Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2014., 16:11   #41
MissCheryy, zgodna nijansa, jos uvijek ne roza koju bi nosila, ali blize tome nego "obicne" roze
Shopingholicarka, imam i ja taj, krasan je .
Jeguljica, ajme sto bljesti
Lianne, prvi top ti je .
Mirtochka, jaje na oko . Genijalno .
Lee, tako mi ovo izgleda, svasta se dogadja! Svasta predivno! I lak je to die for .
Jean, meni to izgleda ko lijepa duboka boja vina, lijepo lijepo.
Zvrk, bademi, vrati bademe .
Amaranth, koja divota . Predivno!!!
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 17:26   #42
cure, hvala vam
je, a england je predivan uživo, baš duboka tamna zelena s krasnim shimmerom

-zvrk-, super mi je ovo tvoje, baš mi se sviđa
.Jean, prekrasna je nijansa, samo bi ja još jedan sloj dodala
__________________
listening so hard that it hurts ♪♥♪
.lee. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 17:28   #43
evo mene natrag u redovno postanje

MissCherry jakojako mi se sviđaju tvoji nokti i ovaj lak
lianne onaj plavi essie mi je predobar ali ona prva manikura je malo previše šljokičasta za moj ukus nokti su za poželjet
shopingholicarka divota
mirtochka ova boja mi je prepreprekrasna a nokti :eek
.lee. sviđa mi se manikura u potpunosti
.Jean svođa mi se boja!
-zvrk- kombinacija mi je za čistu peticu!
-Amaranth- nemam riječi!

evo i moje, iako mi nije ispalo baš kako sam očekivala, zadovoljna sam
boja je tamnija u živo

Speed1994EE is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 17:38   #44
Horror

Cure, molim vas pomoć... Grizem nokte manijakalno valjda 100 godina i to izgleda prestrašno... Kožica oko noktiju mi je skroz uništena i krvava da me je sve sram ... a i nikako da se oporavi... Šta biste mi vi preporučile za njegu te kožice oko noktiju... i dobro bi došao savjet za prestanak grickanja istih

I još nešto, koliko je potrebno da se ta koža obnovi pravilnom njegom?

Hvala puno
Precious Soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 18:18   #45
Jean - divan lak, napokon malo boje na tvojim noktima
Amaranth - ovo mi je odlično
speed - solidna mani, al ja bi ostavila ovu crvenu divotu bez ikakvih dodataka

Quote:
Precious Soul kaže: Pogledaj post
Cure, molim vas pomoć... Grizem nokte manijakalno valjda 100 godina i to izgleda prestrašno... Kožica oko noktiju mi je skroz uništena i krvava da me je sve sram ... a i nikako da se oporavi... Šta biste mi vi preporučile za njegu te kožice oko noktiju... i dobro bi došao savjet za prestanak grickanja istih

I još nešto, koliko je potrebno da se ta koža obnovi pravilnom njegom?

Hvala puno
grizla sam nokte negdje od kraja osnovne ili početka srednje, stvarno se ne sjećam, al valjda oduvijek
prestala sam ih gristi kako spada tek kad sam počela postati ovdje zato što su mi cure dale motivaciju da lakiram i uređujem nokte.
prije sam također imala periode od mjesec-dva kad nebi grizla nokte, ali sad ih ne grizem od početka 10. mjeseca i nemam nikakvu ni potrebu ni želju ponovno ih gristi. kad mi pukne nokat obavezno uzmem rašpicu i sredim to (ponekad čak do kraja), ali ne vuče me više da ga odgrizem .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 18:36   #46
Super

A s čim njeguješ kožicu? Kod mene je nešto slično masakru
Precious Soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 19:16   #47
s kožicom nikad nisam imala problema do nedavno, tako da sad mažem s nekom random kremom za ruke iz avona. stavim više kreme, namažem ruke i onda si par minuta još to dodatno umasiravam u nokte/kožicu. s obzirom da sam lijena za takve stvari, to najčešće radim dok gledam tv, tak da mi nije neka tlaka, a opet ne moram gledat kak mažem i pazit .

