Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2010., 13:48   #561
Quote:
bliss kaže: Pogledaj post
visina se može jako lako procijeniti ako stojiš pokraj nekoga. okani se uzimanja za primjer nečega što si vidio na televiziji jer u takvoj situaciji nemaš na temelju čega procijeniti. gledaš iz kuta kamermana a ne znaš na koju je visinu postavljena kamera.

ako stojim tik pored neke žene, jako dobro mogu proicijeniti je li viša ili niža od mene. a ne nailazim tako često na žene koje su više od mene. najčešće su niže ili približno iste visine. a ne krećem se među tinejdžerima nego među ljudima čiji je rast odavno završio.
Ne možeš: ta do koje stojiš može se kretati ili stajati, biti uspravna ili pogrbljena, raširenih ili skupljenih nogu, s duljom ili kraćom (ili bez ) kose, u višim ili nižim cipelama, s više ili niže postavljenim vratom i glavom, opuštena ili napuhana... Ljudska se visina ne može procjeniti, treba je izmjeriti. Ako i to treba pojašnjavati, ljudska visina se mjeri tako da se tijelo najviše moguće bez trajnih (izlječivih ili neizlječivih) posljedica uspravi, glava se postavi u takav položaj da frankfurtska ravan stoji vodoravno, i stavi uz antropometar (i očita vrijednost nakon spuštanja "onoga kako se već zove" do tjemena). Prosječna je visina dinarske žene 172-174 cm, a muškarca 187-191. Naveo sam kategorije.
Uzvišeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 13:48   #562
Quote:
miss blondie kaže: Pogledaj post
onak, oduvijek

155-165 = super nisko
165-170 = nisko
170-175 = prosjecno
175 - 182 = visoko
183+ = jako visoko

simple as that
da pogodim. ti si negdje 182.5 cm. i sad se na temelju vlastite tablice,pokušavaš strpat u koš visokog, umjesto ekstremno visokog.
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 13:57   #563
Quote:
Serena kaže: Pogledaj post
huh,pa dobro ja kao relativno visoka žemska (183) sam vrlo često znala svojedobno zahebavat niske frendice oko 165 itd,nije neka zloba bila u pitanju,valjda mi radila mašta hahaha. ali ruku na srce ne znam za slučaj da je visoka cura bila ljubomorna na nisku,samo obrnuto (možda se varam). ipak se neke kile viška i takve stvari manje primjećuju na visokim curama,a i više odjeće im bolje stoji,jednostavno su atraktivnije,htjeli to ili ne XD
a čini mi se da niske cure jednostavno grade neke mehanizme zaštite pa onda bacaju nadimke tipa "roda", "antilopa", "toranj" itd. ili komentari kaj ce nama visokima štikle isl.
poanta-nema bezgrešnih,svi se vrijeđamo :P
Quote:
Serena kaže: Pogledaj post
nda,mislim da vrazica ima neke komplekse. osobno znam puno cura koje su od 155-165 cm visoke,vjerujte mi,nema tih sisa i guzica koje ce na njima tako dobro izgledati kao na nekom od 175-185cm. visoke žene su atraktivne kad ih uživo vidiš,niske jako seksi izgledaju kad ih se slika,ja eto nisam dosad znala da je kim kardashian 163,na slikama mi je djelovala kao jako visoka a tako djeluje svim frajerima zasigurno isto. ne kažem da niske žene/cure nisu seksi,lijepe itd. daleko od toga
govorim o atraktivnosti,pa svatko od nas će prije okrenuti glavu za manekenski visokom sređenom ženskom nego za isto toliko sređenom ženskom koja nam je ispod ramena,za prvi pogled. to ne znači nužno da je visoka ljepša,njegovanija itd. jednostavno ju lakše zamijetimo
pročitaj ova svoja dva posta. i pogledaj malo bolje tko je iskompleksiran (visinom.)
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 15:27   #564
Quote:
Splenda kaže: Pogledaj post
pročitaj ova svoja dva posta. i pogledaj malo bolje tko je iskompleksiran (visinom.)
jao pa ja ovu temu dosad baš i nisam čitala
: pretplaćuje se:

osobno znam puno cura koje su od 155-165 cm visoke,vjerujte mi,nema tih sisa i guzica koje ce na njima tako dobro izgledati kao na nekom od 175-185cm. visoke žene su atraktivne kad ih uživo vidiš,niske jako seksi izgledaju kad ih se slika,..pa svatko od nas će prije okrenuti glavu za manekenski visokom sređenom ženskom nego za isto toliko sređenom ženskom koja nam je ispod ramena,za prvi pogled. to ne znači nužno da je visoka ljepša,njegovanija itd. jednostavno ju lakše zamijetimo
uspjela sam samo ovo što je Splenda kvotala vidjeti moram odvojiti vremena da sve prolistam
: odvaja vrijeme:
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 15:34   #565
Quote:
Uzvišeni kaže: Pogledaj post
Da, tu su i srednji Europljani, no Dinarci su najbrojniji (pogotovo Hercegovci u nizinskoj Hrvatskoj).

http://en.wikipedia.org/wiki/File:Di...birge_Topo.png

Nije mi jasno kako su kontinentalci sličniji Njemcima a Dalmatinci Talijanima...Talijani su sitnije i manje gradje u prosjeku od Njemaca. I Dalmatinci uopće nisu slični Talijanima to je drugi tip fizionomije i svega....nit su kontinentalci slični Švabama, mi smo Slaveni , ipak sa kojekakvim primjesama.


