Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2006., 22:56   #61
Quote:
HanSolo48 kaže:
.......producent (usranog) sitcoma Cimer Fraj
ej mačak, ajde pogledaj - ono, terapije radi - kako je zuhra prošao. on je nadobudno sam otvorio temu o svojoj emisiji. mi te se ne bojimo mi - drkadžije zakeljene za monitore. mada, moram ti reći - taj stav ti je pase. kad bi to znao, znao bi da je takav i humor koji produciraš.

ne brini, ne da se gledati ovaj tvoj cimer fraj, pa neće ni biti toliko komentara.

p.s. nego, što se, mačak - nisi potpisao? kad već imaš muda predstavljati se kao - producent (usranog) sitcoma Cimer Fraj. nije valjda da se sramiš. (usranog) sitcoma Cimer Fraj. anonimnost je za nas. drkadžije.
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2006., 22:58   #62
Quote:
HanSolo48 kaže:
taj posao tog usranog sitcoma je radila neka mlada ekipa koja je pokušala nešto napraviti, nešto što nije masturbiranje pred kompjutorskim ekranom.
A baš mi se nekako čini da su scenaristi upravo to napravili.
Quote:
HanSolo48 kaže:
E pa ako sve znate - pokušajte vi nasmijati prosječnog Hrvata.
Ako nam platiš, mislim da bismo mogli napisati puno bolje epizode od ove dvije koje smo vidjeli do sada (dobro, izdržali smo u prosjeku 5 minuta po epizodi - oni izdržljiviji čak i 6).
Quote:
HanSolo48 kaže:
Ustante od tih usranih ekrana koji su vam to malo mozga isprali, prestanite gledat nogomet i igrati imbecilne kompjutorske igrice i pokušajte VI nešto napraviti na toj usranoj televiziji.
Pa ako uspijete, onda ću vam skinuti kapu
producent (usranog) sitcoma Cimer Fraj
Daj nam priliku pa da samo vidiš. Mislim da bi ekipa s ovog foruma mogla napraviti puno bolju seriju od ove tvoje (usrane - kako si je ti nazvao) serije.
Johny is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 00:46   #63
Quote:
HanSolo48 kaže:
moram priznati da veći broj drkadžija nisam već dugo vidio na jednom mjestu.Rekli su mi kako ekipa koja visi na kompjutoru i posta na ova sranja i ne moze drukčija bit, ali čovjek se uvijek mora uvjeriti sam.
par riječi - taj posao tog usranog sitcoma je radila neka mlada ekipa koja je pokušala nešto napraviti, nešto što nije masturbiranje pred kompjutorskim ekranom. Pokušali su nasmijati vas kretene koji sve znate. E pa ako sve znate - pokušajte vi nasmijati prosječnog Hrvata. Vječito nezadovoljnog, kao što su i vaši postovi. Idiota koji ide u narodnjačke klubove i tuče ženu i djecu ili ubija prijatelje i rodbinu kako bi platio dug u kladionici. Hrvata koji je oduševljen svojom usranom vlašću koju je sam izabrao.
Kad se sve to zbroji, onda toj ekipi treba skinuti kapu, a ne ih maltertirati prištavim primjedbama. Ustante od tih usranih ekrana koji su vam to malo mozga isprali, prestanite gledat nogomet i igrati imbecilne kompjutorske igrice i pokušajte VI nešto napraviti na toj usranoj televiziji.
Pa ako uspijete, onda ću vam skinuti kapu

producent (usranog) sitcoma Cimer Fraj
Što ti želiš? Na silu uvjeriti ljude da govno miriši? Došao si na krivo mjesto. Jedina publika koju možete nasmijati je upravo idiot koji ide u narodnjačke klubove i tuče ženu i djecu ili ubija prijatelje i rodbinu kako bi platio dug u kladionici. Hrvat koji je oduševljen svojom usranom vlašću koju je sam izabrao.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 18:01   #64
eto rukavice

nemam problema s imenima, ali ne vidim da se itko od vas potpisao, pa sam mislio da je to nacin razgovora
ajde da vas vidim - napisite JEDNU epizodu, potrebno je 30-ak stranica i ja vam obecajem prosjecan scenaristicki honorar, a to je 800 eura netto

onda? ajmo junačine
 
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 18:05   #65
Quote:
HanSolo48 kaže:
ajde da vas vidim - napisite JEDNU epizodu, potrebno je 30-ak stranica i ja vam obecajem prosjecan scenaristicki honorar, a to je 800 eura netto
Maloča daje 1200 Eura.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 19:05   #66
Exclamation