za sad se vide lagani pomaci, ali još uvijek ne mogu reći da je to približno dobro, tako da ti neću ništa preporučavat, neka to naprave cure koje koriste prave preparate za njegu kožice jer ovo moje je obična krema za ruke (uzela sam ju zato što fino miriši ).
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 19:20   #48
lianne - najviše mi za ovo moje oko zapao plavi essie, mada ni ostale manikurice nisu ništa manje lijepe
shopingholicarka - opako mi lijep lakić i noktići i sve mi lijepo
Jeguljica - sviđa mi se, mada mi se ćini malo proziran ali toliko je lijep da mu opraštam
mirtochka - ajme kako su mi dobra ova tvoja cvijetna jaja odlićne boje i izvedba, sjedni 5.
.lee. - a šta ti meni radiš? Mada ne volim ptice (čitaj, bojim ih se) ali ovo bi imala na noktima
.Jean - jako uredno i lijepo, koji je to šljivasti lakić?
-zvrk- - baš lijepo iskombinirane boje, i moram reći da mi se sviđa ovaj oblik noktiju. Da totalno šteta da nema sunca kako bi holo došao do izrađaja
-Amaranth- - odlićno ti je ovo, o da znam kako je gadno čišćenje nakon gradienta.
Speed1994EE - priznajem da je mene vlo lako kupiti, samo crveni lak na nokte i gotova sam. Sviđaju mi se nokti i lak i točkice i ideja i svašta nešto...
space cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 19:48   #49
zvrk Manikura ti je standardno divna! Izbor lakića mi je za 10! E sad za ovaj Essence sandić... Zar su holo samo ovi veći glitteri? Malo sam zbunjola!

Amaranth Moram priznati da mi nikada ne bi palo na pamet napraviti gradient s čak tri boje i onda ga prelakirati krakenom. Inače mi je gradient svjetski posao sam po sebi, a i nered koji napravi isto nije za zanemariti pa bi me bilo strah nakon tog truda sve upropastiti, ali ovo tvoje mi je baš extra! Možda bih se nakon ovog viđenog i odvažila, ali riješila sam se svih krakena.

Speed Ja oduševljena! Tako jednostavno, a tako super! Bravo za ideju! Lajkam veri mač!
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 20:40   #50
cure ne budem se vraćala sad na VN 3 da gledam i komentiram zadnje manikure koje nisam, budem počela od ove teme...

strangerica-sviđa mi se rezime tvojih manikura i da definitivno bi i ja presložila lakove, ali vidim da si napisala da si ti to već napravila

MissCherry-sviđa mi se lak, ja bih dodala još nešto, neku točkicu, crticu, šljokice ili ukrasić neki, nekako mi je preprazno, ali to sam samo ja koja ne volim sam lak na noktima

shopingholicarka
-sviđa mi se GR, imam osjećaj da crveni sandić na mojim noktima ne bi stajao nikako, ne znam zašto

Jeguljica-i meni izgledaju šljokice malo predebelo, jesi stavljala možda još TC na njih i po ostatku nokta da ih probaš malo izjednačiti?

mirtochka-prvo sam vidla tvoju manikuru na pinterestu onda na forumu i baš si mislim kak ću ti sad komentirati da mi to sliči na jaja na oko a ne na cvijeće i onda vidim da si i ti to sama napisala, ali jako mi se sviđa manikura i mislim da ću je jednom kopirati

.lee.-sviđaju mi se ptičice,preslatke su, ovaj uzorak na kažiprstu i malom prstu nisam sigurna sviđa li mi se ili ne, ne znam, možda u kombinaciji s nekim drugim bojama bi znala

.Jean-baš mi je lijepi ovaj tamno ljubičasti lak i odlično ti stoji i sviđaju mi se skraćeni nokti

-zvrk--odlična kombinacija, sad mi reci ovaj zeleni je? I ove srebrne linije koje si radila na srednjem prstu i prstenjaku su rađene sa Essenceovim HH, Essenceovim sandićem, Flormarom 392 ili nešto drugo, više mi ništa ne pada na pamet

