Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2010., 16:37   #1
Česta stolica

Ako je bila tema, isprike, ja je nisam našla...

Dakle, mali mi je star 5 i pol mjeseci, isključivo na cici, još nismo započeli s dohranom. Do prije tjedan dana je kakao jednom u 2-3 dana, no zadnjih tjedan dana kaka i po 4 puta dnevno, uglavnom iza hranjenja ali i između obroka, uglavnom imam osjećaj da mu je pelena non-stop puna (s time da smo već uspjeli zasrati i AS i svu moguću obleku). E sad, da li mu je možda već premalo samo moje mlijeko, ili mu se mijenja metabolizam, ili? Sve drugo je ok, živahan je, stalno nešto 'priča', smije se...
slonić dumbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2010., 16:39   #2
Pusti ga da sere koliko mu se sere.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2010., 16:48   #3
Potpisujem Smart Ako je sve ostalo ok nema mjesta panici
__________________
:) x 3 = moj cijeli svijet
svastamorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2010., 16:52   #4
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Pusti ga da sere koliko mu se sere.
you made my day!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2010., 16:54   #5
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
you made my day!
i meni isto
Žabica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2010., 18:17   #6
Ma sve 5, nije meni bed pet put dnevno promijenit zasranu pelenu, nego me zanimalo što bi mogao biti uzrok takvoj drastičnoj promjeni, planirala sam još par tjedana pričekat s dohranom pa me zanima da li bi možda trebala prije početi, možda je ovo znak da mu više nije dovoljno samo moje mlijeko?
slonić dumbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2010., 21:30   #7
Nije.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2010., 22:10   #8
Quote:
slonić dumbo kaže: Pogledaj post
Ma sve 5, nije meni bed pet put dnevno promijenit zasranu pelenu, nego me zanimalo što bi mogao biti uzrok takvoj drastičnoj promjeni, planirala sam još par tjedana pričekat s dohranom pa me zanima da li bi možda trebala prije početi, možda je ovo znak da mu više nije dovoljno samo moje mlijeko?
Beba reagira na ono što ti pojedeš. Možda si jela nešto što njemu djeluje laksativno. Moj je tako reagirao kad sam jela juhu od cvjetače, a od frendice mala na blitvu. Sve ti je to ok dok stolice nisu jako sluzave i smrdljive.
Dodagoda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:24.