Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2007., 19:57   #81
Pa sto nisi prije pitala..
Bunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 20:03   #82
Quote:
aria_ kaže: Pogledaj post
Jel, imas ti pravo, malo sam pocela pretjerivati, i vidi gdi me dovelo, dobro ovo je prvi dan da sam tako se prejela i moram priznat osjecam se lose zbog tog, ma previse sam ja poludila za tim mjerenjima, al reci cu ti da sam luda vec, fax pocinje tek u 10. mjesecu pa nemam kaj za radit!!! Pod hitno si moram nac neku zanimaciju,cijelodnevnu!!! Ovako se probudim malo vjezbam pa dorucak pa ubijam vrijeme (dosada) malo vozim bicikl, malo secem, kako koji dan, onda ručak, pa prijateljice, kave, grad.. sve sam vec obisla, od zološkog vrta do muzeja! Onda večera, pa trening!! Dodjem doma i onda van do 2,3,4 ma jedva cekam da fax pocne, ove me ubija u pojam!!!!
Ti si meni sada malo mrsava. Trebas sada nabiti malo mase utezima i to je to. Tijelo jebenica.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 20:12   #83
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Ti si meni sada malo mrsava. Trebas sada nabiti malo mase utezima i to je to. Tijelo jebenica.
A je, da sam mrsava bas i nisam al ono sad mi je cilj definirat misice, da sve onako lijepo stoji na svom mjestu!! A bit ce polako, vec mi se naziru misici za koje nisam ni znala da imam donedavno
aria_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 20:17   #84
Sad sam i ja pogledala slike prije i poslije.
Svaka cast.

Samo, oduvijek me fasciniralo kako vi zene znate da imate tocno jos tri kg viska
Mislim da stvarno vise nemas sta razmisljati o kilazi. Vjezbaj da bi se malo definirala i ucvrstila, jedi zdravo da bi se osjecala bolje i to je to.
Kilogrami ce mozda cak i ici gore (jer su misici tezi od sala), ali to te ne treba zabrinjavati. Nije bitna brojkica koju vaga pokaze, vec odraz u ogledalu

Jos jednom, svaka cast. Sad bas dobro izgledas
Imas na sto biti ponosna.
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 22:08   #85
doručak:müsli s light ab-kulturom,jabuka
-do ručka oko kg nektarina
ručak:grilani tofu,vegetarijanski odrazak(soja i povrće)
super_sonic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 22:11   #86
Ma tu vise nije stvar u kilama vec u cilju, ja kad si zadam neki cilj onda ga i zelim do kraja ostvariti, izgledala sam ja dobro, bar su mi svi govorili kad sam imala i vise kila, pa su rekli da netrebam vise bla bla... al to ti je tako kod mene ja kad si nesto zacrtam onda to i ostvarim al eto ove tri kile mi stvarno ne znace nis za izgled al to ce biti neka moja slatka pobjeda ak me kuzis!! a poslje kad dođu misici ici ce i kile gore, bar jedna dvije no to je vec druga prica i to me nece smetat jer ipak su to misici
aria_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 22:48   #87
Quote:
super_sonic kaže: Pogledaj post
doručak:müsli s light ab-kulturom,jabuka
-do ručka oko kg nektarina
ručak:grilani tofu,vegetarijanski odrazak(soja i povrće)
Treniras li kaj? Teretana, bilo kaj?
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 09:11   #88
trenutno ne,jučer sam se upisala ma ovako uvijek jedem,navikla sam se..
super_sonic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 13:14   #89
Evo posto je jos rano (cik zore za me ), napisat cu sto sam jucer jela.

