Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2016., 10:02   #1
"Dobra" vještica

U zadnje vrijeme(zadnjih mjesec,dva) dosta sam puta sanjala da sam - vještica.
Iz čista mira...nije da o tome ikad razmišljam u budnom stanju. Naime, u snovima sam,kao, svjesna da sam "dobra" vještica, puna samopouzdanja, pomjeram stvari, suprotstavljam se zlu (kojeg se ne bojim), imam potrebu uvjeriti druge da me se nemaju razloga plašiti jer ću ih ja zaštititi, itd...

Nakon prvog sna, nisam obraćala pozornost. Nakon drugog mi je bilo malo čudno...ali nakon nekoliko sličnih već se počinjem pitati...treba li mi taj san nešto značiti u budnom životu?Ukazati mi na nešto...?
Tražim taj simbol "vještica" po našim i stranim sajtovima, ali nalazim samo tumačenja kada je netko drugi vještica, kad sretneš vješticu itd...Ali nigdje onog u kojem je sanjar vještica.

Mislim, vjerovatno se radi o "neš ti stvari"...ali eto, da vas pitam tu na ovom pdf-u, možda znate nešto malo više...
Thx unaprijed!
__________________
A bad day for your ego is a great day for your soul
Nunna is offline  
Old 11.01.2016., 10:44   #2
Možda jednostavno - odrastaš.
Preuzimaš odgovornost za svoje postupke i život i podsvjesno se to sazrijevanje ispoljava u obliku sna.
__________________
Carpe noctem.
Ainu is offline  
Old 11.01.2016., 11:26   #3
https://www.forum.hr/showthread.php?t=798777
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:00.