Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2009., 17:01   #1
Facebook- veze, statusi i ostale gluparije -zbirna tema

mislite li da danas jako popularan afcebook moze negativno utjecati na vezu zbog kolicine prijatelja suprotnog spola,raznoraznog dopisivanja itd...
posto mi decko stalno nabacuje da je to lose za nas,pa tko mi je ovaj prijatelj koji onaj...jesam li jedina kojoj to decko govori? ili je on pretjeran o ljubomoran?
case000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 17:06   #2
Quote:
case000 kaže: Pogledaj post
mislite li da danas jako popularan afcebook moze negativno utjecati na vezu zbog kolicine prijatelja suprotnog spola,raznoraznog dopisivanja itd...
posto mi decko stalno nabacuje da je to lose za nas,pa tko mi je ovaj prijatelj koji onaj...jesam li jedina kojoj to decko govori? ili je on pretjeran o ljubomoran?
Isto mi je s curom , po meni bi trebao sluzit samo za dogovor vanka ili nesto a ne za dopisvianje pogotovo s partnerom jer barem ja se lako posvadam oko kurca preko fejsbuka i jos onda ona vidi mene slikanog s nekom drugom pa odma napadi i tako
Ja bi zabranio ljudima u vezi fejsbuk , kad promjenis relationship status izbrise ti se i gotovo
roadkill11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 17:09   #3
facebook je veliki imenik. ostale funkcije su za ubijanje dosade
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 17:10   #4
Mislim da je fejsbuk zlo što zbog tog što ne mogu učit zbog njega , a i zbog partnera.. imam zgodnog dečkića, mnoge mu se nabacuju jer je osim tog još i simpa i ono, lakše bi mi bilo da se nabacuju njemu ovak privatno jer mu vjerujem, šta sad, malo flerta i preživjet ću, nego da čitam na fejsu točno šta mu pišu i govore.. neki dan sam stavila da želim manje informacija o njemu čisto zato jer sam i sebi i njemu pilila živce kad god mu je neka nova postala frendica il napisala nešto.. jedino što sam skužila je da mu curice više pišu otkad mu piše da je u vezi sa mnom, a prije su znali proći tjedni a da mu nitko nije niš napisao.. bolesno u svakom slučaju, mislim da fejs loše djeluje na veze. Točka.
Patuljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 17:10   #5
osobno imam facebook, al smatram da ne donosi ama baš ništa dobroga u vezu... razmišljam o tome da ga deaktiviram.
ubojica mekog tuljca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 17:11   #6
meni facebook apsolutno nikako ne utječe na vezu, ni pozitivno ni negativno...
da imam neke namjere spetljat se s nekim, sigurno se ne bi o tom dogovarala preko FB...
__________________
samo trešnju ostavite
.anavrin. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 17:18   #7
Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
Mislim da je fejsbuk zlo što zbog tog što ne mogu učit zbog njega , a i zbog partnera.. imam zgodnog dečkića, mnoge mu se nabacuju jer je osim tog još i simpa i ono, lakše bi mi bilo da se nabacuju njemu ovak privatno jer mu vjerujem, šta sad, malo flerta i preživjet ću, nego da čitam na fejsu točno šta mu pišu i govore.. neki dan sam stavila da želim manje informacija o njemu čisto zato jer sam i sebi i njemu pilila živce kad god mu je neka nova postala frendica il napisala nešto.. jedino što sam skužila je da mu curice više pišu otkad mu piše da je u vezi sa mnom, a prije su znali proći tjedni a da mu nitko nije niš napisao.. bolesno u svakom slučaju, mislim da fejs loše djeluje na veze. Točka.
Ne moze Facebook djelovati lose na vezu, mozete samo vas dvoje.
Mislim, zakaj ti se da gubiti energija na neku glupost poput Facebooka, a kamoli svadjati se oko toga?
Hatsepsut is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 17:18   #8
ne kazem da ides namjerno u neke rasprave na fb,da si nalazis nekoga..nego ono..te slike npr.slucakno si pored nekog stao eto ti slike na FB i kosmar cijeli nastane, ili prihavatis novog prijatelja/icu i onda tko je ta/j... ... ... ja isto mislim da nije dobar za vezu,al opet mi ga je nekako blesavo ukinut,dok on nema FB...
case000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 17:21   #9
Isuse, ja ovo sve fakat vise nista ne kuzim. Ispada da su svi u nekim vezama u kojima nitko nikome ne vjeruje ni pisljiva boba. Pih!
Hatsepsut is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 17:22   #10
Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
Ne moze Facebook djelovati lose na vezu, mozete samo vas dvoje.
Mislim, zakaj ti se da gubiti energija na neku glupost poput Facebooka, a kamoli svadjati se oko toga?
Neam pojma, to mi je nadraža razbibriga kad dođem doma i nemam niš za radit, a znala sam dosta često otić na njegov profil i vidjet ko mu kaj piše iz znatiželje dok me to nije počelo malo previše mučit i dok nisam počela njega opterećivat s tim.. od tad mu ne idem na profil..

