Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Pogledaj rezultate ankete: Zelite li zivjeti u socijalizmu bez vjere i nacionalizama?
Da, svakako! 13 25.00%
Da, ali da bude i kapitalizma kao u SFRJ! 12 23.08%
Ne znam! 1 1.92%
Nikako! 26 50.00%
Glasovatelji: 52. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2017., 22:51   #3241
Quote:
elninjo7 kaže: Pogledaj post
Najmanji je problem njegova greška. Ta njegva sulda ideja o bacanju državnog novaca i užasno koršteneje radne snage i kako su to neki branili je problem.

Nevjerojatna je sramota da osoba koja nešto takvo predloži predaje na eknomskom fakultetu.

Da smo imali Chicago boyse po fakultetima, raznim institutima i da smo napravili lustraciju odmah nakon nastanka RH ne bi bili najzostaliji u EU.
Zapošljavanje u državne službe je i dalje prisutno, bez da to on predlaže.

p.s.
da se malo vratimo na onaj krivi izračun PDV i koliko ti država uzme kad kupiš neki proizvod,

ako je maloprodajna cijena 100 kn (Nabavna + PDV) država ti od toga uzme 20 kn PDV-a
ali da bi ti to kupio morao si zaradti plaću a na nju , jer dolazi iz bruta, platio 25 % pDV.
Tako u konačnici za nešto što košta 100 kn država ti je uzela (proizvod + plaća) 25 kn na ime PDV
tako da kad izračunaš sve što ti država uzme na ime PDV ispada da je Lovrinović u pravu kad od maloprodajne cijene odbija 25 %

Moćna je tržišna ruka ali državna još moćnija
#kocar# is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 23:52   #3242
Nova sjajna ideja iz sindikalne kuhinje: Zabranama i regulacijama do potpune zaposlenosti

Prema pisanju portala Direktno, predstavnici sindikata su predložili Vladi zabranu rada studenata i učenika smatrajući da u cijeloj priči najviše pate osobe koje ne mogu naći stalno zaposlenje jer se studenti i učenici koriste kao jeftina radna snaga.

http://www.liberal.hr/clanak.php?id=901

Koje su to štetočine, koliko su štete napravili...
__________________
Atlas network, spasi nas !!!
elninjo7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 22:31   #3243
Darko Polšek je libertarijaski uhljeb.
Harry Haller is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 01:16   #3244
Quote:
elninjo7 kaže: Pogledaj post
Nova sjajna ideja iz sindikalne kuhinje: Zabranama i regulacijama do potpune zaposlenosti

Prema pisanju portala Direktno, predstavnici sindikata su predložili Vladi zabranu rada studenata i učenika smatrajući da u cijeloj priči najviše pate osobe koje ne mogu naći stalno zaposlenje jer se studenti i učenici koriste kao jeftina radna snaga.

http://www.liberal.hr/clanak.php?id=901

Koje su to štetočine, koliko su štete napravili...
Članak je obično smeće-spam

Liberali bi najrađe da nema sindikata i da se sva produktivnost postiže smanjenjem plaća a tvrditi da su sindikalci krivi za gubitak 100 000 radnih mjesta , graniči sa idiotizmom.
Kao da sindikalisti otvaraju ili zatvaraju radna mjesta
Činjenica je da mnogi poslodavci zloupotrebljavaju studenske povlastice i zapošljavaju "studente" tamo gdje bi trebali zaposliti stalnog radnika.
Osobno znam za nekoliko i to poznatih firmi, koje redovito i godinama upošljavaju "studente" jer tako izbjegavaju plaćanje doprinosa.
#kocar# is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 02:59   #3245
Quote:
#kocar# kaže: Pogledaj post
Članak je obično smeće-spam

Liberali bi najrađe da nema sindikata i da se sva produktivnost postiže smanjenjem plaća a tvrditi da su sindikalci krivi za gubitak 100 000 radnih mjesta , graniči sa idiotizmom.
Kao da sindikalisti otvaraju ili zatvaraju radna mjesta
Činjenica je da mnogi poslodavci zloupotrebljavaju studenske povlastice i zapošljavaju "studente" tamo gdje bi trebali zaposliti stalnog radnika.
Osobno znam za nekoliko i to poznatih firmi, koje redovito i godinama upošljavaju "studente" jer tako izbjegavaju plaćanje doprinosa.
Zanimljivo, prvi kojemu je to pošlo za visoko uzdignutom rukom bio je - glavom i brčićem - Adolf Hitler.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 13:17   #3246
Quote:
#kocar# kaže: Pogledaj post
Članak je obično smeće-spam

