Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Azijska kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2017., 00:21   #1861
Mizon Snail Recovery Gel Cream mi bas nikako ne pase. Prvo se ne upije dobro, nikako, i lice mi ostavi sjajnim. A sad sam je stavila na kraju i lice me istog trena pocelo peci toliko jako da nisam mogla podnijeti. Ne znam, prvi put je koristim u istoj rutini sa AHA tonerom i kremom protiv seboreje. Vec mi se desavalo da neki proizvodi ne idu zajedno, pa ne znam je li mozda zbog toga pece. U biti, mislim da cu odustati od nje.
__________________
~fairytales of yesterday will grow, but never die~
Blue Dreams is offline  
Old 05.05.2017., 07:35   #1862
Evo da se javim sa dojmovima nakon kupnje sa Jolse! Čekala sam malo duže jer sam odabrala free shipping (oko 14 dana). Došao mi je Etude House silk scarf serum za kosu, Holika Holika starter za lice, i Elizavecca Bubble mask. Dobila sam i oko 7 testerića za koje još moram otkriti što su (znam samo da je jedan flaster za čišćenje nosa i dobila sam papiriće za upijanje masti sa lica). Cijeli paketić me baš razveselio, velikodušne su ruke
Serum za kosu nije mastan, više je kompaktan, podsjeća me po strukturi na onaj Klas, silikonski serum za kosu, ali "suši". Kosa ga brzo upije, nema neki poseban miris. Nadala sam se da će kosa biti malo više svilenkastija i mirisnija, ali ok. Holika holika collagen za lice mi se više sviđa, ali koristim ga tek dva dana i ne mogu reći o nekim učincima. Inače nemam jako problematičnu kožu, dosta toga ona trpi. Znam samo da mi nakon toga lice bude glatko i sigurno ću ga potrošiti do kraja. Nisam imala nikakvih negativnih reakcija na koži. A ova bubble maska... Natjerala sam muža da je zajedno stavimo, koji smijeh! Stavila sam ju jednom i mogu reći da mi je koža bila isto glatka poslije i nekako zategnutija. Kao što mi je napisano ovdje, ne treba ju se prečesto koristiti.
Uglavnom, ja sam jako zadovoljna, a dodatno su me kupili testerima :klap: Cifra koju sam platila je bila oko 170,00 kn za sve. Sve u svemu, mislim da ću opet kupovati kod njih, ali naravno, isprobati nešto drugo
__________________
Ne cini drugom sto ne zelis da drugi cini tebi!
AuroraXXX is offline  
Old 05.05.2017., 07:43   #1863
http://cosrx.kr/?portfolio_page=cosr...ghtning-liquid
sto mislimo?
forzaMILAN is offline  
Old 05.05.2017., 07:56   #1864
Alerija, kakav je harakeke narancasti toner?

tko o cemu, ja o toneru.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 05.05.2017., 09:40   #1865
Cure moje, skupilo mi se svašta nešto šta ne bih koristila ili BB kreme koje mi ne odgovaraju, pa evo stavit ću tu i najviše bi volila da se mijenjamo

It'S SKIN Hyaluronic Acid Moisture Serum - ne znam jesam ga koristila 2 ili 3 puta

Sheet maske
MY SCHEMING:
Honey
Hyaluron
Camellia Japonica

MY BEAUTY DIARY:
Arbutin
Red vine

BB kreme:
[TONYMOLY] BCDATION Plus - 5 komada

[SKIN79] Super Plus Beblesh Balm Hot Pink + Gold - Roza 5 komada, zlatna 3 komada

[Lioele] Triple the Solution - 7 komada

I ako je moguće da ne šaljem 1 ili 2 testera, ove BB bi volila po cijeli set poslati.
Dalmatinaa is offline  
Old 05.05.2017., 09:48   #1866
Quote:
Dalmatinaa kaže: Pogledaj post
Cure moje, skupilo mi se svašta nešto šta ne bih koristila ili BB kreme koje mi ne odgovaraju, pa evo stavit ću tu i najviše bi volila da se mijenjamo