Jedino što stoji je da su Damoši u prosjeku viši od kontinenta i to je to.
I visina ipak ne korelira sa skladom i ljepotom.
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2010., 12:26   #566
a isso,
ako si ti iskompleksirana osoba,pa kritizirat ćeš čovjeka nebitno jel ima 1.65 ili 1.92...
od prvog osnovne,do 4.srednje,uvijek sam bila najniža u vrsti.
uvijek je bilo zajebancije na moj račun,i to mi nikad nije smetalo.
nikad,ni sekunde nisam poželjela da sam koji cm viša (dobro,možda samo na nekom koncertu ) , nit sam se kad osjećala tužno i odbačeno zobg toga...
nije bitno koliko si visok,bitno je kako se nosiš time
__________________
...***um je erogena zona***...
Zcurica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2010., 12:51   #567
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
jao pa ja ovu temu dosad baš i nisam čitala
: pretplaćuje se:

osobno znam puno cura koje su od 155-165 cm visoke,vjerujte mi,nema tih sisa i guzica koje ce na njima tako dobro izgledati kao na nekom od 175-185cm. visoke žene su atraktivne kad ih uživo vidiš,niske jako seksi izgledaju kad ih se slika,..pa svatko od nas će prije okrenuti glavu za manekenski visokom sređenom ženskom nego za isto toliko sređenom ženskom koja nam je ispod ramena,za prvi pogled. to ne znači nužno da je visoka ljepša,njegovanija itd. jednostavno ju lakše zamijetimo
uspjela sam samo ovo što je Splenda kvotala vidjeti moram odvojiti vremena da sve prolistam
: odvaja vrijeme:
Ovak: 155 visina, 50 kila teška, sise savršena trojka i guza kojoj bi se i Kylie veselila. Oprostio bih joj i da ima plavu kosu, majkemi.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2010., 13:39   #568
Pa 165 nije nisko za curu..
google1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2010., 13:27   #569
Ja sam sa svojih 177 i više nego ponosna na svoj izgled, velika većina mojih frendica su niže od mene, al uglavnom smo si sve tu negdje. A ni frajerima ne izgledam ko div, barem mi se tako čini . I uglavnom su mi ljepše cure koje su visoke, lakše im oprostim male nedostatke. Valjda sam egocentrik
A 165 jest nisko za curu. Meni se najnormalnije čini 168 do 175. Valjda zato šta su cure oko mene uglavnom te visine.
__________________
...Bleki. [ženski anthrax] ...'oću rozu boju :mama:
Ms. Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2010., 14:51   #570
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Ovak: 155 visina, 50 kila teška, sise savršena trojka i guza kojoj bi se i Kylie veselila.
Znamo se?!
__________________
The only difference between tattooed and untattooed people is that tattooed people are way cooler and can kick your ass.
LazyFox is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2010., 14:54   #571
Ne, ali ako odgovaraš opisu, možemo se upoznat.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2010., 15:14   #572
Zamarate se sa glupostima.

Nije važna visina nego skladno tijelo.

J...š visinu i nizinu kad imaš lošu građu.
beppina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2010., 15:29   #573
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Ne, ali ako odgovaraš opisu, možemo se upoznat.
Je, pa da umres od srece. I onda ce moje sise bit' krive sto vise ne klepeces po zemskom kutku.
__________________
The only difference between tattooed and untattooed people is that tattooed people are way cooler and can kick your ass.
LazyFox is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2010., 15:47   #574
Gledaj to s vedrije strane: ti sretna jer ti motorboatam sise, ja sretan jer ti motorboatam sise, kokoši sretne jer ne moraju čitati moja baljezganja na svom vlastitom kutku. Win, win, win.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2010., 17:52   #575
Quote:
beppina kaže: Pogledaj post
Nije važna visina nego skladno tijelo.
A najvažnije je da je žena dobra u duši.
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2010., 18:31   #576
ja nikad nisam doživila omalovažavanje zbog nizine ( 1.59)....
vaga zocy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2010., 19:00   #577
ja sam 1,66 (nekad i 1-2 cm manje ) i nikad mi se nitko nije rugao zbog toga. a i mogu imati visoke i niske dečke a i sitnije sam građe pa izgledam više nego jesam
LotusBlossom is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2010., 19:41   #578
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Gledaj to s vedrije strane: ti sretna jer ti motorboatam sise, ja sretan jer ti motorboatam sise, kokoši sretne jer ne moraju čitati moja baljezganja na svom vlastitom kutku. Win, win, win.
Um...Ti mi sto sise?
I sto ja dobijem zauzvrat osim drpanja sisa? Sto jos das zauzvrat?
__________________
The only difference between tattooed and untattooed people is that tattooed people are way cooler and can kick your ass.
LazyFox is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2010., 00:14   #579
Quote:
dijaa kaže: Pogledaj post
ja sam 163 i nitko me nikad nije omalovažio radi toga
nitko mi se nikad nije rugao, niti sam se ja osjećala loše radi svoje visine, i nekako mi baš drago što sam malaaaa mala, a tako snažna
Ja sam 162 i nebi rekla da je to "super nisko" ..znate kako kažu; U malim bočicama se otrov krije ILI sitna, ali dinamitna.
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2010., 08:58   #580
Quote:
LazyFox kaže: Pogledaj post
Um...Ti mi sto sise?
I sto ja dobijem zauzvrat osim drpanja sisa? Sto jos das zauzvrat?
Motorboating.

Kaj bi ti još? Lako se dogovorimo.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:23.