Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2015., 19:52   #401
Quote:
smarinovic kaže: Pogledaj post
Malo cudan odabir nadimka ako nisi iz Splita

Klasika su Sustipan i centar grada (od Đardina do Rive).
Nije loše ni na Marjanu oko crkve sv. Jere ali treba unaprijed tražiti dozvolu za auto.

Sve zavisi koliko imate vremena. Ako imate vremena možete se zaletit negdje u Podstranu na neku od plaža npr. Duće pored Omiša.
Ok je i potez od Bačvica do Firula ili Obojena/Kašjuni ali tamo često ima puno ljudi.
Ako preferirate zelenilo i imate vremena onda je Sinj tj. polja oko Sinja najbolji izbor.
Hvala lijepa 😊
A za nadimak,to jer sam buduca splicanka 😊
splicankaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2015., 19:41   #402
Imate preporuke za lokacije za slikanje u Samoboru?
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2015., 20:40   #403
Mi smo sa svojim fotografom dogovorili slikanje u Novim Dvorima u Zapresicu,u okolici West Gatea,na nasipu rijeke Krapine u Kupljeenovu gdje zivimo.
Picek25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 08:57   #404
Dobre zatvorene lokacija za slikanje? imam vjenčanje 02.04. ako bude lijepo vrijeme slikat ćemo se na malom jezeru kod grada mladih,a ne znam di bi mogli ako bude ružno vrijeme..
maramce is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 20:25   #405
Quote:
maramce kaže: Pogledaj post
Dobre zatvorene lokacija za slikanje? imam vjenčanje 02.04. ako bude lijepo vrijeme slikat ćemo se na malom jezeru kod grada mladih,a ne znam di bi mogli ako bude ružno vrijeme..
Koju god lokaciju na zatvorenom odabrali, imaj na umu da ćete u većini slučajeva trebati tražiti dozvolu.
Neki shopping centar (npr. Arena), muzej (npr. MSU, MUO, Mimara), kazalište (npr. HNK)...
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 21:03   #406
mi smo ti se slikali u green goldu- doduše vani u onom parkiću (ali sam ja pitala za cijeli kompleks ) i nisam trebala ništa platiti, ženska mi je samo napomenula da kažem fotografima da se na slikama ne vide natpisi tvrtka, dućana itd. i da će oni javiti zaštitarima da znaju.. a tamo imaš isto lijepo uređeno unutra, imaš one stepenice, pa imaš dio gdje je biljar, kuglanje,fliper itd. sve onako lijepo spontano
ancica89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 15:54   #407
Da li se je koja mlada možda slikala u Međimurju ? koju su dobre lokacije
_reddress_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2015., 22:45   #408
Quote:
JWoww kaže: Pogledaj post
Najnovije informacije za Maksimir: 1000kn je fotkanje jer kao posjetiteljima to smeta -.-

Sent from my LG-P990 using Tapatalk 2
ja cu riknut! kaj ak platis 1000 kn onda posjetiteljima ne smetas?????
kakvi lihvari! sad iz inata ne idem u Maxić na slikanje!
ZUBOx is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 07:16   #409
znam da vas je većina tu iz Zg, no ja sam se slikala u naselju kraj Siska, u lovačkoj kući Brezovica. Priroda je diiiiivnaaaaa čim mi stignu slike, pokažem
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2015., 16:26   #410
Mi bismo se htjeli slikati u nekom industrijskom okruženju, tipa u nekoj staroj zatvorenoj tvornici i oko nje, uz stare strojeve... Vidla sam to na nekim slikama, pa mi se čini ko super ideja kao kontrast bijele haljine i odjela i takve okoline Jel ima tko kakvu preporuku gdje bi se mogla raspitati oko toga u Zagrebu?
eskape is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2015., 14:30   #411
mimara

Ima tko noviju informaciju za Mimaru, poslala sam im mail pa čekam odgovor..
Zanima me da li samo izdaju dozvolu ili i naplačuju
maramce is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2015., 10:01   #412
Slikat cemo se taj dan "po kvartu" crkva i slično. Ne želim imati fotke sa mjesta za koja me nista ne veže...i općenito mi je pretjerano slikanje dan ili par dana poslije po hotelima, proplancima, tramvajima i slično. Kvazi umjetničke fotografije.... Mi smo odlučili fokus stavit na taj dan i drage nam ljude.
veka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2015., 14:25   #413
Quote:
veka123 kaže: Pogledaj post
Slikat cemo se taj dan "po kvartu" crkva i slično. Ne želim imati fotke sa mjesta za koja me nista ne veže...i općenito mi je pretjerano slikanje dan ili par dana poslije po hotelima, proplancima, tramvajima i slično. Kvazi umjetničke fotografije.... Mi smo odlučili fokus stavit na taj dan i drage nam ljude.
Slažem se, tako ćemo i mi Bezveze mi je naslikavanje kasnije, kad to više nije to, TAJ dan je prošao, a najbitnije da on bude zabilježen
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2015., 21:46   #414
Mi smo se slikali u Novim dvorima u Zapresicu i u dvorcu Laduc.Na golf terenima se placa 200kn a u dvorcu Luznica 500kn.Kad sam zvala Laduc rekli su mi da samo donesemo grickalice,kekse,cokolade i sokove za djecu s tim da mi je naglasila da kolace ne donosimo.
Picek25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 22:07   #415
Lokacije za fotkanje - Međimurska i Varaždinska županija

Pozdrav,

imate li kakvu preporuku za fotkanje u Međimurskoj i Varaždinskoj županiji?

Unaprijed hvala 😊😊
Aria95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 18:32   #416
slikanje

Svaki dobar fotograf bi trebao znati, i biti kreativan te naći dobre lokacije za slikanje. Isto tako je to u jednu ruku i odabir mladenaca, ali ako nisu mladenci dovoljno kreativni, fotograf je taj koji mora od dobre lokacije, izvući vrhunske slike.
PetraŠtrumfeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 21:34   #417
a sta ako fotograf nije iz grada u kojem se slikajete?
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 08:55   #418
Wink

Ako fotograf nije iz područja ili iz grada..onda tu inicijativu traženja lokacije svakako mladenci trebaju preuzeti. Ali opet fotograf bi se morao raspitati, proučiti, te poslušati mladence. JER opet gledano...Damir Hoyka je vrhunski fotograf i njemu lokacija, zasigurno ne pretpostavlja problem. Našao se u bilo kojem gradu, slike su mu mrak Doduše ne slika svadbe, zato je vrhunski fotograf.
PetraŠtrumfeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 10:06   #419
Je li ikome poznato treba li za fotkanje u dvorištu Državnog arhiva u Zagrebu ikakva dozvola?

božepetra is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 10:25   #420
Quote:
Aria95 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

imate li kakvu preporuku za fotkanje u Međimurskoj i Varaždinskoj županiji?

Unaprijed hvala 😊😊
Imam, arboretum Vinica VŽ, Gradski park Čakovec, Zelengaj Goričan,
rocknroll000 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:26.