It'S SKIN Hyaluronic Acid Moisture Serum - ne znam jesam ga koristila 2 ili 3 puta

Sheet maske
MY SCHEMING:
Honey
Hyaluron
Camellia Japonica

MY BEAUTY DIARY:
Arbutin
Red vine

BB kreme:
[TONYMOLY] BCDATION Plus - 5 komada

[SKIN79] Super Plus Beblesh Balm Hot Pink + Gold - Roza 5 komada, zlatna 3 komada

[Lioele] Triple the Solution - 7 komada

I ako je moguće da ne šaljem 1 ili 2 testera, ove BB bi volila po cijeli set poslati.
Ja bi otkupila sve sheet maske... taman trebam naručit, pa ako ti paše meni bi super odgovaralo...
__________________
Plan A - follow your heart!
Blan B - don't give up!
Mala balerina is offline  
Old 05.05.2017., 09:50   #1867
Quote:
Mala balerina kaže: Pogledaj post
Ja bi otkupila sve sheet maske... taman trebam naručit, pa ako ti paše meni bi super odgovaralo...
Pošaljem ti poruku
Dalmatinaa is offline  
Old 05.05.2017., 10:07   #1868
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
Meni zvuči odlično. 20,5% vitamina c, licorice, hijaluron,aronia, alatonin...Jel u prodaji?
livy is offline  
Old 05.05.2017., 10:09   #1869
Quote:
livy kaže: Pogledaj post
Meni zvuči odlično. 20,5% vitamina c, licorice, hijaluron,aronia...Jel u prodaji?
I dizajn bočice je krasan
Frecume is offline  
Old 05.05.2017., 10:29   #1870
Quote:
livy kaže: Pogledaj post
Meni zvuči odlično. 20,5% vitamina c, licorice, hijaluron,aronia, alatonin...Jel u prodaji?
i meni zvuci super, ali mi je od cosrx sve zvucalo super u teoriji, a u praksi mi nista nije odgovaralo (osim acne patches)

ni rizina ni medna maska ni centella toner ni ona neka snail krema.
skepticna sam prema njima, nisu ocito proizvodi za moju kozu
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 05.05.2017., 10:34   #1871
ne znam dal je u prodaji. nisam gledala uopce.
meni cosrx stvari odgovaraju. iako sa medenom maskom nisam odusevljena. rizina mi je bila bolja. al iskoristit ce se.
ko je ono govorio da ce jos jednu sansu dat meishoku i prodat ga ako nece odgovarat? moj toner je pri kraju pa ne znam dal da narucujem il ce ga jedna od vas prodavat?
forzaMILAN is offline  
Old 05.05.2017., 10:51   #1872
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
ko je ono govorio da ce jos jednu sansu dat meishoku i prodat ga ako nece odgovarat? moj toner je pri kraju pa ne znam dal da narucujem il ce ga jedna od vas prodavat?
Ovo i mene zanima, jedna nam se "obecala" ako joj opet ne bude ok.

Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 05.05.2017., 11:00   #1873
Dalmatina, šteta što sam zakasnila. Uzela bih bila sve te sheet maske.

Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
i meni zvuci super, ali mi je od cosrx sve zvucalo super u teoriji, a u praksi mi nista nije odgovaralo (osim acne patches)

ni rizina ni medna maska ni centella toner ni ona neka snail krema.
skepticna sam prema njima, nisu ocito proizvodi za moju kozu
Ovako i kod mene. Sve njihovo mi je nekako meh.
Dajem šansu još onoj PHA kremi koja mi je na putu, imala sam nekoliko testera i bila sam zadovoljna.
Jedino acne patches uvijek imam doma, iako ih jako rijetko koristim jer mi lice ide na bolje. Ali zaista su dobri kad zatrebaju.