Liberali bi najrađe da nema sindikata i da se sva produktivnost postiže smanjenjem plaća a tvrditi da su sindikalci krivi za gubitak 100 000 radnih mjesta , graniči sa idiotizmom.
Kao da sindikalisti otvaraju ili zatvaraju radna mjesta
Činjenica je da mnogi poslodavci zloupotrebljavaju studenske povlastice i zapošljavaju "studente" tamo gdje bi trebali zaposliti stalnog radnika.
Osobno znam za nekoliko i to poznatih firmi, koje redovito i godinama upošljavaju "studente" jer tako izbjegavaju plaćanje doprinosa.
Tko je ospravao da poslodavci doista zapošljvaju studente jer im je jeftnije ?

Da, sindikati su beskorsni za ukupno društvo u modernim kako tako razvijenim zemljama. Oni su korisni za društvenu skupinu za koju lobiraju(kod nas su glavni državni sinkdati), a i tu često mogu biti korisni privremno dok njihove akcije ne izazovu dugorčni gubitak i zaostajanje cijele zemlja pa i štićeni radnici zapravo izgube kad se krenu rezati uhljebi.

Da su svi u sinduktu i svi kolektivno pregovraju o plaći samo bi se dogdila inflacija bez da se tim sindukalnim radncima podigao standard, a mogao bi znatno opasti radi međunarodne konkuretnosti koja bi dosta pala pa bi blio puno više nezaposlenih.

Jer radnici su ujedno i kupci kojima bi troškovi usluga i proizvodii narasli pa ne vi vidli korist od rasta plaće. To zaborave uvijek socijalisti. Pošto su ljudi invdudulaci sa različtim spobnostima uvijek je dobar nagrađivati posebni doprinos rezultatima tvrtke.

Ovako imaš jedan dio društva koji je pod posebnim privilegijama i stvara barijere nezposlenim ljudima otežvajući otvranje novih poslova lobiranjema za zakon o minmalnoj plaći gdje oni iskusniji i produktvniji radnci ne mogu imati jeftiniju konkureciju u smislu plaće, a koja nije pojedničano toliko produktivna, lobiraju za zakone kojima je teško otpuštati radnike što se održava na nezaposlnost i tržište ne može normalno regirati na signale i želje kupaca.

Stoga sinkdate ne štite radnike kao neku ukupnu društvenu skupinu jer jednostavno ne mogu štiti cijelo društvo jer radnici su ujedno i kupci kao što sam objasnio nego služe samo onim društvenim skupnima za koje lobiraju.

Oni su zapravo glavni neprijatelji svih nezaposlenih u praktično cijelom svijetu.

U konkretnom slučaju, krivci su za preveliko porezno optrećenje i status svetih krava koje imaju državni zaposlenici, a sad bi još zabranili rad i produktvnosti, izvor prihoda za hrvatskog radnika i poslodvaca koja se možda neće dogditi po cijenma koju su fiksirane njihovim lobiranjem nego se jedino taj rad može isplatiti ako rade studenti ili one skupine koja slobodno mogu pregovarati o cijeni rada bez da se sindukati petljali u tržište.

btw. ja snidikate ne bih zabranjvao, da mi to netko ne stavi u usta. Samo ne bih sindikalno organziranje štito nikakvim zakonima zbog njihovog štetnog utjecaja na nezaposlene, mlade ljude bez puno iskustva i cijelo društvo.
__________________
Atlas network, spasi nas !!!
elninjo7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 16:39   #3247


Daj objasni to ljudima u Skandinaviji.
Eto ljudi imaju izrazito jake sindikate već sedamdesetak godina.

Jadnici ni ne znaju koliko su zaostali
lijencina1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 18:19   #3248
Quote:
lijencina1 kaže: Pogledaj post


Daj objasni to ljudima u Skandinaviji.
Eto ljudi imaju izrazito jake sindikate već sedamdesetak godina.

Jadnici ni ne znaju koliko su zaostali
A šta ću im objasniti ? Da je minimalna plaća genralno govoreći loš instrument ? Da je bitan protok radne snage ?

