Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2011., 22:34   #2581
bog ljudi imam nekoliko pitanja...imam te flekice i pristice pa sam dobila tester od avene cleanance k i clean-ac kreme...znaci prvo se stavi krema koja se ispere i onda gel. zanima me s cim bi mogla ocistiti lice prije nego stavim kremu jer pise da se i ona stavlja na ociscenu kozu . i mogu li ujutro stavljati roc purif-ac kao hidratantnu?
kikaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2011., 22:46   #2582
Quote:
kikaca kaže: Pogledaj post
bog ljudi imam nekoliko pitanja...imam te flekice i pristice pa sam dobila tester od avene cleanance k i clean-ac kreme...znaci prvo se stavi krema koja se ispere i onda gel. zanima me s cim bi mogla ocistiti lice prije nego stavim kremu jer pise da se i ona stavlja na ociscenu kozu . i mogu li ujutro stavljati roc purif-ac kao hidratantnu?
Clean Ac bih ja na tvom mjestu koristila kao dnevnu, pogotovo jer služi da oporavi kožu od raznih isušujućih tretmana, što ti ne bi bilo loše, jer, koliko znam, Cleanance linija sadrži izvjesni postotak AHA kiselina, a to UVIJEK koristi noću.

Ako ti je Roc Purif Ac dovoljno hidranatnta, ti stavljaj, ali uz kiseline navečer, pripazi da ne budeš isušena.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2011., 23:01   #2583
Quote:
Linda Hathor kaže: Pogledaj post
Clean Ac bih ja na tvom mjestu koristila kao dnevnu, pogotovo jer služi da oporavi kožu od raznih isušujućih tretmana, što ti ne bi bilo loše, jer, koliko znam, Cleanance linija sadrži izvjesni postotak AHA kiselina, a to UVIJEK koristi noću.

Ako ti je Roc Purif Ac dovoljno hidranatnta, ti stavljaj, ali uz kiseline navečer, pripazi da ne budeš isušena.
stavljam to cudo navecer, samo me zanima s cim bi trebala ocistiti lice prije svega toga? jer i krema ide na ocisceno lice, a poslije kreme taj gel-krema cleanance k
kikaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2011., 23:11   #2584
Quote:
kikaca kaže: Pogledaj post
stavljam to cudo navecer, samo me zanima s cim bi trebala ocistiti lice prije svega toga? jer i krema ide na ocisceno lice, a poslije kreme taj gel-krema cleanance k
Pa, možeš s nekim blagim mlijekom, ili micelarnom (Avene, Vichy, Bioderma, Eveline...). Ne brini, ne moraš koristiti sve proizvode jedne te iste linije, ni marke kozmetike, to je njihova najomiljenija podvala. Gledaj samo da je sredstvo blago i nekomedogeno. Ujutro ne moraš nužno koristiti mlijeko, možeš se umiti nekom pjenom ili prebrisati lice bezalkoholnim tonikom, samo da pobrišeš ostatke noćne kreme i nakupljene masnoće.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2011., 23:20   #2585
Quote:
Linda Hathor kaže: Pogledaj post
Pa, možeš s nekim blagim mlijekom, ili micelarnom (Avene, Vichy, Bioderma, Eveline...). Ne brini, ne moraš koristiti sve proizvode jedne te iste linije, ni marke kozmetike, to je njihova najomiljenija podvala. Gledaj samo da je sredstvo blago i nekomedogeno. Ujutro ne moraš nužno koristiti mlijeko, možeš se umiti nekom pjenom ili prebrisati lice bezalkoholnim tonikom, samo da pobrišeš ostatke noćne kreme i nakupljene masnoće.
dakle mogla bi lice ocistiti s necim od navedenih marki, zatim staviti navecer taj gel i ujutro nakon ciscenja namazati s nekom hidratantnom kremom? jer mislim da su i krema i gel cleanance mozda agresivni u kombinaciji...
kikaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2011., 23:50   #2586
Quote:
kikaca kaže: Pogledaj post
dakle mogla bi lice ocistiti s necim od navedenih marki, zatim staviti navecer taj gel i ujutro nakon ciscenja namazati s nekom hidratantnom kremom?
Naravno, ako ti koži odgovara.
Quote:
jer mislim da su i krema i gel cleanance mozda agresivni u kombinaciji...
To je dosta individualno, ali ja mislim da bi te ipak isušilo. Koža koja se tretira kiselinama ipak treba malo olakšanja, blagosti i hidratacije.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 14:10   #2587
Jel zna ko točnu cijenu proizvoda Hydrance Optimale Legere kreme i Diacneal kreme? Trebam ih ići kupiti pa da znam otprilike..
hvala
__________________
Yearning again only to be myself
Tourniquet_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 14:13   #2588
Quote:
Tourniquet_ kaže: Pogledaj post
Jel zna ko točnu cijenu proizvoda Hydrance Optimale Legere kreme i Diacneal kreme? Trebam ih ići kupiti pa da znam otprilike..
hvala
Prva oko 150 kn a druga oko 100 ako se nije nešto drastično promijenilo
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 14:30   #2589
Puno ti hvala!
Još da pitam..dermatologica mi napisala terapiju Hydrance optimale al sad ja vidim da postoji legere i rich. Pa ne znam koju da uzmem, koja je razlika?
Legere sam već imala al ne sjećam se..
__________________
Yearning again only to be myself
Tourniquet_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 15:07   #2590
sad kad počinju hladniji dani i grijanje uzmi si rich
jadzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 17:49   #2591
Jel netko koristio Avéne Clean AC Derma-Cleanser. Prepisala mi ga je dermatolgica. Imam problematičnu dehidriranu kožu i već godinu i pol ne kosristim gel za umivanje zato što mi zategne lice, prije sam čak znala imati one male borice na ćelu kolko mi je lice bilo isušeno od gelova, od kad nema gela nema ni borica ali ima mitesera za cijeli zagreb i neke čudne upale zbog kojih napravit sve žive pretrage. Molim Vas za savjet, dal da kupim to?
C.Mariù is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2011., 22:11   #2592
Quote:
C.Mariù kaže: Pogledaj post
Jel netko koristio Avéne Clean AC Derma-Cleanser. Prepisala mi ga je dermatolgica. Imam problematičnu dehidriranu kožu i već godinu i pol ne kosristim gel za umivanje zato što mi zategne lice, prije sam čak znala imati one male borice na ćelu kolko mi je lice bilo isušeno od gelova, od kad nema gela nema ni borica ali ima mitesera za cijeli zagreb i neke čudne upale zbog kojih napravit sve žive pretrage. Molim Vas za savjet, dal da kupim to?
neće te isušiti, dobar je, probaj gel-kremu
isto tako ti je dobar i uriage cu-zn gel, pa ako pitaj za testere.
crvenkapica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 15:31   #2593
avene trixera i krema i gel, katastrofa! ajme su me pekle oči, ali ajme iako nikad nije ušla u oči..
a ona njihova kremica oko očiju, ona od 10 ml, ova: http://www.bezrecepta.hr/krema-za-po...dom-avene.html totalno je bezveze, djelotvorna je ko i najobičnija ableina krema za područje oko očiju
xena01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 17:46   #2594
Na, pocetku teme sam vidjela da se spominju knjizice za sakupljanje bodova, pa me interesuje da li to jos uvijek vazi i da li vazi i za BiH ili samo za RH?
Sadee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 20:14   #2595
Usporedba toniranih krema

