Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2012., 19:44   #21
Quote:
kiselikupus kaže: Pogledaj post




Laki, prika i sahta u kadru
pa nisam ni preružan
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2012., 22:17   #22
Quote:
decent young player kaže: Pogledaj post
Jebač do jebača.
Imaš interesa?
zajednica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 03:50   #23
Quote:
zajednica kaže: Pogledaj post
Imaš interesa?
Za postanje slika te nadrkavanja na iste? Baš i ne.
__________________
how to explain...
decent young player is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 15:24   #24
Quote:
decent young player kaže: Pogledaj post
Za postanje slika te nadrkavanja na iste? Baš i ne.
Zašto ne

U dobrom duhu, ako možemo razgovarati otvoreno o osobnoj percepciji zgodnog tenisača, zašto nebi i tenisačica.

Osobno ne vidim ništa loše u tome, muškarci imaju drugačiji ajmo nazvati rječnik u datom trenutku kada vide zgodnu ženu za razliku od žene kada vide zgodnog muškarca(iako nije pravilo), pa tako i forumaši "nadrkavaju" na iste.

O čovjeku dosta saznaješ(barem ja tako mislim) kada vidiš kakve filmove voli, kakvu glazbu sluša itd., ali i kakve cure smatra zgodnima, zato plejeru očekujem večeras oko cca 02:00 CET sliku tvoje favoritkinje među tenisačicama koju bi ti rado poderao(krkanski rečeno) vodio ljubav s njom ili je vodio u kino, svjedno ilitiga prevedeno, koju smatraš najzgodnijom Pa da prodiskutiramo, ako bude potrebe.
__________________
https://attinianum.com/

Zadnje uređivanje Kiseli : 22.07.2012. at 16:39.
Kiseli is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 15:40   #25


Petra voli piletinu
amar1921 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 18:37   #26
Quote:
kiselikupus kaže: Pogledaj post
Zašto ne

U dobrom duhu, ako možemo razgovarati otvoreno o osobnoj percepciji zgodnog tenisača, zašto nebi i tenisačica.

Osobno ne vidim ništa loše u tome, muškarci imaju drugačiji ajmo nazvati rječnik u datom trenutku kada vide zgodnu ženu za razliku od žene kada vide zgodnog muškarca(iako nije pravilo), pa tako i forumaši "nadrkavaju" na iste.

O čovjeku dosta saznaješ(barem ja tako mislim) kada vidiš kakve filmove voli, kakvu glazbu sluša itd., ali i kakve cure smatra zgodnima, zato plejeru očekujem večeras oko cca 02:00 CET sliku tvoje favoritkinje među tenisačicama koju bi ti rado poderao(krkanski rečeno) vodio ljubav s njom ili je vodio u kino, svjedno ilitiga prevedeno, koju smatraš najzgodnijom Pa da prodiskutiramo, ako bude potrebe.
Slažem se da o čovjeku dosta saznaješ kroz filmove, muziku, i sve skupa, ipak - moram reći da tako kontekst ostaje nepoznat, odnosno, ne znaš da li netko sluša određenu glazbu iz pomodarstva ili čega već. Ono što je dobro privlači veliku masu ljudi, što ne znači da je ta masa kvalitetna, ali to se iščita iz drugih stvari.

Što se tiče žena, muškaraca, i komentiranja; jedno se zajebavat i jednom u godinu dana komentirat muškarce iz zajebancije, ili čak i ozbiljno ako do toga dovede rasprava, a drugo je jedva dočekat ćet topik da bi se stavljale slike cura, i one koji ne komentiraju proglasit pederima.

Dok je, podcrtavam, prava istina dijametralno drugačija, a tu su razlike veličine Velebita - razlike u mentalitetu, načinu života, ophodnji prema svemu i svačemu, a najviše dostojanstvu prema samome sebi.
Mene osobno komentiranje slika podsjeća na one koji zvižde ženama po putu, kažu nešto ispod glasa, pa će ih vlastito društvo proglasit ljubiteljima žena, vauu, pazi, ljubiteljima žena. Što je kurac suh to nema veze.

I općenito, ne znam što je u muškoj prirodi što nagoni za takvim 'u se, na se, podase' ponašanjem. Rekao bih da se radi o lijenosti prema samome sebi. Osobno, mogu reći da je lijepo biti muškarac u srednjim dvadesetim, otvara ti se život, imaš bezbroj mogućnosti napredovanja; od napredovanja u poslu, obrazovanju... Uopće, svijet se otvara, samim tim i žene postaju bliže, tu je i briga o vlastitom izgledu, automobilu, statusu u društvu, you name it, naprosto - čovjek postaje svjestan sazrijevanja samog sebe kao čovjeka...
Milijun je načina za izgraditi se, a onaj koji uključuje komentiranje svake, ali svake curke dok ispred njih visi krušasti trbuh, taj način ne razumijem.
I takvi valjda na taj način misle da su ispunili svoju kvotu kao muškarci, i da su, evo, napokon, postali ljubitelji žena. Lijenost.

