Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2010., 18:06   #1501
Opet imam pitanje - kako saznati gdje mi je karton? U par godina sma promijenila 2 ginekologa (sad sam kod treće) i karton mi se izgleda zagubio negdje po putu. Postoji li neki drugi način ili trabam te ginekologe zvati svakog pojedinačno dok ga ne pronađem?
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 15:07   #1502
Quote:
Ereshkigal kaže: Pogledaj post
Opet imam pitanje - kako saznati gdje mi je karton? U par godina sma promijenila 2 ginekologa (sad sam kod treće) i karton mi se izgleda zagubio negdje po putu. Postoji li neki drugi način ili trabam te ginekologe zvati svakog pojedinačno dok ga ne pronađem?
Svakog pojedinačno posjetiti. Ali vjerojatno ti je još uvijek kod prvog. Tako je i meni bilo, preko 2 godine nisam bila više pacijent od Škunce a ona je stalno držala moj karton. Tako da sam osobno morala po njega.
__________________
Moji dečki 13.10.2009 i 30.09.2015
danci1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 17:06   #1503
Hvala! I kod mene se radi o Škunci, tako da je onda vjerovatno ista stvar. Krećem prvo od nje onda. Nadam se da neće bit problema sa onom neljubaznom sestrom.
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 21:12   #1504
Quote:
Ereshkigal kaže: Pogledaj post
Hvala! I kod mene se radi o Škunci, tako da je onda vjerovatno ista stvar. Krećem prvo od nje onda. Nadam se da neće bit problema sa onom neljubaznom sestrom.
Kada sam zadnji puta bila na pregledu u 7 mj sam čula da u 9-om ide u penziju,tako da je moguće da na nju nećeš ni naletit
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 21:28   #1505
Quote:
FIGICA kaže: Pogledaj post
Kada sam zadnji puta bila na pregledu u 7 mj sam čula da u 9-om ide u penziju,tako da je moguće da na nju nećeš ni naletit
Odlično! Probat ću sljedeći tjedan pa ćemo vidjet šta će bit.
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 21:42   #1506
Quote:
Ereshkigal kaže: Pogledaj post
Odlično! Probat ću sljedeći tjedan pa ćemo vidjet šta će bit.
Ja idem u utorak pa javim
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 21:53   #1507
Quote:
Ereshkigal kaže: Pogledaj post
Da li netko ima iskustva sa dr. Oštrićem?
Imam ja.
Pred 17 g izostala mi menga, odem k njemu i čovjek mi dijagnosticira hormonalni poremećaj. Taj moj "hormonalni poremećaj "danas ima 17 godina i predivan je dečko.
(Kad sam bila kod njega već sam bila 2 i pol mj trudna.)
rintintina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 13:55   #1508
Quote:
rintintina kaže: Pogledaj post
Imam ja.
Pred 17 g izostala mi menga, odem k njemu i čovjek mi dijagnosticira hormonalni poremećaj. Taj moj "hormonalni poremećaj "danas ima 17 godina i predivan je dečko.
(Kad sam bila kod njega već sam bila 2 i pol mj trudna.)
Koji tip! Pa kako to nije vidio?
Barem je sve dobro završilo!
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2010., 22:26   #1509
Quote:
Ereshkigal kaže: Pogledaj post
Koji tip! Pa kako to nije vidio?
Barem je sve dobro završilo!


OMG
__________________
Play restart
Željezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 11:17   #1510
Quote:
Ereshkigal kaže: Pogledaj post
Opet imam pitanje - kako saznati gdje mi je karton? U par godina sma promijenila 2 ginekologa (sad sam kod treće) i karton mi se izgleda zagubio negdje po putu. Postoji li neki drugi način ili trabam te ginekologe zvati svakog pojedinačno dok ga ne pronađem?
Zovi HZZO na 0800 7979 i njih pitaj, oni ce ti reci... makar ne kuzim kako neznas kod koga ti je ostao karton

Zadnje uređivanje Megich : 09.09.2010. at 11:23.
Megich is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 16:41   #1511
Quote:
Megich kaže: Pogledaj post
Zovi HZZO na 0800 7979 i njih pitaj, oni ce ti reci... makar ne kuzim kako neznas kod koga ti je ostao karton
Pa zato jer je poznata dotična doktorica Š da zadržava kartone
__________________
Moji dečki 13.10.2009 i 30.09.2015
danci1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 18:53   #1512
Cure, pitanje.
Naime, nisam stigla prebaciti karton od Krešićke i sada sam trudna i trebam uputnice (preglede će i dalje raditi privatna) i potvrditi trudničku knjižnicu. Samo što se zadnja tri dana na telefon koji je po netu (330691) ne javlja nitko ni ujutro ni popodne. Pa, jel' netko kojim čudom zna radno vrijeme?

Vezano za Škuncu, meni ni nakon 3 požurnice HZZO nije dala karton novom liječniku. Cijela priča je trajala 2 i nešto godine
__________________
26.4.2011. stigao mali zmaj
hopeless_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2010., 18:22   #1513
Quote:
hopeless_ri kaže: Pogledaj post
Cure, pitanje.
Naime, nisam stigla prebaciti karton od Krešićke i sada sam trudna i trebam uputnice (preglede će i dalje raditi privatna) i potvrditi trudničku knjižnicu. Samo što se zadnja tri dana na telefon koji je po netu (330691) ne javlja nitko ni ujutro ni popodne. Pa, jel' netko kojim čudom zna radno vrijeme?

