Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2013., 06:48   #5521
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
itko?
pitaj u bilo koji print studio. oni inače rade sve i svašta pa bi mogli znati
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Old 13.08.2013., 08:57   #5522
Bug, to sam i mislila. Probat cu. Hvala


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Old 13.08.2013., 09:38   #5523
Quote:
crvena2 kaže: Pogledaj post
Gdje se u Zagrebu mogu kupit čajevi? Ne u vrećici, nego onak..osušene biljke, listići, ne znam kak bi to drugačije nazvala
jeste probali u - Kuća zelenog čaja,,svi su sušeni,,prirodni, u rinfuzi,,
ima i online..sa opisom svakoh pojedinog čaja..
(meni je najdraži onaj, ali sam zaboravila koji je bio..
listići sušeni u kuglice male,,i kada stavite u vrelu vodu,,oni se otvaraju i šire.)
__________________
** Na neke stvari te prosto, i ovaj život natjera.. **
liliana76 is offline  
Old 13.08.2013., 09:54   #5524
ima i u orient dućanu u arena centru,to je kao sve nešto tursko ali ima tako primamljivih stvari a čajevi i začini posebno mirišu
makik is offline  
Old 13.08.2013., 13:06   #5525
stigle su mi za kojih pola broja velike balerinke s interneta, gdje se mogu kupiti oni jastučići da smanje tu razliku i koliko koštaju? hvala
gasolina is offline  
Old 13.08.2013., 19:05   #5526
Quote:
gasolina kaže: Pogledaj post
stigle su mi za kojih pola broja velike balerinke s interneta, gdje se mogu kupiti oni jastučići da smanje tu razliku i koliko koštaju? hvala
oni sto se stave iza pete? doslovno svuda... u svakim plodinama, dm-u, mulleru...

ja sam zadnji put kupila u dm-u za nekih 20 kn na akciji... inace su malo vise... al uzmi si obavezno ovaj, svi ostali se odljepljuju
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Old 14.08.2013., 08:11   #5527
Gdje se u Zagrebu može kupiti obična platnena vrećica/torba bez ikakvih natpisa? Ako znate da imaju i s nekim printovima, može i to, pa ću pogledati.
Muller, dm, bio&bio i garden nemaju.
Hvala
Wolowitz is offline  
Old 14.08.2013., 11:03   #5528
ima u h&m-u platnenih torbi (arena centar prošli tjedan)
i lega-lega isto
djevojka-broj-8 is offline  
Old 14.08.2013., 13:11   #5529
Quote:
Wolowitz kaže: Pogledaj post
Gdje se u Zagrebu može kupiti obična platnena vrećica/torba bez ikakvih natpisa? Ako znate da imaju i s nekim printovima, može i to, pa ću pogledati.
Muller, dm, bio&bio i garden nemaju.
Hvala

Većina hobby shopova drži takve vrećice, cijene im se, ovisno o dimenziji, kreću od 3-20 kn.
Neki imaju i web shop, pa možeš ih naručiti da ti ih doma dopreme.
dorcas is offline  
Old 14.08.2013., 14:42   #5530
Quote:
crvena2 kaže: Pogledaj post
Gdje se u Zagrebu mogu kupit čajevi? Ne u vrećici, nego onak..osušene biljke, listići, ne znam kak bi to drugačije nazvala
Ako želiš ljekovite u biljnim apotekama u rinfuzi. A možda imaju i voćne i slično.

Quote:
Wolowitz kaže: Pogledaj post
Gdje se u Zagrebu može kupiti obična platnena vrećica/torba bez ikakvih natpisa? Ako znate da imaju i s nekim printovima, može i to, pa ću pogledati.
Muller, dm, bio&bio i garden nemaju.
Hvala
U Kauflandu kraj blagajne, mislim da koštaju 6kn.
__________________
svakog jutra budi svjestan da možda nećeš preživjeti dan, a svake večeri da možda nećeš preživjeti noć
mišel12 is offline  
Old 14.08.2013., 17:26   #5531
Jel zna netko gdje ima za kupiti organza vrećice ukrasne u zg? Obišla sam par dućkasa ali ništa nisam našla :/
Daisy28 is offline  
Old 14.08.2013., 19:44   #5532
Quote:
Daisy28 kaže: Pogledaj post
Jel zna netko gdje ima za kupiti organza vrećice ukrasne u zg? Obišla sam par dućkasa ali ništa nisam našla :/
Nama u prizemlju i hobby shopovi.
dorcas is offline  
Old 14.08.2013., 23:48   #5533
Hvala. Morat cu skoknuti do name
Daisy28 is offline  
Old 15.08.2013., 09:16   #5534
Koferi

Gdje kupiti kvalitetan čvrst veliki kofer za putovanje avionom?

