Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2010., 18:28   #7281
Quote:
frenky0001 kaže: Pogledaj post
e ljudi ovaj AHG je extra pametan za sve zna odgovor mislim da ce taj Karamarka da zamijeni.....vez mi se sere od njegovi postova...
bojim se da bi mogo to i posjesti....kako mi ide na .......
nadam se da ti je sad lakse
Ahg is offline  
Old 21.02.2010., 19:24   #7282
Jao ljudi sve je gotovo jupi hehehehehehehehehehehehehehehehehe tlakic 125/61 prosjecan....sve najbolje nema sta......sutra nalazi stizu oba dva uredna sve perfekt..........jedna noga u M U P U!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VOLIM VAS SVE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!Sad nastavljam vjezbat u punom sportskom duhu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pozdrav svima,zelim vam svima srece za policiju...................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!LUD SAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mario 12345 is offline  
Old 21.02.2010., 19:59   #7283
kak ti je tlak 125/61 kad si tak uzbudjen XD
neka nadam se da se vidimo onda na akademiji =)
eo da i ja kazem nest u vezi pocetka akademije znam da nista nije sigurno al jedan mup-ovac mi rekao da pocinjemo 15.3 kao sto je vec netko rekao na prethodnim stranicama
necrolepsy is offline  
Old 21.02.2010., 20:22   #7284
Quote:
necrolepsy kaže: Pogledaj post
kak ti je tlak 125/61 kad si tak uzbudjen XD
neka nadam se da se vidimo onda na akademiji =)
eo da i ja kazem nest u vezi pocetka akademije znam da nista nije sigurno al jedan mup-ovac mi rekao da pocinjemo 15.3 kao sto je vec netko rekao na prethodnim stranicama
Momak valjda nisi pratio moje postove....ak nisi skuzio holter sam nosio i nalaz je uredan kuzis inace imam sindrom bijele kute kad doktor mjeri tlak bude visok...sad je holter pokazo da imam super tlak...prosjecnost tlaka 125/61....i ak se nekuzis u to ovaj tlak nemoze bit bolji...
mario 12345 is offline  
Old 21.02.2010., 20:41   #7285
ma zezam te :P
gledam tu si napisao xxx!!!
pa rekoh kak ti moze biti tlak tako dobar :P
i pratim sve postove nebrini...
necrolepsy is offline  
Old 21.02.2010., 21:35   #7286
sretno na ljecnickome sutra ovim sretnicima =)
necrolepsy is offline  
Old 21.02.2010., 22:37   #7287
imam jedno pitanje za sve kolege koji su na forumu........kao prvo da cestitam svima koji su prosli na ljecnickom i idu dalje...zelim svima puno zdravlja i najvise sto jedan policajac treba u radnoj sluzbi srecu,jer bez srece nista....citam vase postove i veselim se s vama....ali nazalost ja te srece nisam imo da budem pozvan na ljecnicki pregled.....zalosno sto sam u svojoj grupi od nas 50 bio pohvaljen od profesora tjelesnog kao decko koji je sposoban biti policajac i casno raditi svoj poso...ali nazalost uzivtu neko ima srece neko ne izgleda da sam ja taj koji ovaj put tone....samo zato sto samo posten,vrijedan,decko koji nikad nije napravio ni jednu kaznu ne zasluzujem biti pozvan na ljecnicki...zao mi je sto se jedna moj velika zelja,moj zivotni san rusi...zamoljavam sve kolege koji su na ovom forumu da mi kazu jel ja imam pravo zaliti se sto me nisu pozvali na ljecnicki....jer ja samo jedno zelim znati sto mi je ta prilika uskracena......hvala svima
nokia_2009 is offline  
Old 21.02.2010., 22:49   #7288
Quote:
necrolepsy kaže: Pogledaj post
neka samo tako =)
cek kak sad akademija ide 4+4+4 ?
mislim 4 tamo pa 4 prakse i 4 opet tamo ili je drugacije ?
ne ne, tam smo 9 mjeseci u komadu i onda vježbenički staž... da je bar 4+4+4 heheh
maninblue is offline  
Old 21.02.2010., 23:11   #7289
Quote:
maninblue kaže: Pogledaj post
ne ne, tam smo 9 mjeseci u komadu i onda vježbenički staž... da je bar 4+4+4 heheh
Da, najvjerojatnije će biti tako. Tak je i bilo onima koji su krenuli 2007. Ova generacija kaj sad završava je imala ovako. Iz obje od generacija sam čuo od dosta ljudi da je bolje ovo od 9 mjeseci, taj sustav...
tigar_ZG is offline  
Old 21.02.2010., 23:15   #7290
znaci... ovi 2007 su imali 4+4+4 ali ova sada generacija je imala u komadu 9 mjeseci ? znaci da cemo i mi imati 9 mjeseci u komadu... (ako smo upali naravno XD) jedva cekam sutra da vidim dali ce mozda nest javiti...