U skandnaviji to znaju. Objasni ti to našim sindikatima.

Ostaje jednostvna činjenica i prljava tajna naših državnih sindikalista. Da svi zaposlenci pregovaraju kolektivnu plaću kao oni njihov "uspjeh" ne bi pomogao njihovim članovima. Ako se i drugim radincima povećaju plaće njima se ne povećava kupovna moć jer im rastu troškovi.

Znači ukupnom društvu sindikati u modernoj državi nemogu baš pomoći, a uglavnom su veliki problem i generator nezapolnosti tamo gdje su se izborili za prevelike minimalne plaće, prevelike plaće državnom sektoru ili jako otežali normalan proces otpuštanja.


Zrelost sindikalista nije baš na razini skandinavije u svijetu nego su često besrmani u blokiranju šanse za zaposlenje drugih ljudi koje doživljavaju kao konkurenciju.
__________________
Atlas network, spasi nas !!!
elninjo7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 18:31   #3249
Quote:
elninjo7 kaže: Pogledaj post
A šta ću im objasniti ? Da je minimalna plaća genralno govoreći loš instrument ? Da je bitan protok radne snage ?

U skandnaviji to znaju. Objasni ti to našim sindikatima.

Ostaje jednostvna činjenica i prljava tajna naših državnih sindikalista. Da svi zaposlenci pregovaraju kolektivnu plaću kao oni njihov "uspjeh" ne bi pomogao njihovim članovima. Ako se i drugim radincima povećaju plaće njima se ne povećava kupovna moć jer im rastu troškovi.

Znači ukupnom društvu sindikati u modernoj državi nemogu baš pomoći, a uglavnom su veliki problem i generator nezapolnosti tamo gdje su se izborili za prevelike minimalne plaće, prevelike plaće državnom sektoru ili jako otežali normalan proces otpuštanja.




Zrelost sindikalista nije baš na razini skandinavije u svijetu nego su često besrmani u blokiranju šanse za zaposlenje drugih ljudi koje doživljavaju kao konkurenciju.
Pa imaš vrhunsku fleksibilnost radne snage

Slavonija i drugi dijelovi Hrvatske su se praktično iselili u "promjeni radnog mjesta"

Masovno odlaze u Skandinaviju, Njemačku, Irsku .......

Tamo i pored činjenice da su im plaće višestruko veće, nema problema sa produktivnošću i visokom cijenom rada. :klap:
#kocar# is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 18:33   #3250
Quote:
elninjo7 kaže: Pogledaj post
A šta ću im objasniti ? Da je minimalna plaća genralno govoreći loš instrument ? Da je bitan protok radne snage ?

U skandnaviji to znaju. Objasni ti to našim sindikatima.

Ostaje jednostvna činjenica i prljava tajna naših državnih sindikalista. Da svi zaposlenci pregovaraju kolektivnu plaću kao oni njihov "uspjeh" ne bi pomogao njihovim članovima. Ako se i drugim radincima povećaju plaće njima se ne povećava kupovna moć jer im rastu troškovi.

Znači ukupnom društvu sindikati u modernoj državi nemogu baš pomoći, a uglavnom su veliki problem i generator nezapolnosti tamo gdje su se izborili za prevelike minimalne plaće, prevelike plaće državnom sektoru ili jako otežali normalan proces otpuštanja.


Zrelost sindikalista nije baš na razini skandinavije u svijetu nego su često besrmani u blokiranju šanse za zaposlenje drugih ljudi koje doživljavaju kao konkurenciju.
Minimalna plaća je obično instrument radničkog zakonodavstva.
Ne brkati kruške i jabuke.
lijencina1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 18:50   #3251
Nema nikakvih argumenata za socijalizam i to govorim kao konkurentan radnik u javnom sektoru koji radi 48 sati tjedno za cca 3000 Kn. Uhljebi su meni izračunali satnicu na 168 na mjesec (pon-pet 8 h) ne znam kako kada se radi 40 sati tjedno fiksnog mjeseca bez prekovremenih što je 160 kako bi opravdali loše izračunatu isplatu i to u firmi koja želi štititi Agrokor. Uvjeravaju me u točnost svojeg izračuna i govore protiv kapitalizma kao nećemo se mi sa ovim kapitalističkim državama a tamo radnik boljep laćen jer oni su imperija i da pogledam što su sve radili krozp povijest Austrija,Njemačka ali evo tu su oni,socijalisti koji potplaćuju randike dok filozofiraju o kapitalizmu. Ne laje pas radi sela,da se uvede kapitalizam salonski ljevičari bi trebali konačno nešto raditi,ovako stopiraju slobodan izbor monopolom javnog sektora koji je katastrofa za konkurentne radnike. Kancelarije su pune anti-kapitalističkih crvenih buržuja a u pogonu fali radna snaga. Tu radim samo da dobim iskustva a onda za par godina idem na eksploataciju u kapitalistički svijet za 2500e.