Sve što sam u zadnje vrijeme vidjela izgleda krhko - samo tanko platno bez ikakvog ojačanja, što znači da će se sadržaj porazbijati tijekom manipulacije na aerodromima.

Samsonite ima neke od čvrste plastike (onaj tip plastike ko kutije za alat ), to mi se čini izdržljivo, ali košta...

Preporuke i savjeti dobrodošli
tweetee is offline  
Old 15.08.2013., 10:44   #5535
Quote:
ruzy kaže: Pogledaj post
oni sto se stave iza pete? doslovno svuda... u svakim plodinama, dm-u, mulleru...

ja sam zadnji put kupila u dm-u za nekih 20 kn na akciji... inace su malo vise... al uzmi si obavezno ovaj, svi ostali se odljepljuju
bila sam u dm-u, ali nisam znala da je to to...mislila sam da je proizvod baš namijenjen smanjenju razlike u broju, a ne udobnijem hodanju i sl. znači trebala bi uzeti te polukružne koji se iza nalijepe? jer imaju i neke koji se baš dolje stave, neki veći jastučići...pojma nemam
gasolina is offline  
Old 15.08.2013., 11:05   #5536
Quote:
gasolina kaže: Pogledaj post
bila sam u dm-u, ali nisam znala da je to to...mislila sam da je proizvod baš namijenjen smanjenju razlike u broju, a ne udobnijem hodanju i sl. znači trebala bi uzeti te polukružne koji se iza nalijepe? jer imaju i neke koji se baš dolje stave, neki veći jastučići...pojma nemam
Ti za dolje su pretpostavljam kad je cipela pretvrda. Ja obavezno za svake balerinke stavim iza te silikone jer su mi bas svake strasno neudobne na peti i ako ih ne stavim - nazuljam. E sad, hoce li ti smanjit ih za pola broja ne znam, ali ti definitivno cipela na peti nece klizit jer silikon ne klizi na golu kozu.
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Old 15.08.2013., 11:33   #5537
Quote:
gasolina kaže: Pogledaj post
bila sam u dm-u, ali nisam znala da je to to...mislila sam da je proizvod baš namijenjen smanjenju razlike u broju, a ne udobnijem hodanju i sl. znači trebala bi uzeti te polukružne koji se iza nalijepe? jer imaju i neke koji se baš dolje stave, neki veći jastučići...pojma nemam
Ti jastučići koji idu ispod prednjeg dijela stopala će ti "popuniti" cipelu ako ti je prevelika. Mislim da nisu skupi, probaj jer drugačije ne možeš utvrditi dal je to ono što ti treba.
tweetee is offline  
Old 15.08.2013., 23:40   #5538
Trebala bih kupiti pederusu, rado bih da je kozna.
Ovakvu po mogucnosti..da ima napred 2 pretinca, jedan za mob (mali), a napred za kartice.
Ovakvu istu sam kupila u Nami na Trgu (Zg), pa cu tu i potraziti, a ako je netko slucajno u zadnje vrijeme vidio negdje nesto slicno...ili zna gdje jos da potrazim...
Mislim da sam ju platila oko 100-150kn, puno vise od toga ne bih potrosila.
kajpa is offline  
Old 16.08.2013., 07:22   #5539
Quote:
kajperinja kaže: Pogledaj post
Trebala bih kupiti pederusu, rado bih da je kozna.
Ovakvu po mogucnosti..da ima napred 2 pretinca, jedan za mob (mali), a napred za kartice.
Ovakvu istu sam kupila u Nami na Trgu (Zg), pa cu tu i potraziti, a ako je netko slucajno u zadnje vrijeme vidio negdje nesto slicno...ili zna gdje jos da potrazim...
Mislim da sam ju platila oko 100-150kn, puno vise od toga ne bih potrosila.
pogledaj i po štandovima na placu. znam da onaj na Črnomercu ima dobar izbor torbi, a nema šanse da platiš više od 50 kn
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Old 16.08.2013., 15:11   #5540
Ovak, zaderala sam dvije haljine (talent ), onak, zakačila i draaap. I sad, ne bi to nosila krojačici da štopa, navodno postoji nekaj kaj se stavi s naopake strane i zapegla. Kak se to zove, gdje da tražim
Cetripenula is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:09.