Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2009., 16:45   #21
idem samo na reprezentaciju. domaći klupski nogomet svojom kvalitetom ne zadovoljava moje apetite a i nemam neki klub kojem sam privržen. bila je slična tema nedavno...
__________________
503 Service UnavailableNo server is available to handle this request.
tomo is offline  
Old 05.02.2009., 16:51   #22
Idem na domaće utakmice zaprešićkog Intera i to već 20-ak godina...razlog je što sam tamo prošao cijelu omladinsku školu pa mi je nekako normalno da sam na tekmi kad igraju doma...išao sam i kad su još igrali u međurepubličkoj ligi bivše države, a i kad su ispali u drugu hrvatsku...

Što se repke tiče ne propuštam velika natjecanja, ali na kvale više ne idem, a pravi razlog nemam......inače dosta putujem i kad sam negdje volim otići pogledati neku utakmicu kako bih barem na kratko gledao nogomet kakav bi se trebao igrati, na stadionu kakav bi trebao biti i uz puno gledalište i to mi svaki puta barem na kratko vrati vjeru u najvažniju sporednu stvar na svijetu...
__________________
La mano de Dios... Truly, madly, deeply...
Ti si i inače jedan od boljih poznavalaca igre ovdje na forumu, ni ne čudi me što možeš vidjeti ono što drugima očito i nije tako očito! - by roby
Silvercat is offline  
Old 05.02.2009., 17:27   #23
Prestao sam ić zato što sam za dlaku izbjegao ono što se dogodilo Ex-u. Zakon je takav da je jako izraženo ono da možeš naje*at ni kriv ni dužan. I naravno zbog šuge od "izvršnog dopredsjednika" i kompletnog mu "stručnog štaba".
Duffman is offline  
Old 05.02.2009., 17:33   #24
Bolje se vidi na TV-u
__________________
They are Millwall, I don't care!
Shmulex is offline  
Old 05.02.2009., 18:07   #25
Ne idem na utakmice već neko vrijeme. Glavni razlog za to je Mamić, a kao sporedni razlog bi mogao navesti infrastrukturu koja je stvarno katastrofalna.Nije da tražim neki extra komfor. Pristojne sjedalice i krov nad glavom bi u potpunosti zadovoljilo moje kriterije za ugodno praćenje utakmice.

Ipak, bez obzira na kvalitetu lige, komfor i ciganluk u Dinamovoj upravi još uvijek budnim okom i s velikim zanimanjem pratim svaku utakmicu Dinama. Na žalost ili sreću (kako kome paše), nemam namjeru ozbiljno pratiti niti jedan klub osim Dinama, a kamoli navijati za njega.

Kako bi donekle imao uvid u igračku kvalitetu Dinama (jer je to moguće vidjeti jedino na stadionu, nikako preko TV-a), ovo proljeće namjeravam ići isklučivo na gostovanja...bit će me posvuda od Kranjčevićeve pa sve do Zaprešića, a nadam se i u Splitu.

ps. Spitka, vjerujem da nisi otvorio temu da bi čitao ove moje pizdarije, nego da bi dobio odgovor koliko je to ljudi prestalo odlaziti na utakmice zbog "pomahnitalih huligana"?!....Ja osobno nisam, a iskreno, ne poznajem ni jednu osobu koja je to navela kao razlog.
Beetlejuice is offline  
Old 05.02.2009., 18:08   #26
idem povremeno na tekme lokalnih niželigaša u kojima mi igra par frendova, kad stignem i kad mi se da. Idem ponekad gledat Pomorac u Kostrenu. Ne idem na utakmice Rijeke jer ne simpatiziram Rijeku, a dobrog nogometa nema, ili ima vrlo malo. Da živim u Splitu išao bih češće na Hajduka, iako ne stalno, jer liga jednostavno nije poštena, i Hajduk i Dinamo će češće nego rjeđe dobit tamo neki penal ili ofsajd u korist, iako su već a priori jači od konkurencije, s čim nemam problem, jer jebiga, tko je jači taj tlači, ali daj barem tlači pošteno.

Ovako idem na Kantridu svaki treći put kad Hajduk dođe, kad mi se ide. Redovito ne idem zbog prljavih poslova u HNL-u, opraštanja poreza prvoligašima prije nekoliko godina iako se normalnim ljudima ne može i neće oprostit ni krivo parkirani auto a kamoli porez, ne idem zbog lošeg nogometa - jer me jednostavno ne zanima kako će šetači u Dinamu dobit šetače u Osijeku ili Rijeci ili Hajduku, to više nije nogomet.

