Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2007., 15:09   #61
Mi smo odmah kupili vjenčano prstenje i od zaruka ih nosimo. Išli smo zajedno u kupovinu, a zatim otišli na ručak u restoran gdje smo ih stavili. I mogu vam reći da je isto bilo jako romantično!
Kikica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 15:12   #62
moj muž je mene zaprosio na moru ... bili smo na romantičnoj večeri i poslije u šetnji ... šetali smo se uz obalu ... a bio mi je čudan jer je stalno virio prema uvalicama ... kao da traži nešto ... .... i onda kada ju je našao rekao mi je da neka zažmirim .... izvadio je kutijicu ... otvorio je i rekao da nek otvorim oči .... i onda je rekao .... Ja biš tebe zaprosil? ...... a kako je pao mrak prsten se nije vidio .... i on je onda uzeo svoj mobitel i obasjao je i govorio ... evo vidi se vidi se .... poslije smo na putu do apartmana pokisli ko miseki jer se spustio pljusak ....

p.s. cats sorry ako je offtopic
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 17:08   #63
Mi smo imali zaručničke(obadvoje) na lijevoj,za vjenčanje smo kupili drugo i isto nosimo na lijevoj.A zaručničke čuvamo,planiramo ih staviti u staklenu kutijicu i na zid pokraj slikice sa vjenčanja.
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 17:42   #64
ja dajem veliko za za zaručnički prsten prije vjenčanja, radi čina prosidbe i samog iznenađenja, a prsten pokazuje da ozbiljno misliš (da ne pitaš iz vedra neba već s pripremom)... bilo je super kada sam zaručio dragu, iz nekog razloga je kleknula kada je našla poruku, zadnju u nizu..., pa sam zaprosio dragu klačeći dok je i ona klećala

ja uvijek preporučam nositi vjenčano na lijevoj ruci jer smo većina dešnjaci i više toga radimo s desnom rukom i prsteni će se više potrošiti i izlizati...
zlatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 19:49   #65
Quote:
zlatar kaže: Pogledaj post
ja dajem veliko za za zaručnički prsten prije vjenčanja, radi čina prosidbe i samog iznenađenja, a prsten pokazuje da ozbiljno misliš (da ne pitaš iz vedra neba već s pripremom)... bilo je super kada sam zaručio dragu, iz nekog razloga je kleknula kada je našla poruku, zadnju u nizu..., pa sam zaprosio dragu klačeći dok je i ona klećala
ovo je totalno slatko

btw - i ja bi očekivala dva prstena (i zaručnički i vjenčani) da mi je dečko zlatar

inače, ne bih voljela nosit burmu kao zaručnički! radije ništa
zaruke mi ne predstavljaju niš posebno.
TetraPak is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 19:51   #66
ja sam svoj zarucnicki dobila na 2. prosnji. jer je prva prosnja bila onako.....totalno neplanirana cak i za njega (doslo mu je u jednom trenutku...iako je i prije razmisljao o tome) pa mi je tek kasnije, kad je to izveo "kako spada" (sa svijecama, povezom na mojim ocima itd.) dao ovaj prsten...



i ovo izvana i ovo iznutra su dijamanti. i sad trazim vjencani da mi se slaze s njim.
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 19:54   #67
Quote:
kitty b kaže: Pogledaj post
ja sam svoj zarucnicki dobila na 2. prosnji. jer je prva prosnja bila onako.....totalno neplanirana cak i za njega (doslo mu je u jednom trenutku...iako je i prije razmisljao o tome) pa mi je tek kasnije, kad je to izveo "kako spada" (sa svijecama, povezom na mojim ocima itd.) dao ovaj prsten...



i ovo izvana i ovo iznutra su dijamanti. i sad trazim vjencani da mi se slaze s njim.
wow!

u pol minute sam se predomislila oko zaruka

predivno kitty!
TetraPak is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 19:56   #68
ovaj iznutra mi je
tima is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 19:59   #69
drago mi da ti se svidja

i ja sam definitivno za zarucnicki prsten, kakav god bio. zarucnicki te podsjeca na trenutak kad si zaprosena...a vjencani na TAJ dan, tako da...

moj je prsten birao moj dragi i ja nisam imala apsolutno pojma kakav ce biti, jedino sam mu rekla da volim bijelo zlato. eto.