Ima li netko iskustva s toniranom kremom od Avena ( koristim ju jako dugo i odlična mi je po svemu ali jbg kriza je a ona skupa) i s Niveom toniranom, pa da mi može usporediti, zanima me sve u vezi Nivee?.
Veoma zahvalna
__________________
Uživam u životu!!!!
FASHION GIRL is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 20:20   #2596
Moj topli savjet, ako ti krema koju imaš odgovara, investiraj u nju. Em zato što, ako ti nivea neće odgovarati, trebat ćeš dulje vremena i živaca,a i novca da saniraš nastalu štetu, em zato što dojmovi za niveu i nisu neki. čini mi se da se na Nive temi i na toniranim kremama nekoliko cura žalilo da su dobile prišteve od njih
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 21:22   #2597
Oh ako je tako ostajem pri ovoj naime avene koristim upravo radi toga što me rješila prištića i lice mi nije bilo nikad ljepše ali skupa. No dobro nije moguće imati sve. TNX
__________________
Uživam u životu!!!!
FASHION GIRL is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 22:22   #2598
Ja sam veliki poklonik Avene kozmetike, koristim puno njihovih proizvoda, trenutno koristim isključivo njihove proizvode za čišćenje i njegu lica, gel za umivanje sa cold kremom, micelarnu, termalnu, cleanance kremu i rebalancing emulziju, cold kremu za ruke,lice i usne (sve tri ) i ulje za tijelo, piling i masku
i sve mi odlično odgovara!

zanima me kakav je Cleanance losion za čišćenje
ovaj:

imam masnjikavu t-zonu sklonu prištićima, dok su obrazi dosta suhi, pa sam ga mislila koristiti za t-zonu samo, ali me stah da je možda preagresivan jer meni nije toliko da je koža masna koliko imam stalno te sitne prištiće (20 godina imam, ako to išta znači)

vaše mišljenje?
Tinkerbella is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 23:20   #2599
Quote:
Tinkerbella kaže: Pogledaj post
Ja sam veliki poklonik Avene kozmetike, koristim puno njihovih proizvoda, trenutno koristim isključivo njihove proizvode za čišćenje i njegu lica, gel za umivanje sa cold kremom, micelarnu, termalnu, cleanance kremu i rebalancing emulziju, cold kremu za ruke,lice i usne (sve tri ) i ulje za tijelo, piling i masku
i sve mi odlično odgovara!

zanima me kakav je Cleanance losion za čišćenje
ovaj:

imam masnjikavu t-zonu sklonu prištićima, dok su obrazi dosta suhi, pa sam ga mislila koristiti za t-zonu samo, ali me stah da je možda preagresivan jer meni nije toliko da je koža masna koliko imam stalno te sitne prištiće (20 godina imam, ako to išta znači)

vaše mišljenje?
ja ti ju nebi preporucila...isto imam masnu t zonu i dehidrirane obraze i taj losion mi je previse isusivao lice..jako sam zadovoljna s onim njihovim sapunom bez sapuna kako se vec zove sa dodatkom cold kreme...
Beck is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 00:32   #2600
mislila sam ga koristiti samo na masnim djelovima, ne i na ostatku lica, no ne želim nešto što će mi isušivati kožu i zatezati.
moram onda tražiti dalje
Tinkerbella is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:39.