Quote:
HanSolo48 kaže:
moram priznati da veći broj drkadžija nisam već dugo vidio na jednom mjestu.Rekli su mi kako ekipa koja visi na kompjutoru i posta na ova sranja i ne moze drukčija bit, ali čovjek se uvijek mora uvjeriti sam.
par riječi - taj posao tog usranog sitcoma je radila neka mlada ekipa koja je pokušala nešto napraviti, nešto što nije masturbiranje pred kompjutorskim ekranom. Pokušali su nasmijati vas kretene koji sve znate. E pa ako sve znate - pokušajte vi nasmijati prosječnog Hrvata. Vječito nezadovoljnog, kao što su i vaši postovi. Idiota koji ide u narodnjačke klubove i tuče ženu i djecu ili ubija prijatelje i rodbinu kako bi platio dug u kladionici. Hrvata koji je oduševljen svojom usranom vlašću koju je sam izabrao.
Kad se sve to zbroji, onda toj ekipi treba skinuti kapu, a ne ih maltertirati prištavim primjedbama. Ustante od tih usranih ekrana koji su vam to malo mozga isprali, prestanite gledat nogomet i igrati imbecilne kompjutorske igrice i pokušajte VI nešto napraviti na toj usranoj televiziji.
Pa ako uspijete, onda ću vam skinuti kapu

producent (usranog) sitcoma Cimer Fraj
nemogu vjerovat





daj reci ovim na novoj tv da pojačaju signal ako planiraju bit nacionalna tv
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 19:19   #67
Exclamation

...i dajte nogu arijani
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 19:41   #68
Quote:
HanSolo48 kaže:
nemam problema s imenima, ali ne vidim da se itko od vas potpisao, pa sam mislio da je to nacin razgovora.
ma moš ti kako oš, al znaš nas drkaroše, vječno skeptični. kajaznam, mogu napisati da sam frizerka richarda gerea, pa tko mi oće povjerovat - oće, tko neće - neće

Quote:
ajde da vas vidim - napisite JEDNU epizodu, potrebno je 30-ak stranica i ja vam obecajem prosjecan scenaristicki honorar, a to je 800 eura netto

onda? ajmo junačine
oš reć da su dosadašnje epizode imale scenarij? pa što niste snimali po njemu, nego ste se prepustili improviziraju?
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 20:40   #69
što je je ljudi, sada ga serete
rekao sam, ništa posebno serija, ali da je tako loše kao što vi pišete
pogledajte samo jednu epizodu usranih Friendsa ili tako nešto, malo je koja američka humoristična smiješna
tako je i ovdje
sjeverni vjetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2006., 14:22   #70
Inače nemam ništa protiv serije, ali sam mislila da će biti zanimljivije!
 
Odgovori s citatom
Old 20.10.2006., 15:32   #71
HanSolo48- ti očito nisi ni svjestan gluposti koju si istresao u svom nebuloznom postu.
Samo zato što je netko uložio neki trud (a sa ciljem da zaradi kuna) ne znači da okolina to treba prihvatiti sa odobravanjem.
Kada bi tako svijet funkcionirao onda bi svi bili Ronaldinho i Bill Gates.
Jer i nogometaš Međimirja trenira svaki dan kao i Ronaldinho, natopi svoj dres znojem, ali ne očekuješ valjda da njemu kao i Ronaldinhu plješće cijeli svijet.
Ti možda da, ali u tom slučaju bi se trebao preseliti na planet Marklar.
To što se netko (btw. iznimno netalentiran) našao pozvan da "zabavi Hrvate svojim humorom" napisavši scenarij, ne znači da taj netko to i može i za to ima dara.
Ja isto tako nemam pa ne ulažem energiju u to nego radim nešto drugo. Kao i većina forumaša ovdje.
Isto tako bi trebali i autori ovog debakla od hum.serije- naći nešto što im bolje ide u životu. Ako postoji tako šta. A valjda postoji. Okaniti se pisanja scenarija za humoristične serije. Šteta truda.
__________________
"Težak rad isplatit će se jednog dana. Lijenčarenje se isplati odmah. "
Ed Wood is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2006., 16:32   #72
E, producentiću, da ti je serija nadrkana koliko i post koji si napisao, možda bi je neko i gledao.