Zadnje uređivanje Detektor : 20.08.2017. at 19:02.
Detektor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 19:03   #3252
Quote:
Detektor kaže: Pogledaj post
Nema nikakvih argumenata za socijalizam i to govorim kao konkurentan radnik u javnom sektoru koji radi 48 sati tjedno za cca 3000 Kn. Uhljebi su meni izračunali satnicu na 168 ne znam kako kada se radi 40 sati tjedno što je 160 kako bi opravdali loše izračunatu isplatu i to u firmi koja želi štititi Agrokor. Uvjeravaju me u točnost svojeg izračuna i govore protiv kapitalizma kao nećemo se mi sa ovim kapitalističkim državama a tamo radnik boljep laćen jer oni su imperija i da pogledam što su sve radili krozp povijest Austrija,Njemačka ali evo tu su oni,socijalisti koji potplaćuju randike dok filozofiraju o kapitalizmu. Ne laje pas radi sela,da se uvede kapitalizam salonski ljevičari bi trebali konačno nešto raditi,ovako stopiraju slobodan izbor monopolom javnog sektora koji je katastrofa za konkurentne radnike. Kancelarije su pune anti-kapitalističkih crvenih buržuja a u pogonu fali radna snaga. Tu radim samo da dobim iskustva a onda za par godina idem na eksploataciju u kapitalistički svijet za 2500e.
Zbog čega radiš u javnom sektoru i zašto u "socijalizmu" stjećeš radno iskustvo, zašto se odmah ne zaposliš u realnom/privatnom za višestruko veću plaću, 2500 eurea.

Ili su i naši poduzetnici/vlasnici crveni buržuji koji rade u kancelarijama a tebe iskorištavaju 48 sati tjedno za 3000 kn.
#kocar# is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 19:04   #3253
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Zanimljivo, prvi kojemu je to pošlo za visoko uzdignutom rukom bio je - glavom i brčićem - Adolf Hitler.
Smanjio je nezaposlenost na nula. Toliko su se uplašili Njemačke da su još 33 odma nakon dolaska Hitlera stavili bojkot na njihove proizvode: http://magneettimedia.com/wp-content...many.jpg?t=123 jer njihove infekcija zvana komunizam nije mogla više živjeti na grbači njemačkog proletera. Evo videa obraćanja radnicima:

http://www.youtube.com/watch?v=tVKA8K3uoQ0

To se zove radnička partija. Naravno da uhljebe koji se bore za moja prava dok crkavam na poslu treba maknuti pod imenom sindikati jer štite sebe a ne radnike.

Tko štiti radnika by Milton Friedman:

http://www.youtube.com/watch?v=7P8wm16y4hA

Zadnje uređivanje Detektor : 20.08.2017. at 19:15.
Detektor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 19:14   #3254
Quote:
Detektor kaže: Pogledaj post
i
Tko štiti radnika by Milton Friedman:

http://www.youtube.com/watch?v=7P8wm16y4hA
Da nije Pinochet

A čiku Miltona i njegovu teoriju praksa demantira

Kad se za jednog radnika pojave dva radna mjesta, oraniziraju se u nekoj pripizdini ratne igrice a stanovnike pozove da dođu .

Trumpa mediji silom žele prikazati kao idiota(možda i je), no on je ipak dobio izbore i ameri su glasali za njega a ne za etablišmentu dragu Klintonicu.