necrolepsy is offline  
Old 21.02.2010., 23:57   #7291
Quote:
nokia_2009 kaže: Pogledaj post
imam jedno pitanje za sve kolege koji su na forumu........kao prvo da cestitam svima koji su prosli na ljecnickom i idu dalje...zelim svima puno zdravlja i najvise sto jedan policajac treba u radnoj sluzbi srecu,jer bez srece nista....citam vase postove i veselim se s vama....ali nazalost ja te srece nisam imo da budem pozvan na ljecnicki pregled.....zalosno sto sam u svojoj grupi od nas 50 bio pohvaljen od profesora tjelesnog kao decko koji je sposoban biti policajac i casno raditi svoj poso...ali nazalost uzivtu neko ima srece neko ne izgleda da sam ja taj koji ovaj put tone....samo zato sto samo posten,vrijedan,decko koji nikad nije napravio ni jednu kaznu ne zasluzujem biti pozvan na ljecnicki...zao mi je sto se jedna moj velika zelja,moj zivotni san rusi...zamoljavam sve kolege koji su na ovom forumu da mi kazu jel ja imam pravo zaliti se sto me nisu pozvali na ljecnicki....jer ja samo jedno zelim znati sto mi je ta prilika uskracena......hvala svima
aa jooj,,zao mi je...drzava je nula....all nemoj odustat...ugl ja mislim da se nemos tuzit jer nemoraju sve zvat na ljecnicki..al probaj..mozda ti prode..vrijedi pokusat..al stvarno zalosno ak si bio dobar trebao si dobit priliku..ugl
santa_clause is offline  
Old 22.02.2010., 00:16   #7292
el imate vi na tipkovnici enter ?

to vam je inače ona veeeelika tipka, koju kad stisnete predjete u drugi red
pprroobbaa11 is offline  
Old 22.02.2010., 01:19   #7293
Quote:
santa_clause kaže: Pogledaj post
aa jooj,,zao mi je...drzava je nula....all nemoj odustat...ugl ja mislim da se nemos tuzit jer nemoraju sve zvat na ljecnicki..al probaj..mozda ti prode..vrijedi pokusat..al stvarno zalosno ak si bio dobar trebao si dobit priliku..ugl
ako hrvatska oce take policajce neka izvole.....ja sam nesposoban kao svi ostali koji nisu imali priliku biti testirani......zalosno........
nokia_2009 is offline  
Old 22.02.2010., 01:54   #7294
nokia shvacam te potpuno...al nemoj odustat, prijavi se na iduci natjecaj...trebo bi bit u 6. mj pa cmo zajedno...decki i cure koji ste DOBILI PRILIKU, nemojte bit takve pizde i stavljat sol na ranu ostalima, do jucer ste zajedno plakali i zivcanili po forumu, a sad ste odjednom face...drago nam je svima zbog vas, al to nije u redu
kreten17 is offline  
Old 22.02.2010., 02:48   #7295
Quote:
nokia_2009 kaže: Pogledaj post
ako hrvatska oce take policajce neka izvole.....ja sam nesposoban kao svi ostali koji nisu imali priliku biti testirani......zalosno........
jbt nemos bit nesposoban ak si bio super na testiranjima...nemoj odustat!!!
santa_clause is offline  
Old 22.02.2010., 10:04   #7296
ljudi nemojte odustati... ako nemas 24god cekaj valjda ce biti natjecaj sada u 6tom mjesecu prijavi se...
necrolepsy is offline  
Old 22.02.2010., 10:15   #7297
bando još jedan mali poziv...samo na mup.hr =)
__________________
Tko se mača laća sam u nju upada, a čud nikada!
wertzuio is offline  
Old 22.02.2010., 10:36   #7298
Čestitam sretnicima, ovaj dodatni poziv im je došao kao zgoditak na lotu; naravno osim ako prezimena Žužul i Rončević nemaju veze sa nekim utjecajnijim ljudima u ovoj državi
vidoviti milan7 is offline  
Old 22.02.2010., 10:37   #7299
Quote:
kreten17 kaže: Pogledaj post
nokia shvacam te potpuno...al nemoj odustat, prijavi se na iduci natjecaj...trebo bi bit u 6. mj pa cmo zajedno...decki i cure koji ste DOBILI PRILIKU, nemojte bit takve pizde i stavljat sol na ranu ostalima, do jucer ste zajedno plakali i zivcanili po forumu, a sad ste odjednom face...drago nam je svima zbog vas, al to nije u redu
Ehhh da.... Recimo da ste u ovakvoj situaciji - ne odete na fax (mada ste bili dosta dobar učenik ) , čekate natječaj , napokon ga objave, prijavite se sa veeeelikim entuzijazmom jer znate da ćete se potruditi ; pola godine idete na "pojačane fizičke pripreme" za akademiju , nakon 6 mjeseci vas napokon pozovu na testiranja , prođete psihičko i tjelesno sve među najboljima, na sigurnosnoj provjeri ama baš ništa ružno nisu mogli naći o vama - u školi nikad neopravdanih , ponašanje uzorno , B - kategorija - položena , u obitelji nikad incidenata ... Izgubite 9-10 mjeseci života radi svega toga ; k tome se još uvijek pripremate - rekreativno trčite , idete u teretanu i niste od onih jednih trutova koji leže doma na račun staraca , tj samohrane majke ( zaboravit napomenut da sam već 3 godine sezonski radila ) iako sada imam 19 godina već sam prošla dosta stvari u životu i brijem da sam psihički u puno boljem stanju od mojih vršnjaka koje poznajem i koji su pozvani na liječnički i prošli!
Nisam ljubomorna na ljude koji su prošli , život je jednostavno takav nikoga ne mazi , a i svi znamo da dobri i pošteni ( ne mislim isključivo na sebe ) ljudi uvijek lošije prođu ...

I što sada ?! Da opet čekam par mjeseci da objave taj natječaj , pripremam se , sve prođem i opet me ne pozovu ?! 2 godine idu , vrijeme ne stoji , treba se maknut s točke ; ali očito je da nemam sreće i ne želim da mi se sve to opet ponovi tako da se vjerovatno za natječaj neću prijaviti jer se bojim da neću morati kroz ista govna plutati 2 x !
mala_mushica is offline  
Old 22.02.2010., 10:50   #7300
ovaj put 11 sretnika =)
kako odugovlace te ljecnicke... mislim da cemo saznati 14.3 dali smo upali na akademiju uopce...
necrolepsy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:55.