Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2013., 08:45   #221
kada se podigne novac sa go kartice na bankomatu, da li se to isto vraća u ratama?
Ja sam podigla pa mi kod dospijeća piše cijeli iznos..
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2013., 20:58   #222
Gotovina isto ide na broj ugovorenih rata.
bigblackturd is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 07:55   #223
vraća se na isti način na koji ti je ugovorena kartica (znači u ratama ili postotku). mislim samo da naknada za bankomat se naplati u kompletu na slijedećem računu
__________________
You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life -Winston Churchill
bolje biti u kasnom pubertetu nego u ranom klimakteriju - Jojo Jojić
:kiss: :cerek: 01.12.2013. PROTIV
Anasib is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 08:24   #224
ok, skužila
a recite još samo, nigdje ne mogu naći kolika je mjesečna kamata?
ili to ide kamata na ukupan iznos?
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2013., 11:56   #225
Dali se moze dobiti go kartica ako nismam u stalnom radnom odnosu'
linola is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 13:46   #226
zna li netko koliko kosta godisnja clanarina za ovu karticu? ili se placa mjesecna naknada? i mogu li traziti samostalnu go card karticu bez ikakvih drugih opcija i naknada? sluzila bi mi iskljucivo za kupovinu na rate na cca 6 mjesecnu otplatu i eventualno za kupovinu preko interneta/paypala, vec dugi niz godina imam samo tekuci racun a u zabi su navalili da koristim nekakvu lepezu za 55kn mjesecno, a ta opcija mi netreba ni u ludilu zasto bi im bezveze davao 660kn godisnje
tuncay is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 16:35   #227
Quote:
tuncay kaže: Pogledaj post
zna li netko koliko kosta godisnja clanarina za ovu karticu? ili se placa mjesecna naknada? i mogu li traziti samostalnu go card karticu bez ikakvih drugih opcija i naknada? sluzila bi mi iskljucivo za kupovinu na rate na cca 6 mjesecnu otplatu i eventualno za kupovinu preko interneta/paypala, vec dugi niz godina imam samo tekuci racun a u zabi su navalili da koristim nekakvu lepezu za 55kn mjesecno, a ta opcija mi netreba ni u ludilu zasto bi im bezveze davao 660kn godisnje
go!card MasterCard

Biti bez članarine i upisnine tijekom prve godine korištenja!

Tek nakon prve godine korištenja članarina iznosi 200 kuna, a kao korisnik Lepeze ostvarujete dodatne pogodnosti jer uopće ne plaćate članarinu ili na članarinu ostvarujete značajan popust.


Dakle ako ne želiš Lepezu već koristiš npr. Platni asistent onda ti je prva godina bez članarine a svaka daljnja 200 kn.
CabDriver is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 20:50   #228
odustao sam od svega jer mi nude limit od samo jedne place tj cca 2300kn jer sam na minimalcu, barem mi je tako receno na salteru, nevidim ondam svrhu cemu ce mi ova kartica za tako mali iznos obrocne otplate jer toliko gotovine imam uvjek ako mi treba i radje cu ondam platit odmah, trebao mi je veci limit kojeg mi nedaju zato adio go card a po svemu sudeci i zagrebacka banko, erste je tu puno bolji po pitanjima svega i najvjerovatnije selim na erste, opet su me nagovarali da predjem na lepezu pa da ce mi tek ondam povecat limit, e taj film nece gledat
tuncay is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 08:09   #229
Pa koliko misliš da bi ti limita trebalo "pripadati"?
neno1966 is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 12:27   #230
Pa barem dvije place tj cca 4600kn ili oko 5000kn, sta ce mi limit od 2300kn to uopce nije nikakav limit jer sta ja danas mogu kupit za te novce? Doslovno nista. Cemu ondam da im placam clanarinu, a da negovorim to sto sam dugogogdisnji clan banke (kao i cijela moja obitelj) plus sto imam i solidno stanje tekuceg racuna (nikad bio u minusu ili crvenom) kao i stednju kod njih, a sta oni meni nude zauzvrat, nista, pa nisam ni ja veslo siso to mogu drugima podvaljivat meni nece. A kad bi kao koristio lepezu dali bi mi limit od tri place, sta tad kao mogu da mi povecaju limit a sada nemogu jer eto zelim 'obicnu karticu' go card karticu a ne lepezu? Nevidim zasto bi bio sad u meni problem.
tuncay is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 12:35   #231
Po pitanju limita ne vjerujem ni da ćeš se drugdje usrećiti. Na osnovu štednje se može dobiti kartica ali to onda nije ta.
neno1966 is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 09:00   #232
Pozdrav svima!

Pitanje: da li itko zna da li je moguće zatražiti promjenu načina otplate, primjerice telefonski (kao što je moguće telefonski aktivirati samu karticu, unosom oiba i kartice)?

Na stranicama zabe piše samo da je prva promjena besplatna, ali ne i način na koji se može zatražiti. Sad sam na 6 rata, promjenio bih to na postotni iznos.

Bilo bi mi, zbog fiziče nemogućnosti odlaska u svoju poslovnicu trenutno, puno lakše kad bi se i to moglo preko telefona...da li je netko na taj način regulirao promjenu?

Nazvao bih njihovu SzK, no danas ne rade...

Unaprijed hvala svima na odgovoru!
Mrčendajzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2014., 09:03   #233
^^
Da odgovorim sebi i ako će nekome zatrebati: promjena je moguća samo u matičnoj poslovnici

(s obzirom na banku, dobro da je uopće moguća)
Mrčendajzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2014., 09:25   #234
Quote:
Mrčendajzer kaže: Pogledaj post
^^
Da odgovorim sebi i ako će nekome zatrebati: promjena je moguća samo u matičnoj poslovnici

(s obzirom na banku, dobro da je uopće moguća)
tko ti je dao tu informaciju?
promjena tj. zahtjev za promjenu je moguće potpisati u bilo kojoj poslovnici. a onda oni (ta poslovnica) šalje u matičnu, ako već zbog njihove organizacije rada to može promjeniti samo matična.
__________________
You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life -Winston Churchill
bolje biti u kasnom pubertetu nego u ranom klimakteriju - Jojo Jojić
:kiss: :cerek: 01.12.2013. PROTIV
Anasib is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2014., 12:32   #235
Rekoše mi na njihovoj SzK (telefonski).

Meni osobno nebitan podatak (budući da mi je matična poslovnica i najbliža), kad se već ne može telefonski, ali možda tvoj dodatak nekom pomogne.
Mrčendajzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 10:34   #236
koliko dugo se čeka na dobivanje go kartice, cekam vec dva tjedna i nista...
Venera23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 16:15   #237
Ja ju u pon idem ukinuti, pokril sam minus, dosla na 0kn i sad ju ukidam..

Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 12:11   #238
Mozda ce se nekima ciniti glupo pitanje, no tek prvi mjesec koristim go karticu pa da pitam...znaci, svaki iznos koji sam platila tom karticom dijeli se na 36 rata i tako dobijem ratu koju moram platiti slijedeci mjesec?? Kako se racuna kamata, na cijeli iznos koji je potrosen (kolika je kamata) i kad mi to dolazi na napletu. Hvala unaprijed svima.
Venera23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 13:18   #239
36? Zar nije na 6?
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 14:04   #240
do 36. može se birati manje, ali 36 je max iznos rata na običnoj go card kartici. kamata se obračunava mjesečno na potrošeni iznos (mislim da je oko 12% godišnje, nisam ziher a ne da mi se sada kopati po njihovim stranicama :lijenčina: ). kamata ti dolazi na naplatu mjesečno zajedno sa ratom.
__________________
You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life -Winston Churchill
bolje biti u kasnom pubertetu nego u ranom klimakteriju - Jojo Jojić
:kiss: :cerek: 01.12.2013. PROTIV
Anasib is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:21.