Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.03.2011., 11:55   #261
Quote:
Ane Martin se ja još sjećam kao mame od Colunge ( amor real ), mame od Rubi iz istoimene serije i mame od Gaviote, glumila je i u Maćehi mamu od dvoje i prijateljicu od Ruffo,
i mamu od colunge u MEPS

Quote:
Pa nije Alonso znao da je ovaj vidio torbu.
vidiš, nije mi to palo napamet, jer mi se učinilo da je skužija da je doktor vidija torbu. ali ako nije onda ima logike da ga je posla kod V
splićanka1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 11:59   #262
Quote:
splićanka1983 kaže: Pogledaj post
i mamu od colunge u MEPS



vidiš, nije mi to palo napamet, jer mi se učinilo da je skužija da je doktor vidija torbu. ali ako nije onda ima logike da ga je posla kod V
Nije ona glumila mamu od Colunge u Mepsu, glumila je neka druga glumica, ova koja sada u Mariani de la noche glumi mamu od Sokola, ali da pojavila se u Mepsu kako bi rekla jednu rečenicu, vidjeli smo je svega par sekundi.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 12:04   #263
Quote:
mnogima je ona omiljena glumica, uopće ne znam zašto, meni je ona jako loša glumica i nervira me u svakoj sapunici.
i meni je isto loša. osim sa svojim ovratnikom, iznervirala me jučer ili prekjučer kad je pričala sa V i doslovno je natirala da joj kaže kako će svi ostati u kući kad se ona uda. a pritom mi je imala tako neki koristoljubljiv i zloban pogled da sam pomislila da bez problema može igrati negativnu ulogu. ne znam, možda mi se i učinilo.
i stalno priča V da je I koristoljubljiva i da je samo želi iskoristiti. a ka ona nije takva. ne da se ženi tražit novi posa, ovdi joj je lipo, i sad je sigurna da ostaje. ol to nije isto iskorištavanje?
splićanka1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 12:05   #264
Quote:
Nije ona glumila mamu od Colunge u Mepsu
očito san pomišala malo
splićanka1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 12:12   #265
speaking of ana martin, pridružujen se onima kojima je omražena! meni kad je vidin digne se kosa na glavi... uvik glumi neku sluškinju koja zna sve tajne obitelji i koja voli cure ko da su njezine kćeri (a na kraju se ispostavi da stvarno i jesu), ili glumi neku siromašnu pobrecitu...ma iritantna je do bola, sve uloge su joj iste...
superfly01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 12:16   #266
Quote:
splićanka1983 kaže: Pogledaj post
i mamu od colunge u MEPS



vidiš, nije mi to palo napamet, jer mi se učinilo da je skužija da je doktor vidija torbu. ali ako nije onda ima logike da ga je posla kod V
Doktor je vidio torbu i otišao. na to je vidio i Alonso (zaručnik) pozvao ga i rekao da odnese Valentini nalaze da će vidjeti Ivanu..
glup potez, jer je Valentina rekla da su Ivana i Alonso zajedno..
ko da hoće da ovaj sazna za njegovu aferu sa Ivanom
bezveze..
uskoro počinje...
__________________
"I kad u očaju prekriješ lice rukama i poželiš da se nikad nisi rodio... on podigne one krupne, iskrene oči prema tebi i pogleda te, i očima govori:"Uvijek imaš mene!" Jerome K. Jerome
Nora Medica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 13:06   #267
Danas su nekoliko puta falili u titlovima.
jozo.hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 13:29   #268
malo Alfonsko a malo Alonso xDDDDD
Spanićka mi je za ovu ulogu idealna.
Histerična glupača koja želi naudit svima, ajmo reć da je jedna od boljih negativki zasad i da je briljirala po meni, al cmizdrenje joj je za -5 xD
dalje.....
Lucero mi je osrednja, a Zepeda predobar :klap:
Ona dosadnjakovićka od spremačice je koma
Čekam colungu i onu smeđu babu xD
šta svi pričate o toj nekoj obješenoj babi ??
Alejandro^^ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 13:40   #269
evo konačno da mogu ja prokomentirat početak(jučer pogledala 2 epizode)....

spanićka mi je katastrofa.kako je to nekad lijepa žena bila. sad mi izgleda upravo smiješno.trebala je i ona glumit u MDA, tamo bi ful pasala.

lucero - za svoje godine prelijepa, ali ne znam zašto se tako blesavo non stop smije, kao da nam cijelo vrijeme želi pokazat kakva je dobrica(no dobro, pretpostavljam zašto je to,ali ipak mi je malo pretjerano)...

zepedu ne volim ali ova uloga mu ful paše, jednostavno ima tu lažljivu, prevarantsku facu.

doktor- on jadnik uvjek ima uloge nekakvog blesana, ali mu pašu(ako se ne varam to ve vladimir iz MEPS-a)..

