Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2016., 15:50   #7861
Quote:
fleur defendue kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

zanima me cijena povecanja grudi kod dr. Zorana Veira, barem okvirno ako netko zna, i ako je bio?

Hvala naprijed
hej da li si bila kod Veira ???

na žalost nisam bila prisutna na forumu zbog odsustva iz Europe pa nisam ni pratila forum, no evo vratila sam se i dalje cicata

napiši nam kako je bilo ili ćeš tek nastupati ???
baracmarina21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2016., 15:53   #7862
FOURIMAŠICEEEEE GDJEEE STE SVEEE???

vratija se šime, pusa svima i dajte nam malo iskustva, oporavak, post-oporavak......sve sve svee,
pozdravlja vas vaša Marinica
baracmarina21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 20:56   #7863
Cool

Quote:
sarablue kaže: Pogledaj post
Drage djevojke, ima li netko iskustva s dr. Dudukovićem i Ivrlačem? Pls podijelite iskustvo!
Ja sam radila kod dr. Dudukovica! Jos sam u fazi oporavka pa ne znam dal da ga odmah nahvalim ili da pricekam da "stvari dođu na svoje mjesto"..?! :klap:
Jako sam zadovoljna, kako samim pristupom doktora, tako i urađenim poslom.
Mislim da je oporavak individualna stvar, ali evo kod mene ide relativno dobro. Prva 3-4 dana jaci bolovi, dizanje iz kreveta nocna mora itd., ali da se istrpiti uz jacu dozu tableta! sve nakon toga ide lakse, malo se paziti i ne naprezati misice i bude ok. Uz nove frendice sve je lakse pretrpjeti! :klap:
Sanmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 12:58   #7864
Quote:
sjenaa kaže: Pogledaj post
Dali ima ko iskustva il je cuo sta za polikliniku imed?
ja planiram ići kod njih, konkretno kod dr Milenovića, na preporuku prijateljice liječnice, kojoj je radio i grudi, i više manjih zahvata
__________________
ALBUM

Rastresi mi misli
Jolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 00:36   #7865
Koliko ste platile operaciju?
Sara Leona is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 12:06   #7866
Bok svima

Jel ima netko iskustva kako se ponašaju silikoni u grudima nakon poroda, dojenja..? Da li se to sve malo (ili malo više) opusti, pa se treba opet ponavljati, popravljati?

Rado bi ih sada stavila jer mi grudi baš ružno stoje, opušteno, ružan oblik, ali bojim se posljedica, jer nisam još rađala, a planiram, a znam da se grudi inače nakon poroda pod utjecajem hormona mijenjaju, spuštaju, možda ne svima, ali dešava se često..

Ako netko ima iskustva s ovim, bila bi zahvalna da napiše, može i u inbox, hvala, pozz
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2016., 16:02   #7867
da li je neko povecavao straznjicu silikonima i kakva su iskustva ?
marijanaa11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2016., 22:28   #7868
Cure, nakon koliko ste pocele ponovno vjezbati? Znam da je preporuka minimalno 2 mj mirovanja, ali zasto ne i ranije ako se dobro osjecamo? Naravno, uz minimalno opterecenje ruku...
Sanmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2016., 22:41   #7869
Quote:
leptiric098 kaže: Pogledaj post
ima li ko iz splita da je bio nedavno na op?


Nisam bas nedavno al pitaj sta te zanima
marijanaa11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2016., 22:43   #7870
Quote:
Sanmar kaže: Pogledaj post
Cure, nakon koliko ste pocele ponovno vjezbati? Znam da je preporuka minimalno 2 mj mirovanja, ali zasto ne i ranije ako se dobro osjecamo? Naravno, uz minimalno opterecenje ruku...