Vezano za Škuncu, meni ni nakon 3 požurnice HZZO nije dala karton novom liječniku. Cijela priča je trajala 2 i nešto godine
Naravno, moraš doč osobno kod nje i tražit svoj karton. Svađat se sa ludom sestrom i onda pogleda u zapisima dali si njen pacijent..a kad vidi da nisi, onda se čudi pa kako je još uvijek karton tamo
__________________
Moji dečki 13.10.2009 i 30.09.2015
danci1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 09:38   #1514
Kod prebacivanja kartona je najbolje odmah čim potpišete onaj zahtjev/suglasnost/kako li se već zova kod nove doktorice odmah sa svojim primjerkom otići kod bivše doktorice i uzeti karton osobno. U zadnje vrijeme sam dosta kartone prebacivala (svoje, djetetove, mamine) i to je nekako najbezbolniji način.
rusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 12:46   #1515
Quote:
hopeless_ri kaže: Pogledaj post
Cure, pitanje.
Naime, nisam stigla prebaciti karton od Krešićke i sada sam trudna i trebam uputnice (preglede će i dalje raditi privatna) i potvrditi trudničku knjižnicu. Samo što se zadnja tri dana na telefon koji je po netu (330691) ne javlja nitko ni ujutro ni popodne. Pa, jel' netko kojim čudom zna radno vrijeme?

Vezano za Škuncu, meni ni nakon 3 požurnice HZZO nije dala karton novom liječniku. Cijela priča je trajala 2 i nešto godine
Krešička ti radi parne dane ujutro a neparne popodne a za broj ti ne znam. najbolje ti je otić do nje jer se sestra po običaju ne javlja na telefon.
ivka25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 14:25   #1516
Quote:
ivka25 kaže: Pogledaj post
Krešička ti radi parne dane ujutro a neparne popodne a za broj ti ne znam. najbolje ti je otić do nje jer se sestra po običaju ne javlja na telefon.
Odselila je ordinaciju par metara dalje i ima novi br. telefona - 321-552. Ima i novu sestru (u odnosu na ono kada sam ja zanji put bila) koja je zaista ljubazna i korektna i fino se da s njom popričati. I lijepo mi je uzela nalaz, rekla da dođem idući dan po uputnice koje su bile spremne, objasnila mi sve ostalo. I javlja se na telefon
I jako, jako me je iznenadilo - u čekaonici su čekale samo 3 žene Svaki put kada sam ranije dolazila bilo ih je najmanje 20
__________________
26.4.2011. stigao mali zmaj
hopeless_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2010., 14:48   #1517
bila sam kod ginekologice klaudije benic salamon nedavno na 4D utz i jako sam razocarana...im aparaturu super modernu ali ocito zena ne zna ocitavat a i daje krive dijagnoze.rekla mi da ima manjak plodne vode i da beba moze imat komplikacije kao sta su retardacija,problemi sa bubrezima,jednjakom,itd. a ako nastavi voda oticat na pobacaj a 22tj trudnoce,ja sam bila gotova,sva u komi,danima nisam sebi mogla doci,da bi se na kraju ustanovilo u kbc da je plodna voda ok,beba ok nema razloga za brigu,danas bila kod svoje socij.ginek koja je isto to potvrdila.is ta sad reci?ko moze vratit meni moje zivce koje sam unistila i kako je sve to utjecalo na bebu....znam da covjek moze pogrijesit i da se svasta desava ali tako sigurno reci i prestrasit me,stvarno nemam rijeci isla sam bas kod nje iako mi oaptija nije bas pred nosom jel sam cula da u medicu nisu bas strucni i na kraju eto.....
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2010., 15:34   #1518
Žao mi je da si imala tako loše iskustvo nadam se da bebica nije osjetila tvoju brigu i da će sve biti u redu. Drago mi je da je na kraju ipak ispalo dobro i da je prvotna dijagnoza ispala netočna, eto zašto je bitno u takvim situacijama potražiti drugo mišljenje. Sretno u nastavku trudnoće!

Ja još čekam iskustva trudnica sa doktorom Uhač Zar nijedna nije tu?
Tamo neka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2010., 15:50   #1519
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
bila sam kod ginekologice klaudije benic salamon nedavno na 4D utz i jako sam razocarana...im aparaturu super modernu ali ocito zena ne zna ocitavat a i daje krive dijagnoze.rekla mi da ima manjak plodne vode i da beba moze imat komplikacije kao sta su retardacija,problemi sa bubrezima,jednjakom,itd. a ako nastavi voda oticat na pobacaj a 22tj trudnoce,ja sam bila gotova,sva u komi,danima nisam sebi mogla doci,da bi se na kraju ustanovilo u kbc da je plodna voda ok,beba ok nema razloga za brigu,danas bila kod svoje socij.ginek koja je isto to potvrdila.is ta sad reci?ko moze vratit meni moje zivce koje sam unistila i kako je sve to utjecalo na bebu....znam da covjek moze pogrijesit i da se svasta desava ali tako sigurno reci i prestrasit me,stvarno nemam rijeci isla sam bas kod nje iako mi oaptija nije bas pred nosom jel sam cula da u medicu nisu bas strucni i na kraju eto.....
očaj, mogu zamislit kako ti je bilo.

Mislim da ti Sunce ima 4D ultrazvuk, a čula sam jako dobre komentare na njihovog ginekologa.
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2010., 16:09   #1520
Quote:
Ereshkigal kaže: Pogledaj post
očaj, mogu zamislit kako ti je bilo.

Mislim da ti Sunce ima 4D ultrazvuk, a čula sam jako dobre komentare na njihovog ginekologa.
bilo mi je.....da ti ni ne kazem kako.plakala sam svaki dan,a taj dan cijelu noc nisam oka sklopila...

nema sunce zvala sam,cini mi se ni 3D,samo medico u rijeci ili pak ta u opatiji.bas me razocarala,sa takvom sigurnoscu reci tako nesto.
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:55.