I dobio je toliko glasova na dva obećanja

da će izgraditi zid prema Meksiku(useljavanju) i vratiti proizvodnju u SAD

Zadnje uređivanje #kocar# : 20.08.2017. at 19:28.
#kocar# is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 19:30   #3255
Quote:
#kocar# kaže: Pogledaj post
Ili su i naši poduzetnici/vlasnici crveni buržuji koji rade u kancelarijama a tebe iskorištavaju 48 sati tjedno za 3000 kn.
I oni su većinom,pa tako su nastali prvi kapitalisti u Hrvatskoj. I to je argument protiv kapitalizma? Pustimo strane firme u državu da pojedu ove domaćih kapitalista i problem riješen. Javni sektor je prevelik,ja radim nešto korisno u njemu i bio sam koristan u privatnom sektoru gdje imam više isksutva a ja bi rađe da imam širok izbor privatnih firmi umjesto monopolisitčkog položaja državne firme koja preplaćuje ne radnike već uhljebe i kada socijalisti govore o gušenju randičkih prava,privatizaciji oni ne zastupaju konkurentne randike u javnom sektoru već sebe. Ti ne možeš birati puno gdje su javne firme kada normalno one blokiraju slobodu izbora radnika u privatnim firmama. Znaš kako je u Njemačkoj? Država ti plati školovanje za konkretno zanimanje pa možeš imati više zanimanja,kapitalist plati praktikanta koji ima veću plaću nego randik u Hrvatskoj. U Hrvatskoj ne dobiš plaćenu praksu,socijalizam guši učenje u korporacijama npr. imao sam slučaj kad sam išao u školu da se škola bunila na privatnu firmu što nas naučava pa je ona uzela monopol prakse koja nije bila plaćena a državni profesor mi je dao goru ocjenu samo zato što ja imam doktorski rukopis za dnevnik.
Detektor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 19:42   #3256
Quote:
#kocar# kaže: Pogledaj post

da će izgraditi zid prema Meksiku(useljavanju) i vratiti proizvodnju u SAD
Izgradnja zida mu neće pomoći kada do 2060. euro-ameri postaju manjina brojčano što znači da će socijalizam zahvatiti SAD i to će biti propast Amerike. Već sad se miču južnjačke zastave generala Leea i bijele nacionaliste proglašava teroristima (a bore se za principe na kojima je Amerika izgrađena bez kojih niti ne bi bilo SADa)što će biti za par desetljeća bojim se i pomisliti kada će početi priče o bijeloj privilegiji i društvenoj nepravednosti intenzivnije. Dakle koncentracija socijalizma me uopće ne čudi čak i kod Trumpa koji je samo korisna gojska budala u rukama judaizma. Želi kuhati ratove sa Sjevernom Korejom da pogine što više najboljih pojedinaca koji bi se trebali boriti za interese kapitalizma,principe na kojima je Amerika izgrađena dakle odstranjivanjem socijalista onda su to bili indijanci danas si miksem europljana i indijanaca dobio Meksikance koji divljaju na granici da bi se iz džungle napravila civilizacija.
Detektor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 20:06   #3257
Quote:
Detektor kaže: Pogledaj post
I oni su većinom,pa tako su nastali prvi kapitalisti u Hrvatskoj. I to je argument protiv kapitalizma? Pustimo strane firme u državu da pojedu ove domaćih kapitalista i problem riješen. Javni sektor je prevelik,ja radim nešto korisno u njemu i bio sam koristan u privatnom sektoru gdje imam više isksutva a ja bi rađe da imam širok izbor privatnih firmi umjesto monopolisitčkog položaja državne firme koja preplaćuje ne radnike već uhljebe i kada socijalisti govore o gušenju randičkih prava,privatizaciji oni ne zastupaju konkurentne randike u javnom sektoru već sebe. Ti ne možeš birati puno gdje su javne firme kada normalno one blokiraju slobodu izbora radnika u privatnim firmama. Znaš kako je u Njemačkoj? Država ti plati školovanje za konkretno zanimanje pa možeš imati više zanimanja,kapitalist plati praktikanta koji ima veću plaću nego randik u Hrvatskoj. U Hrvatskoj ne dobiš plaćenu praksu,socijalizam guši učenje u korporacijama npr. imao sam slučaj kad sam išao u školu da se škola bunila na privatnu firmu što nas naučava pa je ona uzela monopol prakse koja nije bila plaćena a državni profesor mi je dao goru ocjenu samo zato što ja imam doktorski rukopis za dnevnik.
A koje to javne firme blokiraju privatni sektor ??
Da nisu Hrvatske šume, HEP ili HZZO ?

Pa kad je praktikant kod kapitalista više plaćen zašto onda svi žele steći praksu u "socijalizmu" i naučiti socijalistički način rada, da bi onda radili kod kapitaliste , na kapitalistički način.

