Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2010., 19:13   #1
By Terry

Vidjela sam u Sephori da su počeli držati By Terry kozmetiku.

Oni navodno imaju jako dobre korektore i iluminatore, ali mi se žurilo i više nisam stigla isprobavati (vidjela sam to tek kad sam izlazila). Terry de Gunzburg je dugo bila prvoklasna vizažistica, pa sve trikove šminkanja zna iz prve ruke i navodno u svojim preparatima koristi odlične pigmente, teksture itd.

Je li netko probao tu By Terry kozmetiku i kako mu se čini?

Još nema sajt, ali je u pripremi...

http://www.byterry.com/

a na Sephorinom sajtu više o njenim preparatima:

http://www.sephora.com/browse/brand_...dId=By%20Terry
Dea_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 19:33   #2
Zvuci primamljivo...
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 20:15   #3
Da, djeluje jako primamljivo.

Ima ona puno više od samo ovog navedenog na Sephorinoj stranici.

Šta je to, tek sad vidim da su na Sephorinoj stranici stavili samo taj jedan iluminator? Ima svašta, svakakve iluminatore, puderčiće... ima i preparativnu kozmetiku. Sad ne znam koliko su toga dobili u našoj Sephori.
Dea_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 20:25   #4
ima na francuskoj sephori punooo više
http://www.sephora.fr/browse/brand_h...?brandId=TERRY
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 21:38   #5
Puno YT make up guruica je spominjalo njene proizvode, baš me sad interesiraju
__________________
Everything dies baby that's a fact
But maybe everything that dies someday comes back
Put your makeup on fix your hair up pretty and meet me tonight in Atlantic City
SocialButterfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 21:52   #6
Quote:
SocialButterfly kaže: Pogledaj post
Puno YT make up guruica je spominjalo njene proizvode, baš me sad interesiraju
ja sam iz sephore dobila tester pudera i rumenila(imaju tekuce). stvarno su super super ali su im cijene paprene i to jako(cijene pudera su izmedju 500-700kn, sjajila su cc.300kn, tekuca rumenila su cc.350-370kn, balzam za usne je cc.400kn). na zalost imaju samo dekorativu, preparativu nemaju a sumnjam da ce i imati u blizoj buducnosti.
vichyevka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 23:19   #7
imaju u sephori by terry vec duže vrijeme, samo nisu imali tako izložen štand ja sam prije više od godinu dana kupila od njih iluminator za podočnjake. prodavačica mi je tada rekla da je to neka skuplja sephorina marka, a ja nisam provjeravala...
sad sam upisala njegovo ime na netu da nađem sliku i to je ovaj iluminator http://www.makeupalley.com/product/s...rry/Concealers
zanimljivo, cura koja je napisala zadnji komentar i ja imamo jako slično mišljenje o dotičnom (savršena boja za mene, jako dobro pokrivanje i osvjetljivanje, ali čudna tekstura koja žestoko kvari dojam - prilično sam sigurna da ga neću opet kupit)
__________________
And there's the dark, begins to rain
The sound is heavy on me
Supika! :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 23:56   #8
Quote:
vichyevka kaže: Pogledaj post
ja sam iz sephore dobila tester pudera i rumenila(imaju tekuce). stvarno su super super ali su im cijene paprene i to jako(cijene pudera su izmedju 500-700kn, sjajila su cc.300kn, tekuca rumenila su cc.350-370kn, balzam za usne je cc.400kn). na zalost imaju samo dekorativu, preparativu nemaju a sumnjam da ce i imati u blizoj buducnosti.

Od preparative sam vidjela samo neka sredstva za čišćenje... kremu, mlijeko, gelove za skidanje šminke, tako nešto. Rekla mi je prodavačica da je sve s mirisom ruže... što mi nije toliko bitno (najviše volim bez mirisa). Više me zanimaju puderi, iluminatori, korektori. Moram probati kad odem u Sephoru.

Tko je nešto isprobavao - neka napiše.
Dea_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 21:01   #9
bila sam danas po zadnji put u praznom westgateu u sephori i nisam vidjela ovaj brand, nisam se dugo zadrzala pa sam ga mozda slucajno previdjela
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 21:11   #10
Uf jako jako skupa kozmetika, a boje ruževa i sjajila me se nisu nešto dojmile.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 21:42   #11
meni je sephora tako sterilna da uvijek samo udjem i izadjem, navika
pogotovo zato jer rijetko da ima ikoga unutra, skoro se covjek osjeca neugodno sto ulazi, ista stvar s douglasom
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2010., 16:39   #12
Quote:
chiasm kaže: Pogledaj post
bila sam danas po zadnji put u praznom westgateu u sephori i nisam vidjela ovaj brand, nisam se dugo zadrzala pa sam ga mozda slucajno previdjela
Ja sam ga vidjela u Sephori u Avenue Mallu, a ne znam drže li i u Sephori u Westgateu.
Dea_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2013., 13:08   #13
Jel se mogu ovi puderi kupiti kod nas ili sam osuđena na net?
klončica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2013., 14:08   #14
Samo net.
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2013., 14:12   #15
hvala,koju ti nijansu imaš
klončica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2013., 18:39   #16
Imam sheer i cover expert, obadva u nijansi 02 neutral beige.
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:36.