Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2007., 16:10   #41
Quote:
dyana-zg kaže: Pogledaj post
Ma dajte molim vas izgleda ko mali lutak iz nekog horrora, kao lutci od trbuhozboraca, ko i Zdenka Kovacicek, iste su mi sada. Chucky ubica
jebate, kaj ste ljubomorne na uspješne ženske, zanepovjerovat
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 16:14   #42
Quote:
Vincent V kaže: Pogledaj post
jebate, kaj ste ljubomorne na uspješne ženske, zanepovjerovat
ne znam po cemu je ona uspjesnija od mene, bogatija sam od nje 5 puta,ljepsa bar 10 i uspjesnija u svom poslu 20 puta, sve to onako odoka
dyana-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 16:24   #43
Quote:
dyana-zg kaže: Pogledaj post
ne znam po cemu je ona uspjesnija od mene, bogatija sam od nje 5 puta,ljepsa bar 10 i uspjesnija u svom poslu 20 puta, sve to onako odoka
možeš biti kaj god al nečeš biti celebrity kao ona ......
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 16:43   #44
:
Quote:
dyana-zg kaže: Pogledaj post
Ma dajte molim vas izgleda ko mali lutak iz nekog horrora, kao lutci od trbuhozboraca, ko i Zdenka Kovacicek, iste su mi sada. Chucky ubica
ptica_dodo7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 16:45   #45
Meni ona slatko izgleda.
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 16:45   #46
Quote:
Vincent V kaže: Pogledaj post
možeš biti kaj god al nečeš biti celebrity kao ona ......
pa valjda bi se ubila da sam serebiti ko ona,
nes mi ti, snimit cu neki pjesmuljak i slikam se za Playboy i jos poševim sa nekim nogometašem i eto-CELEBRITY
dyana-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 16:51   #47
draga, možeš ti sad filozofirat koliko god hoćeš, al to nikad nećeš postat.Treba taj pjesmljak i snimit ili pokazat sisu playboyu....Lako je star po forumu i prosipat žuć i ogrest u ljubomoru.
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 17:14   #48
Quote:
Vincent V kaže: Pogledaj post
draga, možeš ti sad filozofirat koliko god hoćeš, al to nikad nećeš postat.Treba taj pjesmljak i snimit ili pokazat sisu playboyu....Lako je star po forumu i prosipat žuć i ogrest u ljubomoru.
nisam uopće ljubomorna na nju, kako bi i bila, pa da sam ko ona porazbijala
bi sva ogledala u stanu,a svoj cd bi poslušala-NIKAD!!!
dyana-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 17:28   #49
si sad u nekoj denial fazi,ha?
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 17:54   #50
Quote:
Vincent V kaže: Pogledaj post
jebate, kaj ste ljubomorne na uspješne ženske, zanepovjerovat
o, tuge moje velike...lako li je podmetati ljubomoru svakome ko ima svoje kriterije koji su btw malo viši od trenutačne ponude na hrvatskom lageru....dakle, da ne budem ljubomorna moram popušit svakoj nives, danijeli, severini inače ode mi glava jer "nisam celebrity".....majko mila, di smo došli....možda jednog dana i postanem slavna, a možda sam i bila ali ona neće narasti 18cm da me visinom dostigne a ni pameću neće vjeruj mi, daleko dogurat...drskošću? najvjerojatnije...
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 18:50   #51
Quote:
Vincent V kaže: Pogledaj post
si sad u nekoj denial fazi,ha?
Sve je bolje od faze 'drkam na martinovićku' ...ja bi se zabrinula.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 20:46   #52
koja zloba, zanepovjerovat....
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 20:49   #53
Quote:
chilimama kaže: Pogledaj post
o, tuge moje velike...lako li je podmetati ljubomoru svakome ko ima svoje kriterije koji su btw malo viši od trenutačne ponude na hrvatskom lageru....dakle, da ne budem ljubomorna moram popušit svakoj nives, danijeli, severini inače ode mi glava jer "nisam celebrity".....majko mila, di smo došli....možda jednog dana i postanem slavna, a možda sam i bila ali ona neće narasti 18cm da me visinom dostigne a ni pameću neće vjeruj mi, daleko dogurat...drskošću? najvjerojatnije...
i dalje to mislim
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 20:51   #54
Quote:
chilimama kaže: Pogledaj post
o, tuge moje velike...lako li je podmetati ljubomoru svakome ko ima svoje kriterije koji su btw malo viši od trenutačne ponude na hrvatskom lageru....dakle, da ne budem ljubomorna moram popušit svakoj nives, danijeli, severini inače ode mi glava jer "nisam celebrity".....majko mila, di smo došli....možda jednog dana i postanem slavna, a možda sam i bila ali ona neće narasti 18cm da me visinom dostigne a ni pameću neće vjeruj mi, daleko dogurat...drskošću? najvjerojatnije...
i tako nekoliko puta ......

chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 20:53   #55
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Sve je bolje od faze 'drkam na martinovićku' ...ja bi se zabrinula.
sophiella is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 21:04   #56
Quote:
tince kaže: Pogledaj post
Meni je totalno antipatikus u svakom slucaju, faca njena mi je tako bezvezna, bas nista nema u sebi...

Ako veli jos da je 163 visoka, pa sa stiklama bi trebala biti 170 i nesto a doima mi se puno niza od svih sa kojima se slikala.....a navodno je i Seve negdje oko 165-168.. bice da laze o svojoj visini, mora da je negdje oko 150 u biti...
Sigurno laže. Niža je od mene vidjela sam je u živo pored sebe, a ja nemam ni punih 160 cm. A mislim i da ima još koju godinicu više, mislim da smo i ista generacija, ali to nisam sigurna. Ostalo ne bih komentirala. Ženu ne poznajem.
Cordelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 21:11   #57
otrov se u malim bocama drži
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 21:38   #58
Bez uvrede tince,ali na svakoj temi na kojoj se nešto raspravlja o nekome,nailazim na tvoja pitanja i "siciranja" oko nečije visine...jedna te ista..
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 21:50   #59
Quote:
evelyn kaže: Pogledaj post
Bez uvrede tince,ali na svakoj temi na kojoj se nešto raspravlja o nekome,nailazim na tvoja pitanja i "siciranja" oko nečije visine...jedna te ista..
Zanimaju me neke stvari....kako ljudi djeluju na Tv i kakvi su u realnosti...od onih koji su ih vidjeli u zivo....

Pa tako i visina....zanimljivo je to.

Ja sam inace 164 za tvoju informaciju.
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 22:39   #60
To je tvoja stvar...ne zanima mene tvoja visina, nego nekada mi je to smiješno i djeluje kao da si fakat opsjednuta visinom...
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:22.