Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2015., 11:45   #6341
Pisala sam gore da su cijene torte 10 kn po osobi. A sad dal bi tebi bili dobri, ne znam. Najbolje ti je otic do njih i probat jer kao kod svih slasticarni nekome ce valjat, nekome ne.

Mi smo imali slatki stol od njih i tortu i gosti i mi su odusevljeni.
happy smile is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2015., 12:16   #6342
Quote:
happy smile kaže: Pogledaj post
Pisala sam gore da su cijene torte 10 kn po osobi. A sad dal bi tebi bili dobri, ne znam. Najbolje ti je otic do njih i probat jer kao kod svih slasticarni nekome ce valjat, nekome ne.

Mi smo imali slatki stol od njih i tortu i gosti i mi su odusevljeni.

Aha, sry, vidjela sam samo za kolače.. Pa to je super, u Rijeci ide i do 23kn po osobi..
BabyBoo123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2015., 12:20   #6343
Quote:
jaksicstjepan kaže: Pogledaj post
Pozdrav, molio bih preporuku za svadbenu tortu na potezu Velika Gorica - Sisak. Moze i dalje ako postoji mogucnost dostave do Velike Gorice
ja sam iz Siska i tortu i kolače uzimam od Vesna kolači iz Lekenika.
Inače ima fine kolače, a nadam se da torta neće biti ništa drugačija.
baš danas idem na dogovor
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2015., 12:31   #6344
preporuka torta

Ja ti preporučam Slatki zalogaj kod Garešnice, jesu daleko ali dostavljaju bez problema i u Zagreb i gdje god treba jer su očito jako dobri i povoljni. Mi smo ih uzeli i dostavit će nam u podravinu bez problema. Kolači su im povoljni a za torte nema usporedbe, svi drugi su nam rekli 1500 kn na više, 120kn/kg torte a u slatkom zalogaju duplo manje.
Quote:
jaksicstjepan kaže: Pogledaj post
Pozdrav, molio bih preporuku za svadbenu tortu na potezu Velika Gorica - Sisak. Moze i dalje ako postoji mogucnost dostave do Velike Gorice
Aislin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2015., 12:34   #6345
Ja sam baš poslala upit za tortu i kolače iz restorana Kristal, Karlovac. Za tortu sam čak mislila neku jednostavnu dekoracija, iako mi je ticino bez veze, da ne kažem nejestiv, ipak bi tortu htjela sa ticinom, nekako jednostavno ljepše izgleda.. Mislila sam da torta bude skroz jednostavna i bijela sa narančastim leptirima.
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2015., 12:38   #6346
prekrasne torte i figurice radi Marina Budimir, ima je na fejsu.
Meni će napraviti ukras za tortu od ticino ili fimo mase, još će vidjeti. jedino njoj vjerujem da mi može napraviti ono što sam zamislila
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2015., 13:06   #6347
Ma ja bi ovako nešto, jako jednostavno. I naručila bi one 3D leptire sa ebay-a..
http://www.truebluebridal.com/store/...--pr-3728.html
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2015., 13:26   #6348
ja želim figurice svojih pasa na torti
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2015., 14:11   #6349
Timbalandica, koji joj je profil na fejsu? Ne mogu nać samo pod imenom
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2015., 21:43   #6350
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
ja sam iz Siska i tortu i kolače uzimam od Vesna kolači iz Lekenika.
Inače ima fine kolače, a nadam se da torta neće biti ništa drugačija.
baš danas idem na dogovor
Hvala na preporuci. Molim te javi kakva je torta kada probaš. Sto se tice slatkog zalogaja, već smo culi puno preporuka za njih i svakako mislim da ćemo otici i do njih .
Jaaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2015., 11:43   #6351
Moja preporuka za fine domaće povoljne kolače https://www.facebook.com/pages/Slast...372736?fref=ts

Zapadna Hrvatska
__________________
Will I die if I blush my cheeks with an eyeshadow brush?
nutrizone is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2015., 16:37   #6352
Fancy cake ili Lido?? Help! Ovo je zadnja stvar oko koje brinem. Uzeli bi svadbenu tortu i slatki stol za salu, pa molim da one koje su razmatrale njihove ponude iznesu iskustva!
Bili Cvitak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 07:15   #6353
evo ja naručila kolače i tortu, još moram smisliti oblik torte
Na dva kata će biti, donji je od čokolade a gornji od malina i mascarponea. mislim da će biti ok.
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 09:17   #6354
Quote:
Bili Cvitak kaže: Pogledaj post
Fancy cake ili Lido?? Help! Ovo je zadnja stvar oko koje brinem. Uzeli bi svadbenu tortu i slatki stol za salu, pa molim da one koje su razmatrale njihove ponude iznesu iskustva!
Frendica je na svojoj svadbi imala tortu od Fancy cake, mislim da su bila tri kata (kreme čokolada+bijela čokolada, sir+malina, jagoda+vanilija), i to je bila najbolja torta koju sam jela, ikad, bez zajebancije! Dan danas se sjećam okusa i koliko je dobra bila, a prošlo je 3 godine! uglavnom, fantastična torta Za Lido ne znam.
sally_1211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 09:23   #6355
Ovo me baš veseli! Uskoro idem na svadbu gdje oni imaju kolače i tortu, a već duuugo nisam bila na svadbi gdje mi je torta bila fina
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2015., 00:57   #6356
Planirala sam obići slastičarne u svibnju kad budem u Zagrebu, ali dragom baš nije po volji da sama isprobavam kolače. Je li prekasno ako to napravimo u sredinom rujna, a svadba je 23.10.? :/ Svadba je mala tako da će nam trebati svega 4-5 kg + torta.
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2015., 08:15   #6357
Quote:
mya_7920 kaže: Pogledaj post
Planirala sam obići slastičarne u svibnju kad budem u Zagrebu, ali dragom baš nije po volji da sama isprobavam kolače. Je li prekasno ako to napravimo u sredinom rujna, a svadba je 23.10.? :/ Svadba je mala tako da će nam trebati svega 4-5 kg + torta.
Mislim da za tako malu količinu ne bi trebao biti problem....
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2015., 12:32   #6358
Da li je tko naručivao nedavno od slastičarne Slatka tajna iz Stupnika?

Probala sam njihove sacher zalogaje i bili su prefini, pa se mislim k njima podebljati malo catering ponudu...
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 22:15   #6359
Curke, vidim da sve hvalite Absum kolace, ali je li tko od vas probao i njihove torte?
fostoq7alabi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2015., 10:05   #6360
Curke, hoćete dijeliti gostima kolače, onako kao zahvalu??
zg-tina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:12.