steta da se ovaj moj ne vidi sa strane, jer dijamant nije onako pricvrscen skroz na prsten nego samo na ovo sto ga "drzi" sa strane pa izgleda ko da lebdi.
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 20:14   #70
Quote:
kitty b kaže: Pogledaj post

steta da se ovaj moj ne vidi sa strane, jer dijamant nije onako pricvrscen skroz na prsten nego samo na ovo sto ga "drzi" sa strane pa izgleda ko da lebdi.
mislim da kužim šta hoćeš reći!
TetraPak is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 20:36   #71
nesto drugo mene...dobro, nije da me muci, al ono...ja recimo ne bi htjela biti bez tog svog zarucnickog prstena na vjencanju, ali je radjen po lijevoj ruci (dragi kupio dve velicine prevelik ) a ona mi je inace slabija od desne pa mi ne stane na desnu ruku...a ne bi ga htjela ne imati. znam da ga ne mogu imati na prstu di ide vjencani pa mi je bas sad to bzvz...
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 20:40   #72
kitty ... ako ti ne stane prst možda možeš staviti na prekrasan tanki lančić i kao privjesak ... ogrlicu ... ne znam koliki ti je prsten u stvarnosti je li veći ili manji ... ali to bi moglo izgledati zgodno .... pa razmisli ...
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 22:50   #73
Quote:


i ovo izvana i ovo iznutra su dijamanti. i sad trazim vjencani da mi se slaze s njim.
ovo je predivno !!!

Zadnje uređivanje Cats : 08.02.2007. at 22:55. Reason: citiranje
NAJA-05.05. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 23:59   #74
Quote:
sly47 kaže: Pogledaj post
a ne zaručnićki nije iz celja...naime prsten sam dobila kad me zaprosio al nismo slavili zaruke i sl. nekako je to više bilo onako za nas dvoje simboličan čin.
neki su primjetili, pitali, ali nikome zapravo nista nismo rekli... a moj zarucnicki prsten je preletio tisuce kilometara i oplovio pola svijeta
 
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 14:38   #75
zaruke su super, ali zaruke na valentinovo ne , prekomercijalan praznik!!! uskoro će nam i radost Božića oduzeti sve ta šopingholija...

najrađe bih vam poslal naš zaručnički prsten (neću da se ne razotkrijem), a najlijepši je na svijetu, 45 dijamanata, od toga dva ROZA!!! bijelo zlato naravno.
zlatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 14:52   #76
Quote:
zlatar kaže: Pogledaj post
zaruke su super, ali zaruke na valentinovo ne , prekomercijalan praznik!!! uskoro će nam i radost Božića oduzeti sve ta šopingholija...
U pravu si svakako.. to je baš sve ošlo kvragu
Quote:
najrađe bih vam poslal naš zaručnički prsten (neću da se ne razotkrijem), a najlijepši je na svijetu, 45 dijamanata, od toga dva ROZA!!! bijelo zlato naravno.
Uf lako se tebi razbacivat kad si zlatar .. moj je dragi jedva za cirkon skupio al meni je svejedno najljepši na svijetu i šire... aha
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 16:26   #77
Quote:
zlatar kaže: Pogledaj post
45 dijamanata, od toga dva ROZA!!!
da mi je i to vidit
tima is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 16:33   #78
kitty, tvoj je divan!

uh..45 dijamanata?! stvarno bih voljela vidjeti kako izgleda...
mimimimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 18:27   #79
ma poseban je, ali zbog dizajna, ne zbog cijene --- od 45 dijamanata su ti 42 najmanja moguća , tako da je ukupna karataža 0,57 ct...

TIP OF THE DAY: jeste li znali da 100 dijamanata od 0,01 ct (zbrojeno 1,00ct) ne koštaju jednako kao jedan dijamant od 1,00 ct?? da istina je, za jedan kamen od 1 ct možeš kupiti cca 10,00 ct kamenčića od 0,01 ct (to je tisuću komada )
zlatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 18:32   #80
Quote:
Malabudala kaže: Pogledaj post
Uf lako se tebi razbacivat kad si zlatar .. moj je dragi jedva za cirkon skupio al meni je svejedno najljepši na svijetu i šire... aha
ha ha ha, ma nije ti tako, ja sam platio po nabavnim cijenma (prebio se s neisplaćenim prekovremenim)
zlatar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:30.