-Amaranth-kao što sam već prije napisala ne volim ove raspucane lakove, pa ti baš i ne mogu reći da mi se manikura pretjerano sviđa, ali zanimljiva ideja gradienta i preko njega ovaj lak

Speed1994EE-sviđaju mi se točkice
teja88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 21:00   #51
ja sam lakirala svaki dan, ali sam bila lijena ovdje objavljivati, pa evo sad budem..

kombinacija novog laka uhvaćenog na sniženju u Dm-u -Manhattan za samo 11,40kn ne sjećam se više, i još k tome velika bočica, nije mini + zlatni lakić koji sam dobila na poklon od Male palčice kad mi je slala putujuće lakove o kojima bude ubrzo post na blogu


zatim sam nalakirala u četvrtak ujutro rozi Essence, nisam stigla ništa dodavati jer sam imala za učiti


manikure mijenjam svaki dan, ali ja sam morala navečer nešto dodati iako je to bilo samo do petka prije podne na noktima..nije savršeno ispalo jer kako kažem na brzinu sam radila samo da imam nešto na noktima


boja je realnija na slici bez dodataka

(kožica mi je opet baš i nije u najboljem stanju pa je zanemarite)

u petak sam onda nalakirala Essenceov sandić


danas sam podigla na kiosku Tiska paket u kojem su bili predivni lakovi koje mi je Mirtochka kupila u Bosni, pretpostavljam da znate o kojim se lakovima radi, naravno od GR
i evo prve divote u nizu koju ću vam pokazati:


naravno da mi je od svih manikura ta najljepša

i da Essence sandići mi nisu niti blizu toliko dobri koliko su mi od GR, iako imam jedan onaj novi sandić od Essence - roskati na WL

Zadnje uređivanje teja88 : 22.02.2014. at 21:05.
teja88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 21:06   #52
Tejice, sve već znaš, Zlatko mi se sviđa mučo, mučo, a ovaj Bosanac je brate mili predivan (slaba na Bosance) Mada ni konadiranje nije loše, iako si ti imala nešto protiv. Uglavnom sve manikure mi se sviđaju
space cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 21:46   #53
Quote:
space cats kaže: Pogledaj post
Tejice, sve već znaš, Zlatko mi se sviđa mučo, mučo, a ovaj Bosanac je brate mili predivan (slaba na Bosance) Mada ni konadiranje nije loše, iako si ti imala nešto protiv. Uglavnom sve manikure mi se sviđaju
Morala sam
Tuzit cu te

@teja@ ma vec sam ti rekla, manhattan mi je naj naj

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk
IvyBlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 21:46   #54
zvrk
super mi ova nijansa zelene

Amaranth
Fora mi kombinacija

Speed
Crveni,ahhhh

teja

Ovaj rozi s cvjetićima mi je tak kul
Kaj se tiče TC mog,krenula ja stavljat,al mi je nažalost već pri kraju,tak da sam odustala

Curke ostale,fala
__________________
40-year old virgin D2!Still???LOL
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 22:33   #55
teja - meni se sve dopada, ali ovaj zadnji je stvarno poseban
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 22:36   #56
Jean - lijepo ti stoji
Amaranth - savrseno
Speed - super su tockice
pandora_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 23:17   #57
teja Meni je manje-više sve diFno! Ovaj plavi, ROZI... Pitam se samo kad će više kod mene doći na red! Essence sandić mi je provjereno divan, ali da... Ne može se nikako mjeriti s Holidayićima!
I onda na kraju njegovo veličanstvo Bosanac! Predivan je! Ah...
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 00:28   #58
sprema se vjenčanje u subotu (ne moje ) pa radim probu. što vi nosite kad idete na svadbu?
snowflake91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 01:15   #59
Divni su ti nokti
pandora_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 08:36   #60
hvala curke doria, speed, dire, space, mirtochka, teja, Jeguljica, pandora

speed već dugo želim isprobati takav gradient, super ti je! i boje su odlične!
teja rozi i i GR sandić su mi naj, jako ti lijepo stoje!
snowflake dizajn je super, ali ja bih skratila nokte
__________________
A year in nail polish
-Amaranth- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:56.