Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2011., 00:47   #21
Quote:
Balbina kaže: Pogledaj post
Po sadržaju mi se čini da je ova srija puno bolja od Terese.
Kako za koga, ja samo znam da ne gledam, šta zbog nedostatka vremena, šta zbog protagonista i ostatka ekipe, Teresa već može
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 00:52   #22
Quote:
megan2711 kaže: Pogledaj post
Kako za koga, ja samo znam da ne gledam, šta zbog nedostatka vremena, šta zbog protagonista i ostatka ekipe, Teresa već može
Ma meni su još protagonisti odlični, zbog njih se koji put i isplati pogledati, ali ostali pogotovo negativke. nemam živaca 182 epizode trpiti Rocio Banquels i Jessicu Coch koja ima identičnu ulogu kao u Mi pecadu.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 00:57   #23
Quote:
šajeta kaže: Pogledaj post
STD nije ni do koljena CME, što jest jest!
lucero i colunga su mi bili ok, ali bilo je nepotrebno puno praznoga hoda i dosadnih epizoda..
Bas tako i mene je dosta razocarala STD i nije ni do koljena CME-u
jedva cekam da pocne bas se veselim Silvii i Juanu predobar par
__________________
Ximena Navarrete & William Levy for People En Español ♥♥♥

When calls the Heart - Jack proposes Elizabeth ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 01:10   #24
Quote:
Paloma Negra kaže: Pogledaj post
Ma meni su još protagonisti odlični, zbog njih se koji put i isplati pogledati, ali ostali pogotovo negativke. nemam živaca 182 epizode trpiti Rocio Banquels i Jessicu Coch koja ima identičnu ulogu kao u Mi pecadu.
Razumijemo se

Ovu boldanu naočito, makar ova do nje niti ne zaostaje
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 01:12   #25
Nema teoretske šanse da provirim ovo, dovoljni su mi bili grozomorni klipići po youtube Silvač, better luck next time.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 01:13   #26
@balbina: Možda CME po sadržaju jest bolja od Terese, ali ju nikako ne bih mogao stići gledati, a ne da mi se gledati prejo neta. Teresa je u boljem terminu i usto idu po dvije epizode pa je radnja brža, a čujem samo pohvale na nju. Tako da ništa od CME.

@Paloma: Slažem se s tobom
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 01:17   #27
Ja sam se zasitila duplih epizoda dobro ce mi doci jedna dnevno
i napokon da vidim entradu i salide koje nikako nema na Novoj
a sto se tice termina tu su negdje
CME je u 12.30 a Teresa u 13 sati....

Meni je cast puno bolji nego u Teresi tamo nema nikoga
ko mi se svidja od glumaca osim Ane Brende
i vidim da je tamo Margarita Magana koju nikako ne podnosim

Voljela bi pogledati Teresu cula sam dobre stvari o njoj
ali nemam vise zivaca za duple epizode
puno mi vremena oduzmu i jos nemam toliko vremena
za sve sto bih htjela pogledati zato cu ostati kod CME-a
__________________
Ximena Navarrete & William Levy for People En Español ♥♥♥

When calls the Heart - Jack proposes Elizabeth ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 01:35   #28
Dođem evo na forum i vidim da je otvorena nova tema i razveselim se kao mala beba. Svaki spomen slova CME u meni izazove reakciju koju ću opisati u ova 3 simbola

Gledat ću je evo po 3. put i stvarno sam happy....znam da ću uživati al ovaj put stvarno uživati u svakoj sceni jer HRT ne reže kao ostale tv kuće. Jer ova serija apsolutno zaslužuje da se prikaže svaka snimljena minuta.

Jel to znači da je od danas stara tema prebačena u "Neprikazano" ???
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 02:02   #29
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Nema teoretske šanse da provirim ovo, dovoljni su mi bili grozomorni klipići po youtube Silvač, better luck next time.
potpis!!!
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 10:29   #30
Zaboravia san spomenit: Pisma entrade je predobra.
Poncho23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 10:36   #31
ja ću gledat zbog silvije, a i hrt mogu snimat tako da gledam kad stignem.
silvija mi je predobra, tako da sto posto gledam.
konačno umjesto umjetnih cica,guzice, glasa i ponašanja gledamo nešto normalno!
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 13:01   #32
Cuando me enamoro i Teresa su najbolje od Televise u posljednje vrijeme.
FalconB is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 13:59   #33
Quote:
pipa kaže: Pogledaj post
Margarita Magana koju nikako ne podnosim
O da.
Poncho23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 14:28   #34
Jos meni to nekak vuce na El juramento, i onda skužim da je i EJ isto remake od LM!
Alejandro^^ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 22:56   #35
Quote:
pipa kaže: Pogledaj post
Meni je cast puno bolji nego u Teresi tamo nema nikoga
ko mi se svidja od glumaca osim Ane Brende
i vidim da je tamo Margarita Magana koju nikako ne podnosim
Meni se ne sviđa glumačka postava ni u jednoj ni u drugoj seriji. Jedini koji valjaju u CME su protagonisti, ali mi samo oni nisu dovoljni da me serija zainteresira, jer kao što rekoh negativke su mi odvratne, čak ni zbog Silvie ih ne mogu trpjeti 182 epizode, a usto sam gledala La mentiru koja mi je još svježa, ali možda koji put i bacim oko, vidjet ću.