Ja sam nakon mj dana mogla dizat ruke normalno
marijanaa11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2016., 22:46   #7871
Quote:
roza jabuka kaže: Pogledaj post
Zanima me,ako se putuje avionom sa implantantima,da li

jr potrebno nositi neku potvrdu ili ne?
Ne triba ti potvrda i ne smeta letenje
marijanaa11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2016., 22:40   #7872
Operaciju sam imala prije 7 dana u makarskoj kod dr.Glusac. dr je super i sve je proslo savrseno.preporucam od ❤ nije mi stavljao ispod misica jer sam imala dovoljno svog tkiva jer se nakon dojenja razvuklo i bile su bas ono...bljak. stavila sam 300ml. Uglavnom vise manje sam od prvog dana nakon operacije pokretljiva s manjim bolovima,nosim onaj steznjak-grudnjak....a 3 dan sam isla radit (u uredu) i sve je biko ok. Sad trenutno me znaju malo ko bradavice bolit.
Jel netko imao takvu bol?
leptiric098 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2016., 00:13   #7873
Quote:
marijanaa11 kaže: Pogledaj post
Nisam bas nedavno al pitaj sta te zanima

Kod kojeg kirurga si isla u st?
Sara Leona is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2016., 19:18   #7874
Quote:
n0_limits kaže: Pogledaj post
Bok svima

Jel ima netko iskustva kako se ponašaju silikoni u grudima nakon poroda, dojenja..? Da li se to sve malo (ili malo više) opusti, pa se treba opet ponavljati, popravljati?

Rado bi ih sada stavila jer mi grudi baš ružno stoje, opušteno, ružan oblik, ali bojim se posljedica, jer nisam još rađala, a planiram, a znam da se grudi inače nakon poroda pod utjecajem hormona mijenjaju, spuštaju, možda ne svima, ali dešava se često..

Ako netko ima iskustva s ovim, bila bi zahvalna da napiše, može i u inbox, hvala, pozz
Ponavljam post, pliiiiz ako netko zna nešto o ovome neka napiše
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2016., 14:13   #7875
Bok! Zanimaju me iskustva s povećanjem grudi (umetak ispod mišića) kod dr. Žgaljardića. I tijek oporavka nakon operacije. Što ste kada mogle nakon operacije?? Posao? Vožnja auta?? kuhanje? Kućanski poslovi?...
ninnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2016., 14:16   #7876
Aj stavite slike svojih novih sisa!
tabanšaban is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 23:47   #7877
Bok svima

Razmišljam o stavljanju silikona u grudi, ali nećkam se jako zbog nečeg, a to su ožiljci poslije tog zahvata, A vidim da ovdje nitko o tome ne piše.

Ostaju li oni za stalno jako vidljivi, i onako crveni baš, ili su samo u početku takvi pa poslije izblijede?
Gledala sam malo po netu slike tih ožiljaka, i nekima čak ostanu jedva vidljivi, onako bljedunjavi, a nekima i mjesecima nakon zahvata budu još crveni i baš baš vidljivi.
Kakva su iskustva vas koje ste to već napravile? Jel vas smetaju ti ožiljci?

Ne znam jel se to može kasnije i sa laserom izblijediti da budu minimalno vidljivi (znam da nikad ne mogu skroz nestati)?
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 09:21   #7878
Ne mogu se odlučiti za doktora... cure već sam luda. Ostojić ili Veir?
ps. Obojica naplaćuju konzultacije
__________________
sve <3
fridda is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 01:27   #7879
Quote:
fridda kaže: Pogledaj post
Ne mogu se odlučiti za doktora... cure već sam luda. Ostojić ili Veir?
ps. Obojica naplaćuju konzultacije
Ostojic
Sara Leona is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 13:19   #7880
Cool

Bok cure ...
U 2 god sam imala 2 operacije i jedan popravak u lokalnoj anesteziji...prvi put stavila 375cc i nakon pola god se skroz izoblicila lijeva dojka..pravljen taj popravak u lok anest....i nista od njega 😨
Opet operacija s tim da se radi zamjena oba implantata da bi se ispravila greska lijeve dojke. Stavlja 425cc...sad je skoro 2 mj nakon op ja opet nisam zadovoljna...moj savjet vam je da budete sretne s tim sta imate. Ne radite sebi nepotrebne probleme..ja sam se toliko napatila u ove 2 god sa implantatima da je to uzaaaaasssss.😭😭😭😭😭
nelson is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:36.