Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2011., 12:39   #461
Quote:
gdjica Gospodja kaže: Pogledaj post
Kakav H&M ima u Robotu?
mozda misli na tiffany&co
Quote:
red berries kaže: Pogledaj post
Sto se tice Harisa ponuda im je zimi zbilja dosta losa, ali ljeti se super majicica nadje..Ja sam neki dan kupila orsay majicu za 30 kuna,bez ijedne jedine greskice i istu sam vidjela u Splitu na snjizenju za 80 kuna..
Da ima i lose i bolje robe istina,ali ne bih se slozila da je smece,pogotovo ljeti...Ja sam pronasla toliko komada od h&m,orsay,asos,fishbone,amishu itd itd...Opet zavisi od ponude i kad dodjes..Neki dan sam isla i nista nije bilo...
Bbi centar definitivno nije jeftin, niti su te prodavnice jeftine barem ne meni..Ok kad je snizenje,ali inace...
potpisujem ovo za haris, zimi je smece, ali zato ljeti
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 13:05   #462
Quote:
Jelena1985 kaže: Pogledaj post
mozda misli na tiffany&co

potpisujem ovo za haris, zimi je smece, ali zato ljeti
Pretpostavila sam, ali, reko, mozda ima neki outlet za koji ne znamo.

A Tiffany ... :Speechless:
gdjica Gospodja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 13:09   #463
Quote:
gdjica Gospodja kaže: Pogledaj post
Trazis bas jeans ili moze bilo sta crno od jaceg materijala?
Ja sam kupila jedne, ne znam vise ni u kojoj prodavnici, i sad trazim jos neke takve, jer ne izlazim iz ovih.

U pomenutom Haris/Alex Exportu imaju H&M jeans helanke, za nekih 10KM, ali meni broj 164 mali a 170 veliki.

To je iz H&M Kids kolekcije, ovakve, samo crne. Super izgledaju, moja jedna poznanica je kupila

http://files.hm.com/media/products/8...00_71_0083.jpg
Ma ne bi helanke.Ja bi bas jeans
Kupila sam jednom nekakve za 40 KM i nosila ih 5 godina ali vise nigdje ne mogu naci takve
Trebaju mi sa onim normalnim dzepovima na guzi.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 13:18   #464
Quote:
gdjica Gospodja kaže: Pogledaj post
Pretpostavila sam, ali, reko, mozda ima neki outlet za koji ne znamo. :rofl/ :kava/

A Tiffany ... :Speechless:
da, i ja kazem
pretjerali su sa cijenama. prije su mi bili ok; ali zadnjih godinu dana
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Ma ne bi helanke.Ja bi bas jeans
Kupila sam jednom nekakve za 40 KM i nosila ih 5 godina ali vise nigdje ne mogu naci takve
Trebaju mi sa onim normalnim dzepovima na guzi.
jesi li gledala mozda u onom butiku na trznici... City
imaju veliki izbor farmerki, dosta ih je fazoniranih, poderanih, sa nitnama, sa sljokicama, masnama i sl ali mozda nadjes nesto
nisu skupe, oko 30ak KM
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 13:23   #465
Joj tamo sam usla 2-3 puta i izasla nakon minut
Brdo grozne odjece Vjerovatno se moze nesto i naci ali ja se pogubim u onom sarenilu i sljokicama Morati cu se naoruzati strpljenjem i uletiti
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 13:33   #466
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Joj tamo sam usla 2-3 puta i izasla nakon minut
Brdo grozne odjece Vjerovatno se moze nesto i naci ali ja se pogubim u onom sarenilu i sljokicama Morati cu se naoruzati strpljenjem i uletiti
Pokusaj U Cocu u Zenitu,oni su dobro potkovani hlacama...
hannah_dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 13:51   #467
Quote:
Jelena1985 kaže: Pogledaj post
da, i ja kazem
pretjerali su sa cijenama. prije su mi bili ok; ali zadnjih godinu dana
Ma bezobrazluk, kod njih je sve kosta zamalo kao sto je i bilo bez snizenja u H&M shopovima.

Udjem ponekad, da pogledam dzidze, pa se odusevim.
Npr. komad nakita koji je poznanica vani platila 2e na sezonskoj rasprodaji, oni u outletu prodaju za 10KM.

