Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2014., 14:52   #361
Dobila sam odgovor od MUO - 500kn.

Radije ću se fotkati na kiši.


Quote:
Mayo kaže: Pogledaj post
Probaj potražiti inspiraciju i na ovoj temi, možda nađeš neki dobar prijedlog:
Tajni grad Zagreb / skrivena mjesta i podzemni prolazi
Odličan prijedlog, budem škicnula. Hvala!

Zadnje uređivanje Carla Marx : 01.09.2014. at 15:01.
Carla Marx is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 15:21   #362
Curke znam kak Vam je
Mi se u cetvrtak slikamo. Trebao je bit prostor kod dvorca Luznica. Unutra mi se bas i ne svidja pa nebi unutra.

Boze pomozi da vrijeme ipak bude ljepse
marinica1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 15:58   #363
Ima tko prijedlog za lokaciju u Dubravi (a da nije Grad mladih ) ili na području Sesveta? Nešto moderno,s nekim fora rekvizitima da ne bude baš tipično naslikavanje u cvijeću
rose90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 18:05   #364
Carla, posalji upit i u hotele - Palace, Esplanade, Dubrovnik..
Mozda i u Gradsku kavanu.
Posta u Jurisicevoj, jel ona starinska iznutra ili sam zabrijala?
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 14:10   #365
Mayo, hvala.

Riješeno - imamo Mimaru i Esplanadu. Mislim da će interijer odgovarati našem pin-up stilu.
Carla Marx is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 14:35   #366
Sad će krenuti navala upita na Mimaru i Esplanade

Bit će super fotke. Koliko se plaća, ako nije tajna?
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 15:04   #367
Baš se ja divim kako je Carla nadobudna, ja još uvijek samo mantram da ne bude kiše
kosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 16:33   #368
Koliko je Mimara i Esplanada?
Nama treba zapadni dio? Fotograf predložio West gate a prvotna opcija je bila Lužnica.

Nadam s ejoš uvijek ljepšem vremenu
marinica1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 12:38   #369
Curke na kraju s emi slikali u četvrtak i vrijeme nas nije baš poslužilo al nema veze, slikali smo se u West Gateu i slike su mrak ispale, barem ono što smo vidjeli! Jedva čekam ostatak
marinica1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 09:22   #370
cure molim vas preporuke za lokacije osijek ili vinkovci, pogotov ako neko zna koliko se plaćaju te dozvole? znam ove klasične :tvrđa, most, sve te parkove...ali me zanima zatvoreni prostor? Hvala
crazy26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 09:00   #371
Mi smo jedan dio slika napravili na vrhu zgrade iznad našeg restorana u Heinzelovoj Moram priznati da je super fora, izgleda moderno i nekako drugačije, baš zanimljivo. Na nekim slikama izgledamo kao da lebdimo iznad Zagreba I to je zapravo super ideja i preporuka za mjesto za slikanje, naravno, ako se udajete u tom restoranu
isk1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 15:54   #372
Je l' zna netko da l' se plaća fotkanje na Jarunskom jezeru i koliko? Do tamo ne bismo išli autom, jer mi je to praktički pred kućom. A u botaničkom vrtu? Tamo mi je onaj mostić super, pogotovo u proljeće kad sve procvjeta
__________________
Difficile est longum subito deponere amorem. Ideo fide, sed cui, vide.
totallyconfused is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 18:26   #373
Ako netko možda ima iskustva sa fotkanjem u Maksimiru, placa se 500 kn nekakva dozvola za fotkanje. Da li je netko to plaćao, da li je moguce platiti na licu mjesta, jel rade probleme oko toga? Jel se uopce moguće prošvercati, jer iskreno 500 kn za fotkanje na otvorenoj javnoj povrsini mi je van svake pameti :-/
sally_1211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2015., 04:18   #374
Quote:
totallyconfused kaže: Pogledaj post
Je l' zna netko da l' se plaća fotkanje na Jarunskom jezeru i koliko? Do tamo ne bismo išli autom, jer mi je to praktički pred kućom. A u botaničkom vrtu? Tamo mi je onaj mostić super, pogotovo u proljeće kad sve procvjeta
Za Botanicki je cijena 400 kn, pise ti detaljnije na njihovoj stranici u rubrici Usluge.

