Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2010., 11:39   #221
Quote:
J&B kaže: Pogledaj post
a ja baš tražim zatvoren prostor, radi zime nema šanse da sam vani
probaj pitati svoj studio dal oni imaju nešto u planu
probaj pitati u nekom bircu, galeriji, muzeju, fancy dućanu...
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 12:38   #222
Dobro da smo se mi i naši fotografi složili oko fotkanja po gradu, ja volim otkačenije,modernije fotke, a i oni to preferiraju tako da smo se odmah skužili
Coconut girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 13:35   #223
Quote:
zlocka kaže: Pogledaj post
probaj pitati svoj studio dal oni imaju nešto u planu
probaj pitati u nekom bircu, galeriji, muzeju, fancy dućanu...
da, i mislili smo jedan pub ili kuglanu, al nam je svadba na staru godnu, pa nisam ziher oko radnog vremena...
J&B is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 13:37   #224
slikanje obavite drugi dan, kada budu radili
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2011., 16:20   #225
najbolje slike su mi uz plažu, more ili negdje u zelenilu, šumi....mi smo se čak slikali na stadionu... mužova žeja... slika je ispala super....
bravi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2011., 16:59   #226
paromlin

jel netko zna di mogu naći neke wedding fotke iz starog paromlina kod lisinskog da vidim kako bi mi ta lokacija izgledala?

gracjas unaprijed
mala od oltara is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2011., 18:36   #227
kao prvo mislim da je tamo zabranjeno ići
kao drugo - izuzetno je opasno, bila ja nedavno... sve ti je puno šprica, stakla, željeza oštrih i hrđavih... nije baš za tapkanje u cipelicama

ak si za takve lokacije probaj vidjeti sveučilišnu bolnicu, ona koja se gradi već 20 godina na izlauz prema lučkom
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2011., 19:17   #228
sveučilišna mi je predaleko....trebamo još odraditi par lokacija oko paromlina pa mi je to bilo idealno.
znači zabranjeno...šteta...poslat ću ja fotiće u izvidnicu nek vide šta se da napravit....

hvala na info
mala od oltara is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 10:46   #229
Jel se tko sliko na ergeli u Đakovu
__________________
Moj prodajni album
zabut is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 10:47   #230
Meni je to palo na pamet, ali ne znam dal je izvedivo
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 10:49   #231
Mi ćemo u Maksimir.... živimo tamo pa nam je najbliže....
__________________
03.09.2011.
libica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 19:38   #232
imate li kakvih prijedloga za slikanje ako pada kiša (Zagreb) ...Ideja nam je da odemo na gornji grad i prođemo onih par uličica oko centra ako bude lijepi dan...a brine me kaj ćemo ak će nam padati kiša. Prošle godine je početkom 5 mj. bilo grozno vrijeme pa bi htjela imati par ideja i za taj slučaj...
Sothys is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 19:50   #233
ne znam dal imate svadbu u restoranu ili hotelu, pa ako imate hotel - možete tamo. neka galerija ili muzej, manji,trg. centri, veliki sportski objekti sa krovom (stadion, arena i sl).
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 20:06   #234
da imam svadbu u hotelu i da mi padne kiša, zamolila bi ih da me puste da obavim fotkanje u nekoj od fensi soba...onda bi imali takve neke fora fotke tipa u kadi, tuš kabini,...
pa malo na balkon dok puše vjetar pa gledate kroz prozor kak pada kiša...

mala od oltara is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 20:08   #235
mi to planiramo neovisno o vremenu jedva čekam vidjet kako hotel izgleda, sobe...ono što sam vidjela me ohrabruje da će slike bit super
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 20:17   #236
mi isto

više ne živimo u ZG pa ćemo u nekom hotelu odsjesti dan,dva prije i poslije svadbe...tamo će biti fotkanje "spremanja i oblačenja" mene i dragog i totalno se veselim tome da paradiram sa svečanom frizurom i šminkom.
al ne u vjenčanici, nego u finom hotelskom šlafruku
mala od oltara is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 17:42   #237
svadba nam je u restoranu tak da slike iz hotelskih soba otpadaju ali su mi odlične zlockine ideje za fotkanje u galeriji ili nekom muzeju... Već smo vidjeli vjenčane fotke iz tehničkog muzeja no mom dragom se nisu baš svidjele tak da eventualno neka galerija ili trgo. centar dolaze u obzir
Sothys is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 18:02   #238
mi smo gledali muzej marton u samoboru, koliko čujem bit će jedan u zgbu, probaj googlat, prekrasan je samoborski.
ne morate se slikat isti dan, možete i kasnije, bez stresa i jurnjave, polako da sve bude ok.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 23:44   #239
upravo zguglala muzej marton.Jako mi se sviđa...fotke bi mogle ispast mrak..ko god će se slikati tamo biti će sigurno jako lijepe fotke...guglala i za zagreb ali niš nisam našla...ma nekaj ću smisliti..a slikali bi se ziher taj dan (ne da mi se naknadno opet raditi frizura i šminkanje i još jedan vjenčani buket). Mislim da se mladencima na sam dan vjenčanja može puno toga vidjeti na licu i sve fotke slikane taj dan su mi nekak najljepše
Sothys is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 12:46   #240
ne bi dala raditi ponovo buket...
i možda bi se slikala u prirodi ali u tenisicama ispod vjenčanice.
bilo bi opušteno i imali bi vremena. ovako su nam gosti već rekli da se ne slikamo na dan svadbe, tj da nas ne moraju čekat, jer im se to na svadbama zamjerilo...

jel da je marton prekrasan!!!
nema ništ za zgb, ali sam gledala oglase da traže ljude za rad u muzeju, seka je mislim slala molbu. tako da možda i bude nešto u zgbu, no naravno nije ništa sigurno.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:51.