Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2007., 20:11   #21
Quote:
Schockrae kaže: Pogledaj post
Ljudi su zatrovani marketingom glupi reklama o čudesnim preparatima, čudesnim spravama za vježbanje, onda popularni mitovi skidanja sala samo sa trbuha, samo sa guzice, cure koje su išle u teretanu 2,3 mjeseca i jako se nabildale... sve glupost do gluposti u memoriji + autosugestija = dobitna kombinacija za zatvaranje očiju pred istinom.
ovo nije mit.
ja sam isla u teretanu cisto rekreativno (inace neam problema s tezinom, visoka 171,teska 58 kg ) i u roku od 2 i pol mjeseca sam dobila misice s tim da sam vjezbala ko konj pod stalnim nadzorom trenera.
.... i taman je doslo ljeto, ja obucem bijele hlace i neki topic gore i krenem do grada nac se s frendicom...... koja mi je s 20 metara vikala-"pa, na kaj to licis???"
eto, nakon navedenog dogadjaja vise nisam nikad otisla u teretanu. i vise neam misice.


a autorici ovog topica toplo preporucam trcanje.
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 20:13   #22
Quote:
-ana- kaže: Pogledaj post
ovo nije mit.
ja sam isla u teretanu cisto rekreativno (inace neam problema s tezinom, visoka 171,teska 58 kg ) i u roku od 2 i pol mjeseca sam dobila misice s tim da sam vjezbala ko konj pod stalnim nadzorom trenera.
.... i taman je doslo ljeto, ja obucem bijele hlace i neki topic gore i krenem do grada nac se s frendicom...... koja mi je s 20 metara vikala-"pa, na kaj to licis???"
eto, nakon navedenog dogadjaja vise nisam nikad otisla u teretanu. i vise neam misice.
boze, kakve gluposti.
ako je vama strah od misica razlog da ne vjezbate, onda ne morate ti misliti, jer bi vam se mogao razviti mozak.
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 20:23   #23
Quote:
Natch kaže: Pogledaj post
boze, kakve gluposti.
ako je vama strah od misica razlog da ne vjezbate, onda ne morate ti misliti, jer bi vam se mogao razviti mozak.
pa fakat sam dobila misice.... i bili su dosta izrazeni.....na rukama i lopaticama (???)...
struk mi je bil totalno tanki, ramena siroka i guzica onak-fakat izrazena .... ramena su me najvise zasmetala...
i te lopatice - na ledjima.... kooomaaaa....
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 20:27   #24
Quote:
-ana- kaže: Pogledaj post
pa fakat sam dobila misice.... i bili su dosta izrazeni.....na rukama i lopaticama (???)...
struk mi je bil totalno tanki, ramena siroka i guzica onak-fakat izrazena .... ramena su me najvise zasmetala...
i te lopatice - na ledjima.... kooomaaaa....
guzica ti i mora strsati, tuko.
a ramena moraju biti sira od struka.
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 20:35   #25
hm... dobro... nisam bas ocekivala ovoliki odaziv...

sve sam procitala... sad da vam malo pojasnim...

nisam ja jedna od onih 5 kila viska... ja imam "malo" vise od 5 kila...

i sto sam jos primjetila... hm...

da... ovaj deckic sto je tu dosao izrazit svoje misljenje u prvom postu je rekao:
Ako želiš pravi savjet (nekakvu koncepciju treninga) moraš reći više podataka (visinu, težinu, godine, eventualna iskustva u sportu, novce koje možeš/planiraš uložiti u treninge (zdravlje), koliko vremena imaš na raspolaganju za treninge, koji su ti afiniteti, itd.)

dakle... visoka 174, teska - preteska (ne... onak.. stvarno imam "malo vise" kila).. godine... mlada... 19 i kusur...
eventalna iskustva... pa... nemam jedino ak se racuna par mjeseci odbojke u osnovnjaku
novce kao sto vec rekoh ne planiram ulozit jer ih nemam... jbg... nisam ja kriva zbog toga...
koliko vremena imam? sve vrijeme svijeta s obzirom da ne mogu nac posao

i na kraju, sto ja zelim?
e pa dragi moji... sve sto ja zelim je ne pretvorit se u neku zgoljavicu preko noci, stovise tijelo zgoljavice mi uopce nije cilj... sto se mene tice ja da skinem na 70 kg ja sam zadovoljna... a ako dodjem do toga 100% cu odrzavat tu tezinu ili je mozda cak jos smanjit...
i na kraju... nije meni sad toliko do toga da ja lijepo izgledam... nego vise je do zdravlja... nije bas zdravo imat ovako puno kila s ovako malo godina

jos pitanja?

tilla hvala
 
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 20:36   #26
Quote:
Natch kaže: Pogledaj post
guzica ti i mora strsati, tuko.
a ramena moraju biti sira od struka.
naravno. samo je pitanje mjere.
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 20:36   #27
Quote:
-ana- kaže: Pogledaj post
naravno. samo je pitanje mjere.
meni je kod zena naljepsi raspored misica kakav imaju plivacice. znaci jaka ramena i fino izmodelirano tijelo, posebno noge.
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 20:43   #28
Quote:
Natch kaže: Pogledaj post
meni je kod zena naljepsi raspored misica kakav imaju plivacice. znaci jaka ramena i fino izmodelirano tijelo, posebno noge.
istina.