Na stranici fotostudija Reflexion pise da se za Jarun ne placa, ali je potrebno zatraziti dozvolu.
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2015., 09:22   #375
Quote:
sally_1211 kaže: Pogledaj post
Ako netko možda ima iskustva sa fotkanjem u Maksimiru, placa se 500 kn nekakva dozvola za fotkanje. Da li je netko to plaćao, da li je moguce platiti na licu mjesta, jel rade probleme oko toga? Jel se uopce moguće prošvercati, jer iskreno 500 kn za fotkanje na otvorenoj javnoj povrsini mi je van svake pameti :-/
Mi smo se jednom prošvercali jer nismo znali da treba platiti. Bili smo na zapadnom dijelu parka blizu ceste pa tamo vjerojatno rijetko nadgledaju.

Ako nije nužno da bude Maksimir postoje i druge ok lokacije..
Npr. za Jarun i Bundek se ne naplaćuje fotografiranje ali je potrebno zatražiti dozvolu najkasnije dva dana prije fotografiranja. Potvrda se zatraži mailom i dobije odmah.

Za Zrinjevac ne treba ni potvrda ni najava.

Za Botanički se plaća unaprijed i to ako se dobro sjećam dva tjedna unaprijed (možda se nešto promijenilo u zadnje vrijeme). Fotografiranje može trajati max 1 sat i to za max 6 osoba.
smarinovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2015., 14:23   #376
Quote:
smarinovic kaže: Pogledaj post
Mi smo se jednom prošvercali jer nismo znali da treba platiti. Bili smo na zapadnom dijelu parka blizu ceste pa tamo vjerojatno rijetko nadgledaju.

Ako nije nužno da bude Maksimir postoje i druge ok lokacije..
Npr. za Jarun i Bundek se ne naplaćuje fotografiranje ali je potrebno zatražiti dozvolu najkasnije dva dana prije fotografiranja. Potvrda se zatraži mailom i dobije odmah.

Za Zrinjevac ne treba ni potvrda ni najava.

Za Botanički se plaća unaprijed i to ako se dobro sjećam dva tjedna unaprijed (možda se nešto promijenilo u zadnje vrijeme). Fotografiranje može trajati max 1 sat i to za max 6 osoba.
Maksimir nam je najbliži i najdraži (a i imamo neveliku rupu za fotkanje, pa što bliža lokacija to bolje). Brine me to što možda taj dan bude i kiše, pa se nećemo tamo fotkat, pa da ne bacam 500 kn u vjetar... Lakše mi je dat na licu mjesta, a opet ne bih htjela da rade velike probleme... Baš mi je bed to oko fotkanja
sally_1211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2015., 15:08   #377
A kome se treba javiti za Bundek? Gradu ili?
ancica89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2015., 16:06   #378
Quote:
sally_1211 kaže: Pogledaj post
Maksimir nam je najbliži i najdraži (a i imamo neveliku rupu za fotkanje, pa što bliža lokacija to bolje). Brine me to što možda taj dan bude i kiše, pa se nećemo tamo fotkat, pa da ne bacam 500 kn u vjetar... Lakše mi je dat na licu mjesta, a opet ne bih htjela da rade velike probleme... Baš mi je bed to oko fotkanja
Ako nemate dozvolu i vidi vas čuvar može vas potjerati pa ćete izgubiti i to malo vremena što imate na tražanje nove lokacije.

Quote:
A kome se treba javiti za Bundek? Gradu ili?
Kontakt email je na sljedećem linku: Dozvola za fotografiranje na Bundeku i Jarunu
smarinovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2015., 08:06   #379
Quote:
smarinovic kaže: Pogledaj post
Ako nemate dozvolu i vidi vas čuvar može vas potjerati pa ćete izgubiti i to malo vremena što imate na tražanje nove lokacije.



Kontakt email je na sljedećem linku: Dozvola za fotografiranje na Bundeku i Jarunu
hvalaaa
ancica89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 17:57   #380
Quote:
sally_1211 kaže: Pogledaj post
Ako netko možda ima iskustva sa fotkanjem u Maksimiru, placa se 500 kn nekakva dozvola za fotkanje. Da li je netko to plaćao, da li je moguce platiti na licu mjesta, jel rade probleme oko toga? Jel se uopce moguće prošvercati, jer iskreno 500 kn za fotkanje na otvorenoj javnoj povrsini mi je van svake pameti :-/
Najnovije informacije za Maksimir: 1000kn je fotkanje jer kao posjetiteljima to smeta -.-

Sent from my LG-P990 using Tapatalk 2
__________________
Nimm nichts persönlich was andere über dich sagen, es ist ihre Realität und nicht deine.
JWoww is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:24.