Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.03.2021., 16:39   #1
Mjesečeva dijeta

Preporučam svima mjesečevu dijetu. Ne toliko zbog gubitka kila, jer se ne može puno izgubiti u 24 sata dijete koliko zbog detoksikacije organizma i drugih benefita. Postati ću i članak koji govori o koristima ove dijete koju osjećam i ja. https://airows.com/automotive/15-sup...its-of-fasting
Npr mozak radi bistrije i bolje, to je meni glavna benefit, jača samokontrola osobito oko hrane ( ako možeš izdržati ne jesti ništa 24 sata poslije je jača samokontrola oko svega), kaže da post koriste i kod liječenja teških bolesti - ljudsko tijelo se oslobađa kojekakvih toksina. Meni je ovo druga mjesečeva dijeta u 2 tjedna i sve lakše to mogu izdržati, također se dešava i jačanje samopouzdanja i ne "pušiš gluposti" kak inače nego se od toliko malo hrane dešava jasnoća toga što hoćeš i što je normalno i čovjek je manje slab i povodljiv nego inače. To bi bilo pod ovim, stabilizacija emocija iz članka. Unatoč gladi čak vidim da jako lijepo mogu upiti neke informacije dok čitam nešto.

Kažu da učestali post produžava život. O tome ne znam ništa, ali dobro..
ambraada is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2021., 18:17   #2
Zanimljiv clanak, ja mislio da je Limitless nerealan film, a ono shema bila cijelo vrijeme pod nosom. Ostaje samo dilema jel moram sad smislit i superhuman nadimak da ide uz ove superhuman benefite ili je to samo za heroje?
bLah. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2021., 23:56   #3
Quote:
bLah. kaže: Pogledaj post
Zanimljiv clanak, ja mislio da je Limitless nerealan film, a ono shema bila cijelo vrijeme pod nosom. Ostaje samo dilema jel moram sad smislit i superhuman nadimak da ide uz ove superhuman benefite ili je to samo za heroje?
A ti se to zafrkavaš. Pa malo preuveličavaju sa superhuman, ali definitivno ima razne koristi post. Probaj, pa ćeš vidjeti. Ovo superhuman zanemari dok čitaš članak.
Ali ima nešto nadljudski u gladovanju 24 sata i ne staviti ništa u usta tolko vremena. Treba jaka snaga volje dok ti u više navrata krči jako u želucu.
Puno kila ne ode, ali ovo drugo mi je sjajno.


Ja već dva tjedna zaredom postila, a možda ću i slijedeći. Taj post mi se sve više i više sviđa.
ambraada is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2021., 10:19   #4
Quote:
ambraada kaže: Pogledaj post
Kažu da učestali post produžava život. O tome ne znam ništa, ali dobro..
Kažu kad se rodiš da ti je određeno koliko ćeš u životu pojesti, a ona ćeš umrijeti. Zato treba tu hranu rastegnuti što duže.
__________________
𝙸𝚐𝚗𝚘𝚛𝚎: 𝚓𝚞𝚍𝚘𝚕𝚒𝚗𝚘!
Kunguru is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:17.