Odrastao sam gledajući Hajduka u 90tima, kod mene doma je uvijek postojao samo Hajduk, ali meni se na tekme ne ide, radije ću ić pogledat frendove u nižim ligama i otić na pivu s njima nakon toga i vratit se doma i pogledat Roma - Cagliari ili Aston Villa - Arsenal.
Nimoy is offline  
Old 05.02.2009., 18:16   #27
Ja idem na tekme,jer većinom igram na njima.
Naravno regionalna liga.

Ponekad odem pogledati BiH na Bilinom Polju.
Ali kad te pokradu kod kuće i i utakmica se produži dok Španjolci ne dadnu gol,ogadi ti se.
nar.kO is offline  
Old 05.02.2009., 18:46   #28
Idem sve manje.

Uglavnom zbog Mamića, usput treba spomenut i govno od nogometa i još veće govno od stadiona.

Ove godine ni jedna domaća tekma.
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 05.02.2009., 19:21   #29
glavno da otvaranje teme ne navodi na zaključke

inače, s hnl topica:
Quote:
barhan kaže: Pogledaj post
po meni je najponižavajući element HNL-a sam odnos igrača prema svemu tome.. posvemašnja nezainteresiranost za utakmice u ligi (uglavnom dinamo) i igra samo da se negdje prodaju (slučaj Anas). dodajmo tome neprofesionalan život (pijanke, itd.), slabe treninge itd. dobijemo sliku nezainteresiranih đilkoša na blatnjavoj tratini, koji već u 70. minuti crkavaju i vuku se ko krepane mačke.

jebiga, ako njima nije stalo, vrijeđa me očekivanje da je meni stalo
dodao bih tu još i mamića i svašta-nešto sitno, al to je uglavnom to.
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.

Zadnje uređivanje barhan : 05.02.2009. at 19:29.
barhan is offline  
Old 05.02.2009., 19:31   #30
uglavnom na domaće hajduka, više zbog zdrave zajebancije i ekipe, za kvalitetan nogomet imam kabelsku doma. na repku teško, rijetko je viđamo u ovim krajevima.
__________________
inspiracija
Kid A is offline  
Old 05.02.2009., 19:35   #31
Mamić. Sad nakon one šeme da nam je Europa uvela granice sa Srbima, uvjeren sam da definitivno neću kročit na maximir dok je on tamo.

Ali, vidim da dosta ekipe navodi da (inače) ide zbog atmosfere, a da ih jebe (ne)kvaliteta, komfor...

Mene ne jebe ništ, ja sam totalno lud za nogometom. Igrao sam ga relativno kvalitetno, još uvijek pokušavam igrat mali nogomet, treniram kog god me oće slušat, i mogu gledat nogomet gotovo neprekidno, neovisno o uvjetima, amosferi, kvaliteti, stolicama, stadionu.
Santana is offline  
Old 05.02.2009., 19:36   #32
ja san u zadnjih 6-7 godina bija na 90 % hajdukovih utakmica na poljudu...a iden iz jednostavnog razloga jer volin hajduk....
__________________
...šaka suza, vrića smija
ća je život vengo fantazija...
ST_31 is offline  
Old 05.02.2009., 19:43   #33
U zadnje vrijemerijetko ili skoro nikako na prvoligaške utakmice (Hajduka, jel) i to uglavnom zato jer se poklopi da se meni nekad ne da, nekad se nađe ekipa za ić, anekad utakmica sama po sebi obećaje da će biti zabavno koliko i hrvatski sit-comovi pa se radije preskoči.
Fenomen je u tome da ako ljude pitaš hoće li na Hajduka uglavnom se premišljaju, ali pitaj hoće li na Solin-Junak i odmah ti se 10 ljudi javlja Tako da se na kraju uglavnom uvijek završi na niželigaškim ili juniorskim utakmicama.

