Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.07.2003., 18:51   #41
Quote:
magdalena99 kaže:
aha, a onda od pule do rta sat i 15 minuta?


djevojko, ako ti nesto nije jasno, procitaj moj post jos jednom.


uostalom i sama si u kontradikciji, jer si napisala da do divljih plaza u dugoj uvali vodi makadam. a to je upravo ono o cemu ja govorim-gdjegod je asfalt, tamo je guzva. samo izreceno na drugi nacin. ako to ne mozes shvatiti, pa ono...nisam ti ja kriva.

pa ne bih se ja uhvatila baš za sat i 15 min., računam tu gužvu u prometu i zato sam ti navela točke zbog kojih je prohodnost u jeku tur. sezone vrlo loša, rekla bih ipak da ti do rta iz Rovinja treba max. dva sata.

Ma čekaj malo, o kakvoj kontradikciji ti pričaš, pa makadamom ti treba dvaput duže nego asfaltom (naravno ako voliš uništavati auto i voziti brzo), a makadam do divljih plaža u D.U. je stravično loš tako da je nama ovaj vikend iz Pule do "divlje" plaže u D.U. trebalo sat i pol.
Zanima me koliko bi ti vozila iz Rovinja do D.U. - cijeli dan
Ma znaš ovo ti ispada isto kao da ja tebi objašnjavam područje gdje ti živiš i učim te pameti. Govorim ti realno, a sad ti kako hočeš. Željela sam ipak prije svega reći (što sam u jednom svom postu gore i rekla) da je prevelika gnjavaža svaki dan voziti od Rovinja do Pule i natrag samo zbog plaže. U redu je kao što ti kažeš u jednom svom postu da kraj u kojem ljetuješ prošvrljaš uzbrdo i nizbrdo, izvidiš svaki dobar kutak plaža itd., ali isto tako mislim da je OK i realno reći koja je opcija bolja. To ti je isto kao što su nama jedne godine u agenciji rekli kada smo se spremali ići na skijanje da nam je skijalište blizu, a mi se svaki dan vozili sat vremena do skijališta, a žena se klela da je samo deset minuta Od sedam dana, skijali smo samo četiri, ma bio nam je pun kufer vožnje, utovara-istovara skija, poledice na cesti od koje mi se još manta u glavi itd.
Ne znam zašto se tako pališ, govorim ovo u najboljoj namjeri svima koji ljetuju ovog ljeta u Istri/Puli.
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2003., 21:34   #42
Quote:
Paw kaže:
pa ne bih se ja uhvatila baš za sat i 15 min., računam tu gužvu u prometu i zato sam ti navela točke zbog kojih je prohodnost u jeku tur. sezone vrlo loša, rekla bih ipak da ti do rta iz Rovinja treba max. dva sata.

Ma čekaj malo, o kakvoj kontradikciji ti pričaš, pa makadamom ti treba dvaput duže nego asfaltom (naravno ako voliš uništavati auto i voziti brzo), a makadam do divljih plaža u D.U. je stravično loš tako da je nama ovaj vikend iz Pule do "divlje" plaže u D.U. trebalo sat i pol.
Zanima me koliko bi ti vozila iz Rovinja do D.U. - cijeli dan
Ma znaš ovo ti ispada isto kao da ja tebi objašnjavam područje gdje ti živiš i učim te pameti. Govorim ti realno, a sad ti kako hočeš. Željela sam ipak prije svega reći (što sam u jednom svom postu gore i rekla) da je prevelika gnjavaža svaki dan voziti od Rovinja do Pule i natrag samo zbog plaže. U redu je kao što ti kažeš u jednom svom postu da kraj u kojem ljetuješ prošvrljaš uzbrdo i nizbrdo, izvidiš svaki dobar kutak plaža itd., ali isto tako mislim da je OK i realno reći koja je opcija bolja. To ti je isto kao što su nama jedne godine u agenciji rekli kada smo se spremali ići na skijanje da nam je skijalište blizu, a mi se svaki dan vozili sat vremena do skijališta, a žena se klela da je samo deset minuta Od sedam dana, skijali smo samo četiri, ma bio nam je pun kufer vožnje, utovara-istovara skija, poledice na cesti od koje mi se još manta u glavi itd.
Ne znam zašto se tako pališ, govorim ovo u najboljoj namjeri svima koji ljetuju ovog ljeta u Istri/Puli.