Dakako, najnormalnije je i komentirati ako se pritom ne ispada budala, ali imam dojam da neki na pdfu samo to rade.
__________________
how to explain...
decent young player is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 20:48   #27
Quote:
yay kaže: Pogledaj post
Slatkiš mali . Ima ona dosta slika sa tenisačima i sve su sa komentarima kao ove dvije.

Jedna slika sa ljetovanja

Fed bari Rafu.
A ovaj gleda Felicijana.

Mirku ne gleda niko.

Quote:
decent young player kaže: Pogledaj post


Ne mora se on brinuti zbog testa na droge.
A testa na doping neće biti. Bar ne NBA zvijezda.
OI je privatna profitabilna organizacija.
__________________
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.
luckyhappy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 22:32   #28
Quote:
luckyhappy kaže: Pogledaj post

Ne mora se on brinuti zbog testa na droge.
A testa na doping neće biti. Bar ne NBA zvijezda.
OI je privatna profitabilna organizacija.
Otkud tebi to? Zar nisu testirali NBA igrače 4 puta u Pekingu na OI?
Pierce34 is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 01:48   #29
Quote:
luckyhappy kaže: Pogledaj post
Fed bari Rafu.
A ovaj gleda Felicijana.

Mirku ne gleda niko.

.
Mirka rijetko kad ovako dobro izgleda!
zajednica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 08:46   #30
Kad se već govori o dopingu, evo još jednog teksta o njemu i pojedinim teniserima.
http://translate.google.ca/translate...hela-eliten%2F
__________________
Nebo ostaje vječno prazno, da bi zemlja tamo sagradila svoj raj od snova...
milidrak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2012., 16:33   #31


Jebena slika
bezimeni11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2012., 22:33   #32
Quote:
bezimeni11 kaže: Pogledaj post


Jebena slika
To je ono što ga odvaja od svih čak u većoj mjeri nego sami rezultati.
Nevjerovatno ćisto jednostavnije nemože!
zajednica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2012., 23:20   #33
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 17:01   #34
Quote:
Pierce34 kaže: Pogledaj post
Otkud tebi to? Zar nisu testirali NBA igrače 4 puta u Pekingu na OI?
Zimus je neki antidoping tip gostovao kod Danijele na "8 katu" i govorio o tome da su OI zapravo privatni poduhvat (nešto kao "grupa građana", dok mi svi mislimo da ne to nešto internacionalno i nadnacionalno), da se nba-ovcima progledava kroz prste inače ne bi dolazili. Spominjao je kako se tamo jednostavno moraju uzimati tabletice, nema rasprave itd. Da ljudi ne mogu imati toliku mišićnu masu i pri tome letjeti itd bez steroida i sl. Vidio si kako je izgledao Kukoč dok je igrao u Evropi, a kako kad je prešao u NBA.

Edit: evo link
http://www.hrt.hr/index.php?id=enz&tx_ttnews[cat]=384&cHash=a97927e085
Quote:
bezimeni11 kaže: Pogledaj post


Jebena slika
Baš me zanima čiji navijač je autor ovog agitpropa
__________________
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.

Zadnje uređivanje luckyhappy : 25.07.2012. at 17:15.
luckyhappy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 17:12   #35
Meni je na toj slici najjača faca strike Tonija
__________________
https://attinianum.com/
Kiseli is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 17:37   #36
Quote:
luckyhappy kaže: Pogledaj post
Zimus je neki antidoping tip gostovao kod Danijele na "8 katu" i govorio o tome da su OI zapravo privatni poduhvat (nešto kao "grupa građana", dok mi svi mislimo da ne to nešto internacionalno i nadnacionalno), da se nba-ovcima progledava kroz prste inače ne bi dolazili. Spominjao je kako se tamo jednostavno moraju uzimati tabletice, nema rasprave itd. Da ljudi ne mogu imati toliku mišićnu masu i pri tome letjeti itd bez steroida i sl. Vidio si kako je izgledao Kukoč dok je igrao u Evropi, a kako kad je prešao u NBA.

Edit: evo link
http://www.hrt.hr/index.php?id=enz&tx_ttnews[cat]=384&cHash=a97927e085



Baš me zanima čiji navijač je autor ovog agitpropa

Nisu doping inekcije već painkilersi u indijanca:
Jest karikatura fana al neoboriva je poanta!
zajednica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 18:01   #37
agitprop


jest mi ovo lud gif


i ovo


malo i noleta
__________________
how to explain...
decent young player is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 18:02   #38


ahahahah koji je car rafa
__________________
how to explain...
decent young player is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 20:22   #39


Chiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 11:29   #40
http://www.youtube.com/watch?v=viQvnU3eZsg
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:39.