Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2013., 20:52   #6021
Quote:
Hollyss kaže: Pogledaj post
Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
Coooook sagol canimice. Prave ste!!



*****
Ruya i annecim imaju financijskih problema... ... i brinu sto se Emir ne javlja pa krecu u 'novinsku' akciju. Ma zenske mu ocito smjestaju.

Fer: 'Povrijedila sam sve koje sam zeljela zastititi.' Sirota.

Sanem bi bar mogla glumiti da brine za Cansu, ovako izgleda kao da jedva zaustavlja osmijeh na licu.

'Kad ces odustati? Koliko dugo mozes suzama zadrzati covjeka koji voli drugu? ...Ti si jeftino smece.'
Toliko o ponizavanju.. gdje nestade Hande - dama sa stilom?! Zar joj treba to da dolazi Korayu na vrata i da se ovako nisko spusta?

Femir... ... i opet Emir vani... na hladjenju...
__________________
MercyFemirFEmirFEMirFEMIrFEMIR
monimalu is offline  
Old 01.10.2013., 20:53   #6022
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
ajmeeee .. femir hijao, bliži se veče. hoće li ovo biti početak fermir vrtića? uf yaaaa... smetaju ovi sporednjaci! kada bi postojao fast forward!!!
Je, je. Baš

A bilo je nekih pogleda, ali ode Emir. Čekaj još.

Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
unal mojeprezimejesarrafoglu samo razmišlja o $$$, briga njega za sina. čudno mi je da se aysun jasamemirovamajka još nije ubacila u kadar, baš kao i levislav vegetić. majke mi, ja se ne bih čudila da je on bio s druge strane prozora kada je fer razvukla zavjese uz pitanje "iyimisin? konušmakistojirum?"


Evo ga, on i Mehmet pričaju.
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Old 01.10.2013., 20:55   #6023
mina zašto zaplakati na Gugu? Zato što ju Koko ne voli ili zato što se ponižava?
vanhaver is offline  
Old 01.10.2013., 21:00   #6024
krevetić....hoćeli taj junfić konačno pasti
??
HeroZero is offline  
Old 01.10.2013., 21:03   #6025
Quote:
vanhaver kaže: Pogledaj post
mina zašto zaplakati na Gugu? Zato što ju Koko ne voli ili zato što se ponižava?
od muke canim, kad vidim onoliku glupost!

1. bračna noć - yok! emir se predomislio. a feriha u čudu! haha
kako su slatki.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 01.10.2013., 21:05   #6026
Jel bilo nešto? Ništa mi nije jasno?
Kako su slatki !
A jadan Emir umire od straha. Sad bolje razumije Ferihin strah
maraku3 is offline  
Old 01.10.2013., 21:06   #6027
Quote:
maraku3 kaže: Pogledaj post
Dugo nisam pisala, ali sada moram. Hoće li se konačno dogoditi ono što smo tako dugo čekale?

Hoćemo konzumaciju!
Izgleda ništa od toga,sad Emira muči Kuya pa ne može
BonyBon is offline  
Old 01.10.2013., 21:13   #6028
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post

1. bračna noć - yok! emir se predomislio. a feriha u čudu! haha
kako su slatki.
da da, malo ju je sad bocnuo s ovim hehehehe
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 01.10.2013., 21:16   #6029
Ako Turcima treba tako dugo do prve bračne noći, čudi me da odavno nisu izumrli
maraku3 is offline  
Old 01.10.2013., 21:16   #6030
e, zato je odmah prvi pucanj dobitan, pa se kompenzira
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Old 01.10.2013., 21:17   #6031
sad već pretjeruju s odgodom seksa.U BRAKU SU POBOGU.
unal nikad nije bio sretniji što je emir u braku s ferihom tako slatko je rekao hulji onoj da je emir oženjen.
__________________
just do it.
just-do-it is offline  
Old 01.10.2013., 21:18   #6032
iskreno mene ovo ne cudi sa obzirom na dug staz turskih serija kojih sam pogledala do sad svaka koja je imala ''prvu bračnu noc'' bilo glavni likovi ili sporedni, nisu se pokeksali odma prvu noc
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 01.10.2013., 21:19   #6033
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
e, zato je odmah prvi pucanj dobitan, pa se kompenzira
To je po onoj "Pij malo, pij dobro"
maraku3 is offline  
Old 01.10.2013., 21:27   #6034
Prekratko je ovo trajalo. Što nije još malo?!

Riza kaže Mehmetu da je Feriha udana žena i da ne može u ponoć pričati o njoj. Ali Mehmet to nikako ne prihvaća. Emir je njegov neprijatelj. Sjetite me zbog čega? Zato što je razbio njegov auto, Mehmet Emirov?!

Koray je kao ostao tješiti Gulsum, ali bome rekao je što misli i što ga muči.

