Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2017., 17:58   #1821
Quote:
tenisac3 kaže: Pogledaj post
što tebe muči? kao i ti na forumu mogu bilo što pisati, zato postoji Admin koj kontrolira dal je napisano u okviru pristojnosti i ostalih kodeksa ponašanja, a to što komuniciram tu sa ljudima, nije tvoja stvar, kao što nije moja što ti pišeš na forumu pusti druge da žive i pišu što žele zahvaljujem
Ma komentirala sam malo s ljudima koji isto čekaju rezultate, pa je svima komično da tenisač3 svaki dan pita "ima li što novo " a svaki drugi dan ima novu informaciju tj. zaključak kad se počinje raditi. Bez da actually to zna.
Mislim, smiješno je.
Ne sumnjam da ćeš sutra opet napisati "ima kakvih novosti? ".
malin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 18:04   #1822
Quote:
malin kaže: Pogledaj post
Ma komentirala sam malo s ljudima koji isto čekaju rezultate, pa je svima komično da tenisač3 svaki dan pita "ima li što novo " a svaki drugi dan ima novu informaciju tj. zaključak kad se počinje raditi. Bez da actually to zna.
Mislim, smiješno je.
Ne sumnjam da ćeš sutra opet napisati "ima kakvih novosti? ".
kako si rekla, svaka budala ima svoje veselje tako i tebe da ti komentiraš što i kako što radi. Koliko znam nije zabranjeno se dopisivati s ljudima, pričati kako im je bilo na razgovoru s komisijom i slično
Što i kada ću ja napisati nije tvoja stvar te u cijeloj ovoj glupoj raspravi ispadaš jedino ti smiješna
isto tako, pošto tu poštujem tematiku foruma i ne želim ići van teme Hzza ako te nešto muči, smeta šalji privatnu poruku.
tenisac3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 18:05   #1823
Quote:
tenisac3 kaže: Pogledaj post
kako si rekla, svaka budala ima svoje veselje tako i tebe da ti komentiraš što i kako što radi. Koliko znam nije zabranjeno se dopisivati s ljudima, pričati kako im je bilo na razgovoru s komisijom i slično
Što i kada ću ja napisati nije tvoja stvar te u cijeloj ovoj glupoj raspravi ispadaš jedino ti smiješna
isto tako, pošto tu poštujem tematiku foruma i ne želim ići van teme Hzza ako te nešto muči, smeta šalji privatnu poruku.
Dobro, čitamo te onda opet sutra sa "Ima kakvih novosti ?"

Mir i dobro.
malin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 18:11   #1824
Quote:
malin kaže: Pogledaj post
Dobro, čitamo te onda opet sutra sa "Ima kakvih novosti ?"

Mir i dobro.
Nećeš to vidjeti, ne brini. Mir i dobro i tebi želim
tenisac3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 18:49   #1825
Question

Pa sto ima veze sta pita svaki dan ima li sto novo? Neznam sta je tu lose i uvredljivo.. Forum i sluzi za razmjenu informacija i postavljanje pitanja, a ne za liječenje vaših frustracija..
hitana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 18:54   #1826
Quote:
hitana kaže: Pogledaj post
Pa sto ima veze sta pita svaki dan ima li sto novo? Neznam sta je tu lose i uvredljivo.. Forum i sluzi za razmjenu informacija i postavljanje pitanja, a ne za liječenje vaših frustracija..
tenisac3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 14:41   #1827
Quote:
tenisac3 kaže: Pogledaj post
Uh, vidim da su se tenzije zaoštrile na ovom forumu
Pa naravno da nas sve zanima da li je netko dobio ili saznao kakvu informaciju vezano uz natječaj. zato i postoji ovaj forum da se informacije razmijene. Uvijek netko može imati informaciju prije drugih pa zašto je ne podijeliti i olakšati drugima Naravno, ako postoji dobra volja
Bungle is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 15:50   #1828
Sve je to točno, ali je clickbait i svaki dan vidim tema je updejtana da bi svaki dan ugledala samo isto pitanje od istog čovjeka "Ima kakvih novosti? ", a da ima, dobio bi ih i on sam!

Sve 5, vidim da je ipak kritika došla do dečka, pa danas nije pitao "Ima kakvih novosti? "
malin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 16:09   #1829
Quote:
malin kaže: Pogledaj post
Sve je to točno, ali je clickbait i svaki dan vidim tema je updejtana da bi svaki dan ugledala samo isto pitanje od istog čovjeka "Ima kakvih novosti? ", a da ima, dobio bi ih i on sam!