Dorucak:60 g zobenih sa sojinim mlekom bez secera i soli
Meduobrok:2 integralna krekera, 100 g purecih prsa i 100 g posnog sira
Rucak:150 g piletine (vec mi se , al nema veze) + dosta kupusa + zelena salata s maslinovim uljem
Meduobrok: feta integralnog kruha s purecim prsima (to prije gym-a, da imam nesto en u sebi )
Vecera:100 g posnog sira i konzerva tune u vodi

Ubila se u proteinima hehe, bildam si gluteuse
cutiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 14:25   #90
Evo ja danas krenula laganini
ujutro: zdjelica zobenih sa niskokaloricnim jogurtom, jedna breskva
podneopila ostatak jogurta
ručak: salata od krastavaca i breskvi-kombinacija za ubit se oko 100gAB kulture i malo zobenih, šalica zelenog čaja
ovaj put se nisam prejela a fino sam sita, oko 4-5 planiram puretinu i leću

cutiee kaj ti treniraš?
aria_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 16:02   #91
Quote:
cutiee kaže: Pogledaj post
Evo posto je jos rano (cik zore za me ), napisat cu sto sam jucer jela.

Dorucak:60 g zobenih sa sojinim mlekom bez secera i soli
Meduobrok:2 integralna krekera, 100 g purecih prsa i 100 g posnog sira
Rucak:150 g piletine (vec mi se , al nema veze) + dosta kupusa + zelena salata s maslinovim uljem
Meduobrok: feta integralnog kruha s purecim prsima (to prije gym-a, da imam nesto en u sebi )
Vecera:100 g posnog sira i konzerva tune u vodi

Ubila se u proteinima hehe, bildam si gluteuse
Lijepo. Konacno cura koja jede kak spada. Izbaci soju.

Umjesto ovih integralnih stvarcica, pojedi rade neko svjeze sezonsko povrce. Povrca nikad dosta.
I da, a omega 3? Fali ti kriticno polinezasicenih masnih kiselina (jedna konzervica tune nije dosta). Omega 3 sudjeluje u sintezi testostetona, testosteron top masti i ubrzava izmjenu tvari, ukratko, prije ces postici rezultat.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 16:56   #92
Imam jedno pitanje: zanima me jel zvacete vi kakve zvake? Ono orbit bez secera naravno nekakve bombone tipa tic-tak, airweys i sl... ako da koje?
aria_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 17:09   #93
Quote:
aria_ kaže: Pogledaj post
Imam jedno pitanje: zanima me jel zvacete vi kakve zvake? Ono orbit bez secera naravno nekakve bombone tipa tic-tak, airweys i sl... ako da koje?
Ja znam Orbit drops cuclat.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 17:24   #94
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Lijepo. Konacno cura koja jede kak spada. Izbaci soju.

Umjesto ovih integralnih stvarcica, pojedi rade neko svjeze sezonsko povrce. Povrca nikad dosta.
I da, a omega 3? Fali ti kriticno polinezasicenih masnih kiselina (jedna konzervica tune nije dosta). Omega 3 sudjeluje u sintezi testostetona, testosteron top masti i ubrzava izmjenu tvari, ukratko, prije ces postici rezultat.
Sta bas moram soju izbacit?Ja ju volim very very much...I ovo mleko nema ni secera ni soli (0 UH).
Eto bas taj dan mi je nestalo i badema i oraha, inace to znam grickati uz veceru.Nisam jos stigla do uzimanja ulja na zlice...
A orasi su dobri za mozak kazu ljudi a meni trenutno treba da mi mozak radi hehe.

Ja sam ovisnica o zvakacama , jedem naravno one bez secera ali i one imaju nesto UH a i pun k aspartama.Orijentirana sam na orbit . Al smanjujem...

I treniram boks 2 x tjedno, idem u teretanu 3 x i trbusni ples jednom. I trcim jedno 2-3 put tjedno nataste. Bila sam aktivnija prije ljeta, boks 3 X tjedno, aerobic jednom, teratana 3,trbusni isto i trcanje min 3. put tjedno. Al ja bih rekla da sam bila u stanje pretreniranosti jer sam se bas ubijala...
cutiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 17:32   #95
Quote:
cutiee kaže: Pogledaj post
Eto bas taj dan mi je nestalo i badema i oraha, inace to znam grickati uz veceru.Nisam jos stigla do uzimanja ulja na zlice...
A orasi su dobri za mozak kazu ljudi a meni trenutno treba da mi mozak radi hehe.
Bademi i orasi sadrze omegu 3.

