Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2017., 10:53   #221
Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Mora se donijeti potvrda od javnog bilježnika, ne mogu ljudi samo tako doći skupa na mpo
.
a ja ti kažem da se ne mora

evo, i Bond ima istu situaciju. izgleda da su bolnice tolerantnije od ljudi na ovoj temi.

Quote:
BondWannabe kaže: Pogledaj post
Ja idem na mpo. Nisam u braku, nemamo ista prezimena, čak na dokumentima imamo različite adrese. Nismo trebali dostaviti baš nikakve potvrde.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Old 10.06.2017., 11:46   #222
Quote:
pretplate kaže: Pogledaj post

@ nalij pero,aj please louise, dobila sam dojam da radiš i dobro živiš. i popuješ tu studentici da odjebe sve
Dobar dojam. Djelujem zadovoljno i dobro živim. Otkrila sam Tajnu.

Sva malgorađanština svijeta je upravo izašla iz tebe, to znaš?
nalij pero is offline  
Old 10.06.2017., 12:07   #223
Zasto defacto partnerstvo ne bi imalo ista prava kao i brak.

Ima preko nekoliko bliskih ljudi koji su u vezi godinama. Kupili su stan zajedno, placaju rezije zajedno, putuju zajedno, imaju djecu.
Koja je razlika izmedu njih i onih koji su potpisali papir?

Nikad ali nikad od nekoga koga znam da je u toj situaciji nisam cula da su imali problema.
__________________
Delay is the deadliest form of denial.

"If you are going through hell, keep going" ; W. Churchill
pussy galore is offline  
Old 10.06.2017., 12:48   #224
A zašto bi imali problema ako to žele? Nije stvar u ovima koji žele, nego u onima koji ne žele.
Dakle samo zato što netko ne bi išao potpisati ali bi sve drugo isto, svi drugi moraju paziti kako se ponašaju u vezama, da druga strana u slučaju povampirenja ne dobije materijala da dokaže izvanbračnu? Kakva je to logika?
Hilda is offline  
Old 10.06.2017., 13:02   #225
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
A zašto bi imali problema ako to žele? Nije stvar u ovima koji žele, nego u onima koji ne žele.
Dakle samo zato što netko ne bi išao potpisati ali bi sve drugo isto, svi drugi moraju paziti kako se ponašaju u vezama, da druga strana u slučaju povampirenja ne dobije materijala da dokaže izvanbračnu? Kakva je to logika?
oprosti, šta?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Old 10.06.2017., 13:03   #226
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
A zašto bi imali problema ako to žele? Nije stvar u ovima koji žele, nego u onima koji ne žele.
Dakle samo zato što netko ne bi išao potpisati ali bi sve drugo isto, svi drugi moraju paziti kako se ponašaju u vezama, da druga strana u slučaju povampirenja ne dobije materijala da dokaže izvanbračnu? Kakva je to logika?
Mozda je do mene ali ja ne razumijem sto ti pokusavas reci?
__________________
Delay is the deadliest form of denial.

"If you are going through hell, keep going" ; W. Churchill
pussy galore is offline  
Old 10.06.2017., 13:04   #227
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Dobar dojam. Djelujem zadovoljno i dobro živim. Otkrila sam Tajnu.

Sva malgorađanština svijeta je upravo izašla iz tebe, to znaš?
pitaj druge dal se slažu samnom kissi kissi
pretplate is offline  
Old 10.06.2017., 13:07   #228
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
A zašto bi imali problema ako to žele? Nije stvar u ovima koji žele, nego u onima koji ne žele.
Dakle samo zato što netko ne bi išao potpisati ali bi sve drugo isto, svi drugi moraju paziti kako se ponašaju u vezama, da druga strana u slučaju povampirenja ne dobije materijala da dokaže izvanbračnu? Kakva je to logika?
Hildica... manje pit
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 10.06.2017., 13:13   #229
sve je dobro rekla
pretplate is offline  
Old 10.06.2017., 13:19   #230
Quote:
pretplate kaže: Pogledaj post
pitaj druge dal se slažu samnom kissi kissi
Zašto?
Tvoje mišljenje je jače ako tako misle i drugi?
nalij pero is offline  
Old 10.06.2017., 13:21   #231
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Zašto?
Tvoje mišljenje je jače ako tako misle i drugi?
među ljudima smrdi ali je toplo
pretplate is offline  
Old 10.06.2017., 13:26   #232
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
oprosti, šta?
Quote:
pussy galore kaže: Pogledaj post
Mozda je do mene ali ja ne razumijem sto ti pokusavas reci?

Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Hildica... manje pit
Ne kužim kaj vam nije jasno.
Hilda is offline  
Old 10.06.2017., 13:47   #233
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Ne kužim kaj vam nije jasno.
tvoj post
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Old 10.06.2017., 13:54   #234
Vidim da vam nije jasno .Jer ja u kope ti Pjescana u spade. Upravo ovo sto je Hilda napisala o tome trubim cijelo vrijeme .
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Old 10.06.2017., 13:58   #235
Dakle ako s nekim zivis 3 g i ne zelis da ta vasa veza bude bracna trebao bi sto , otici biljezniku i izjaviti kako niste u pravoj vezi. Zato jer je onima koji zele brak ali im se ne da lijeno otici do maticara. Dobro je napisano kao da te drzava prisili da nakon 3 g kupis stan a ti bi samo bio podstanar.
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Old 10.06.2017., 14:05   #236
Kaj se tu desilo, Čmarkićla pustila dimnu bombu. Dajte joj molim vas ideju za još jedan tako krucijalni referendum za ovo društvo.

Zanimljivo mi je što nekog svrbi nešto što ga ni na koji način ne ugrožava. Dok ova država istovremeno tone u primitivizam. Desno-lijevo, gore-dole, liberalan ili ne apsolutno nebitne kategorije i bljuv.

I fakat Hilda... ja u trudnoći imam rečenične konstrukcije ko da me strefio moždani. Takav je i ovaj tvoj upis.

Edit: Shvatila sam ovu usporedbu s podstanarstvom, ali i mnoge prije koje samo svrbi nebitna različitost od trenutne norme
pipi21 is offline  
Old 10.06.2017., 14:14   #237
Quote:
Modesti kaže: Pogledaj post
Dakle ako s nekim zivis 3 g i ne zelis da ta vasa veza bude bracna trebao bi sto , otici biljezniku i izjaviti kako niste u pravoj vezi. Zato jer je onima koji zele brak ali im se ne da lijeno otici do maticara. Dobro je napisano kao da te drzava prisili da nakon 3 g kupis stan a ti bi samo bio podstanar.
ah, znači vas (tebe, hildu, kuki i ostale) brine to što, ako je svaki zajednički život izjednačen s brakom, može bilo tko, tko cimeruje, biti odgovoran za nekog cimera u komi ili ima pravo na naslijedstvo, dok bi sve bilo vama jednostavnije kad bi svi, koji žele biti u vezi, jednostavno se vjenčali?
zbog mogućnosti da tamo netko živi skupa a nije u vezi, svi se moraju vjenčati?

časne mi riječi, kao da ovdje čitam protivnike istospolnih brakova, gej ljudi koji bi usvajali, ili stava prema razvedenima prije 30tak godina.
da je njima lijeno otići kod matičara
nije im lijeno, ne žele u brak. ne žele. eto, mogu i bez toga.

što se tiče suživota s cimerom, ako ne želiš da on naslijedi tvoj stan, tvoje dugove i pravo da ti se iskopčaju aparati, napiši tako i ovjeri. isto ono što možeš napraviti ako živiš s cimerom i ne želiš da ti ludi roditelji naslijede tvoj stan i tvoje tijelo na aparatima postane njihova stvar.

što točno netko u braku gubi, ako se ne netko drugi ne želi vjenčati jer smatra to nepotrebnim i/ili prisilom, a želi ista prava i obaveze? što točno se mijenja vama koji ste odlučili vjenčati se?
evo, dajte mi te zakonodavne, financijske, porezne i duhovne promjene u vašim bračnim životima.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Old 10.06.2017., 14:25   #238
Pjescani sat, odlicno napisan post

Mene isto zanima zasto bi nekom smetalo da vanbracni parovi imaju ista prava kao i ovi u braku?
__________________
Delay is the deadliest form of denial.

"If you are going through hell, keep going" ; W. Churchill
pussy galore is offline  
Old 10.06.2017., 14:30   #239
Evo, napišem ja, ako danas pročitate. Jučer očito niste.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Old 10.06.2017., 14:34   #240
O jeben te zivote ko da se turski prica. Ne radi se o braku , mraku , partnerstvu nego se radi o tome da me ne bi trebala drzava prisilno udavati. Ako zelim biti u nekoj zajednici ,trebala bi aktivno poduzeti korake da u toj zajednici budem. Neces brak ne moras , odi kod biljeznika pa si osiguraj prava .Nemoj mene nasilno udavat. Jer to je nasilje. Svinjarija. Pita neko da sto me to jebe
Osobno me ne jebe jer sam u braku i ne mislim se rastavljati , ali da sam slobodna i te kako bi me jebalo sto drzava daje mom partneru prava koja mu ja ne zelim dati.Ko to ne razumije sto mu ja mogu.
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:25.