Sve 5, vidim da je ipak kritika došla do dečka, pa danas nije pitao "Ima kakvih novosti? "
Malin ako je sve tocno i sve 5 onda su upravo priznala da ti je reakcija bila smijesna u najmanju ruku. Radi tog da ne spamamo ovu temu nisam danas pitao jel ima nekih novosti niti mi da oko ovoga raspravljati. Forum sluzi za razmjenu informacija i makar cemo svi dobit informacije netko mozda nesto sazna prije drugih i ostale opcije koje su moguce. Toliko od mene
tenisac3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 17:49   #1830
Je li netko dobio obavijest sa testiranja održanog 10.10.?
China red is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 17:52   #1831
I, ima što novo?

Ja sam danas dobila mejl da idući tjedan dođem na drugi krug testiranja, isto kao što sam bila i prošle godine.... Prošle godine sam provela nekoliko sati rješavajući test ličnosti i test inteligencije da bi mi na razgovoru s psihologinjom ista rekla kako ona ne zna zbog čega sam se ja uopće javljala na taj natječaj jer oni (iako u natječaju stoji da trebaju društveni smjer) zapravo trebaju isključivo ekonomiste i da je meni to netko trebao reći!

Ove godine sam sat vremena prije testiranja poslala email svojoj savjetnici i pitala ju da mi pokuša objasniti zbog čega oni organiziraju natječaj, da li samo zbog toga da se dobije dojam regularnosti ili postoji još koji razlog, s obzirom na to da se zna ime i prezime kandidata koji će se zaposliti na natječaju? Gospođa mi je odgovorila da se obratim povjerenstvu u vezi svih pitanja i da to što nisam kod njih išla na stručno me ne smije obeshrabriti i da se i ja trebam javljati na natječaje.

Awakening is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 09:02   #1832
Quote:
China red kaže: Pogledaj post
Je li netko dobio obavijest sa testiranja održanog 10.10.?
10.10. - Zgb, stručni referent?
bubi Iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 09:26   #1833
Da, tako je.
China red is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 10:12   #1834
Quote:
China red kaže: Pogledaj post
Da, tako je.
Ja sam 17-tog bila na psihologijskom i koliko sam skužila bili smo svi koji su prošli na informatici.

...
bubi Iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 11:34   #1835
Quote:
bubi Iva kaže: Pogledaj post
10.10. - Zgb, stručni referent?
Da! Vec smo imali i psiholosko testiranje, a ja sutra imam razgovor s psihologom!

Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk
Lecos is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 11:48   #1836
Ja nisam bila u ZG, nego sam dobila poziv za psihološko testiranje idući tjedan. Kakvo je vama bilo testiranje, jel' bilo nešto drugačije od uobičajenog?
China red is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:06   #1837
Quote:
Lecos kaže: Pogledaj post
Da! Vec smo imali i psiholosko testiranje, a ja sutra imam razgovor s psihologom!

Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk
I ja sutra. U 9.
bubi Iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:07   #1838
Quote:
China red kaže: Pogledaj post
Ja nisam bila u ZG, nego sam dobila poziv za psihološko testiranje idući tjedan. Kakvo je vama bilo testiranje, jel' bilo nešto drugačije od uobičajenog?
Meni se čini isto kao i ostalima.

3 runde.
Prvi test inteligencije. Drugi brzine. Treći osobnosti.

Ček.. hoćeš mi reći da nas ima još po tom natječaju..?
Pa to onda nikad neće biti gotovo...
bubi Iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 14:03   #1839
Quote:
bubi Iva kaže: Pogledaj post
Meni se čini isto kao i ostalima.

3 runde.
Prvi test inteligencije. Drugi brzine. Treći osobnosti.

Ček.. hoćeš mi reći da nas ima još po tom natječaju..?
Pa to onda nikad neće biti gotovo...
Nadam se da vam neće trajati natječajni postupak ko nama za Ured za financiranje i ugovaranje. Evo teče fino već četvrti mjesec i nikako da pošalju odluku koga su primili a koga ne.
kolektor is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 14:50   #1840
Quote:
bubi Iva kaže: Pogledaj post
Meni se čini isto kao i ostalima.

3 runde.
Prvi test inteligencije. Drugi brzine. Treći osobnosti.

Ček.. hoćeš mi reći da nas ima još po tom natječaju..?
Pa to onda nikad neće biti gotovo...
Ima u drugim gradovima, ali neki kandidati su se prijavili i za Zagreb i za neki drugi grad pa ce se to oduziti tok se u svim gradovima obave testiranja i razgovori!

Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk
Lecos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:25.