Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2008., 22:24   #381
ja sam samu sebe uvjerila da nemam podočnjake,da trenutno samo malo umorno izgledam jer puno učim,kao...
__________________
...al ti i ja,buraz,sjajimo u mraku.
kse is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 00:58   #382
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post

Hillary Duff - vidjela sam ju jednom u nekakvom teen filmu, i često mi je lijepo našminkana


ok..odma vidjeh da to nije Hillary , ovo je Angelinina slika većinom, i to ova:



vidiš obrise naušnica kod Hillary? kakvo oko imam, ha?
a šta nećeš vidit više...
__________________
"Only God Can Judge Me"
Bad_Blue_Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 07:12   #383
Quote:
kse kaže: Pogledaj post
ja sam samu sebe uvjerila da nemam podočnjake,da trenutno samo malo umorno izgledam jer puno učim,kao...
Ja ih do nedavno nisam ni primjećivala, dok se na jednoj fotki nisam vidjela. Mislim, nisu ne znam kak strašni, vidjela sam puno gorih, ali budući da ih nikada prije nisam imala, ovo mi je totalni šok. I znam da su mi od nespavanja, ali nikak ih se ne mogu u potpunosti riješiti. Nestaju li oni uopće ako im se ukine uzrok?

Kse, kamufliraš li ih? Kako?
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 09:42   #384
skoro ista priča sa mnom,nikad nisam imala podočnjake,dobila sam ih možda u zadnjih pola godine zbog pada imuniteta i lošeg zdravlja...
ma moje viđenje podočnjaka(odnosno,NEpodočnjaka)je takvo kakvo je jer moja sestrična valjda sirota ima najveće na svijetu od malih nogu i jako tamne,familijarno joj je...al se ispraksirala tijekom godina za jako,jako dobro prekirvanje,sad se vide minimalno i prekriva ih od tada max factor pan stickom(nek me netko ispravi ako sam što krivo napisala)koji košta 60-tak kuna i traje joj jako dugo...
ja na podočnjake malo stavim svoj manhattan korektor koji imam za prištiće(najbolji mi je na svijetu,godinama ga koristim jer je jedini dovoljno svijetao),kupit ću sad još neki novi korektor za podočnjake.
dobar je i onaj art deco camouflage puder,tj.idealan za podočnjake,imam i njega,sam je dost teške teksture i meni je i najsvjetliji broj pretaman,a kak nemreš bit svjetlija od mene da se na trepke postaviš,koristit će ti i taj,sam ne prečesto...
savjetujem te da onda uzmeš taj pan stick-nije preskup,a imaš ga dost dugo,stvarno ga ne bi hvalila da na oči nisam vidjela sestričnu bez šminke...i ja si ga mislim uzeti što prije...
__________________
...al ti i ja,buraz,sjajimo u mraku.
kse is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 12:24   #385

Molly Sims i Eva Longoria
__________________
"Lifes to short to have on a bad outfit..."
I28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 12:25   #386
__________________
"Lifes to short to have on a bad outfit..."
I28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 14:25   #387
uh ova nikolinka mi je nekad prelijepa,a nekad zgleda ko drag queen