Ovaj vitamin c već neko vrijeme razvlače po instagramu i stalno se divim bočici, ali oni meni kao brand jednostavno nisu nešto pa me ne mami na kupnju.



Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
Ivie is offline  
Old 05.05.2017., 11:11   #1874
Quote:
Ivie kaže: Pogledaj post
Ovako i kod mene. Sve njihovo mi je nekako meh.
Dajem šansu još onoj PHA kremi koja mi je na putu, imala sam nekoliko testera i bila sam zadovoljna.
Jedino acne patches uvijek imam doma, iako ih jako rijetko koristim jer mi lice ide na bolje. Ali zaista su dobri kad zatrebaju.

Ovaj vitamin c već neko vrijeme razvlače po instagramu i stalno se divim bočici, ali oni meni kao brand jednostavno nisu nešto pa me ne mami na kupnju.
ali cudno mi je to, jer su vec dugo podosta hajpani po blogovima
ocito imaju dobar marketing.

nisam ni trepnula na tu pha kremu, ne znam ni o cemu se radi ni sto obecava. jednostavno sam odustala od cosrxa.

e, ali, ovaj meishoku...
divim mu se jos od sinoc.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 05.05.2017., 11:17   #1875
Cure čitam već danima, ali toliko toga..od kud da uopće počnem. Mislim se naručiti nekoliko sheet maski za početak, može preporuka molim vas, za suhu kožu, anti age i tako to i ako imate preporuku za sellera, dobro mi došlo
supergirl1 is offline  
Old 05.05.2017., 11:24   #1876
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Ovo i mene zanima, jedna nam se "obecala" ako joj opet ne bude ok.

Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk
Ja sam obecala, veceras ga probavam opet, taman sam bila uvela nove stvari pa nisam mogla prije. Javim do kraja tjedna sto cu s njim pa ako vam nije hitno pricekajte

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
born slippy is offline  
Old 05.05.2017., 11:26   #1877
Quote:
supergirl1 kaže: Pogledaj post
Cure čitam već danima, ali toliko toga..od kud da uopće počnem. Mislim se naručiti nekoliko sheet maski za početak, može preporuka molim vas, za suhu kožu, anti age i tako to i ako imate preporuku za sellera, dobro mi došlo
prevrti malo Alerijine postove, ona ima suhu kozu i koristi anti age stvari (sum, sulwhasoo, the saem..), tako da mozes malo od nje "prepisivati".
i sjecam se da su njoj od sheet maski bile dobre innisfree (mislim da shea butter i manuka), a sad koliko je to tebi privlacno i jesu li ok za toplije vrijeme... e, to ne bih znala.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 05.05.2017., 11:26   #1878
Quote:
Ivie kaže: Pogledaj post
Dalmatina, šteta što sam zakasnila. Uzela bih bila sve te sheet maske.
Balerina je doplesala i preduhitrila te Nisam se s njima našla nikako, nemam pojma, preksinoć sam stavila kameliju i velika mi je razlika od innisfree maski ali i dalje mi nije to to
Dalmatinaa is offline  
Old 05.05.2017., 11:27   #1879
ISA KNOX
Probao tko stogod?
Vidim da Topinkgirl ima samplova al jako je malo rewievsa na netu

I Black tea serum od Tonymoly je divota
Isprobavam sad i okolocnu a mami me i emulzija
Idem trazit samplove ako ima
andyca is offline  
Old 05.05.2017., 11:28   #1880
Quote:
born slippy kaže: Pogledaj post
Ja sam obecala, veceras ga probavam opet, taman sam bila uvela nove stvari pa nisam mogla prije. Javim do kraja tjedna sto cu s njim pa ako vam nije hitno pricekajte

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
Cekat cemo, naravno
Samo ti njega posteno isprobaj, steta bi bila da ti ne pase ipak.

A s druge strane....

Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:31.