Quote:
I treniram boks 2 x tjedno, idem u teretanu 3 x i trbusni ples jednom. I trcim jedno 2-3 put tjedno nataste. Bila sam aktivnija prije ljeta, boks 3 X tjedno, aerobic jednom, teratana 3,trbusni isto i trcanje min 3. put tjedno. Al ja bih rekla da sam bila u stanje pretreniranosti jer sam se bas ubijala...
I ovo sada je isto opak tempo. Lijepo, kaj reci. Super su mi koke koje vole sport.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 17:50   #96
Quote:
cutiee kaže: Pogledaj post
Sta bas moram soju izbacit?Ja ju volim very very much...I ovo mleko nema ni secera ni soli (0 UH).
http://www.soyonlineservice.co.nz/

Ili lupi u gugl "soy bad" i citaj, imas dosta tekstova.

Na ovom linku se spominju i fitoestrogeni i njihov los utjecaj na zdravlje. Medutim, nikada nije dokazano da fitoestrogeni imaju negativan utjecaj, samo ksenoestrogeni, pa dio u fitoestrogenima i soji treba uzeti s rezervom. No, i bez toga, soja je nezdrava namirninica i cinjenica je da malo pa malo stize novo istrazivanje o stetnosti soje, koje mocna industrija soje uvijek uspije pobiti (nesto kao duhanska inudstrija u proslom stoljecu). Ja soju ne bih nikada svjesno unio u sebe.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 19:43   #97
Quote:
cutiee kaže: Pogledaj post
I treniram boks 2 x tjedno, idem u teretanu 3 x i trbusni ples jednom. I trcim jedno 2-3 put tjedno nataste. Bila sam aktivnija prije ljeta, boks 3 X tjedno, aerobic jednom, teratana 3,trbusni isto i trcanje min 3. put tjedno. Al ja bih rekla da sam bila u stanje pretreniranosti jer sam se bas ubijala...

Svaka čast stvarno si uposlena cijeli tjedan a kaj radis u teretani, koje vjezbe? Ja sad idem na box 3xtjedno, i pilates 3x tjedno, razmisljala sam uzet i teretanu al neznam kud bi ju zgurala jer ne rade nedjeljom. A kad imam pilates taj dan vjezbam na steperu (znaci 3x tjedno) sat vremena ili vozim bic dva sata, sad cu si kupit orbitrek u zamjenu za steper a zanima me ta teretana jer radi gdi nedjeljom pa da bar jedan dan radim s utezima jer sam doma prestala, mislim da bi mi to bilo idealno
aria_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 19:45   #98
Quote:
aria_ kaže: Pogledaj post
a zanima me ta teretana jer radi gdi nedjeljom pa da bar jedan dan radim s utezima jer sam doma prestala, mislim da bi mi to bilo idealno
Forma u Hebrangovoj ti radi nedjeljom.
Iako ne znam koliko ti je korisno jednom tjedno raditi s utezima
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 21:56   #99
znači,soja je loša.. a meni je to isto baš fino ali ribu jedem,zamijenit ću je time..
super_sonic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 22:34   #100
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
Forma u Hebrangovoj ti radi nedjeljom.
Iako ne znam koliko ti je korisno jednom tjedno raditi s utezima
Hm, pa pucaj onda neki prijedlog! otvorena sam za sve, i stvarno mogu radit sve vjezbe, nista nije problem, ako imas neku dobru ideju podijeli... samo mislim da mi nije potrebno vise aerobnih treninga mislim da je ovo cisto dosta...

E da, jos sam htjela pitat (puna sam pitanja danas ) koji sir vi kupujete, onaj dukatov posni u onoj velikoj časici, mislim da je 500g i kak izgleda to laneno ulje, jel moze netko postavit slikicu??
aria_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:47.