Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2003., 12:19   #81
Joj,da,pa to je to, ja sam mislila da je za Milch Schnitte ona sa mlijekom i cokoladom koji se prelijevaju. Taj veliki brat je jedna od najjezivijih reklama u povijesti!
Sad sam se sjetila da sam imala nocne more od reklame za Cokolesnik ili Hopu..ali vise se ne sjecam kakva je to tocno reklama bila. Potiskivanje traume!
Kvejki is offline  
Old 17.06.2003., 19:29   #82
Calgonit:2up:
Nephrite is offline  
Old 17.06.2003., 20:09   #83
Koja je razlika izmedju Calgonita i onog Calgona od kojeg perilica dulje živi u onoj jezivoj pjesmici?Ili je to jedno te isto...ma,ovo je više retoričko pitanje, baš me briga
Kvejki is offline  
Old 17.06.2003., 21:50   #84
Quote:
Joj, volio bi da mu dođe Robert de Niro s irokezom i razbije mu onu glupu facu zbog povrede autorskih prava.
Aj šut, to je zgodna pojava (mmmmmmmmmmm ), hebeš bananu, i ja cijenim 'Taksista' al opraštam kradljivcima zbog odabira glumca
Tinchi is offline  
Old 18.06.2003., 00:46   #85
Quote:
Koja je razlika izmedju Calgonita i onog Calgona od kojeg perilica dulje živi u onoj jezivoj pjesmici?Ili je to jedno te isto...ma,ovo je više retoričko pitanje, baš me briga
Ne bih se čudio i da je jedno te isto. Kakva je reklama tj. glupa pjesmica ne bih se čudio da osobe s IQ-om veličine sobne tempreature ode oprati zube s krivom stvari.
__________________
...YOU'RE TOO LATE, WE'RE EVERYWHERE...

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
gabal is offline  
Old 18.06.2003., 01:22   #86
Angry

Ja popizdim na onu: "Mogu li se sada ja istusirati?"... "Samo malo..."... od sada cete se tusirati jos vise...
dora is offline  
Old 18.06.2003., 01:24   #87
Quote:
Bercana kaže:
Ah da;"...mamice, moram puno uciti, jako puno..."


( i vi ste ivicin otac... )
UZAS!!!
dora is offline  
Old 18.06.2003., 01:28   #88
Quote:
slafko kaže:
kinder milhšnite? je to ona di milhšnite stoji u frižideru pa kaže obližnjem krčagu mlijeka "HEJ; VELIKI BRATE!", na što krčag odgovori "veliki brat? nemoj me nasmijavati. ja sam svježe mlijeko." "pa ima ga i u meni." ... strašno
Kak si se toga sjetil?!
dora is offline  
Old 18.06.2003., 01:31   #89
Quote:
slafko kaže:
"JAO! DABAR!!"

/kuja dođe do loše 3d renderirane živine/

"što činiš da su ti zubi tako bijeli?"

edit: "grickam ti mamu, kaj misliš kujo glupa." :2up:
dora is offline  
Old 18.06.2003., 03:01   #90
Quote:
[
Mače, idemo kod Kluza
iz tog doba jos

'stajlis frnicr dzordzevic, mor den van dzenerejsn'

a bila je i jedna za mineralnu vodu 'knjaz milos', sa pjesmom
'joj sto volim pice sto ima mehurice'

i jos, 'oblog maska, idealno rjesenje', nikad taj slogan necu zaboraviti
ramona is offline  
Old 18.06.2003., 21:07   #91
"mamice ..." je favorit svakako.
Nego jeste li primijetili da su sve te čistilice, deterdženti i ostale šitine donedavno bili s dvostrukim djelovanjem, a pomalo su se prešaltali na trostruko.
 