Ima da vide Boga svoga kad sad narod zapuca dva puta godisnje u Graz kad su rasprodaje.
Ja se sve nakanjujem ali nikako otici jedan vikend do AT u kupovinu.
gdjica Gospodja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 14:02   #468
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Joj tamo sam usla 2-3 puta i izasla nakon minut
Brdo grozne odjece Vjerovatno se moze nesto i naci ali ja se pogubim u onom sarenilu i sljokicama Morati cu se naoruzati strpljenjem i uletiti
da se naci normalnih stvari. doduse, nisam dugo bila, ali zadnje sam tamo kupila 2 farmerki, sasvim sam zadovoljna
Quote:
hannah_dee kaže: Pogledaj post
Pokusaj U Cocu u Zenitu,oni su dobro potkovani hlacama...
bljak, tu radnju mrzim!

Nikita, ako hoces da ti na hlacama veeeelikim slovima pise D&G, onda pravac u coco cijene su od 50KM pa navise, a meni licno je sve jako lose tamo
inace, generalno ne volim zenit
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 14:05   #469
Joj kad se sjetim srednje skole dodje mi muka. Uvijek sam kupovala te hlace u zenitu po 60KM. Sad za te pare kupim 2-3 komada
Bas sam nedavno kupila u caliope-u hlace za 19.90. Ali to su one u bojama, nije klasican jeans. Inace obicne jeans hlace kupujem na pijaci i prezadovoljna sam njima.
M4L4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 14:06   #470
Quote:
Jelena1985 kaže: Pogledaj post
da se naci normalnih stvari. doduse, nisam dugo bila, ali zadnje sam tamo kupila 2 farmerki, sasvim sam zadovoljna
da, cak i sa svojim cijenama koje su haman pa iste kao i h&m prije snizenja, opet su jeftiniji nego dosta prodavnica kod nas.

npr, meni su oni u mangu totalno izgorili po glavi. za obicnu majicu 40-50KM. jesam btw, dala sam, al se u zadnje vrijeme nesto kontam i ne bih vise.

btw, veliko je snizenje u mangu, al se vec sve probralo...

a ja samo moram glupi pasos izvadit, i bosna, sarajevo i shopping ce za mene bit nespojive rijeci.
ne da mi ne pada punit djep nasim lopovima koji na sve zivo marzu stavljaju 300% nego sam npr u zagrebu u edc kupila majicu kvalitetniju nego sto je ista kod nas u edc bila...
__________________
...
panties is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 14:07   #471
Ni ja ne volim Zenit, ne znam ni da li jednom godisnje udjem tamo, uglavnom zbog mobil-shopova.

Nikita, ako ti se da otici do FIS-a, kod njih imas i one jeftinjake medju kojima se da probrati nekad nesto, a imas i NESAL i tako slicne, za ~50KM, kao malo kvalitetnije.


Sad cu spomenuti i Top Trend, u koji sam usla ravno 5 puta u zivotu, i koji mi upravo pade na pamet.
Jesi gledala tamo?
gdjica Gospodja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 14:52   #472
Quote:
M4L4 kaže: Pogledaj post
Joj kad se sjetim srednje skole dodje mi muka. Uvijek sam kupovala te hlace u zenitu po 60KM. Sad za te pare kupim 2-3 komada
Bas sam nedavno kupila u caliope-u hlace za 19.90. Ali to su one u bojama, nije klasican jeans. Inace obicne jeans hlace kupujem na pijaci i prezadovoljna sam njima.
ajme, ne podsjecaj me sta sam para bacila na te krpe iz zenita
(moram spomenuti, a tek oni butici Stefan 1, 2 i 3 )
Quote:
panties kaže: Pogledaj post
da, cak i sa svojim cijenama koje su haman pa iste kao i h&m prije snizenja, opet su jeftiniji nego dosta prodavnica kod nas.

npr, meni su oni u mangu totalno izgorili po glavi. za obicnu majicu 40-50KM. jesam btw, dala sam, al se u zadnje vrijeme nesto kontam i ne bih vise.

btw, veliko je snizenje u mangu, al se vec sve probralo...

a ja samo moram glupi pasos izvadit, i bosna, sarajevo i shopping ce za mene bit nespojive rijeci.
ne da mi ne pada punit djep nasim lopovima koji na sve zivo marzu stavljaju 300% nego sam npr u zagrebu u edc kupila majicu kvalitetniju nego sto je ista kod nas u edc bila...

