Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2023., 13:31   #8401
Quote:
Mr. Jigsaw kaže: Pogledaj post
Nije da, al 4 poena u NBAu jbt, bez obzira koji igrac...

Pa ja i ti da smo u igri, kad pogledas, bili bi blizu


Ma nek ga slucajno fauliraju u bonusu dok je u skoku i to ce pomoc, jedna trica i dosta.
Bit ce zanimljivije pratit utakmicu ako nista
Igrao sam takve stvari pa znam kako je. Jebati ćeš mu mater 300 puta kad doda di je mogao pucati ili kad maši otvoren šut

Što se skoka tiče nebi se tu baš nadao poenima, kod Tuckera ovisiš o trici i možda nekom cutu prema košu. Still 3,5 je bas value margina
bambus88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2023., 14:01   #8402
Naravno da je fulao slobodno bacanje za prolaz
__________________
Novinari crvi
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2023., 17:53   #8403
Quote:
Mr. Jigsaw kaže: Pogledaj post
Naravno da je fulao slobodno bacanje za prolaz
Jbg prokletstvo malih margina je da i kad prođu da izgubiš živce jer sve stane u jedan šut ili bacanje.

Ipak na 3,5 bio je value, sad nek daju 2,5
bambus88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2023., 10:21   #8404
Što mislite o klađenju na to da će Cam Thomas biti igrač koji je najviše napredovao u ovoj sezoni u odnusa na prošlu??? Prošle godine je nagradu dobio Markkanen - imao je +11 skoro poena napredak i +3 skoka. U ovom trenutku Cam je na +13 ali je na svim kladionicama tek negdje 5, 6 favorit. Na UNI bet je jučer koef bio čak 61 što znači da nema šanse?! Kod nas je na Favbet 7, a na PSK je bio 13 neki dan. Cam je jučer postigao 41 poen i stvarno ne kužim kako nije favorit broj jedan??? Glavni favorit Maxey je trenutno u padu i sada je na +6 poena i +3 asista - kako se to može mjeriti sa Camovim napretkom da je toliki favorit???
Moja pretpostavka je da od Maxija očekuju da bude vođa ekipe sa Ebidom jer se se riješili Hardena i da otišao je na te pluseve, a od Cama se očekuje da će pasti jer je i prošle godine imao čak u jednom trenutku 3 utakmice za redom preko 40 da bi prvim padom forme ispao iz rotacija i pao u drugi plan (ima na kraju 10p u prosijeku). No ove godine Cam je postao starter i trener mu vjeruje i dobiva dobru minutažu i po meni nema šansa da padne ispod 20p u prosijeku na kraju ... Ostali favoriti su Sengun, Haliburton i Scotia Barnes (ali su svi ispod +7 poena napredka, a neki su i ispod 20p prosijek što je premalo za negradu čak i da imaju veliki napredak) ... bla bla bla što mislite?
abusaef is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:58.