Al recimo.. ima i gorih od mene. Frendica i njen dečko imaju passworde jedan od drugog, što je meni bolesno, pa su eto neki dan skoro prekinuli zbog zajebancija u inboxu
Patuljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 17:28   #11
Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
Neam pojma, to mi je nadraža razbibriga kad dođem doma i nemam niš za radit, a znala sam dosta često otić na njegov profil i vidjet ko mu kaj piše iz znatiželje dok me to nije počelo malo previše mučit i dok nisam počela njega opterećivat s tim.. od tad mu ne idem na profil..

Al recimo.. ima i gorih od mene. Frendica i njen dečko imaju passworde jedan od drugog, što je meni bolesno, pa su eto neki dan skoro prekinuli zbog zajebancija u inboxu
Da, sto reci osim da Facebook i slicne sotonske stranice treba izbaciti iz optjecaja jer ljudi prekidaju svoje veze - cvrste, neraskidive i pune povjerenja zbog toga!
Sramota!
Hatsepsut is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 17:32   #12
Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
Isuse, ja ovo sve fakat vise nista ne kuzim. Ispada da su svi u nekim vezama u kojima nitko nikome ne vjeruje ni pisljiva boba. Pih!
Upravo tako..Pa u cemu je razlika izmedju fejsa i msn-a? To sto tamo ne mozes da vidis tko mu pise? Ni u jednom trenutku mi nije nesto prigovorio niti ja njemu, a znam visiti po fejsu po dva tri sata...Uostalom tko mi se to tamo ima upucavati,kakvo je to upucavanje preko chata? Ne dodajem uopce ljude koje ne poznajem jer nemam zivaca za to...A za slike, mislim ako si u vezi ne smijes imati frenda frendicu sta li i uslikat se s njom....Koje gluposti...I djecja posla...Za promijenu pocnite da se igrate povjerenja...
red berries is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 17:32   #13
Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
Da, sto reci osim da Facebook i slicne sotonske stranice treba izbaciti iz optjecaja jer ljudi prekidaju svoje veze - cvrste, neraskidive i pune povjerenja zbog toga!
Sramota!
Sarkazam nam je srednje ime, je li? Obožavam kad ljudi imaju pretpostavke o tuđim vezama na temelju 2 rečenice
Patuljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 17:37   #14
Quote:
case000 kaže: Pogledaj post
mislite li da danas jako popularan afcebook moze negativno utjecati na vezu zbog kolicine prijatelja suprotnog spola,raznoraznog dopisivanja itd...
posto mi decko stalno nabacuje da je to lose za nas,pa tko mi je ovaj prijatelj koji onaj...jesam li jedina kojoj to decko govori? ili je on pretjeran o ljubomoran?
ostavio sam curu radi facebooka......
geepard is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 17:37   #15
Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
Sarkazam nam je srednje ime, je li? Obožavam kad ljudi imaju pretpostavke o tuđim vezama na temelju 2 rečenice
Ma ne donosim ja nikakve zakljucke o nicijoj vezi konkretno, tvoj post me samo potaknuo da komentiram opcenito.
Sve !
Hatsepsut is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 17:40   #16
Quote:
geepard kaže: Pogledaj post
ostavio sam curu radi facebooka......
Jbt. A kaj je bilo...

Inace da, feys ne valja i nikako ne utjece dobro vec sama sranja i vjerojatno cu ga izbrisati.
toconja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 17:45   #17
Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
Ma ne donosim ja nikakve zakljucke o nicijoj vezi konkretno, tvoj post me samo potaknuo da komentiram opcenito.
Sve !
Mislim, u principu si u pravu, stabilnu vezu ne bi trebalo uzdrmati nešto poput facebooka.. Svejedno mislim da nikome, koliko bio ne-ljubomoran i ne-posesivan, nije drago vidjet da nam partneru random likovi/cure pišu kak je zgodan i da ne bi sad još navodila par primjera mislim, ja tako nešto nikad ne bi pisala nekome za kog vidim da je u vezi, pogotovo ne javno, ako zanemariš partnera u cijeloj priči, ostaje pitanje zašto se ljudi ponašaju kao govna.
Patuljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 17:47   #18
Jedina na svijetu (valjda) nemam profil na fejsu.
Ne smeta mi što moja draga ima.Ne znam zašto bi..
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 17:48   #19
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
Jedina na svijetu (valjda) nemam profil na fejsu.
Ne smeta mi što moja draga ima.Ne znam zašto bi..
Nisi jedina.
Hatsepsut is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 17:50   #20
Quote:
toconja kaže: Pogledaj post
Jbt. A kaj je bilo...

Inace da, feys ne valja i nikako ne utjece dobro vec sama sranja i vjerojatno cu ga izbrisati.
skužio sam da je 'šarena', facebook mi je tu pomogo i skratio priču.

Ne može s menom biti u vezi i imati tonu slika s kolegama, prijateljim, sujedima itd... (ali muškog roda).

Nikad nisam reka da te slike briše i da su one razlog prekida i danas sam s nojm na slika na njenom face-u .......

Bilo me sram reći da mi na neku stvar idu te slike...ali išle su mi i okončoa sam vezu. Hvala facebooku, ne kajme se.
geepard is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger