Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2009., 23:13   #281
ajde super,nesto pozitivno
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 23:29   #282
Nedavno sam u bate kupila cipele koje su podosta kostale. Otvorila sam ih jos jednom u autu da provjerim i vidim greska na njima...i vratim se ja nazad i zamjenim za druge, zadnje koje su ostale u tom broju. Pregledale smo ih ja i prodavacica i sve je bilo ok. Nisam ih jos jednom probavala jer je ducan zatvarao i smatrala sam da je sve ok. Dosla sam doma i vidim da je jedan remen na peti kraci preko 1 cm i da me zateze na nozi. I da skratim, nije vise bilo mojeg broja iako su tek dosle u ducan a oni su rekli da mi ne mogu narucit druge. Trazila sam da mi vrate novac.... Dozivila sam toliku neugodnost da sam morala dignit glas da me sefica shvati da zelim svoje novce nazad i da ne zelim uzeti nista drugo u zamjenu! JEDVA su mi vratili novce. Srecom zvala sam prethodno udrugu za zastitu potrosaca te su mi oni lijepo objasnili koja su moja prava!
kerry m is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 23:34   #283
kerry m ,super si postupila to je bila roba s greskom i morali su ti novac vratiti
a ne da na silu ides nesto drugo uzimati
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2009., 23:12   #284
pitanje - dm

dobila sam garnier roll on OVAJ tj stari od prosle god jos a htjela sam OVAJ novi (slike bas i nisu identicne ko sta su proizvodi kod nas ali valjda kuzite, oboje je nekakv roll on i mislim da im je i cijena tu negdje... e taj moj "stari" je zapakiran, ne koristen, ne otvaran ali nemam racun, hoce li mi ga u DM zamjenit za novi (nadoplata ako treba nije prob) ili nece? Moraju li?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 19:07   #285
niko nista? nista idem probat pa javim sta je bilo
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 22:32   #286
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
dobila sam garnier roll on OVAJ tj stari od prosle god jos a htjela sam OVAJ novi (slike bas i nisu identicne ko sta su proizvodi kod nas ali valjda kuzite, oboje je nekakv roll on i mislim da im je i cijena tu negdje... e taj moj "stari" je zapakiran, ne koristen, ne otvaran ali nemam racun, hoce li mi ga u DM zamjenit za novi (nadoplata ako treba nije prob) ili nece? Moraju li?
ne moraju, ali u dm uglavnom hoce. meni su jednom zamijenili maskaru bez da su me trazili racun.
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 22:35   #287
ma i meni u dm-a sve zamjene i puno puta bez računa
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 22:54   #288
bila, rekla mi prodavacica da dal mogu doc u vrijeme kad je sefica blah
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 15:25   #289
U kojem roku od kupnje se moze zamjeniti roba?
Nije rijec o ostecenju,samo velicinu bi drugu
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 17:02   #290
Quote:
Eve* kaže: Pogledaj post
U kojem roku od kupnje se moze zamjeniti roba?
Nije rijec o ostecenju,samo velicinu bi drugu
ja sam nedavno mijenjala majicu koja mi je velika, proslo je mjesec dana ali rekli su nema to veze kad imam racun!
kerry m is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 22:50   #291
Kakva je situacija oko vraćanja/zamjene u Deichmannu?
Danas kupila cipele, nisam dobro isprobala i doma sam skužila da su mi malo velike
Jel pristaju na vraćanje para, ili baš mora biti zamjena?
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 22:55   #292
ja sam sinoc sanjala da sam kupila jednu cipelu broj 37 a drugu 38 pa da mi nisu htjeli zamjenit aj ja sam cijeli dan stala u ducanu i prijetila inspekcijom pa su mi na kraju zamjenili koja noćna mora
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 22:57   #293
Joj meni će ovo biti prvi puta da ću nešto ići mijenjati...i malo mi...bed sad na kraju ne znam dal da tražim zamjenu, ili da pitam za pare... Mislim, ima par stvari na tom računu, ne budu propali ako mi vrate za tu jednu
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 22:58   #294
a neznam, to je do njihove dobre volje. ne moraju ti vratit ako nece jer roba nije ostecena. pa zasto ne zamjenis za drugi broj?
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 23:00   #295
Quote:
bubicaa kaže: Pogledaj post
Kakva je situacija oko vraćanja/zamjene u Deichmannu?
Danas kupila cipele, nisam dobro isprobala i doma sam skužila da su mi malo velike
Jel pristaju na vraćanje para, ili baš mora biti zamjena?

možeš zamjeniti uz predočenje računa.. ja sam jedne svoje mjenjala nakon mjesec dana jer nikako nisu dobivali moj broj
za vraćanje novca nisam sigurna
Charlie3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 23:01   #296
Nema manji broj
Probat ću naći neke druge cipelice
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 23:03   #297
sad i mene zanima jel vraćaju novce
Charlie3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 23:05   #298
bubicaa , javi nam sutra jel vracaju novce ko zna , mozda nas iznenade
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 23:05   #299
Hehe
Ma naći ću sigurno nešto tamo ak ne daju pare... Problem je što imam broj 36, i usku nogu... pa kad sam kupovala očito su mi bile naotečene noge i cipele dobro stajale... Po veličini su dobre, po širini ne baš
Sutra to idem odmah srediti
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 23:07   #300
je , to je zeznuto sa natecenim nogama ja sam se isto tako jednom zafrkla. u ducanu mi bile taman,. a kad sam ih nakon dva dana isla nosit ispadale su mi sa stopala.
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:55.