nego,meni se sviđa look tatjane dragović
,jel zna koja od vas forumašica koji puder koristi ??
__________________
Na promaji žar malakše,imal' išta lakše neg obećati' ...
suedehead is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 15:01   #388
http://www.gloria.com.hr/stil/showpage.php?id=4915
Simona Antonović i Saša Joković šminkaju najljepše Hrvatice, a sasvim obične cure pretvaraju u ljepotice: 12 savjeta to dvoje profesionalaca pomoći će vam da vlastito lice i način šminkanja počnete gledati drugim očima
__________________
"Lifes to short to have on a bad outfit..."
I28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 19:40   #389
Quote:
kse kaže: Pogledaj post
skoro ista priča sa mnom,nikad nisam imala podočnjake,dobila sam ih možda u zadnjih pola godine zbog pada imuniteta i lošeg zdravlja...
ma moje viđenje podočnjaka(odnosno,NEpodočnjaka)je takvo kakvo je jer moja sestrična valjda sirota ima najveće na svijetu od malih nogu i jako tamne,familijarno joj je...al se ispraksirala tijekom godina za jako,jako dobro prekirvanje,sad se vide minimalno i prekriva ih od tada max factor pan stickom(nek me netko ispravi ako sam što krivo napisala)koji košta 60-tak kuna i traje joj jako dugo...
ja na podočnjake malo stavim svoj manhattan korektor koji imam za prištiće(najbolji mi je na svijetu,godinama ga koristim jer je jedini dovoljno svijetao),kupit ću sad još neki novi korektor za podočnjake.
dobar je i onaj art deco camouflage puder,tj.idealan za podočnjake,imam i njega,sam je dost teške teksture i meni je i najsvjetliji broj pretaman,a kak nemreš bit svjetlija od mene da se na trepke postaviš,koristit će ti i taj,sam ne prečesto...
savjetujem te da onda uzmeš taj pan stick-nije preskup,a imaš ga dost dugo,stvarno ga ne bi hvalila da na oči nisam vidjela sestričnu bez šminke...i ja si ga mislim uzeti što prije...
Hvala ti na savjetima.

U biti, nisam puno toga ni probala, najviše zato što sam nova u svijetu podočnjaka, a i želim prije provjereno čuti kaj je zaista dobro. Probat ću s pan stickom, nadam se da će odgovarati.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 21:34   #390
ma nema na čemu...
ja upravo sad imama podočnjake do poda od cjelodnevnog skupljanja potpisa po faxu,to mi je tak stresno,uf,uf...

meni je tatjana dragović JAKO lijepa...mene ne samo da zanima koji puder koristi,nego di je i tu super kožu nabavila...izgleda mi ko da je vrhunske kvalitete...
mislim da joj je to ful genetski jer joj je mama zgodna žena za svoje godine,bila je slika u novinama...
i znam da nema veze s ovom temom(ma ko bi rekao...)al ta žena mi je tristo milijuna puta ljepša i simpatičnija od kolegice mi halilovićke...uostalom,innocent i ja smo je već oprale.
__________________
...al ti i ja,buraz,sjajimo u mraku.
kse is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 21:55   #391
Halilovićka je koma (ne samo fizički), ja fakat ne kužim kak netko može s njom varati ženu.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 22:08   #392
mene muški često iznenade svojim odabirima...
vanja mi je baš sva bezvezna i štrakljava.nešto su je bili šminkali u sklopu neke emisije na rtl-u,stvarno su je turbo unakazili,sa gomilom šljokičastog sjajila i sjenila koje joj nikako ne stoje.
__________________
...al ti i ja,buraz,sjajimo u mraku.
kse is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 23:36   #393
Meni Vanja nije uopće nešto posebno grozna. Da se malo bolje obuče i našminka mislim da bi bila super. Samo uvijek stave na nju nešto što joj ne paše.
A Tanja je meni osobno koma. Drži se totalno high a to mi
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 01:18   #394




__________________
"Lifes to short to have on a bad outfit..."
I28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 02:20   #395

Model: Cindy Crawford
__________________
"Lifes to short to have on a bad outfit..."
I28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 11:50   #396
Quote:
I28 kaže: Pogledaj post

Kako je slatka! I make up, ma bonbonček
Ko je to?
__________________
Yearning again only to be myself
Tourniquet_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 12:16   #397
Čini mi se da je Rachel McAdams al' nisam sigurna
~Asia~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 12:29   #398
a ja sam mislila da je jedna od sestara olsen(jel se tak prezivaju...?)
uglavnom,meni se ne sviđa...
__________________
...al ti i ja,buraz,sjajimo u mraku.
kse is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 12:42   #399
Takodjer mi se ne svidja.Jedino mi je kod J.Lo dobar.
Mikany is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 18:44   #400
jel znate možda koji ruž je ovakve boje kakav j.lo ima??
*XXX* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:36.