Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2016., 08:59   #21
Ovo je tekst o vuduu na wikipediji:
https://hr.wikipedia.org/wiki/Vudu

Ono sto mi nije jasno je da je, izmedju ostalog, navedeno da vudu ima neke islamske elemente. kakve veze ima razvoj vudua i islama, mislim da islam nikad nije utjecao na vudu i da nema nikakve veze s njim.
saavedra is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2016., 12:08   #22
Tekst o voodoo na hrvatsko wikipediji je smeće.

Napisala ga je Viktorija Faust koja o tome nema pojma a kao referencu navodi svoju knjigu gdje je pokupila raznorazne tekstove sa interneta.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2016., 12:16   #23
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Tekst o voodoo na hrvatsko wikipediji je smeće.

Napisala ga je Viktorija Faust koja o tome nema pojma a kao referencu navodi svoju knjigu gdje je pokupila raznorazne tekstove sa interneta.
pa kad vidim sta pise i ja se zapitam, to je valjda tako kada knjige pisu horor pisci. ja izbrisem te islamske elemente i navedem razlog da nisu vjerodostojni te da nemaju podlogu i molim da mi netko to objasni, a oni mi izbrisu promjenu i blokiraju me na neko vrijeme... znaci strasno u sto se pretvorila ta nasa wikipedija, neki admini su stvarno... znaci nema veze vudu sa islamom? imate li vi neki referentni izvor na tu temu jer ja nista vjerodostojno nisam nasao, osim u enciklopedijama, a to je vrlo malo. malo sam pogledao na enlesku wikipediju i tamo nema poveznica izmedju islama i vudu, bar koliko sam ja vidio.
saavedra is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2016., 12:10   #24
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Tekst o voodoo na hrvatsko wikipediji je smeće.

Napisala ga je Viktorija Faust koja o tome nema pojma a kao referencu navodi svoju knjigu gdje je pokupila raznorazne tekstove sa interneta.
Viktorija Faust je hrvatica?
muzički tobogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 18:03   #25
Quote:
muzički tobogan kaže: Pogledaj post
Viktorija Faust je hrvatica?
https://hr.wikipedia.org/wiki/Viktoria_Faust
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 18:54   #26
Hm, kako mi to i samom nije palo na pamet?! Nisam ja za ovo stoljeće.
muzički tobogan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:04.