako neku glupost, pričala o svojim favoritima. I tad je spomenula Soraju, Brendona i još neke... ne i Marijanu.

Sumnjam da je na "njezinoj strani". Antonija vjerojatno ne želi osude i ne podržava nikakav linč, ali nije na nikakvoj njezinoj strani u toj priči. U tom intervjuu je rekla da joj je u cijeloj priči najviše žao Marijanine obitelji i rekla je da skida kapu Marijaninom mužu koji se ponaša dostojanstveno.
Mislim da je ona bila sinoć uz marijanu samo zbog onog linča,nije trebalo biti onak,al tonka se dobro ponijela
Jeguljica is offline  
Old 27.06.2011., 16:55   #776
Tonka!

.artistic. is offline  
Old 27.06.2011., 16:55   #777
Quote:
BBGuru kaže: Pogledaj post
glup li si majketi
mater ti je glupa stoko šibenska
__________________
Ostani tu, snove čuvaj samo za nju
Germinal88 is offline  
Received Infraction
Old 27.06.2011., 16:57   #778
I meni je bila super sinoć, i samo da i ovde stavim snimak njene izjave nakon svega:

http://www.index.hr/xmag/clanak/vide...je/558331.aspx

Antonija Blaće: "Marijaninoj pobjedi je sigurno pripomogao i Nemešev odjeb usred emisije."
HaylieNS is offline  
Old 27.06.2011., 17:18   #779
Quote:
Germinal88 kaže: Pogledaj post
mater ti je glupa stoko šibenska
i dalje mislim da si glup
BBGuru is offline  
Old 27.06.2011., 17:21   #780
hahaha..kako sam zna da si ižbenika
__________________
Ostani tu, snove čuvaj samo za nju
Germinal88 is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:22.