prije svega, ne palim se, sto je vidljivo iz mojih postova jer nemam se razloga paliti.

drago mi je da si malo ublazila stavove (i cak se slozila s nekim mojim) jer bila bi steta da cura dodje skroz u rovinj, a onda ne otide ne samo na kamenjak vec svuda gdje su joj ljudi napisali i preporucili.
fakat mi nije jasno sto je u tome tako strasno?? iz tvoje reakcije reklo bi se da se za tu avanturu s kamenjakom u najmanju ruku treba oboruzati gojzericama i pancirnom kosuljom.
ne ucim nikog pameti, samo tvrdim da joj nece trebati dva sata, kao sto ti kazes. jedino ukoliko se bas citava italija i slovenija ne stusti u istru bas tog dana.
jest, losa je cesta ali nije to bas takav bauk.

imam osjecaj da si mi pola toga stavila u usta i sada imam posla samo oko demantiranja, a to nije ni najmanje konstruktivno i nikog ne zanima.
tako da se uopce necu truditi oko price o dugoj uvali i makadama jer me zamara to beskonacno prepucavanje o tome tko je sto rekao i u kojem kontekstu.

uglavnom, sve joj pise, pa sad, na njoj je da se odluci sto ce i kako ce. ona najbolje zna sto zeli.


 
Odgovori s citatom
Old 29.07.2003., 21:35   #43
Bravo Paw.
Potpisujem sve.
__________________
Kad me taknes smiris valove,ja sam dijete samo kraj Tebe.. Hvala Ti moj dobri andjele.. S Tobom mi je zivjet najljepse…
Karakala is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2003., 23:56   #44
Quote:
Karakala kaže:
Bravo Paw.
Potpisujem sve.

Hvala Karakala
Ajd barem ti kužiš o čemu meljem cijelo vrijeme
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2003., 01:56   #45
Nema se tu ča kužit.
Ako san iz Istre to je normalno.

Mislin, ono... kao da ja gren objašnjavat nekom iz Požege neštu u njegovom gradu i kuda će stić i koliko mu triba.
__________________
Kad me taknes smiris valove,ja sam dijete samo kraj Tebe.. Hvala Ti moj dobri andjele.. S Tobom mi je zivjet najljepse…
Karakala is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2003., 09:29   #46
Ništ sad ja nisam skužila kak se dođe do plaže

Ali dobro, bum nekak. Ako neko od vas vidi srebrni ford ka kak besciljno luta, znali bute ko je.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2003., 09:41   #47
Quote:
Crow Jane kaže:
Ništ sad ja nisam skužila kak se dođe do plaže

sve ti je jako dobro oznaceno od samog ulaza u grad.
samo prati putokaze za selo premanturu, a onda kad si tamo za kamenjak pitaj prvog na kog naidjes. ulaz se placa, jer je to nekakav zasticeno podrucje ili tako nesto (endemsko bilje, orhideje itd.)


od rovinja do duge uvale ... to bi isto tako bilo dobro da pitas svoje domacine, jer koliko se sjecam, malo je zapetljano.
ide se kroz unutrasnjost istre, ako me sjecanje ne vara. ne znam tocno mjesta, morala bih pronaci kakvu auto kartu da vidim tocno. zivopisno je, taj kraj izgleda kao da je vrijeme stalo negdje u ranim osamdesetim.
pazi da ne zalutas.

no, ovdje ima ljudi koji tamo zive, pa nek ti objasne sami. vjerojatno postoji i kraci put.
 
Odgovori s citatom
Old 30.07.2003., 09:53   #48
Quote:
Karakala kaže:
Nema se tu ča kužit.
Ako san iz Istre to je normalno.

Mislin, ono... kao da ja gren objašnjavat nekom iz Požege neštu u njegovom gradu i kuda će stić i koliko mu triba.
pa kad si vec tako gostoljubiv, zasto ne objasnis curi kako ce iz rovinja najlakse stici do rapca, duge uvale i kamenjaka?

to bi bilo konstruktivno, umjesto lupanja po glavi
 
Odgovori s citatom
Old 30.07.2003., 10:07   #49
Quote:
Crow Jane kaže:
Ništ sad ja nisam skužila kak se dođe do plaže

Ali dobro, bum nekak. Ako neko od vas vidi srebrni ford ka kak besciljno luta, znali bute ko je.
a za rabac ne bih znala, stvarno. tamo sam boravila kod prijatelja a guzva je na plazi bila neopisiva. no, uskoro smo pobjegli na cres, tako da je to bila samo usputna stanica. da sam trazila, vjerojatno bih bila nasla nesto po svom ukusu.

no, kao sto rekoh ima ovdje i konstruktivnih...
 