Što se tiče Terese, meni Boyerica nije ni lijepa ni simpatična, ali mi je radnja zanimljiva, negativka u glavnoj ulozi, dovoljan razlog da me serija privuće, drukčija od ostalih sapunjara koje smo navikli gledati, pogotovo ako je bolja od Rubi, a sudeći po komentarima izgleda da jest, meni je Rubi bila ok serija, ali imam i dražih serija od nje.

Meni ti je glumačka postava bitna kad gledam sapunicu, ali nije presudna jer sam gledala masu sapunica u kojoj ne glume moji omiljeni glumci: Sortilegio, Querida enemiga, LDCDA, La madrastra itd. Ipak mi je bitnija radnja od glumaca. Te 2 serije će ići u isto vrijeme, pa ću morati izabrati, a Teresa mi je primamljivija, ali, mislim, da ni za nju neću imati vremena onoliko koliko ću htjeti, previše su mi dvije epizode dnevno i užasan termin. Tu su još duple epke Esmeralde koja mi je prvi izbor, i za nju ću morati naći vremena.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 23:11   #36
Quote:
Balbina kaže: Pogledaj post
Po sadržaju mi se čini da je ova srija puno bolja od Terese.
Pa ovo je ka remake LA MENTIRA, ali nema veze sa tin, ima nekih sličnosti ali skroz druga serija.. Gledljiva je, ali nikako nije bolja od terese.. najveći minus bespotrebno otezanje radnje.. jer kako je serija bila gledana produžili su je i naravno pokvarili iako ne u tolikoj mjeri...

btw margarita magana je očaj.. sva srića da je bila samo u prvim epkama.
inače u teresi je bila nepodnišljiva.. užas
__________________
Don't be a drag, just be a queen

Zadnje uređivanje Jumper_05 : 01.09.2011. at 23:18.
Jumper_05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 23:22   #37
Quote:
Jumper_05 kaže: Pogledaj post
btw margarita magana je očaj.. sva srića da je bila samo u prvim epkama.
inače u teresi je bila nepodnišljiva.. užas
Ona je meni u svakoj seriji nepodnošljiva, kad se samo sjetim Amar otra vez i Por tu amor
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 23:42   #38
Ja neću moć pratit CME zbog škole. :/
Tek sad skužia. A eto. Teresu ću isto kasnit, vjerovatno. Ali, aj skidat ću kad uvatin slobodnog vrimena, pa gledati. U svakom slučaju, pružam joj šansu. Sad, može me oduševiti, a može i razočarati.
Poncho23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 15:45   #39
Moja je preporuka za sve da izbrišu iz glave "film" da je ovo remake La Mentire i da je gledaju kao sasvim drugu i neovisnu seriju, bit će vam puno lakše a ne da gledate i tražite usporedbe, šta je tamo bilo bolje a šta lošije i takve stvari. Jer kostur priče je isti...ali je dodano stvarno puno detalja tokom cijele serije da sam ja već nakon par početnik epizoda zaboravila da sam to već gledala. Nisam se s tim opterećivala. I CME je stavljen u "modernije doba". Oduševila me jedna scena koja je porušila sapunjara klišeje koje smo gledali ili barem ja svih ovih godina koliko pratim sapunjare.
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 16:01   #40
Quote:
Nata-SilvaFan kaže: Pogledaj post
Moja je preporuka za sve da izbrišu iz glave "film" da je ovo remake La Mentire i da je gledaju kao sasvim drugu i neovisnu seriju, bit će vam puno lakše a ne da gledate i tražite usporedbe, šta je tamo bilo bolje a šta lošije i takve stvari. Jer kostur priče je isti...ali je dodano stvarno puno detalja tokom cijele serije da sam ja već nakon par početnik epizoda zaboravila da sam to već gledala. Nisam se s tim opterećivala. I CME je stavljen u "modernije doba". Oduševila me jedna scena koja je porušila sapunjara klišeje koje smo gledali ili barem ja svih ovih godina koliko pratim sapunjare.
Potpis na post, a odgovor na ovo molim na PM jer me baš zanima koja je to scena.
Mislim da ću pratiti seriju iako možda ne baš svaku epizodu ali znam da ću svojoj ekipi služit lkao spoiler joker kad će ih nešto zanimat.
alfonsina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:28.