Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.06.2007., 18:58   #81
najbolji je dc++ samo kad se skida glazba trebas nac korisnika sa brzom vezom
firer is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2007., 16:14   #82
a može li mi, molim vas, netko od vas objasniti kako skinutu glazbu s neta prebaciti na mp3 ?

ja se ništa u to ne razumijem.

skinula sam program LimeWare i sada ga znam koristiti ali mi nije jasno samo prebacivanje ma mp3 koji sam dobila (ohoho davno) od t-coma (s tim da sam pola papira od njega izgubila).

eto, molila bih ako mi netko to može što jednostavnije objasniti.
kuriozna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 20:14   #83
Quote:
yaya kaže: Pogledaj post
Imam problema sa dc++ u zadnje vrijeme, izlista mi samo par hubova, prije ih je bilo milion, ne znam zasto , mozda se promijenila adresa a ja nemam pojma, inace iskljucim firewall i opet je isto..ima li neko slicnih problema, inace sam s njim bila najzadovoljnija kaj se tice skidanja muzike..nije bilo virusa nis, kaj se dogadja..pls help!
Ne zeli ti otvorit public hubova jer se promijenila adresa probaj sa ovom adresom http://dchublist.com/hublist.xml.bz2 ako ne zeli sa tom probaj sa ovom adresoom http:/dc.selwerd.nl/hublist.xml.bz2
Kad kliknes na public hubs desno od filtera ti pise configured public hubs list i tamo pejstaj jednu od ove dve adrese, vidi sa kojom ti radi...
Snooker is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 14:28   #84
Ja koristim bearshare i do sad mi se pokazao kao najbolji. Probala sam i lime wire, shareazu ali bearshare mi je najbrže skidao i dao daleko više rezultata nego ova dva. Nikad mi nije skinuo virus, ni ništa slično. Meni je bearshare zakon!
TaTu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2007., 19:37   #85
aj ti najbolje reci nama koju pjesmu trazis a mi ti je nadjemo
mislim... is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 04:07   #86
Quote:
Snooker kaže: Pogledaj post
Ne zeli ti otvorit public hubova jer se promijenila adresa probaj sa ovom adresom http://dchublist.com/hublist.xml.bz2 ako ne zeli sa tom probaj sa ovom adresoom http:/dc.selwerd.nl/hublist.xml.bz2
Kad kliknes na public hubs desno od filtera ti pise configured public hubs list i tamo pejstaj jednu od ove dve adrese, vidi sa kojom ti radi...
meni ne radi ni sa jednom od tih adresa

isto mi nece otvarat public hubs. imas neko drugo rjesenje sta je moglo ici krivo?...
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2007., 15:51   #87
Quote:
lampion kaže: Pogledaj post
Eto danas sam ponovio registraciju i prošlo je OK, ali sam razočaran sa izborom za moj ukus nema bog zna što...
Nađeš gotovo sve samo ako si spreman za određeni album provesti na search-u kojih 5 minuta vremena. Ima i dosta "no name" stranica al ova je recimo jedna od onih na kojima "poznatije" stvari moreš naći dan-dva nakon kaj su izašle.
__________________
Oči vide sve...čak i najmanje promjene...
eyes.only is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2007., 01:53   #88
ma dc je najbolji. mozes naci apsolutno sve, ko na placu. od igle do lokomotive. samo da me netko jos savjetuje sto da radim s ovim public hubovima koje vise nemam....
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 21:44   #89
pozdrav. ljudi molim pomoć. kako glazbu s limewire-a 4.14.2 prebaciti na cd. znam da je pitanje za neke smiješno ali pomagajte prije nego odemo na godišnji da barem imamo kakvu takvu mjuzu u autu do mora. hvala i pozdrav
jvrban is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 00:09   #90
isto kao i u prethodnim verzijama
LoThaR89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 08:28   #91
EVO MENE OPET AKO JE ODGOVOR LoThaR89 namijenjem meni samo da napomenem da do sada nisam imala ni jednu verziju LimeWire programa pa molim malo iscrpniji odgovor. hvala
jvrban is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 10:20   #92
pa, kad skineš glazbu, nađeš gdje se nalazi na kompu, uzmeš prazan cd i s nekim programom poput Nere spržiš
Stormbreaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 18:14   #93
Najbolji je Dc++
meni otvara public hubs bez problema na najnovijoj verziji 0.699.
manaus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 01:51   #94
meni ne
pretpostavljam da bih trebala skinut novu verziju... u medjuvremenu mi se to nece dat pa ako netko ima neku ideju kako da to popravim razveselit ce me ako je napise.
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 13:01   #95
Quote:
vilinska musica kaže: Pogledaj post
meni ne
pretpostavljam da bih trebala skinut novu verziju... u medjuvremenu mi se to nece dat pa ako netko ima neku ideju kako da to popravim razveselit ce me ako je napise.
aj probaj s ovim http://hub2list.redirectme.net/PublicHubList.config.bz2
__________________
If you are not too long, I will wait here for you all my life. (O.W.)
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 19:24   #96
Quote:
bubica kaže: Pogledaj post
Hm, mene ful sram što ne znam ništa o tome.... Dakle, kako mogu skinuti neku pjesmu koju tražim? Instalirala sam novu verziju Shareaze, ali mi ne funkcionira, a ne znam zašto. Ponekad mi ništa niti ne nađe, a ako nađe, onda ništa neće skinuti. Čula sam za Warez, ali ne znam nikoga ko ga koristi, pa ne znam valja li šta? Ili nešto treće?
Thanx!

soulseek koji iskljucivo ima najvishe glazbe i to svega od rariteta do hitova.
jednostavan i praktican.
Marcus deKrieg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 23:27   #97
ma daj skini si LimeWire i skidaj sta te volja...
jaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2008., 17:51   #98
Flac format muzike

Želim odgovor na par pitanja, pa ako netko zna neka ne bude škrt pa neka sa ostalima podjeli svoje znanje.
1. Kakva je kvaliteta glazbe u odnosu prema originalu?
2. Na kojim torrent-ima je mogu pronaći?
Dirk is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2008., 18:00   #99
skinula sam si lime wire, pise da se preporuca skidati samo ono sto pored ima taj taj zeleni znakic, a meni pored samo zvijezdice..da skidam?
 
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 17:14   #100
Aha
Logo-expert is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:46.