sve u svemu, meni je serija odlična...
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 13:44   #270
Quote:
Plavi kaputić kaže: Pogledaj post
doktor- on jadnik uvjek ima uloge nekakvog blesana, ali mu pašu(ako se ne varam to ve vladimir iz MEPS-a)..

sve u svemu, meni je serija odlična...
Da to je Vladimir.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 13:50   #271
Također mi je Spanicka grozna u ovoj seriji, i grozne su joj ponekad face.
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 13:52   #272
Snimio sam danas pa pogledam treću epizodu i komentiram navečer.
U vezi torbe, Alonso je skužio da je ovaj vidio torbu tek kada se okrenuo i sad kako bi se izvukao, zvao ga je nazad i indirektno mu rekao da to nije Ivana kod njega, već da Valentini odnese nalaze i da vidi Ivanu, jer Ivana je po njegovom kod kuće , ali eto zajebo se.

Meni je Spanicka baš dobra za ovu ulogu, pogotovo kad se dere.
A za Ann Martin, sjećam se da su je bili jednom ubacili i na kraj neke serije na vjenčanje, da tamo stoji i plješće haha.
__________________
Nekada sam bio ljudsko biće, željan ljudske pažnje, razgovora i prijateljstva - ali onda sam dobio modem.
Erag0n is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 13:54   #273
ali kakavi su im to predbračni nalazi? za to nikad nisam čula...valjda da nemaju sidu...
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 13:56   #274
Quote:
Erag0n kaže: Pogledaj post
A za Ann Martin, sjećam se da su je bili jednom ubacili i na kraj neke serije na vjenčanje, da tamo stoji i plješće haha.
To je bilo u zadnjoj epizodi Mepsa, vidjeli smo ju valjda par sekundi i rekla je jednu rečenicu, više se ne sjećam šta.

Spanicku neću komentirati
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 14:02   #275
Quote:
Plavi kaputić kaže: Pogledaj post
ali kakavi su im to predbračni nalazi? za to nikad nisam čula...valjda da nemaju sidu...
Možda da vide da su djevci

Ana Martin je miljenica Nicarda Diazta pa je bila u toj zadnjoj epki Meps-a i evo je i u STD-u

Spanićka u to je tek početak, dalje šutim
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 14:06   #276
ne znam šta će još dalje bit sa spanićkom, ali stvarno mi izgleda očajno.jednostavno očajno.mogu reć čak gore nego ninel.

a i gluma joj se sastoji u samom afektiranju, glas joj je iritantan do bola...

da nema nje serija bi mi bila za 5.ovako četvorka(bar za sad).

colunga mi je već jedno vrijeme bio dosadan i počeo mi ić na živce.ali sad ga nešto manje vidimo, pa je ok.
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 14:15   #277
Quote:
megan2711 kaže: Pogledaj post
Možda da vide da su djevci

Ana Martin je miljenica Nicarda Diazta pa je bila u toj zadnjoj epki Meps-a i evo je i u STD-u
Ana Martin je glumila i u Destilando amor, Gaviotinu majku, a i ta serija je Nicandrova, stvarno mu je omiljena glumica.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 14:16   #278
Jesu dns prikazali Čunga Lungu ?

Gaby; a ne znam šta da kažem za nju; šta je napravila od sebe... ; prije mi je bila super..nisam je pretjerano voljela; ali nije imala loše serije; i ličila je na ženu; a ovo što si je sad napravila... ...strašna je postala...

A Zepedu ne volim; mislim ne volim; kad ga malo bolje pogledam; nije mi toliko ružan koliko me nervira...tako da ...i ona baba što u svakoj seriji glumi sluškinju; a na kraju bude nečija mama ..jel'ima neka serija Televisina; a da one nije u njoj? ....

Lucero mi je ; ali me sad nervira sa onim svojim ponašanjem ja-sam-dobra-i-sretna-jer-se-udajem-za-muškarca-mojih-snova bla; bla; bla...jedva čekam da ode na imanje; onda počinje ono pravo...
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 14:19   #279
Quote:
Doña Barbara kaže: Pogledaj post
Jesu dns prikazali Čunga Lungu ?
Nije, znat ćeš kad dođe po komentarima

Quote:
Lucero mi je ; ali me sad nervira sa onim svojim ponašanjem ja-sam-dobra-i-sretna-jer-se-udajem-za-muškarca-mojih-snova bla; bla; bla...jedva čekam da ode na imanje; onda počinje ono pravo...
Slažem se
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 14:20   #280
Quote:
Doña Barbara kaže: Pogledaj post
Jesu dns prikazali Čunga Lungu ?

Lucero mi je ; ali me sad nervira sa onim svojim ponašanjem ja-sam-dobra-i-sretna-jer-se-udajem-za-muškarca-mojih-snova bla; bla; bla...jedva čekam da ode na imanje; onda počinje ono pravo...
Čungu nisu prikazali, ne smijem reći kad će se pojaviti, jedino ti mogu poslati pm ako oćeš.

Da, Valentina i mene nervira sa svojom dobrotom i naivnošću.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:15.