.....i odbojkasice.
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 20:48   #29
e da... zaboravih pitat onog decka... koju vjezbu mi preporucuje za grudi?

hm... jos neceg sam se sjetila...

prije godinu i po dana "slucajno" sam bez ikakve vjezbe izgubila 8 kila za mjesec i po dana... sam sam papala puuuno jabuka (kilu dnevno) tak da sam izgubila malo volju za ostatkom jela... i da... pila sam dosta jogurta
spletom okolnosti prestala sam s time... a rekose mi da se bas lijepo vidio manjak na guzi
 
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 21:03   #30
Quote:
ruzy kaže: Pogledaj post
e da... zaboravih pitat onog decka... koju vjezbu mi preporucuje za grudi?
meni je jedan decko reko da je za zene najbolje trcanje. i da se na taj nacin tijelo najljepse oblikuje kad su zene u pitanju (i plivanje naravno, ali za plivanje sad nemamo novaca, ne?). kuzis, ne moras se forsirati. polako.
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 21:06   #31
ma ne forsiram se... jos

nego... bas me zanima jel mogu to sve nekako izvest a da se ne objese... mozda cak da ih jos vise i ucvrstim
 
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 21:06   #32
Evo, http://www.coolinarika.com/zdravlje/...-nama/fit-zenaja sam počela raditi vježbe kako su ovdje objašnjene, imaju i sličice i sve .


Najvažnije je da doneseš čvrstu odluku i da imaš volje. Ja zbog posla nisam više mogla ići u neki fitnes centar, a budući da većinu vremena sjedim i provodim za računalom to sam počela i osjećati. U prvom redu sam se loše fizički osjećala ( bolovi u vratu, leđima itd.) a i par kilica se prikrpalo .

Onda sam odlučila da ako nemam vremena za ići negdje radit ću nešto doma, počela sam s tim vježbama, a onda sam kupila i orbitrek. I vježbam 6 dana u tjednu. Rekla si da nemaš za neke sprave, možda uz vježbe doma možeš dok gledaš neki film preskakati uže, ili sad dok je ljepše vrijeme kupiš neke novine, i negdje po kvartu ako imaš parkić lijepo hodaš i pomalo čitaš/gledaš slike, brže prođe vrijeme. Samo tu i tamo pogledaj kam ideš da ne bi na nekog naletila

Što se tiče prehrane, probaj imati 3 glavna obroka i 2 međuobroka. Time tijelo stalno nešto radi, a i metabolizam se ubrza, tako su bar meni objasnili.

Ne znam jel' je ovo šta pomoglo
Uglavnom, sretno
__________________
Under construction.
sleeping satellite is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 21:07   #33
Quote:
ruzy kaže: Pogledaj post
e da... zaboravih pitat onog decka... koju vjezbu mi preporucuje za grudi?

hm... jos neceg sam se sjetila...

prije godinu i po dana "slucajno" sam bez ikakve vjezbe izgubila 8 kila za mjesec i po dana... sam sam papala puuuno jabuka (kilu dnevno) tak da sam izgubila malo volju za ostatkom jela... i da... pila sam dosta jogurta

spletom okolnosti prestala sam s time... a rekose mi da se bas lijepo vidio manjak na guzi


odi do lijecnika opce praske, pa nek ti on prepise dijetu.
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 21:09   #34
Quote:
sleeping satellite kaže: Pogledaj post
preskakati uže
odlicna ideja.

Quote:
sleeping satellite kaže: Pogledaj post

Što se tiče prehrane, probaj imati 3 glavna obroka i 2 međuobroka. Time tijelo stalno nešto radi, a i metabolizam se ubrza, tako su bar meni objasnili.
ovo je istina.
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 21:09   #35
vis... popodne sam malo googlala... al bas sam coolinarku preskocila

u svakom slucaju svaki savjet pomogne... hvala
 
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 21:11   #36
Quote:
-ana- kaže: Pogledaj post


odi do lijecnika opce praske, pa nek ti on prepise dijetu.
sta je tebe uplasilo?

joj... ma ne bi ja kod nje... ne volim ju otkad podcjenjuje moju gripu...
al dobro... obecajem da cu razmislit o tome
 
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 21:12   #37
Quote:
ruzy kaže: Pogledaj post
sta je tebe uplasilo?
to sto si mjesec i pol dana bila samo na jabukama i jogurtu.
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 21:13   #38
Quote:
sleeping satellite kaže: Pogledaj post
... ili sad dok je ljepše vrijeme kupiš neke novine, i negdje po kvartu ako imaš parkić lijepo hodaš i pomalo čitaš/gledaš slike, brže prođe vrijeme. Samo tu i tamo pogledaj kam ideš da ne bi na nekog naletila

Zar nije lakse slusati muziku?
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 21:16   #39
Quote:
-ana- kaže: Pogledaj post
to sto si mjesec i pol dana bila samo na jabukama i jogurtu.
opet pogresno shvacena..

nisam... jela sam ja sve... samo puno manje nego inace... a tu glad koja je nastala upravo zbog toga sam rijesavala jabukama i jogurtom (bar sam pokusala)

e da... jos nesto zajebano kod mene... zbog toga vjerovatno i jesam "ovolika"
ja ne mogu jest voce i povrce... bar ne sve... mogu jabuke (na tone ), lubenice, kruske, krumpire i mrkve... i mislim vise nist... sve ostalo mi zeludac ne podnosi... tj ni ne dodje do zeluca
 
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 21:20   #40
Quote:
ruzy kaže: Pogledaj post
opet pogresno shvacena..

nisam... jela sam ja sve... samo puno manje nego inace... a tu glad koja je nastala upravo zbog toga sam rijesavala jabukama i jogurtom (bar sam pokusala)
moje isprike.
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:22.