potpisujem od A do Z
moj pasos gotov, samo nikako da odem po njega
Quote:
gdjica Gospodja kaže: Pogledaj post
........
Sad cu spomenuti i Top Trend, u koji sam usla ravno 5 puta u zivotu, i koji mi upravo pade na pamet. :cerek.
Jesi gledala tamo?
jaoooo, nekidan sam se njih sjetila, ali nisam se mogla sjetiti tacnog naziva
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 15:12   #473
Cure, ajmo se skupiti nas 3,4 dok je jos sta ostalo od rasprodaja, pa da zapucamo zajedno u shopping preko.
ZG ili AT... kud god, meni se ide
gdjica Gospodja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 15:21   #474
e, bi ja odma, al nisam ni predala za pasos...nece nikad bit gotov od ovih guzvi a ispiti navalili nemam vremena ni da predam
__________________
...
panties is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 16:30   #475
Kakav shopping u Bosni nemojte da budete ludi,mi bjezimo u Zg ili Trst u shopping a vi bi u nase kineske radnje (Ja sam iz Banja Luke) Ja to iskreno
Young_Cesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 16:32   #476
Quote:
M4L4 kaže: Pogledaj post
Joj kad se sjetim srednje skole dodje mi muka. Uvijek sam kupovala te hlace u zenitu po 60KM. Sad za te pare kupim 2-3 komada
Bas sam nedavno kupila u caliope-u hlace za 19.90. Ali to su one u bojama, nije klasican jeans. Inace obicne jeans hlace kupujem na pijaci i prezadovoljna sam njima.

Pa i ja sam ih tamo tad kupovala i jedino mi to pade na pamet.Znam da imaju u Calliope te u bojama,ali se ne sjecam da sam vidjela crne
Ja sam sebi u Calliope kupila neke sive hlace, kao malo sire , a imaju ih i u bez i maslinastoj boji! Savrsene su

Quote:
Jelena1985 kaže: Pogledaj post
ajme, ne podsjecaj me sta sam para bacila na te krpe iz zenita
(moram spomenuti, a tek oni butici Stefan 1, 2 i 3 )

:

Ahaha! Stefani! Je li se samo meni tu izlog svidja,a kad udjem unutra nema nist' pametno?! Sto jest' jest', tete stvarno naprave nekad dobre kombinacije!
hannah_dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 16:57   #477
Quote:
gdjica Gospodja kaže: Pogledaj post
Fala Kikice.
ej bila sam danas
uglavnom ima dobar izbor i skoro citav asortiman je snizen 50 %
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 18:51   #478
Hvala.

Taman cu u petak do Doboja, pa cu produziti i tamo. Kod nas se sve te torbe rasprodale, navalio narod kao da su dzaba. :nezna:
Ja pikirala 3 komada, samo jednu sam uhvatila.
gdjica Gospodja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 21:11   #479
Quote:
gdjica Gospodja kaže: Pogledaj post

Nikita, ako ti se da otici do FIS-a, kod njih imas i one jeftinjake medju kojima se da probrati nekad nesto, a imas i NESAL i tako slicne, za ~50KM, kao malo kvalitetnije.


Sad cu spomenuti i Top Trend, u koji sam usla ravno 5 puta u zivotu, i koji mi upravo pade na pamet.
Jesi gledala tamo?
Nije mi FIS ni pao na pamet
A gdje je taj top Trend???
Quote:
hannah_dee kaže: Pogledaj post

Ahaha! Stefani! Je li se samo meni tu izlog svidja,a kad udjem unutra nema nist' pametno?! Sto jest' jest', tete stvarno naprave nekad dobre kombinacije!
Ja sam samo jednom vidjela lijepu haljinu tamo.Bila je u izlogu.I dan danas mi je zao sto je nisam kupila
Inace mi se tamo nista ne svidi

Hvala svima na savjetima.Idem i u Doboj za par dana pa cu svratiti u Bingo na Tesanjci.Javim vam sta ima
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 23:56   #480
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Nije mi FIS ni pao na pamet
A gdje je taj top Trend???
............
to ti je gore iznad pizzete. actually, bivse pizzete, al uglavnom tu u zanatskom, pa gore na spratu... kad prodjes kroz onaj prolaz izmedju komercijalne banke i terranove, popni se gore na prvim stepenicama desno, i lako ces naci
(nadam se da nisam zapetljala sa objasnjenjem )


ubijate me za tim bingom
ovaj vikend sigurno necu moci ici, a ni za sljedeci ne znam a umirem od zelje da vidim sta ima tamo

however, bila danas u zara azelu, ima ok stvari, moze se naci nesto zanimljivo. doduse, nema onih kristininih haljina
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:27.