Hulja čula za brak. Eto joj sad o tome kako će Ruya biti Emirova buduća.

Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
1. bračna noć - yok! emir se predomislio. a feriha u čudu! haha
kako su slatki.
Bilo je naznaka, pogleda , ali dečko imao svojih briga. Ništa, vani na hladnoću. Drugi put.

Ali su bili slatki u krevetu.

Šetnja, vožnja... Prstenje.
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Old 01.10.2013., 21:31   #6035
hulja e pa s imenom su pravo pogodili! kako je žena iritantna ajme meni.

feriha se nudi emiru, i svjestan je toga, a on ode?! a eto, sad njega problemi muče zbog čega ni ne može.

bome, i meni unal kad je rekao da je emir oženjen djelovao kao da je presretan što je to rekao

mehmet, dokle gledati više tu primitivnu stoku
Frankenstein. is offline  
Old 01.10.2013., 21:35   #6036
Rizli poziva Mehu na red, ali uzalud.

Femir masta o buducnosti ... i onda R?
Zar je namigusa morala zvati bas sada.. unisti lijep trenutak.

Jojjjj novine! Sad ce saznati svi, a Fer posljednja.. da joj bar prije kaze.

Pahuljica! Netko ju je ranije spominjao, cini mi se.

Unal sa smijeskom: 'Moj je sin ozenjen!' Annecim (Hulya) ima da pukne od muke. Propade joj plan.
__________________
MercyFemirFEmirFEMirFEMIrFEMIR
monimalu is offline  
Old 01.10.2013., 21:36   #6037
Polako sve isplivava na povrsinu. Ruya i Hulja na katingu za bebinog oca izabrale medju istamb.elitom onog sa najdebljim novcanikom. Ali malo su se zeznule u procjeni.
Mislila sam da ovo nikad necu napisati. Unal mi je veceras bio extra. Odmah ih je prokontao. Pustio Hulju da prica i jos je ispitiva i na kraju rece:"Moj je sin ozenjen". Hulja kao da je neko polio kljucalom vodom
Dok je potencialna E beba izazvala opstu pometnju Femir uziva daleko od svih
sreconosica is offline  
Old 01.10.2013., 21:42   #6038
Ja sam cula da izgovaraju Hulija (kao iz mek. sap.),ali u prevodu piše Hulja.. Hulja i Ruya-kuja,pa super zvuči

Ali kako žena glumata ''stvarno sam iznenađena,,doista nam ove novine nisu trebale....''

Unal je stvarno jedva dočekao da kaze da je Emir ozenjen (eto neke koristi za njega od tog braka),kako neće,pojavila mu se neka nepoznata zena a novine pisu ''buduća supruga''... Zaletjela se Hulja A kako se tek iznenadila..

A nije danas bilo nekih komičnih scena

Zna li slučajno netko kad su oni prije isli na onaj otok,koja je to epizoda ili kad je to otprilike bilo? Spomenula je Fer da su bili a ja to nisam gledala..

Super je onaj otok,nekako nestvaran..

A Sanem i onaj Bulent,ono dvoje ako zavrse skupa,moram reci,nikakav su par
Jadransko more is offline  
Old 01.10.2013., 21:44   #6039
obožavam emirovu ljubav ...zaljubljena sam u njegovu ljubav...u njegovu osobnost...u njegovo srce...
on je jedan divan čovjek i muškarac...








nesuđena prva bračna noć ...
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Old 01.10.2013., 21:44   #6040
Djevojka imena Feriha / Adini Feriha Koydum

ma dajte molim vas?! pa zar se netko s NOVE zahebava s nama???? femira je bilo na kapaljčicu, a epka je prošla brzinom svjetlosti. ne smiješ više ne treptati jer ćeš propustiti epku!!! pa mislim stvarno!!! hajde sad ostani pribran i ne ispali na živce.

femir na buyukadi. kako su slatki, ma šta slatki, karijes da dobiješ! a naša feriha? veli ona da je prvi put slobodna, planiraju budućnost, zajednički dom. ah, divota! da su barem stalno takvi. pa kako emir planira raditi sa ferihom, žena studira menadžment, ali ona ne želi biti samo sarrafoglu. ajmeee.. pa kasnije na biciklovima, utrka, ispijanje kave, a vidimo i da se prstenje kupuje! nasmijani, veseli, lijepi, mladi, zaljubljeni, vjenčani...

da barem bukiraju avion via sejšeli, pa da gledamo seriju "femir" do 67. epke, s ostali nek se koprcaju u "ex-AFK".

di nam je muški predstavnik fritz? frankenstein se izjasnio. šta to bi sa emirom? feriha u ručniku, friško istuširana, a djuvegija se uplašio i bjež! haha

-----

netko (da li matrix?) je pitao jesam li iz BiH zbog onoga "pišmanum". yok canim, slavonistan je u pitanju.


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:30.