Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.05.2008., 10:09   #1
Najjače izjave igrača

Ovako, hitite ovdje najbolje izjave nekih igrača, onak, koje ste zapamtili. Ovo su dvije koje sam ja zapamtio, prejake, pogotovo Kochova, pravi contro il calcio moderno:

Mihael Mikić: "Kada netko voli klub, nije bitno tko ga trenira, tko je gradonačelnik, tko je protivnik, tko je predsjednik. Tko voli Dinamo taj i ide na utakmice, pravi navijači su uvijek tu, dok šminkeri i foleri biraju utakmice na koje će ići."

Georg Koch: "Kada uđete u jedan od WC-a ispod Maksimirske zapadne tribine, kroz vonj urina osjetite miris nogometa."
__________________
No body, no murder, no problem.
UMTS is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 10:40   #2
Novinar : koja je kemiska formula leda?

Drpić: Ma nemam pojma, ma kaj me to sad pitate !

__________________
Najljepše je kad odrasteš, a ostaneš dječji stvor, pa svi misle da si velik zato što si profesor. Što si doktor od imena, stručnjak za rakete - a ne znaju da si velik zato što si dijete!
Η αγάπη δεν νικά, αλλά είναι ανίκητη.
Limačica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 16:04   #3
Ivica Olić: Drago mi je da sam napokon postigao gol nakon dugo vremena...

(nakon utakmice din-haj 2-1 1.12.2002.,a zapravo je ubacio u sredinu a vejić skrenia za 90 stupnjeva balun nogom i postigao autogol.Nisan ga nikad volia ka igrača,ne zato šta je igra u dinama,nemogu virovat da igra za hsv i reprezentaciju.momak nema mozga.)
Irriducibili is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 16:15   #4
-zasluženo smo pobjedili
-lopta je okrugla
-igra se svih 90 minuta
-protivnik je bio čvrst
-mislim da......
-pokazali smo da smo bolja momčad
-netko mora snosit odgovornost za ovo
-fali nam motivacije
-daj, gasi te lampe... igrali smo dobro, mogli smo i pobjediti

GASI LAMPE!!!!
B52 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 16:15   #5
"Nije bilo slučajno,gađao sam"-Mihael Mikić nakon onog krumpira za 2:2 protiv Zagreba u Maksimiru.prije nekih 4-5 godina je bila tekma.

"Ako zabijem gol,popet cu se na tribinu i počet tuč s Torcidom"-Igor Bišćan prije jednog derbija u Maksimiru

"mi nismo dobili premije..."-Davor Šuker na novinarsko pitanje što očekuje od sutrašnje utakmice(igrali smo s belgijom vani)
WHUFC is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 19:12   #6
jedna od najjačih izjava koje se ja sjećam je kad je Gusić izjavio za HTV

znači utakmica HAJDUK - OSIJEK
.......................6.......:.......0

novinar pita gusića što kažte na igru svog kluba...

gusić: "dobro smo se držali na terenu, ok smo odigrali"
__________________
... ja sam zauvijek mlad ...
čekič salata is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 23:15   #7
jednom davno su ronalda novinari upitali (mislim još kad je igrao za inter), "zašto niste pobjedili", a ovaj mu odgovorio "zato što smo izgubili"
looki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 11:48   #8
dobro mu je i rekao
__________________
... ja sam zauvijek mlad ...
čekič salata is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 11:49   #9
Problemi s orijentacijom u prostoru - Mark Draper: "Zelio bih igrati u talijanskoj ligi, npr. u Barceloni."

Slucaj za Freuda - Igor Tudor: "Moramo skinuti gace i cekati."

Problemi logicnog razmisljanja - Oliver Kahn: "Mi ne igramo da bismo zabili gol, nego da bismo pobijedili."

Problemi zdravog zakljucivanja - Ronaldo: "Izgubili smo zato sto nismo pobijedili."

Nerealna ocekivanja - Mark Viduka: "Ne bi me bilo briga sve i da izgubimo svaku utakmicu u natjecanju, samo da dobijemo prvenstvo."

Nesposobnost donosenja odluka - David Beckham: "Definitivno sam odlucio da cu krstiti Brooklyna, samo jos nisam odlucio u kojoj vjeri."

Nemogucnost pronalazenja pravih rijeci - Les Ferdinand: "Bio sam iznenadjen, a uvijek kazem da me u nogometu nista ne moze iznenaditi."

Problemi s koncentracijom - Lothar Matthäus: "Jako je vazno da igrac svih 90 minuta koncentrirano misli na sljedecu utakmicu."

Strah od suocavanja s istinom - Gary Lineker: "Ne postoji nista izmedju - ili si dobar, ili si los. Mi smo bili negdje izmedju."

Problemi identiteta - Reinhard Libuda: "Ja sam netko drugi."