Čudna neka rabota i logika
#kocar# is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 20:09   #3258
Quote:
Detektor kaže: Pogledaj post
Izgradnja zida mu neće pomoći kada do 2060. euro-ameri postaju manjina brojčano što znači da će socijalizam zahvatiti SAD i to će biti propast Amerike. Već sad se miču južnjačke zastave generala Leea i bijele nacionaliste proglašava teroristima (a bore se za principe na kojima je Amerika izgrađena bez kojih niti ne bi bilo SADa)što će biti za par desetljeća bojim se i pomisliti kada će početi priče o bijeloj privilegiji i društvenoj nepravednosti intenzivnije. Dakle koncentracija socijalizma me uopće ne čudi čak i kod Trumpa koji je samo korisna gojska budala u rukama judaizma. Želi kuhati ratove sa Sjevernom Korejom da pogine što više najboljih pojedinaca koji bi se trebali boriti za interese kapitalizma,principe na kojima je Amerika izgrađena dakle odstranjivanjem socijalista onda su to bili indijanci danas si miksem europljana i indijanaca dobio Meksikance koji divljaju na granici da bi se iz džungle napravila civilizacija.
Eto , nahebali ameri od socijalista Trumpa koji hoće izgraditi zid da odbrani kapitalistička radna mjesta u SAD.
U EU je to drukčije, Merkelica pozove i evi ti koji mijun Afganistanaca, Sirijaca, Iračana koji se odazovu tom pozivu.
Samo mađar Orban (i još neki) zahebava sa nekom žilet-žicom i neće ni jednog od pozvanih
#kocar# is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 20:22   #3259
Čini m ise da sam sve objasnio i neda mi se ponavljati ali komentirat ću ovo.

Quote:
#kocar# kaže: Pogledaj post
Samo mađar Orban (i još neki) zahebava sa nekom žilet-žicom i neće ni jednog od pozvanih
Evo linkova:

http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/u-s...-43-posto.html

Usporavanjem imigracije on neće spriječiti divlji proleter koji premašuje pitomi proleter. Komunisti slave takve ako pratiš malo što pišu zato i režu žice jer njihove ideje se mogu ostvariti jedino preko terorizma.

http://www.tjedno.hr/bijelci-iz-cije...-traziti-spas/

Znači ovo su linkovi nepristranih medija i neće te zabrana imigracije u SAD spriječiti od diivljih ispada protiv kapitala i terorizma kada njegov plan nije koncentriran na problem kako zaustaviti pad popuacije europljana baš kao niti naših političara. Svi mi bilo da smo radnici,bilo da smo viša klasa ćemo postati krivi što imamo privilegiju boljeg života i morati ostati bez ičega u ime redistribucije da bi buduće bračne veze loših pojedinaca sa došljacima bile namirene. To će prvo osjetiti radnici,zatim će nastati kaos u firmama jer neće biti nikakve organizacije i kud će bježati dok neće imati kamo?
Detektor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 20:29   #3260
Quote:
Detektor kaže: Pogledaj post
Smanjio je nezaposlenost na nula. Toliko su se uplašili Njemačke da su još 33 odma nakon dolaska Hitlera stavili bojkot na njihove proizvode: http://magneettimedia.com/wp-content...many.jpg?t=123 jer njihove infekcija zvana komunizam nije mogla više živjeti na grbači njemačkog proletera. Evo videa obraćanja radnicima:

http://www.youtube.com/watch?v=tVKA8K3uoQ0

To se zove radnička partija. Naravno da uhljebe koji se bore za moja prava dok crkavam na poslu treba maknuti pod imenom sindikati jer štite sebe a ne radnike.

Tko štiti radnika by Milton Friedman:

http://www.youtube.com/watch?v=7P8wm16y4hA
Nije baš na nulu, ali smanjo je nezaposlenost. I usput poprilično smanjio plaće, zabranio sindikate i štrajkove, uveo radnu obavezu, pojačao papirologiju do apsurda (time i broj birokrata), a odmah po dolasku na vlast počeo graditi logore u kojima je pobio ili/i izmaltretirao gomilu Nijemaca.

Uopće me ne čudi da mu se diviš.

A partija mu je bila radnička u istoj mjeri u kojoj je Sjeverna Koreja demokratska.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:45.