Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2015., 16:25   #161
Dešava se.
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 19:23   #162
Naravno, vježbom do savršenstva.

I ja sam prije malo vježbala, i imala sam dosta dobre rezultate onda kada se uopće nisam trudila. Ili kad bi se sugovornik namjerno jače skoncentrirao na neku osobu pa sam lakše primala informaciju. Kad se počnem opterećivati uspjehom, uglavnom ne vidim ništa.

Ako želiš, pokušaj kasnije ponovno s istim podacima.
PurpleGem is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 22:06   #163
Quote:
PurpleGem kaže: Pogledaj post
Naravno, vježbom do savršenstva.

I ja sam prije malo vježbala, i imala sam dosta dobre rezultate onda kada se uopće nisam trudila. Ili kad bi se sugovornik namjerno jače skoncentrirao na neku osobu pa sam lakše primala informaciju. Kad se počnem opterećivati uspjehom, uglavnom ne vidim ništa.

Ako želiš, pokušaj kasnije ponovno s istim podacima.
Hej, jesi i ti radila isto putem Silva metoda?

Inače, u ovom mom slučaju ''vežbom do savršenstva'' mislim da ne radi, jer već duže od dve godine se bavim ovim a ista je priča. Pogodak, promašaj, pogodak...Mislim da to zavisi kako od jasnovidca tako i od onog kom se gleda. Nisu svi podjednako prijemčivi.
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2015., 22:25   #164
Ne znam što je to Silva, čula sam da se dosta spominje ali me nije zanimalo.

Radila sam tako da mi sugovornik kaže nečije inicijale i spol, a zatim počne razmišljati o toj osobi. Ja se skoncentriram na podatke koje mi je dala i na to o čemu ona razmišlja. Njezina misao mi dođe kao vodilja - kad ju primim, počnem dobivati i druge informacije vezane za tu osobu, pa čak i ono što moj sugovornik ne zna.

I slažem se da to ovisi od toga s kim radiš. Bilo mi je teže raditi s nekim tko u to ne vjeruje pa mu je i koncentracija slabija jer odmah očekuje neuspjeh. Lakše mi se bilo povezati s onima koji već imaju nekakva iskustva s tim.
PurpleGem is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 20:09   #165
Hoze Silva bi rekao da si ti prirodan jasnovidac. Mislim da bi tebi obuka iz Silva metoda dala mnogo bolje rezultate nego što meni daje upravo iz tog razloga...
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 22:14   #166
Ma...iskreno, mislim da svi to imamo prirodno u sebi, kod nekih je više izraženo, kod nekih manje. Ovisi koliko je osoba tog svjesna i koliko to na kraju i koristi. Kad sam redovito meditirala, imala sam spontane provale viđenja na daljinu, slušanja na daljinu, telepatije itd. Ako ne meditiram, onda se moram više i potruditi da bih uspjela.

Može neki link gdje mogu proučiti Silva metodu?
PurpleGem is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 22:58   #167
Pogledaj na Silva Hrvatska...
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:55.