Nerazlikovanje desnog i lijevog - Lee Hendrie: "Dobio sam gadan udarac po lijevom gleznju, ali nesto mi je reklo da se zapravo radi o desnom gleznju."

Strah od smrti - Alan Shearer: "Nikad nisam zelio otici. Ovdje sam cijeli svoj zivot, a nadam se da cu biti i nakon toga."

ST! is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 13:02   #10
mislin da je autor teme tija da stavljate o izjavama igrača koje se odnose na navijače jer je takvi i podforum al svejedno ima bisera za nasmijat se.

caniga đanki!!!
 
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 13:05   #11
"Nemam što više raditi ovdi." - by N.K. o klubu koji ga je stvorija.
Normala00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 14:01   #12
Quote:
Normala00 kaže: Pogledaj post
"Nemam što više raditi ovdi." - by N.K. o klubu koji ga je stvorija.
Ja sam započeo sa respektabilnim izjavama, ekipa sa smiješnim, a ti sad s tužnim.
A ja sam se sjetio još jedne, nije izjava, ali ono. Imao sam video na starom mobu. Mjesto radnje - Manduševac, Jelačić plac. Vrijeme radnje - poslije tekme sa osijekom, sezona 2005/2006. Totalna zajebancija, ekipa se hita u manduševac, ludnica i dolaze čale i Ćorluka, ekipa im počne skandirati a ćorluka u maniri Eve Peron pokaže ekipi da se stiša i počne "Šugava Rijeko, smrdljivi grade..."
__________________
No body, no murder, no problem.
UMTS is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 14:33   #13
Ako je kokain droga onda sam ja narkoman. Claudio Caniggia
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 14:37   #14
Ja mislim da ovo Cimirotić izvalijo:Najviše se zahvaljujem roditeljima,a posebno ocu i majki.
ŽUJA.je.zakon. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 19:38   #15
jedna od glupljih izjava je ona od turine nakon sto mu je Jelen dao gol sa 200metara "nisam ocekivao udarac"... golman koji neocekuje udarce
__________________
"Zagrebcan ne postajes porijeklom i rođenjem.. Zagrebcan postaje se samo radom i poštenjem..."
Maximus_01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 19:55   #16
Quote:
WHUFC kaže: Pogledaj post
"Ako zabijem gol,popet cu se na tribinu i počet tuč s Torcidom"-Igor Bišćan prije jednog derbija u Maksimiru
hahaha
ova je jaka

nije bas igrac al proci ce: Bozo Susec- "U nogometu je jedno bitno,a to su dvije stvari RED,RAD i DISCIPLINA
z33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2008., 01:02   #17
Da dignem malo temu iz mrtvih, lijepo sam se nasmijao, besmrtna mi je svakako izjava nekog trenera Međimurja prije par godina "Ja ne volim takve stvari iznositi u javnost ako nisam 100% siguran, ali ono je vjerojatno bio penal!" i besmrtna ćirina izjava dok je vodio Varteks ili Zagreb, ne sjećam se točno: "U HNL-u postoje dva pravila, prvo kada netko igra protiv dinama ili hajduka mora izgubiti, a drugo ako igraju dinamo i hajduk međusobno, najčešće gubi onaj koji nema podršku vlasti. - NOVINAR: kažete da je oduvijek tako, nije vam to smetalo dok ste vodili ta dva kluba? - E sine, poklonjenom konju ne gleda se u zube!"
__________________
"Ustopa si auto - 4 polja naprid, izgubija si prvenstvo na Kantridi - vrati se na početak!"
Lihtenfalner is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2008., 02:45   #18
A nažalost, ovaj zadnji komentar, kolko god smiješan bil je istinit...
Plemeniti dabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2008., 11:06   #19
Quote:
Plemeniti dabar kaže: Pogledaj post
A nažalost, ovaj zadnji komentar, kolko god smiješan bil je istinit...
Ajde, ovo je pozitivna tema na kojoj bismo se trebali nasmijati, nemoj zagušivati...
__________________
"Ustopa si auto - 4 polja naprid, izgubija si prvenstvo na Kantridi - vrati se na početak!"
Lihtenfalner is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2008., 11:56   #20
Quote:
Lihtenfalner kaže:
Ajde, ovo je pozitivna tema na kojoj bismo se trebali nasmijati, nemoj zagušivati...
A jebiga stari, bil sam na Gibboniju prije pa su me osječaji pucali


Kaj se teme tiče zna bit zanimljivo i na terenu. Prije jedno 6 godina Inter-Varteks, i sad prekršaj nedosuđeni za Varteks na Petričeviću, i kamera ga zumira, a točno je stajal pokraj mikrofona kod terena. E koje su to psovke bile sucu upućene
Plemeniti dabar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:29.