Odgovori s citatom
Old 10.08.2003., 16:42   #50
Eh, evo me
Kupali se na Kamenjaku - išli iz Pule i našli odprve
Genijalno i hvala svima na preporukama.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2003., 13:43   #51
i gdje si jos bila?
jesi nasla one kafice uz more u rovinju?
si bila u onoj piceriji pod crkvom?
gdje si se u rovinju kupala?

cj, ja i ti se pratimo, ali obilazimo
ti si prosle god bila u vodicama a ove u rovinju
a ja obrnuto
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2003., 13:53   #52
Ovaj kafić uz more na stijenama se zove Valentino, cijene su smiješne ali, ok, atmosfera je stvarno posebna.

Pizzerija pod crkvom - hm, ne znam da li je to ista ona na koju ja mislim - onako je nekako zgodno starinski uređena, ali pizza nije ništa posebno.

Ima jedan jako lijepo uređen mali restorančić, enoteka .... nešto, isto jako fora izgleda ali hrana nije neko čudo.

Ja u Rovinju nisam nikad bila po ljetu pa uopće ne znam gdje se može kupati.
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2005., 14:21   #53
dobro, a je li taj Rovinj uistinu nešto posebno lijepo, ili se to samo priča???
Zimske Radosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2005., 14:33   #54
Quote:
Septembar kaže:
i gdje si jos bila?
jesi nasla one kafice uz more u rovinju?
si bila u onoj piceriji pod crkvom?
gdje si se u rovinju kupala?

cj, ja i ti se pratimo, ali obilazimo
ti si prosle god bila u vodicama a ove u rovinju
a ja obrnuto

u kojoj pizzeriji? da sergio? je tamo je najbolja pizza...

btw, imam ja apartmane isobe u Rovinju..
__________________
Zaplaci kad te nitko ne vidi....
Kleine is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2005., 14:38   #55
Quote:
Zimske Radosti kaže:
dobro, a je li taj Rovinj uistinu nešto posebno lijepo, ili se to samo priča???

je lijep je za poludit! nego imam jednu sliku rovinja al sam pa je neznam stavit....
__________________
Zaplaci kad te nitko ne vidi....
Kleine is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2005., 17:45   #56
Ja u porecu al ljepsi mi je Rovinj pa ti vidi

I lakse se nadje malo izoliranijih plaza ako se zna di trazit

U Porecu ih je nekad bilo na cervaru ali su sve raskrcili i nije vise to.
 
Odgovori s citatom
Old 18.07.2006., 14:41   #57
Cool

Quote:
Zimske Radosti kaže:
dobro, a je li taj Rovinj uistinu nešto posebno lijepo, ili se to samo priča???
Rovinj je jako lijep (možda jer tamo živim ) ali mu kronično fali sadržaja - nešto di se možeš jeftino i pravo zajebavat.
- plaže krcate ali se uvijek nađe koje mjestašce (najbolje da se skompaš sa lokalnom ekipom pa sa barčicom na otočiće)
- lokali skupi i bezlični (osim Buzza za koji sam vezan iz egzistencijalnih razloga)
- gosti sve sami stranci, šminkeri, gejevi (nemam ništa protiv) starci, djeca, obitelji.... ako se u tim kategorijama nalaziš dobro nam došao

Sve u svemu ako si provod znaš stvorit sam od sebe a treba ti samo "scenografija" onda je Rovinj pravo mjesto. Ako ne....
markorazdor is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2006., 15:59   #58
evo steškim zakašnjenjem ja iz splita potvrđujem da smo se od Pule do safari bara na kamenjaku drndali više od ure
Lalah is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2006., 21:07   #59
Quote:
Zimske Radosti kaže:
dobro, a je li taj Rovinj uistinu nešto posebno lijepo, ili se to samo priča???
meni je, ako smijem rec, grozan.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2006., 21:51   #60
Quote:
Natch kaže:
meni je, ako smijem rec, grozan.
... i meni...
__________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist...
farki_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:35.