Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2013., 22:46   #41
Acid, ja sam baš danas u Kozmu isprobala novi tester Matt About Pink. Lijepa je boja jako, ima u sebi više roze nego Color Bomb, ali razlika nije tako drastična da bi netko tko ima CB kupovao i njega. Inače, iako je tesktura fina i glatka, meni nekako agresivno djeluje na usne, i kod jednog i kod drugog, doslovno mi pucaju pod njima:/
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 01:28   #42
Cure hvala na infosima za Catrice ruževe.
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 10:42   #43
@jasmine: imas porukicu u vezi impassioned )
iva06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 15:27   #44
Čime dezinficirate ruževe za koje otkrijete nakon kupnje da su probavani :/? Ja alkoholom, i sad mi se čini da je promijenio miris
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 22:22   #45
pa ko je promijenio miris to je samo jedn sloj,dalje mora biti isti
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 23:28   #46
znam, znam, čak sam ga ostrugala maramicom ali definitivno se miris pokvario

ništa, poklonjen je prijateljici kojoj to ne smeta, barem ga nisam bacila u smeće
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 23:42   #47
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
znam, znam, čak sam ga ostrugala maramicom ali definitivno se miris pokvario

ništa, poklonjen je prijateljici kojoj to ne smeta, barem ga nisam bacila u smeće
Čekaj,to si se riješla Coral Ambition?
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 00:30   #48
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
Čime dezinficirate ruževe za koje otkrijete nakon kupnje da su probavani :/? Ja alkoholom, i sad mi se čini da je promijenio miris
Aaaaaa, užas. Nije mi se već jako dugo to dogodilo, ali obavezno bih vratila ruž i tražila novi, neotvoren.
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 15:28   #49
Ma prekasno sam skužila da je otvaran, ubuduće gledam sa svih strana. Veća mi je tlaka i tramak bila putovati do tog Kozma da vraćam nego kupiti drugi


Quote:
Julie Bergdorf kaže: Pogledaj post
Čekaj,to si se riješla Coral Ambition?
Da, i kupila drugi :/.

Inače, toplo ti preporučam da uzmeš tu nijansu

Nije baš Obey-kričav, ali defintivno ima tu neku kričavu kvalitetu i izvrsno je pigmentiran. To je ta neka neon peach koje su prepuni i dućani s robom, recimo u Bershki je svaki drugi item u toj boji

Ni jedan swatch mi nije baš skroz vjerodostojan, puno je kričaviji on uživo
http://3.bp.blogspot.com/-sjPpuBIEvY...0/IMG_0848.jpg

Evo možda jedino ovaj
http://1.bp.blogspot.com/-inS52ta-o0...aybelline4.JPG
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.

Zadnje uređivanje dark_star : 12.05.2013. at 15:44.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 10:53   #50
jel ima netko mac morange?
iva06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 10:58   #51
Iva, imam ga ja. Pitaj što te zanima.
crvenokosa112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 11:06   #52
Jeee zanima me jel drecav ( bas takvog trazim), jel se jako sjaji ili je mat, i opcenito jesi zadovoljna i odakle si ga narucila hihih i ako moze da mi samo stavis link nekog realnog swatcha... bilo bi super da je ovakav http://3.bp.blogspot.com/-HDpvc8-vtV...ange_69438.jpg
iva06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 11:13   #53
Da, drečav je, nije mat, sjaji se, ali ne prejako, zadovoljna sam, jedino što mu je mana to je da je dosta suh. Donijela mi ga je Anarniel kad je prošlo ljeto išla u SAD. Ako voliš ispod ruža imati olovku kao ja, idealno paše od NYX nijansa orange. Link swatcha stavim poslije, jer mi je završila pauza na poslu.
crvenokosa112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 11:16   #54
Jao super nema veze sto je suh, to ja volim bar se ne razmazuje... ahjoj ja cu sad po ebayu morat traziti -.-
e moze...čekam
iva06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 12:57   #55
Iva, evo link http://www.temptalia.com/mac-morange...hotos-swatches
crvenokosa112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 20:13   #56
divan je, zaljubila sam se taman za ljeto
iva06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 13:56   #57
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
Nije baš Obey-kričav, ali defintivno ima tu neku kričavu kvalitetu i izvrsno je pigmentiran. To je ta neka neon peach koje su prepuni i dućani s robom, recimo u Bershki je svaki drugi item u toj boji
Divan je Coral ambition, da Žao mi je što si potrefila otvoreni, mislim da bi se s Octeniseptom to moglo dezinficirati, alkohol je možda malo prejak

Ali na meni stvarno ne djeluje nimalo neon/kričavo, više nježno peachy
Zanimljivo kako nijanse različito djeluju na usnama, valjda ovisi o pigmentiranosti usana, ph-u itd.
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 14:32   #58
Moje su punije ali nisu baš pigmentirane jer sam anemična otkad znam za sebe tako da je svaki ruž na meni većinom točno onakav kao u pakiranju.


Što se ne bi moglo reći za Pink Possibilities ima li netko da posvjedoči jel ovo hladan ili topao ruž, zbunjena sam?
http://4.bp.blogspot.com/-Kcli940txU...sibilities.jpg
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 21:39   #59
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
Što se ne bi moglo reći za Pink Possibilities ima li netko da posvjedoči jel ovo hladan ili topao ruž, zbunjena sam?
http://4.bp.blogspot.com/-Kcli940txU...sibilities.jpg
swatchala sam na ruku i rekla bih da ima hladni podton, a tako mi se cini i na ovoj blogerici, koja je i sama napisala da je PP roza boja sa blago vidljivim plavim podtonom:
http://brigetteramos.com/maybelline-...pstick-review/

Revlon Buttere jos nisam probala, ali kod mene bitku izmedu Maybelline Whispera i L'Oreal Caresse dobivaju potonji ruzevi, jednostavno imam vise favorita i po meni su pigmentiraniji (pogotovo nijanse Rock'n'mauve, Mauve cherie, Dating coral i Impulsive Fushia), s time da mi neke nijanse u obje linije dosta nalikuju pa uopce ne vidim potrebu da imam oboje.
po meni, pozitivna strana ovakvih ruzeva jest to sto se svatko moze odvaziti kupiti nijansu koju inace ne bi nosio jer se s njima samo dobiva (blagi) lip stain. takoder ni njega koju pruzaju nije za baciti
__________________
Nero come la notte, profondo come l'oceano.
Suzi MiOko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 23:08   #60
Ovaj swatch ti je stvarno autentičan uglavnom, probala sam ju ponovo danas i složila bih se da je PP fina, prozračna roza nijansa sa blago izražnim hladnim podtonom iako se u prvi mah to ne bi reklo.

meni su Color Whisper favoriti radi ljepših nijansi, a njega mi je dobra kod oba ruža, kao i pigmentiranost.
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:05.