Quote:
Beetlejuice kaže: Pogledaj post
ps. Spitka, vjerujem da nisi otvorio temu da bi čitao ove moje pizdarije, nego da bi dobio odgovor koliko je to ljudi prestalo odlaziti na utakmice zbog "pomahnitalih huligana"?!....Ja osobno nisam, a iskreno, ne poznajem ni jednu osobu koja je to navela kao razlog.
Također. Ljudi su ili zasićeni "kvalitetom" lige i klubova ili im je dopizdila cijela ta priča oko hrvatskog nogometa gdje 10 ljudi vrti pare, smije se ostalima, a sve to dok naši klubovi u europi izvlače deblji kraj (iz šupka).
A oni rijetki koji kažu da ne idu zbog huligana su bili možda na 2-3 utakmice, a za "problem" su čuli s televizije.
nero is offline  
Old 05.02.2009., 21:12   #34
Ja ne idem jer Đus ne ide.
6ar is offline  
Old 05.02.2009., 23:13   #35
idem na 10-15ak godisnje i isao bi i vise al daleko mi st za svaku,a i nema se uvijek para jer treba fax platit itd...liga je kakva je,nasa je,a ici cu dok mi netko ne polomi noge ili ne dobim zabranu,a to znaci vjerovatno nikad mada vise ne moras bit hool da popusis zabranu,ultras liberi!
euskal is offline  
Old 05.02.2009., 23:14   #36
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
zbog Mamića

isto
__________________
da bar
ko? is offline  
Old 06.02.2009., 03:00   #37
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
bio jednom na "pravoj" utakmici i nikad više... tu sam vidio sve, i odvođenje navijača sa tribina, i međusobno lemanje ispod tribina, i lov domaćih navijača na gostujuće, i cipelarenje njih dvadeset junačina na jednoga...

ne idem na utakmice sve dok postoji mogućnost da se takvo nešto ponovi...
Ne znam jel bi plakao ili se smijao kad ovo procitam.

To je inace jedna od tipicnih police brutality tekmi za vrijeme vladavine krivoustog. Na jugu BBB under 18 reprezentacija pusi pendrecenje u onom prolazu ispod tribina od vrlo brojne i vrlo nabrijane interventne dok cijeli stadion (25k ljudi ) vice 'Dinamo, Dinamo', Franjo pederu i slicne uspjesnice a sef drzave dijeli medalje osvajacima kupa (Dinamo dobio 2-1 a u varazdinu isto dobio, mislim 1-0).
Nisam 100% siguran ali nekako me vuce da bas na toj tekmi branjen transparent Dinamo Svetinja na istoku, neka me netko ispravi ako to nije istina.
Stvarno ne znam di si to vidio lov domacih na gostujuce ali vjerujem ti da si vidio dvadeset 'junacina u plavom' kako se izivljavaju na djeci koja nisu bila dovoljno brza da zbrisu na vrijeme.

Inace na tekme idem koliko mi priroda posla dopusti a cesto doma na istok povedem zenu, sogoricu i sve ostale kojima se da pogledat tekma.
Na gostovanja idem bez zene
__________________
You don't need a weather man, To know which way the wind blows
It's all right to say things can only get better, If you haven't just lost your brand new sweater
Peterpunk is offline  
Old 06.02.2009., 07:48   #38
iden na sve utakmice hajduka doma i oko 10-12 gostovanja po sezoni. i ić ću vjerojatno zauvik ili do zabrane. na reprezentaciju iden manje uglavnom doma a bija u engleskoj i na prvenstvima. oni me manje privlače zbog markovića . na hajduka vodin i dicu kad nije derby i to na sjever (ženu ne). kako dosta putujen onda volin pogledat i utakmice po evropi mada me osim liverpoola niko ne zanima uopće. e sad se spreman za anfield za misec dana i eto .
nerede san doživija ali mislin da je to zanemarivo za broj utakmica koje san gleda. nereda se ne bojin jer me ima nisan baš mali a o zakonu o navijačima mislin sve najgore i mislin da smo mi tu nemočni jer politika drži sve u svojim rukama .
__________________
rođen sam u Splitu , popuši mi kitu
cialtrone is offline  
Old 06.02.2009., 10:14   #39
Prestao u potpunosti ići na utakmice u Hrvatskoj ove godine. Glavni razlog Mamić, osim toga odnos i postupanje policije i stanje na stadionu.
riche is offline  
Old 06.02.2009., 10:54   #40
Jebate, već nas je desetak kaj nejdemo zbog Mamića.

Možda da Džurdža razmisli o uvođenju nekog zakona koji bi se za njega pobrinuo?
Santana is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:42.