Old 18.06.2003., 21:20   #92
Nešto sam se jako nabrijala na reklame i osjećam potrebu ovdje spomenuti i onu novu od HT-a za duge razgovore na Cronetu. Ono s onim tipovima što puštaju razne..hmm..zvukove...
Ali zapravo, ona mi je toliko groteskna da je čak i fora. A šokirala me kad sam ju jučer prvi put skužila.
Kvejki is offline  
Old 18.06.2003., 21:21   #93
ulošci

Nema odvratnijih reklama od onih za uloške, osobito onih s krilcima kaj lepršaju. Da se zrigaš!!!
__________________
peonija
peonija is offline  
Old 18.06.2003., 22:45   #94
Re: ulošci

Quote:
QaQoQo kaže:
"mamice ..." je favorit svakako.
Nego jeste li primijetili da su sve te čistilice, deterdženti i ostale šitine donedavno bili s dvostrukim djelovanjem, a pomalo su se prešaltali na trostruko.
pitanje je vremena kad će napravit deterdžent koji čisti s temporalnim odmakom. ono, oprao sam čehla prije tri tjedna pa su one sad na meni, ali ne danas, nego jučer pa se nemriju zaprljat jer fleka nema nakaj past ili nešto...
Quote:
PEONIJA kaže:
Nema odvratnijih reklama od onih za uloške, osobito onih s krilcima kaj lepršaju. Da se zrigaš!!!
uuuuuu, da... ono dok ona treba LEBDI po zraku zbog uložaka. ili ono s mornarima na nekoj nasukanoj olupini koja glumi ratni brod a ova baci gaćice a druga treba čarape jer su joj ulošci tako jebeno dobri...
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 21.06.2003., 13:24   #95
Quote:
Vanja oko panja kaže:
Hehehe nisi ti gledao reklamu za deterdjent iz tuzlanske Dite, Arix
Kao Djuro (Branko Djuric) pere ves i u maniru meteroologa najavljuje val bjeline, na temperaturama i do 45 stepeni
Na kraju ide fakat mirise bijelo ... legendarno, iako je u pitanju deterdjent.
ma oni imaju lude reklame skroz
Christina is offline  
Old 18.07.2003., 16:50   #96
Definitivno ona Aaaaantttooooonio vrruće mi jee, Antoonio hladno mii je.
Fbr001 is offline  
Old 18.07.2003., 22:59   #97
Angry HT plagijatori

Quote:
Little Earthquake kaže:
Nešto sam se jako nabrijala na reklame i osjećam potrebu ovdje spomenuti i onu novu od HT-a za duge razgovore na Cronetu. Ono s onim tipovima što puštaju razne..hmm..zvukove...
Ali zapravo, ona mi je toliko groteskna da je čak i fora. A šokirala me kad sam ju jučer prvi put skužila.
Naime, ta je reklama čista kopija jedne Nike-ove reklame otprije par godina, a netko je potpisao autorska prava za to. Čak se našla i budala za muziku potpisat, koja je doslovno iskopirana.



Evo linka na pokradeni uradak.
BillGatesMustDie is offline  
Old 18.07.2003., 23:52   #98
Može i ona s onom djećicom pokraj sladoleda i prometnim znakovima ne sjećam se toćno ali onaj umišljeni mali me tako iritira da bih mu polio kosu benzinom zapalio i pusti da trći po ledini.
Fbr001 is offline  
Old 19.07.2003., 00:41   #99
Tu ste pobrojali pun penis stvarno iritantnih uradaka al većina od njih IMA RADNJU. I bar nekakvu ideju.
Nemrem vjerovat da se nitko nije sjetio mog osobnog favorita: Franckov čips je najbolji... a hrpa kriploidne mladeži se usiljeno smije i gleda prema praznoj nematerijalnoj točki u kojoj malko van fokusa pleše čudno animirani krumpir. Strašno!
Franck ima uvjerljivo najlošije reklame.
Paragalactic is offline  
Old 19.07.2003., 01:40   #100
najgre je kad se ovaj javi: 'HALO HALO, STANI MALO!!!'.....

majko mila razbio bih televizor....

i onda 'FRANCKOV ČIPS JE NAJBOLJI'...kakva propaganda za čips....valjda nema pametnijih ljudi da smisle neki pametniji način da pokažu da (ni)je čips dobar pa se onda neko javi: 'Idemo samo reć da je najbolji....'...pa to je najbolja reklama....

Rev is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:12.