Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2012., 22:42   #761
Jesi možda mijenjao karticu?
Ako nisi pokušaj jos jednom ponoviti broj kartice i zaporku. Ako i dalje ne prolazi nazovi 0800 365 365
Zeta83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 23:06   #762
Quote:
Zeta83 kaže: Pogledaj post
Jesi možda mijenjao karticu?
Ako nisi pokušaj jos jednom ponoviti broj kartice i zaporku. Ako i dalje ne prolazi nazovi 0800 365 365
Vidiš, ovih dana mi stiže nova, a možda je već i stigla. Ne bih se toga sjetio

Tnx
CharLie101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 23:33   #763
Korisnik sam American start kartice za studente. Danas mi je u jednom centru kartica uredno prošla na 2 mjesta a na ostala 2 nije jer uređaj tvrdi neprihvaćena kartica. Možete mi reć do čega bi mogao bit problem jer limit nisam prešla?
dalma222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 07:30   #764
Ako kaže da je kartica neprihvaćena, problem je u očitanju čipa ili POS uređaja (prijenos podataka).
boky1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 11:48   #765
Quote:
dalma222 kaže: Pogledaj post
Korisnik sam American start kartice za studente. Danas mi je u jednom centru kartica uredno prošla na 2 mjesta a na ostala 2 nije jer uređaj tvrdi neprihvaćena kartica. Možete mi reć do čega bi mogao bit problem jer limit nisam prešla?
Ne znam dali ima nekakve veze ali ja sam jednom kupio u trgovini u shoping centru nešto pa nakon što sam platio odlučio još nešto pa odmah nakon toga u susjednoj trgovini, ukratko bilo je nekoliko transkacija u kratkom roku i oni su to protumačili kao moguću zloupotrebu i blokirali karticu
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 01:17   #766
Ljudi ja sam prilican laik sto se svega toga tice... al moze li mi netko ukratko napisat... kolika ce mi bit naknada ako placam internet bankarstvom PBZ-a u nekom drugom tko ima racun u splitskoj banci?
Koliko je ta naknada inace u poslovnici?
Hvala
__________________
Nisam kreativan. Neam signature.
Mr.Air is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 09:57   #767
U poslovnici 1% od iznosa, najmanje 6 KN a preko internet bankarstva 2 Kn bez obzira na iznos transakcije
Zeta83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 11:04   #768
Hvala! Puno hvala!
A kakva je situacija sa erstebankingom? ako imam tamo racun koliko se tamo naplacuje transakcija prema splitskoj (ili bilo kojoj drugoj)
__________________
Nisam kreativan. Neam signature.
Mr.Air is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 11:21   #769
E to pitaj na temi o Erste banci, to ne znam
Zeta83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2012., 11:52   #770
mene ljuti što u pbzu, hoćeš nećeš moraš uzeti revolving karticu, što mislite o tome? ynači prilikom plaćanja kartica se skenira i ne treba vam pin uopće, to znači netko mi ukrade karticu i bez ikakve autorizacije plaća njome..... u služ.za korisnike kažu da su to ionako manji iznosi po jednom prodajnom mjestu... ali se nazna koliki su ti manji iznosi...... mislim da ću se prebaciti u zg banku, jer sam sa privrednom ionako nezadovoljna
rose medder is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2012., 12:03   #771
Kakve veze revolving ima sa beskontaktnim plaćanjem?!?
__________________
Do not approach me unannounced – especially while I am eating!
the.elles.d is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2012., 12:06   #772
Quote:
rose medder kaže: Pogledaj post
mene ljuti što u pbzu, hoćeš nećeš moraš uzeti revolving karticu, što mislite o tome? ynači prilikom plaćanja kartica se skenira i ne treba vam pin uopće, to znači netko mi ukrade karticu i bez ikakve autorizacije plaća njome..... u služ.za korisnike kažu da su to ionako manji iznosi po jednom prodajnom mjestu... ali se nazna koliki su ti manji iznosi...... mislim da ću se prebaciti u zg banku, jer sam sa privrednom ionako nezadovoljna
Možeš li ovo mali pojasniti? Zašto moraš uzeti revolving karticu? Bezkontaktno plaćanje bit će moguće jedino sa VISA karticom tekuceg računa a to nije revolving kartica. A kod plaćanja revolving karticom treba samo potpis na slipu, bez PIN-a. Pomijesala si kruške i jabuke.
Zeta83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2012., 16:34   #773
joj, mislila sam na debitnu, pardon
rose medder is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2012., 00:57   #774
Quote:
rose medder kaže: Pogledaj post
joj, mislila sam na debitnu, pardon
Pa debitna ide na pin.

Onda zapravo nema problema i nema potrebe da ideš u druge banke
Jer i tamo su ti debtine na pinove
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2012., 00:58   #775
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Pa debitna ide na pin.

Onda zapravo nema problema i nema potrebe da ideš u druge banke
Jer i tamo su ti debtine na pinove
Govori o ovoj novoj kartici Visa Inspire koja mijenja Maestro. To su i meni uvalili.
frANZi50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2012., 01:06   #776
Quote:
frANZi50 kaže: Pogledaj post
Govori o ovoj novoj kartici Visa Inspire koja mijenja Maestro. To su i meni uvalili.
A, krivo sam skužila.

Uz koje račune je daju?
Ček, jesu ti maestro po isteku valjanosti zamijenili s tom ili je išla uz novi račun?
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2012., 12:25   #777
Umjesto Maestra je uz PBZ tekuće račune po novom ta Visa Inspire kartica. Mislim da možeš tražiti promjenu kartice i prije isteka važenja trenutne Maestro kartice.
Još jedna novost s njom je da nema provizije za dizanje gotovine tom karticom na bilo kojem bankomatu Intesa Sanpaolo grupe (znači ima banaka u Mađarskoj, Slovačkoj, Italiji, BiH, Srbiji....).
A beskontaktno plaćanje je ograničeno na manje iznose tako da neće biti veće štete u slučaju krađe, a s druge strane to još ni ne postoji u Hrvatskoj.
Johny is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 14:18   #778
I može se plaćati preko interneta sada i bez deviznog računa.
frANZi50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 14:33   #779
Devizni nije ni bio uvjet za plaćanje preko neta...
__________________
Do not approach me unannounced – especially while I am eating!
the.elles.d is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 23:41   #780
Da li se može plaćati na rate inspire karticom kao maestrom i da li se to već može ili će trebat čekat određeni period dok trgovine ne saznaju da je sad nova kartica a kamoli nešto drugo?
dalma222 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:26.