btw. zašto uvik kad dođu neke "face", traže od nas forumaša, da pišemo scenarije, skečeve i prijedloge koji bi poboljšali sve to skupa?
Evo, ja ću ti napisat duhovitiji uradak, ako ćeš mi dat 20 tisuća kuna.
Lipi_Macan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2006., 09:16   #73
Exclamation

Quote:
sjeverni vjetar kaže:
što je je ljudi, sada ga serete
rekao sam, ništa posebno serija, ali da je tako loše kao što vi pišete
pogledajte samo jednu epizodu usranih Friendsa ili tako nešto, malo je koja američka humoristična smiješna
tako je i ovdje

usrani friends???

pa pročitaj malo po forumu na temi o njima, ljudi obožavaju tu seriju,
zapravo to je primjer, standard po kojem bi trebale ostale humorističke serije biti..
jednostavno, smiješno, simpatični likovi..
bez psovanja, urlikanja, balkanskog živčanjenja koje bi trebalo biti smiješno, a opet izražavaju svoje emocije bez gađenja gledatelju i radnja je uvijek zanimljiva..

takvo što hrvati i balkan neće nikad sustići...nikad neće biti u stanju proizvest takav tv proizvod - kao da je riječ o letu na mars
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2006., 09:26   #74
Quote:
HanSolo48 kaže:
Ustante od tih usranih ekrana koji su vam to malo mozga isprali, prestanite gledat nogomet i igrati imbecilne kompjutorske igrice i pokušajte VI nešto napraviti na toj usranoj televiziji.
Pa zato nam serije jesu usrane, kada ih rade drkadžije koje ne znaju šta bi sa sobom
spy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2006., 09:29   #75
Quote:
Kolovare kaže:
Nova humor. serija na Novoj TV kreće početkom listopada.

Članak:

Poznatu glumicu i spisateljicu Arijanu Čulinu, opet ćemo gledati na malim ekranima,

necemo valjda ...
__________________
U ratu protiv organiziranog kriminala, opstanak ovisi o mitu i korupciji
rocco-spalato is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2006., 02:27   #76
friends - jadno do bola, prikazivanje cool new york života za ljude bez imalo pameti u glavi, najgore od svega, dosadno
sjeverni vjetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2006., 09:18   #77
Exclamation

Quote:
sjeverni vjetar kaže:
friends - jadno do bola, prikazivanje cool new york života za ljude bez imalo pameti u glavi, najgore od svega, dosadno
pa i da je tako, neka ijedna sezona neke domaće serije nalikuje imalo na friends bio bi veliki pomak, a to nikada neće uspjet napravit, ni približno..
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2006., 11:16   #78
Quote:
sjeverni vjetar kaže:
friends - jadno do bola, prikazivanje cool new york života za ljude bez imalo pameti u glavi, najgore od svega, dosadno
To što ti misliš da su Friends loši potpuno je nebitno i nerelevantno. I to iz jednostavnog razloga što spadaš u 3% onih koji tako misle.
Sa cimer fraj problem je što ih 97% drži da je to izuzetno loš proizvod. I u pravu su.
__________________
"Težak rad isplatit će se jednog dana. Lijenčarenje se isplati odmah. "
Ed Wood is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2006., 13:08   #79
ja sam uvijek u pravu, dajte ljudi što to još nismo završili
tj. zaključili
sjeverni vjetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2006., 19:45   #80
Quote:
robybaggio kaže:
Što ti želiš? Na silu uvjeriti ljude da govno miriši? Došao si na krivo mjesto. Jedina publika koju možete nasmijati je upravo idiot koji ide u narodnjačke klubove i tuče ženu i djecu ili ubija prijatelje i rodbinu kako bi platio dug u kladionici. Hrvat koji je oduševljen svojom usranom vlašću koju je sam izabrao.
Neka "producent" pogleda na ovome forumu što se pisalo o "Gruntovčanima", same pohvale. Čak su i "Bitange i princeze" bolja serija od ovih sa "Nove"
Jack Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:21.